nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
241306 | 08.06.2024 | Zmrzlinový pohár | Q-4K,Q-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241631 | 19.10.2024 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
242006 | 06.07.2024 | Závod mladých nadějí | L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241620 | 22.08.2024 | Závod letního soustředění | Cad-2KP | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241311 | 23.06.2024 | XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 | Qch-10KZ,Qdi-10KZ,RsF-10KZ | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241114 | 31.05.2024 | WW: windy warmup | RS7-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
241116 | 31.05.2024 | Windypoint Regata | RsA-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
242123 | 15.06.2024 | Voltax regata 2024 | Sta-7P,Q-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
242153 | 06.09.2024 | Vítr z Vinohradů | Rac-12mr,SLA-7P,T93-7P,WIF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241212 | 14.09.2024 | Veteránská regata | Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242114 | 25.05.2024 | Veteran Cup | Rac-3M,T93-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
242425 | 10.09.2024 | Vesele ve škole | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242122 | 15.06.2024 | Velká cena YCLS, Showman Trophy (CBT) | Kaj-4K | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241140 | 26.10.2024 | Velká cena Prahy | TR-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242140 | 10.08.2024 | Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno | Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241302 | 22.06.2024 | Uniqa cup
POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!! |
Pir-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
242207 | 17.08.2024 | Tvarůžková regata | T93-3M,Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
241713 | 27.07.2024 | Tour deOstrovy | Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242429 | 28.09.2024 | Těrlická regata | Kaj-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242427 | 14.09.2024 | Tera Cvilin race | RsT-7P,RsF-3M,RsF-2KP | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241610 | 01.06.2024 | Štít města Litoměřice | Evr-2KP,470-1MI,Kaj-1MI | Labe - Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
241214 | 28.09.2024 | Svatováclavský závan | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241501 | 25.05.2024 | Stříbrná plachetnice | Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241213 | 21.09.2024 | Středočeský přebor FINN | Fin-4K,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
242126 | 22.06.2024 | Starobrno Cup | Rac-3M,T93-3M,Rac-4K,T93-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
241721 | 19.10.2024 | STAR finále | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242422 | 31.08.2024 | Slezská regata | Kaj-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241208 | 24.06.2024 | Sletový přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241209 | 26.06.2024 | Sletová cena Sokola | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241502 | 22.06.2024 | SKP 14+15 | Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241508 | 10.08.2024 | Senior Cup | Rac-3C,T93-3C,CaO-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241708 | 25.05.2024 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241142 | 09.11.2024 | Sametová regata
Team racing RS Feva |
TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242119 | 08.06.2024 | RS Race | Rs5-7P,RsT-7P,Rs4-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242145 | 24.08.2024 | Retro Cup (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241619 | 17.08.2024 | Regata Petra Zouhara | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241623 | 07.09.2024 | Regata Oty Riedela | Kaj-2KP,OT-1MI | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241612 | 08.06.2024 | Regata Lovosice | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
241132 | 07.09.2024 | Regata Laguna | Kaj-1MI | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
241624 | 07.09.2024 | Regata Cadet | Cad-3C,Cad-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
242421 | 24.08.2024 | Přátelská regata | RsF-3M,RsT-4K,RsF-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242160 | 18.09.2024 | Prýgl Rejs JMK VII | Rs5-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI,RsT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242144 | 21.08.2024 | Prýgl Rejs JMK VI | Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242139 | 07.08.2024 | Prýgl Rejs JMK V | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242130 | 10.07.2024 | Prýgl Rejs JMK IV | Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242127 | 26.06.2024 | Prýgl Rejs JMK III | Rs5-2KP,RsT-2KP,RsV-2KP,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242113 | 22.05.2024 | Prýgl Rejs JMK II | RsT-2KP,RsV-2KP,Rs5-1MI,RsF-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242135 | 24.07.2024 | Prýgl rejs 9 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242132 | 17.07.2024 | Prýgl rejs 8 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242128 | 03.07.2024 | Prýgl rejs 7 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242125 | 19.06.2024 | Prýgl rejs 6 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242121 | 12.06.2024 | Prýgl rejs 5 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242118 | 05.06.2024 | Prýgl rejs 4 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242115 | 29.05.2024 | Prýgl rejs 3 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242166 | 02.10.2024 | Prýgl rejs 16 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242163 | 25.09.2024 | Prýgl rejs 15 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242156 | 11.09.2024 | Prýgl rejs 14 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242152 | 04.09.2024 | Prýgl rejs 13 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242149 | 28.08.2024 | Prýgl rejs 12 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242142 | 14.08.2024 | Prýgl rejs 11 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242137 | 31.07.2024 | Prýgl rejs 10 | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241135 | 25.09.2024 | Pražský točák XXVI. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241134 | 18.09.2024 | Pražský točák XXV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241133 | 11.09.2024 | Pražský točák XXIV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241131 | 04.09.2024 | Pražský točák XXIII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241130 | 28.08.2024 | Pražský točák XXII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241129 | 21.08.2024 | Pražský točák XXI. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241128 | 14.08.2024 | Pražský točák XX. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241126 | 31.07.2024 | Pražský točák XVIII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241125 | 24.07.2024 | Pražský točák XVII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241123 | 17.07.2024 | Pražský točák XVI. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241122 | 10.07.2024 | Pražský točák XV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241127 | 07.08.2024 | Pražský točák XIX. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241121 | 03.07.2024 | Pražský točák XIV. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241120 | 26.06.2024 | Pražský točák XIII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241119 | 19.06.2024 | Pražský točák XII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241118 | 12.06.2024 | Pražský točák XI. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241117 | 05.06.2024 | Pražský točák X. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241112 | 22.05.2024 | Pražský točák VIII. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241113 | 29.05.2024 | Pražský točák IX. | OT-1MI | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
241210 | 27.07.2024 | Prázdniny v půli | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241805 | 13.07.2024 | Prázdninový šplouch | Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242420 | 22.08.2024 | Prázdninová regata | RsF-3M,RsT-3M,RsF-2KP,RsT-2KP | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241124 | 17.08.2024 | Prague Sail Open | Mr-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242168 | 13.10.2024 | Poslední vítr
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241626 | 21.09.2024 | Pohár YC Nechranice IV | Lar-7P,Evr-7P,Lar-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241621 | 31.08.2024 | Pohár YC Nechranice III | Fb-7P,420-7P,Cad-7P,Cad-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241611 | 08.06.2024 | Pohár YC Nechranice II | 420-7P,FD-7P,Fb-7P,Pir-7P,Pir-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
241206 | 25.05.2024 | Pohár YC Kladno | Fin-3C | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
242008 | 14.09.2024 | Pohár Velkého Dářka | Fin-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
247005 | 08.06.2024 | Pohár Rozkoše | Rac-7P,T93-7P,FOI-7P | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241803 | 25.05.2024 | Pohár města Česká Skalice | Fin-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242165 | 02.10.2024 | Pohár JMK IV. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242155 | 11.09.2024 | Pohár JMK III. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
242120 | 12.06.2024 | Pohár JMK II. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241503 | 27.07.2024 | Pohár Jesenice | L47-3C,Lar-3C | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
241307 | 15.06.2024 | Pohár Hluboké | Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
241215 | 12.10.2024 | Pohár ČOS - KP Evropa | Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242208 | 07.09.2024 | Podzimní Sokolská regata | Vau-7P,Q-2KP | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241627 | 05.10.2024 | Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník | Evr-3C,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241630 | 13.10.2024 | Podzimní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
242409 | 01.06.2024 | Plavba Jantarovou stezkou | Kaj-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242117 | 01.06.2024 | Pavlovská regata | 29r-7P,L47-7P,Las-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241115 | 01.06.2024 | OYC Prague Regatta
závod zrušen z rozhodnutí pořadatele |
RsT-3C | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
241423 | 19.10.2024 | Optimist Race | OT-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
242131 | 13.07.2024 | Omniplast cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsV-7P,RsT-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241614 | 27.07.2024 | Olympijská regata | Q-3C | Jezero Most | Yacht Club Banik Most z.s. | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241909 | 03.08.2024 | O Štít města Pardubic | Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
241313 | 29.06.2024 | O pohár YC Kovářov | Kaj-1MI | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
242147 | 24.08.2024 | O pohár Vranova | Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
241720 | 05.10.2024 | O pohár pivovaru Kocour | Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241629 | 12.10.2024 | O Pohár města Štětí | Q-2KP,Lar-2KP | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
241907 | 15.06.2024 | O perníkovou chaloupku | RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
242210 | 12.10.2024 | O kuře na rožni
Koeficient Finn K-4 přesunut z CTL 242203 |
Fin-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241141 | 01.11.2024 | O krále Prahy | TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
242303 | 12.10.2024 | O Hanackó klobáso | L47-4K,Q-4K,L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
242428 | 27.09.2024 | O cenu mrože | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242430 | 04.10.2024 | O cenu ledního medvídka | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241908 | 21.06.2024 | Neptunova regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
247010 | 14.09.2024 | Nechranická buchta | FOI-7P,Rac-7P,T93-7P | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
242159 | 15.09.2024 | Nedělní rejs VI | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242148 | 25.08.2024 | Nedělní rejs V | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242141 | 18.08.2024 | Nedělní rejs IV | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242134 | 21.07.2024 | Nedělní rejs III | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242124 | 16.06.2024 | Nedělní rejs II | Rs5-3M,RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242112 | 19.05.2024 | Nedělní rejs I | RsV-3M,Rs5-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242302 | 20.07.2024 | Morava Sailing Rallye | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Morava - Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
242162 | 21.09.2024 | Modrý hrozen | L47-7P,Qmz-7P,Qsz-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241715 | 31.08.2024 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-3C,Pir-3C,Sta-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241505 | 08.06.2024 | Modrá stuha Regentu | Evr-2KP,Fin-2KP,420-1MI,Rac-1MI | Regent | Yacht Club Regent | |
242206 | 27.07.2024 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241628 | 05.10.2024 | Modrá stuha Labe | Kaj-2KP | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
241413 | 05.07.2024 | Modrá stuha Hracholusek | Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241415 | 27.07.2024 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2KP,Evr-1MI | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
241329 | 10.08.2024 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-3C,Q-2KP | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241303 | 14.09.2024 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-7P | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
242169 | 19.10.2024 | Modrá stuha | OT-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242413 | 15.06.2024 | Mladý vítr | RsT-7P,RsF-3M,RsF-4K,L47-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
247009 | 24.08.2024 | MIŠ Regata | RS7-7P | Lipno - Jeníšov | Asociace lodních tříd RS, z.s. | |
241319 | 30.08.2024 | Mistrovství ČR Finn - Memoriál MUDr. Miloše Lázničky | Fin-12mr,Tor-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
241712 | 09.08.2024 | Mistrovství ČR | Sta-12mr,Sta-2KP | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241320 | 13.09.2024 | Mistrovství České republiky - Eurocup | FD-12mr | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
241711 | 13.07.2024 | Mistrovství české flotily - Bacardi Cup | Sta-7P,Sta-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242415 | 21.06.2024 | Midsummer regatta | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241317 | 23.08.2024 | Mezinárodní mistrovství ČR | Tor-12mr,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241714 | 03.08.2024 | Memoriál Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241326 | 25.05.2024 | Memoriál Karla Smetany | Kaj-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
242167 | 05.10.2024 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241709 | 01.06.2024 | Memoriál Ing. Bohma | Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
242143 | 17.08.2024 | Memoriál Dušana Vaculky (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241314 | 04.07.2024 | MČR vítr a slunce | Cad-12mr,Fb-12mr,Rs5-12mr,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
242004 | 21.06.2024 | MČR Vaurien - Šilhánkův memoriál | Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
247007 | 03.08.2024 | MČR Slalom open | SLA-12mr,WIF-12mr,SLT-1MI,WIF-1MI | Viganj (CRO) | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
242161 | 20.09.2024 | MČR RS Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241710 | 04.07.2024 | MČR Pirát | Pir-12mr | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
247008 | 08.08.2024 | MČR Formule Foil course | FOI-12mr | Viganj (CRO) | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241911 | 06.09.2024 | Malý závod podzimní | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241906 | 12.06.2024 | Malý závod 3 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241905 | 07.06.2024 | Malý závod 2 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242111 | 01.06.2024 | Májová přeháňka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241717 | 21.09.2024 | Mácháčský zápich | RS7-7P,RsA-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241506 | 01.06.2024 | Luky regata | CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241304 | 01.06.2024 | Lipno maraton | Tor-7P,Kaj-1MI | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
241328 | 10.08.2024 | Lipenský vítr | Kaj-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241716 | 07.09.2024 | LIGHTHOUSE CUP | Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241417 | 24.08.2024 | Letní závod | Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242414 | 18.06.2024 | Letní slunovrat I | RsT-1MI,RsF-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241414 | 13.07.2024 | Letní Hracholusky | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241316 | 10.08.2024 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
241902 | 07.09.2024 | Lanškrounská regata
z organizačních důvodů změna termínu z 11. - 12. 5. 2024 |
Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241622 | 31.08.2024 | Labský pohár | Kaj-2KP | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
242003 | 25.05.2024 | Květáková regata | RsF-7P,Rs4-7P,Rs5-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241312 | 29.06.2024 | Král Šumavy | FD-7P,Fb-7P,420-7P,Cad-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241507 | 13.07.2024 | Krajský přebor | CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241625 | 14.09.2024 | Krajské přebory | Kaj-4K,OT-1MI | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
241618 | 15.08.2024 | Kontrolní závod II. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241616 | 12.08.2024 | Kontrolní závod I. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241418 | 31.08.2024 | Konec na Hrachách | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
242154 | 07.09.2024 | Kiss my RS | RsT-7P,RsV-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P,RsT-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242138 | 04.08.2024 | Kajutovky na Prýglu IV
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242136 | 27.07.2024 | Kajutovky na Prýglu III
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242129 | 07.07.2024 | Kajutovky na Prýglu II
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241322 | 28.09.2024 | Jihočeská žába | Pir-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
241509 | 04.10.2024 | Jesenický Maraton | CaO-1MI,Rac-1MI | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
242158 | 14.09.2024 | Jedovnický kapr | Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
242204 | 08.06.2024 | Jarní sokolská regata | Vau-3M,Vau-4K,Q-4K | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241608 | 25.05.2024 | Jarní cena Labe - Církvice | Kaj-2KP,OT-1MI | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
242432 | 05.10.2024 | Jachtařské rozloučení s Neptunem | Kaj-4K,Kaj-2KP,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242418 | 03.08.2024 | Interpohár | L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Olešná | Yachtclub Baník Ostrava | |
247011 | 16.08.2024 | ILCA Grand Prix | Las-7P | Wolfgangsee (AUT) | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
241632 | 09.08.2024 | ICZ RODOP - Jachtařská liga III. - finále | Lig-7P | Jezero Most | Yacht Club Banik Most z.s. | |
241722 | 15.06.2024 | ICZ RODOP - Jachtařská liga II. | Lig-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
242423 | 03.09.2024 | Hurá do školy I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241211 | 24.08.2024 | Hurá do školy | Cad-7P | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
241723 | 12.10.2024 | Hrádecký trojúhelník | OT-1MI,Q-1MI,T93-1MI | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
242424 | 06.09.2024 | Hornická regata | L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
241601 | 24.05.2024 | Helly Hansen Eurocup ILCA Czech republic & Czech nationals | Lar-20,Las-20,Lar-12mr,L47-8,L47-7P,Las-7P,L47-2KP,Lar-2KP | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
242151 | 31.08.2024 | Handicap Cup | OT-3KZ | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
242157 | 14.09.2024 | Grand Prix NJ
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241718 | 27.09.2024 | Grand Prix 2.4mR | T24-8mz | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241309 | 22.06.2024 | Frymburský pohár | Fin-7P,Tor-7P,FD-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
241804 | 21.09.2024 | Fair Play | Rs4-12mr,RsT-7P,RsF-7P,Rs5-7P,Rs4-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
242434 | 09.11.2024 | Evropa cup | Evr-1MI | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
242412 | 11.06.2024 | Dětská regata II | RsF-1MI,RsT-1MI,OT-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
242410 | 04.06.2024 | Dětská regata I | OT-1MI,RsT-1MI,RsF-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241617 | 14.08.2024 | Dálková plavba | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
247006 | 14.06.2024 | ČP Slalom 5
Nechranice/Rozkoš |
SLA-7P,WIF-7P | Lipno - Kovářov | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
247004 | 31.05.2024 | ČP Slalom 4
Nechranice/Rozkoš |
FOI-7P,SLA-7P,WIF-7P | Lipno - Kovářov | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
247003 | 24.05.2024 | ČP Slalom 3
Nechranice/Rozkoš |
SLA-7P,WIF-7P | Lipno - Kovářov | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
241613 | 22.06.2024 | Česká brána | Kaj-2KP,Cad-2KP,OT-1MI | Labe - Roudnice | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
242205 | 15.06.2024 | Červnový závod | Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
246202 | 16.09.2024 | ČANY LANEX Offshore Cup 2024 | NJ-7P | Baltské moře | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
242150 | 29.08.2024 | Czech Junior Nationals II. | 29r-12mr,L47-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,29r-7P,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242146 | 24.08.2024 | Czech Junior Nationals I. | Q-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
241609 | 25.05.2024 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241412 | 29.06.2024 | Cena Prazdroje | Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241607 | 25.05.2024 | Cena Oldřichova - 38.ročník | Evr-4K,Q-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
241615 | 10.08.2024 | Cena Duchcova | Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
242164 | 27.09.2024 | Burčáková regata | Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242209 | 14.09.2024 | Burčáková regata | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242133 | 20.07.2024 | Brněnská šestka (CBT)
Výjimka z Národních předpisů ČSJ rozhodnutí VV ČSJ 18.04.2024. |
Kaj-1MI | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
241420 | 11.09.2024 | Botanická zahrada - 9 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241419 | 04.09.2024 | Botanická zahrada - 8 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241410 | 19.06.2024 | Botanická zahrada - 7 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241409 | 05.06.2024 | Botanická zahrada - 6 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241408 | 22.05.2024 | Botanická zahrada - 5 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241421 | 25.09.2024 | Botanická zahrada - 10 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242005 | 04.07.2024 | Bochnatková regata | Rac-7P,T93-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
242211 | 31.08.2024 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241318 | 24.08.2024 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,Rs4-7P | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241323 | 05.10.2024 | Bezdrevský maraton | FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241315 | 03.08.2024 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241321 | 21.09.2024 | Bezdrevský Dutchman | FD-7P | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
242411 | 08.06.2024 | Baníkovská regata | Fin-3M,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
242007 | 13.07.2024 | Bambusová regata | Qsz-7P,Qmz-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241308 | 15.06.2024 | 8. McDonalds Cup | Qmz-7P,Qsz-7P,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241137 | 11.10.2024 | 725 m. nad věcí | RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,49er-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
241327 | 20.07.2024 | 59. Modrá stuha Lipna | Kaj-1MI | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241301 | 06.06.2024 | 49er, 49erFX and Nacra17 Junior European Championships & 29er Eurocup | 49FX-18meJ,49er-18meJ,N17-18meJ,29r-8mz,29r-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
241719 | 28.09.2024 | 49. skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
246201 | 12.10.2024 | 28. Česká námořní rallye | NJ-12mr,Kaj-7P,OT-7P | Chorvatsko | TPS Centrum s.r.o. |