Švestková regata




CTL 221517
Datum závodu 17.09.2022
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 6-7P, ILCA 7-7P, Fireball-3C, Finn-3C, ILCA 4-2, Optimist-2, Fireball-4K
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 16.09.2022 14:00:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Finn

CZE 2Zdeněk Gebhart1504-0010MužKapitán
CZE 30Libor Hájek1504-0064MužKapitán
CZE 92Martin Vacula1702-0039MužKapitán
CZE 119František Ďásek1504-0061MužKapitán
CZE 304Jan Gebhart1504-0101MužKapitán

ILCA 7

CZE 1Richard Rezek1504-0001MužKapitán
CZE 6Štěpán Novotný1504-0086MužKapitán
CZE 21Michal Steiner1902-0189MužKapitán
CZE 155170Zdeněk Netopilík1508-0151MužKapitán Zaplaceno
CZE 161681Jakub Janatka1130-1620MužKapitán Zaplaceno
CZE 169063Matěj Liška1508-0231MužKapitán
CZE 171349Karel Hrubý2101-0453MužKapitán Zaplaceno
CZE 182268Kateřina Vainert1508-0171ŽenaKapitán
CZE 185643Antonín Solfronk1607-0162MužKapitán Zaplaceno
CZE 199892Vítězslav Moučka2001-0214MužKapitán Zaplaceno
CZE 208690Ondřej Müller1609-0212MužKapitán Zaplaceno
CZE 208784Tomáš Vaidiš1508-0150MužKapitán Zaplaceno
CZE 216802Mikuláš Vaszi1609-0248MužKapitán Zaplaceno
CZE 216806Andrew Lawson1702-0147MužKapitán Zaplaceno

Optimist

CZE 0Jan Doležal1508-0211MužKapitán Zaplaceno
CZE 1Vít Motlík1504-0121MužKapitán
CZE 14Tomáš Doležal1508-0219MužKapitán Zaplaceno
CZE 92Filip Skala1504-0122MužKapitán
CZE 718Šimon Binko1402-0462MužKapitán Zaplaceno
CZE 742David Hošek1503-0302MužKapitán Zaplaceno
CZE 792Štěpán Binko1402-0461MužKapitán Zaplaceno
CZE 841Ludmila Rezková1504-0141ŽenaKapitán
CZE 857Violeta Brejšová1504-0111ŽenaKapitán
CZE 924Nevena Brejšová1504-0110ŽenaKapitán
CZE 928Zuzana Cintlová1504-0132ŽenaKapitán
CZE 956Ema Drahorádová1504-0109ŽenaKapitán
CZE 957David Pitel1508-0214MužKapitán Zaplaceno
SVK 2207Jan Krieglstein1504-0118MužKapitán

Fireball

CZE 14358Jan Krátký1301-0128MužKapitán Zaplaceno
Kateřina Staňková1134-0030Žena
CZE 14879Zdeněk Kacálek1524-0010MužKapitán
Vladimír Záruba1504-0051Muž
CZE 14931Jiří Čechura1401-0250MužKapitán Zaplaceno
Jan Will1401-0215Muž
CZE 14956Dominik Dragoun1402-0353MužKapitán Zaplaceno
Vítek Dragoun1402-0364Muž
CZE 14983Markéta Jindřichová1504-0015ŽenaKapitán
Jana Veselá1503-0276Žena
CZE 15078Milan Jeništa1201-0116MužKapitán Zaplaceno
Martin Jeništa1201-0169Muž
CZE 15082Martin Mudra1401-0224MužKapitán Zaplaceno
Kryštof Šedivák1401-0292Muž
CZE 15095Ladislav Vomáčko1206-0293MužKapitán
Jiří Gemperle1201-0127Muž
CZE 15141Jiří Parůžek1214-0097MužKapitán Zaplaceno
Jakub Košvica2103-0684Muž

ILCA 6

CZE 11Jiří Vacula1702-0145MužKapitán
CZE 212865Štěpán Mastník1130-1194MužKapitán Zaplaceno
CZE 217940David Bareš1130-1741MužKapitán Zaplaceno
CZE 217957Michal Rais1609-0298MužKapitán

ILCA 4

CZE 0Barbora Doležalová1508-0218ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 177587Šimon Pitel1508-0212MužKapitán Zaplaceno
CZE 192635Pavlína Motlíková1504-0094ŽenaKapitán

nahoru