Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221120 12.11.2022 Sametová regata TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222214 12.11.2022 Evropa Cup Evr-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
227022 11.11.2022 20. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221117 28.10.2022 MČR - Velká cena Prahy TR-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221718 22.10.2022 STAR finále Sta-7P,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221413 22.10.2022 Optimist Race Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222172 19.10.2022 Prígl Rejs 27 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221630 16.10.2022 O pohár města Štětí L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
221114 15.10.2022 Regatta 725 RsA-12mr,RS7-7P,Rs4-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221218 15.10.2022 Pohár 160 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221629 15.10.2022 Podzimní Labe Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže L47-4K Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
222171 12.10.2022 Prígl Rejs 26 OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222438 12.10.2022 Cvilín race 4 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
222170 09.10.2022 Nedělní rejs VII. Rs5-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
227021 09.10.2022 26. Česká námořní rallye NJ-12mr,NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
221315 08.10.2022 Modrá stuha Pojišťovny
Změna termínu z rozhodnutí pořadatele
Pir-7P Svět TJ Jiskra Třeboň
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221113 08.10.2022 Vytrvalostní závod Kajutových lodí Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221628 08.10.2022 Podzimní regata Václava Vacka 26.ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221716 08.10.2022 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221717 08.10.2022 47. Skiregata - memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Q-2,Vau-1,WSR-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
222169 08.10.2022 Předposlední vítr Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222213 08.10.2022 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221147 05.10.2022 Pražský Točák XXVII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
222168 05.10.2022 Prígl Rejs 24 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221217 03.10.2022 Pohár města Neratovice 420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 pískovna Mlékojedy Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221215 01.10.2022 Pohár města Neratovice Cad-3C Jezero Poděbrady Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221216 01.10.2022 Středočeské mistrovství Finn Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221627 01.10.2022 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
221908 01.10.2022 Krajský přebor Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
222165 30.09.2022 MČR RS Vareo RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222166 30.09.2022 Mistrovství České republiky Evr-12mr,Las-12mr,Lar-8mz,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
227011 30.09.2022 ČP Slalom VIII
Závod zrušen z důvodu kolize se závodem 221601
IQJ-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
221146 28.09.2022 Pražský Točák XXVI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222164 28.09.2022 Prígl Rejs 23 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222436 28.09.2022 Cvilín race 3 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221214 27.09.2022 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221110 24.09.2022 CERE Regatta Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
221213 24.09.2022 Zhasnutý kahan Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221331 24.09.2022 Bezdrevský Dutchman FD-7P Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221332 24.09.2022 ProYachting Regatta Rs4-1,RsT-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
221518 24.09.2022 Jesenický maraton CaO-7P,Q-1,Rac-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221624 24.09.2022 Podzimní regata Václava Vacka Q-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Lar-12mr,L47-8mz,Las-8mz,L47-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
222163 24.09.2022 Burčáková regata 420-12mr,Fb-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
222435 24.09.2022 Těrlický podzimní fičák Fb-2,Fin-2,Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221715 23.09.2022 Grand Prix 2.4mR Class T24-8mz,T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
221804 22.09.2022 MMČR Rac Rac-12mr,IQJ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
221145 21.09.2022 Pražský Točák XXV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222160 21.09.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 6 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222159 18.09.2022 Nedělní rejs VI. Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
227020 18.09.2022 10. Offshore Cup ČANY NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
221212 17.09.2022 Veteránská regata Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221517 17.09.2022 Švestková regata Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221623 17.09.2022 Krajský přebor Kaj-4K,OT-1 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
221631 17.09.2022 ČP course Foil IQJ-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
222157 17.09.2022 GP NJ Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222158 17.09.2022 Modrý hrozen 420-7P,Cad-7P,RS7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova L47-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
222433 17.09.2022 Krnov Cvilín Race RsT-7P,RsF-3M,RsT-2 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Fb-4K,L47-4K,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221144 14.09.2022 Pražský Točák XXIV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222156 14.09.2022 Prígl Rejs 21 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222432 14.09.2022 Cvilín race 2 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221504 10.09.2022 Jesenický pohár III. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
222206 10.09.2022 Burčáková regata
změna termínu
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221330 10.09.2022 Frymburský pohár 2022 Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
221622 10.09.2022 Podzimní Nechranice Fb-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
221714 10.09.2022 Lighthouse Cup Pir-7P,Q-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
222009 10.09.2022 O pohár Velkého Dářka Fin-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
222154 10.09.2022 Kiss my RS Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222155 10.09.2022 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
222430 10.09.2022 Těrlický nezlomný mariňák Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222431 10.09.2022 Hornická Regata L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
221805 10.09.2022 Český pohár a MČR Rozkoš 2022 Kit-12mr,Kit-7P Rozkoš Český Kiting, z.s.
221514 09.09.2022 Senior cup WSR-8mz,Rac-7P,T93-7P Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
222440 09.09.2022 Hurá do školy II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
227009 09.09.2022 ČP Slalom VII SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
227018 09.09.2022 ILCA Europa cup Las-7P Attersee (AUT)
221143 07.09.2022 Pražský Točák XXIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
222153 07.09.2022 Prígl Rejs 20 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222429 07.09.2022 Hurá do školy I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221109 03.09.2022 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
221329 03.09.2022 MC Donalds cup QMZ-7P,QSZ-7P,L47-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
221620 03.09.2022 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Křešice Jachetní oddíl VS Duchcov
221713 03.09.2022 Modrá vlajka Máchova jezera Evr-3C,Pir-3C,Sta-3C,Evr-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
222150 03.09.2022 Handicap Cup
Koef. OT-3KZ přidělen v souladu s bodem 2.1.3.3 platného Soutěžního řádu
OT-3KZ Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222151 03.09.2022 Vítr z vinohradů - Supercup Rac-7P,T93-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
227008 03.09.2022 Intergalactic Championship 29r-7P,29r-3C Nechranice ALT 29er a 49er
221142 31.08.2022 Pražský Točák XXII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222149 31.08.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 5 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222148 28.08.2022 Nedělní rejs V. Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221211 27.08.2022 Hurá do školy Cad-7P,Pir-7P,Pir-4K Rozkoš JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
221405 27.08.2022 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
221516 27.08.2022 Modrá stuha Jesenice L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221619 27.08.2022 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
222146 27.08.2022 Retro Cup Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Sta-7P,Vau-7P,Kaj-1,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
222428 27.08.2022 Přátelská regata RsT-7P,RsF-3M,Evr-2,RsT-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221327 26.08.2022 Mistrovství ČR lodní třídy FINN Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
221618 26.08.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR FD-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
222427 25.08.2022 Prázdninová regata RsT-2,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans RsF-18me,RsF-7P,OT-0 Lipno - Černá v Pošumaví Český svaz jachtingu
221141 24.08.2022 Pražský Točák XXI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222144 24.08.2022 Prígl Rejs 18 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221337 20.08.2022 Jachtařská liga III. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Melges 24 z.s.
221336 20.08.2022 Modrá stuha Dvořiště Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
221404 20.08.2022 Letní závod 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221515 20.08.2022 Velká cena Catamaran Open CaO-8vc,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221616 20.08.2022 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221712 20.08.2022 Mácha jezdil Evropu Evr-7P Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
221907 20.08.2022 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
222426 20.08.2022 Olešná regata Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
227017 20.08.2022 Pohár SNP - náhradní termín Q7P QMZ-7P,QSZ-7P Gabčíkovo (SVK) Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
221301 20.08.2022 The Crown Cup - RS500 Eurocup Rs5-12mr,Rs5-8mz,OT-0 Lipno - Černá v Pošumaví Český svaz jachtingu
221615 18.08.2022 Kontrolní závod II. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222008 18.08.2022 Krajský přebor Q Q-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
221140 17.08.2022 Pražský Točák XX. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221614 17.08.2022 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222143 17.08.2022 Prígl Rejs 17 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221613 15.08.2022 Kontrolní závod I. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222142 14.08.2022 Nedělní rejs IV. Rs5-3M,RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221612 13.08.2022 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221617 13.08.2022 Nechranická buchta IQJ-7P,Rac-7P,T93-7P Nechranice Sportklub Lomazice
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
222141 13.08.2022 Memoriál Dušana Vaculky Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221326 13.08.2022 Lipenský vítr Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
222176 13.08.2022 Finnlandia Cup Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
221139 10.08.2022 Pražský Točák XIX. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222140 10.08.2022 Prígl Rejs 16 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221324 06.08.2022 Lázeňská regata Fb-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
221711 06.08.2022 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic RsF-4K,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
222209 06.08.2022 Olympijská regata Fin-2,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
222210 06.08.2022 Tvarůžková regata Rac-3M,T93-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
222425 05.08.2022 Interpohár 2022 L47-8mz,Lar-8mz,Evr-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
221138 03.08.2022 Pražský Točák XVIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222139 03.08.2022 Prígl Rejs 15 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221210 30.07.2022 Prázdniny v půli Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221323 30.07.2022 Bezdrevský kapr FD-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221513 30.07.2022 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
222208 30.07.2022 Mohelnická regata Evr-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso
změna termínu
L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
221137 27.07.2022 Pražský Točák XVII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222138 27.07.2022 Prígl Rejs 14 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222137 24.07.2022 Nedělní rejs III. Rs5-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221335 23.07.2022 Bezdrevský maraton
Změna termínu
Evr-1,FD-1,Pir-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221322 23.07.2022 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221410 23.07.2022 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222136 23.07.2022 Brněnská šestka Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom SLA-12mr,SLT-8vc Viganj (CRO) Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
221136 20.07.2022 Pražský Točák XVI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222135 20.07.2022 Prígl Rejs 13 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil FOI-12mr,T93-8mz Viganj (CRO) Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
221806 17.07.2022 Soustředění mládeže - Léto dětí na Rozkoši Q-1,RsF-1,T93-1,Rs4-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
221321 16.07.2022 Modrá stuha Lipna - 57.ročník Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
221409 16.07.2022 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
221512 16.07.2022 SKP 14 a 15 CaO-7P,Rac-4K,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221710 16.07.2022 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
222007 16.07.2022 Bambusová Regata QMZ-7P,QSZ-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
222134 16.07.2022 OMNIPLAST CUP 2022 RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221135 13.07.2022 Pražský Točák XV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222133 13.07.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 4 RsT-3M,RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221320 09.07.2022 O krále Šumavy 420-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
221709 09.07.2022 Mácha Star Cup Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
221519 09.07.2022 Porcelán Cup Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221134 06.07.2022 Pražský Točák XIV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ