Mariana Balzerová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0778 01.01.2020 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 30 645
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 6 1 248
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 8 1 734
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 34 2 769
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 7 1 114
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 7 2 684
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 24 2 480
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 11 1 044
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 7 2 471
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 381 1 386
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 7 1 734
212181 10.10.2021 Modrá trucstuha 2021 brnenska prehrada OT 1 8 477
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 12 1 621
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 11 4 707
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 10 499
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 63 4 303
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 24 646
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 7 864
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 11 5 429
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 35 1 369
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QMZ 2 4 1 508
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 21 1 189
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 6 1 331
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 16 1 229
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 15 1 116
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 10 804
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 7 595
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 74 3 278
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 2 1 828
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 13 735
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 59 1 633
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Moravičany Q 2 3 646
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 7 973
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 65 2 077
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 43 1 011
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 7 1 156
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 16 876
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 10 998
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 14 1 296
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 2 3 1 406
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 18 1 348
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 12 336
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 20 645
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 4 578
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 12 646
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 11 411
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Moravičany Q 1 4 277

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ