nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
242112 | 19.05.2024 | Nedělní rejs I | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
244070 | 18.05.2024 | Young Europeans Sailing 2024 | Lar-18meJ | Kiel | Kieler Yacht-Club e.V. | |
241202 | 18.05.2024 | Jarní pohár YC Kladno | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241605 | 18.05.2024 | Pohár YC Nechranice I | Qmz-7P,Qsz-7P,L47-7P,L47-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241802 | 18.05.2024 | Jarní FB Rozkoš | 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Lar-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242002 | 18.05.2024 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,T93-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242116 | 18.05.2024 | Kajutovky na Prýglu I
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242408 | 18.05.2024 | Jarní Budíček | RsT-3M,RsF-3M,RsT-2KP,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
247002 | 17.05.2024 | ČP Fun - Course + Slalom 2 | FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P | Lipno - Kovářov | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241111 | 15.05.2024 | Pražský točák VII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241903 | 15.05.2024 | Malý závod 1 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241407 | 15.05.2024 | Botanická zahrada - 4 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242109 | 15.05.2024 | Pohár JMK I. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242110 | 15.05.2024 | Prýgl rejs 2 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241205 | 11.05.2024 | Sletový župní přebor | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242203 | 11.05.2024 | Květnový závod
závod z technických důvodů zrušen bez náhrady |
Fin-4K,Fin-2KP,Q-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241324 | 11.05.2024 | ICZ RODOP - Jachtařská liga I. | Lig-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
241110 | 11.05.2024 | Nechranický skluz | 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241706 | 11.05.2024 | Memoriál Bruno Hámy | Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241901 | 11.05.2024 | Jarní závod | Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
242001 | 11.05.2024 | Májový pohár | Evr-7P,Lar-3C,L47-3C,Lar-3M,L47-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242108 | 11.05.2024 | Věstonická Venuše | T93-7P,SLA-7P,WIF-7P,Rac-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242407 | 11.05.2024 | Jarní zíváček | Kaj-2KP,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
244063 | 11.05.2024 | REGATY KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI | Fin-7 | Jezioro Goczałkowickie | Klub Wodny Ligi Obrony Kraju Garland Gliwice | |
244069 | 10.05.2024 | RS Vareo National Championship (GBR) | RsV-12 | Paington, GBR | GBR - Great Britain | |
244067 | 09.05.2024 | Dutch Youth Regatta 2024 | 29r-12,Cad-12,L47-12,Lar-12,Q-12,RsF-12 | Workum | Dutch Youth Regatta | |
241109 | 08.05.2024 | Pražský točák VI. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242107 | 08.05.2024 | Jarní votvírák (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241204 | 04.05.2024 | Pohár SOSIOS | Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241310 | 04.05.2024 | RegentCup | Pir-7P | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
247001 | 04.05.2024 | Pohár Nechranice
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!! |
FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241801 | 04.05.2024 | Jarní premiéra | Qsz-7P,Qmz-7P,L47-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242105 | 04.05.2024 | Memoriál Miloše Alexy | RsV-7P,RsT-3M,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242106 | 04.05.2024 | Pálavská regata | Evr-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,RS7-7P,RsA-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242405 | 03.05.2024 | Květinová regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241108 | 01.05.2024 | Pražský točák V. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241203 | 01.05.2024 | Regata Neumann Institut | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242104 | 01.05.2024 | Prýgl rejs 1 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241406 | 01.05.2024 | Botanická zahrada - 3 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
244056 | 29.04.2024 | III Tappa Coppa Italia Iqfoil U17 | IQJ-8 | Torbole | Circolo Surf Torbole | |
244057 | 29.04.2024 | III Tappa Coppa Italia Iqfoil U19 | IQJ-8 | Torbole Lago di Garda | circolo Surf Torbole | |
249906 | 28.04.2024 | Školení záchranářů Brno 2 | Brněnská přehrada | 7220 - RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj | ||
244064 | 27.04.2024 | Kornati Cup | ORC1-8 | Biograd, Croatia | YC Kornati Murter / YK KUN / Pitter Yachtcharter | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241705 | 27.04.2024 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242202 | 27.04.2024 | Azurová stuha Plumlova | Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
242404 | 27.04.2024 | Čarodějnická regata | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
244049 | 27.04.2024 | United 4 Sailing, United 4 Sailing, Workum | 29r-7 | Workum | united4sailing.org | |
244050 | 27.04.2024 | United 4 Sailing | Lar-8 | Workum | United 4 Sailing | |
244066 | 27.04.2024 | Ostseecup 2024 | Cad-7 | Warnemünde | Mecklenburgischer Yachtclub Rostock e.V. | |
249907 | 26.04.2024 | Školení záchranářů Rozkoš | Rozkoš | Hladinová záchranná služba | ||
244054 | 26.04.2024 | Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U15 | T93-8 | Torbole Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
244055 | 26.04.2024 | Coppa Italia e Interzonale Techno 293 U17 | T93-8 | Torbole Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
244068 | 26.04.2024 | KOPER EUROPA CUP 2024 - GULIČEV MEMORIAL | Q-8mz | Koper, Slovinsko | JK Jadro Koper | |
241106 | 24.04.2024 | Pražský točák IV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241404 | 24.04.2024 | Botanická zahrada - 2 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242102 | 24.04.2024 | Prýgl Rejs JMK I | Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
244051 | 21.04.2024 | 10. Sententia Cup | NJ-1MI | Chorvatsko | Yacht Club Zadar | |
244052 | 21.04.2024 | Last change regatta | 49FX-20,IQF-20,Kit-20,Lar-20,Las-20 | Hyeres | Francouzská federaci | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,OT-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241105 | 20.04.2024 | Skiffmania | 29r-7P,RS7-7P,RsA-7P,RsF-3C,49er-1MI | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241403 | 20.04.2024 | Okresní přebor | Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241704 | 20.04.2024 | Noprosu Cup | Fin-3C,Fin-2KP,L47-1MI,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242103 | 20.04.2024 | YYEETTII regata | Vau-3M,Q-1MI | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
242201 | 20.04.2024 | Jarní závod | Fin-3M,Fin-2KP,Evr-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242402 | 19.04.2024 | Aprílová regata II
Závod zrušen |
OT-1MI,RsF-1MI,RsT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241103 | 17.04.2024 | Pražský točák III. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241402 | 17.04.2024 | Botanická zahrada - 1 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242401 | 16.04.2024 | Aprílová regata I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
244048 | 14.04.2024 | United 4 Sailing | Lar-8 | NED - Medemblik | United 4 Sailing | |
244046 | 14.04.2024 | United 4 Sailing | Lar-8 | NED - Medemblik | United 4 Sailing | |
249905 | 13.04.2024 | Školení záchranářů Brno 1 | Brněnská přehrada | RO ČSJ Vysočina a Jihomoravský kraj | ||
241201 | 13.04.2024 | Toušeňský pohár | Cad-3C,Fb-3C | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
241604 | 13.04.2024 | Zlatá plachta Barbory - 54. ročník | Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241703 | 13.04.2024 | Pohár HAAS+SOHN | Fin-7P,Fin-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242301 | 13.04.2024 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Lar-4K,Evr-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
244042 | 13.04.2024 | Trapezregatta Steinhude | FD-7 | Steinhude meer | WVStM Steinhuder Meer | |
244053 | 13.04.2024 | OptiKickOff 2024 & IlcaKickOff 2024 | Lar-4 | Steinhuder Meer | Yachtclub Steinhuder Meer e.V. (YSTM) | |
244045 | 12.04.2024 | Puchar TS Kuźnia Rybnik | L47-7 | Zalew Rybnicki | TS Kuźnia | |
241102 | 10.04.2024 | Pražský točák II. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241401 | 06.04.2024 | Bohemia Sekt Regata | Fb-3C,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241701 | 06.04.2024 | Finn premiéra | Fin-3C,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
244034 | 06.04.2024 | ČTK 104 - Pohár mládeže | L47-4 | Senec | Jachtársky klub Tatran | |
244037 | 06.04.2024 | Finn SP | Fin-7 | Neusiedler see, Mörbisch am See | YC Breitenbrunn | |
244035 | 05.04.2024 | 10. Rüdiger-Weinholz-Preis | Q-8 | Wannsee | Berliner Yacht club | |
244043 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - dívky | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
244044 | 05.04.2024 | 2024 ILCA 4 Youth Europeans - chlapci | L47-18meJ | Izola, Slovinsko | International Laser Class Association | |
241101 | 03.04.2024 | Pražský točák I. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
244038 | 01.04.2024 | 53 Trofeo Princesa Sofía | 49FX-30 | Palma de Mallorca | CNA, CMSA, CRN, Real Nautico Espana de Vela | |
244040 | 31.03.2024 | 53. Trofeo Princesa Sofia | Lar-30 | Palma de Malorca | Club Marítimo San Antonio de la Playa | |
244041 | 29.03.2024 | 51. Preis der Malche Pirat / BM J70 | Pir-7 | BERLÍN TEGEL | TEGEL SAILING CLUB eV | |
244039 | 28.03.2024 | Clivio sailing cup | Q-8 | Camp Arena Medulin | Clivo sailing club | |
244031 | 28.03.2024 | 29er EuroCup 2024 Slovenia | 29r-8 | Koper | JK Jadro Koper | |
244033 | 28.03.2024 | Sailing Point Easter Regatta | Q-8 | Portorož | JK Pirat | |
244036 | 28.03.2024 | 42° Lake Garda Meeting Optimist | Q-8 | Lago di Garda | Fraglia Vela Riva | |
244029 | 27.03.2024 | ILCA Youth Easter Meeting | L47-15,Lar-15 | Lago di Garda, Itálie | Fraglia Vela Malcesine | |
244030 | 27.03.2024 | 35th IZOLA SPRING CUP 2024 | Lar-15,L47-8 | Izola | JK Burja Izola | |
241603 | 24.03.2024 | Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241602 | 23.03.2024 | O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Lar-2KP,Q-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
244065 | 23.03.2024 | 24 Torbole Europa Meeting | Evr-8 | Garda IT | CIRCOLO VELA TORBOLE | |
244025 | 16.03.2024 | 2024 ILCA UNDER 21 EUROPEAN CHAMPIONSHIPS | Lar-18meJ,Las-18meJ | Pollensa, Mallorca, Spain | International Laser Class Association | |
244024 | 15.03.2024 | FINN CUP- 5°TROFEO P. MANDELLI | Fin-8 | Lago di Garda, Torbole | Circolo Vela Torbole | |
249904 | 09.03.2024 | Školení HZS -RO ČSJ 16+17 | Máchovo jezero | 0024 | ||
249902 | 09.03.2024 | Školení národních rozhodčích + HZS | Třemošnice | Komise rozhodčích | ||
244020 | 09.03.2024 | zonale ilca | Lar-8 | Cagliari | Lega Navale Italiana | |
244021 | 08.03.2024 | UBS Primo Cup | OT-4 | Monako | Yacht Club de Monaco | |
244023 | 08.03.2024 | EurIlca Europe Cup Spain | Lar-15 | Polenta Spain | Reial Club Nautic Port de Pollença | |
244027 | 08.03.2024 | A-Class Copa de Espana 2024 | OT-4 | Los Alcázares | Federación de Vela, región Murcia | |
244032 | 08.03.2024 | Winner Team Clinic | Q-8 | Faaborg, Dánsko | YC Faaborg | |
244028 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain | L47-15,Lar-15 | Port de Pllenca | Reial Club Nautic | |
244015 | 07.03.2024 | Europa Cup Spain 2024 Pollensa | Lar-15,L47-8 | Spain, Pollensa | International Laser Class Association | |
244022 | 05.03.2024 | 2024 49er & 49erFX World Championship | 49FX-75msOH | Lanzarote, Kanárské ostrovy | Lanzarote Sailing Center | |
244019 | 04.03.2024 | IQ Foil senior end Y&J games | IQF-8 | Cadiz | IQ Foil class | |
244058 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 dívky | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244059 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U17 chlapci | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244060 | 04.03.2024 | IQ FOIL INTERNATIONAL GAMES Y & J- U19 chlapci | IQJ-8 | Cadiz | Nautico club Cadiz | |
244018 | 29.02.2024 | 4th Youth Centenary Regatta – TROFEO FACCENDA | Q-8 | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
244016 | 24.02.2024 | 18. Memorijal Z. Pečenkovića | Q-8,L47-7 | Pula, Chorvatsko | JK Vega | |
244047 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 | IQF-30 | Cadiz | Federación Andaluza de Vela | |
244061 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 youth | IQJ-8 | Cadiz | Federacion Andaluza de Vela | |
244062 | 24.02.2024 | XIX ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK -2024 U17 | IQJ-8 | Cadiz | federacion Andaluza de Vela | |
249903 | 23.02.2024 | Školení NJ | Brněnská přehrada | Komise rozhodčích | ||
249707 | 20.02.2024 | SSL Gold Cup 2023 - Martin Trčka
3 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244004 | 17.02.2024 | 2024 ILCA OPEN EUROPEAN TROPHY | Lar-50meOH | Ateny | NC Kalamaki | |
244026 | 17.02.2024 | A-Class Valenciana Olympic Week | OT-4 | RCNV | RN | |
244012 | 16.02.2024 | 2024 ILCA Senior Europeans Ilca 6 man | Lar-24me | Atheny | International Laser Class Association | |
244013 | 16.02.2024 | 2024 ILCA Senior Europeans Athens | Lar-50meOH,Las-50meOH | Atheny | International Laser Class Association | |
244003 | 15.02.2024 | MedSailing 29er EuroCup #3 | 29r-8 | El Balis Španělsko | Club Nautic El Balis | |
244014 | 14.02.2024 | Palamós International Optimist Trophy 2024 | Q-8 | Palamos. costa Brava | Club Nautic Costa Brava | |
249706 | 13.02.2024 | Strategie a taktika v závodě - Jan Hirnšal
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244005 | 12.02.2024 | SEMAINE INTERNATIONALE DE CANNES DE FINN 2024 | Fin-8 | Cannes | Yacht Club de Cannes | |
249705 | 06.02.2024 | Rolex FastNet 2023 - Milan Koláček
2 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244011 | 02.02.2024 | 2024 ILCA 6 Europa Cup Portugal | Lar-8 | Portimao | Clube Naval de Portimao | |
249704 | 31.01.2024 | Nové trendy ve Windsurfingu - Jan Skřepek, Patrik Hrdina
2 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244010 | 26.01.2024 | World Championship | IQF-75msOH | Lanzarote | IQ Foil class | |
244017 | 24.01.2024 | Trofeo Euromarina Optimist Torrevijeja | Q-8 | Torrevijeja, Španělsko | Real Club Nautico Torrevijeja | |
249703 | 23.01.2024 | Trenéři a pravidla - Václav Brabec
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
249702 | 16.01.2024 | 4 klíčové parametry úspěšných - Marian Jelínek, Štěpán Novotný
3 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244007 | 12.01.2024 | 2024 ILCA 6 Youth & Men's World Championships -dív | Lar-24msJ | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
244008 | 12.01.2024 | 2024 ILCA 6 Youth & Men's World Championships-kluc | Lar-24msJ | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
244009 | 12.01.2024 | 2024 Finn Australian Championship | Fin-12 | Daveys Bay Rd 039, Mount Eliza VIC 3930, Australia | Davey's Bay Yacht Club - https://www.dbyc.com.au/ | |
249701 | 09.01.2024 | Kondiční příprava - Johanka Kořanová Nápravníková
4 kredity |
Praha | Trenérsko-metodická komise | ||
244006 | 03.01.2024 | 2024 ILCA 6 Women's World Championship | Lar-75msOH | Mar del Plata, Argentina | International Laser Class Association | |
234254 | 14.12.2023 | 6th Portugal Grand Prix | Lar-15 | Vilamoura | Vilamoura Sailing | |
244002 | 14.12.2023 | 6th Portugal Grand Prix | Lar-15 | Vilamoura | Vilamoura Sailing | |
234239 | 10.12.2023 | 2023 IQ Foil Games #7 | IQF-8 | Lanzarote, ESP | Marina Rubicon | |
234240 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil women | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
234241 | 09.12.2023 | Youth Sailing World Championships - iQ foil men | IQJ-24msJ | Búzios, Brazíl | World Sailing | |
234259 | 08.12.2023 | Youth Sailing World Championships | Kit-24msJ | Buzios | World Sailing | |
234236 | 07.12.2023 | St.Nicholas Regatta 2023 | L47-8 | Pula, Chorvatsko | Yacht Club Vega |