nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
Evropa Cup
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
PŘIHLÁŠKY
Stáhnout výsledky jako XLS
CTL
222214
Datum závodu
12.11.2022
Dní
2
Místo konání
Plumlov
Pořadatel
JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy
Evropa-1
Poznámka
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Evropa
1
39
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 369
2404-0379
Bobek Pavel
1
1.00
1681
2
CZE 47
2405-0093
Bílek Vladimír
2
2.00
1380
3
CZE 352
1609-0287
Mlejnek Tomáš
3
3.00
1204
4
CZE 200
2404-0454
Žáček Jiří
4
4.00
1079
5
CZE 93
2203-0165
Rozsypal Martin
5
5.00
982
6
CZE 20
1203-0364
Soukal Miloslav
6
6.00
903
7
CZE 6
1504-0031
Novotný Václav
7
7.00
836
8
CZE 12
2101-0509
Chlup Zdeněk
8
8.00
778
9
CZE 8
1504-0028
Mareček Rostislav
9
9.00
727
10
CZE 172
2001-0076
Kafka Richard
10
10.00
681
11
CZE 7
1504-0041
Skala Pavel
11
11.00
639
12
CZE 81
1508-0150
Vaidiš Tomáš
12
12.00
602
13
CZE 76
2001-0154
Kafka Richard
13
13.00
567
14
CZE 2
2104-0210
Kubík Martin
14
14.00
535
15
CZE 111
1130-0004
Bauerová Šárka
15
15.00
505
16
CZE 177
2201-0019
Kováčová Tereza
16
16.00
477
17
CZE 90
2101-0766
Chlupová Kateřina
17
17.00
450
18
CZE 10
2101-0507
Hübnerová Karolina
18
18.00
426
19
CZE 14
2110-0205
Vrzalová Zdeňka
19
19.00
402
20
CZE 69
2201-0004
Balzer Robert
20
20.00
380
21
CZE 545
2201-0009
Kučerová Jana
21
21.00
359
22
CZE 29
9999-0269
Blatecká Kateřina
22
22.00
338
23
CZE 147
2402-0007
Čudek Radim
23
23.00
319
24
CZE 472
2201-0022
Piňosová Andrea
24
24.00
301
25
CZE 106
1145-0079
Staniek Štěpán
25
25.00
283
26
CZE 65
2405-0121
Tichánek Michal
26
26.00
266
27
CZE 165
2405-0122
Strejček Radim
27
27.00
249
28
SVK 6
9901-0084
Ema Vargova
28
28.00
234
29
CZE 55
2101-0450
Mátlová Kateřina
29
29.00
218
30
CZE 11
2201-0011
Směšný Marek
30
30.00
204
31
CZE 122
2301-0138
Daněk Michal
31
31.00
189
32
CZE 46
2104-0186
Švancarová Martina
32
32.00
176
33
CZE 79
2419-0003
Škráčková Vendula
33
33.00
162
34
CZE 15078
1203-0486
Lambl Vojtěch
1989
34
34.00
149
35
SVK 1
9901-0085
Zuzana Vargová
DNF
40.00
119
35
CZE 74
1901-0134
Lejhanec David
DNF
40.00
119
35
CZE 457
2001-0172
Kafková Petra
1991
DNF
40.00
119
35
CZE 761
2001-0075
Kafka Tomáš
DNF
40.00
119
35
CZE 191
1504-0085
Bobková Michaela
DNC
40.00
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace