Teo Zajíček

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Lodní Sporty Kroměříž, JO
Ověřená licence domácího klubu
2301-0244 14.09.2019 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada L47 3 5 1 644
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 11 3 322
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 16 3 172
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada L47 2 1 1 156
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko L47 3 1 3 166
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 16 2 618
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 9 1 404
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 3 8 1 206
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 15 2 260
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada L47 1 1 578
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 5 5 944
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice L47 4 8 1 247
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 14 5 987
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza L47 4 5 989
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 5 5 956
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 8 4 405
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta L47 1 6 364
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 2 2 1 600
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 20 0
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 160 2 654
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 11 1 015
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 29 8 160
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 251 1 856
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 8 1 679
202419 05.09.2020 Hornická regata Žermanice Q 2 3 1 476
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 8 1 621
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 20 4 921
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 6 6 160
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 30 4 427
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 31 1 580
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 10 1 693
204936 27.06.2020 Dunaj regata Vd. Gabčíkovo Q 4 15 2 019
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 10 1 734
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 47 2 682
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 11 2 204
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 5 1 096
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 6 646
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 8 202
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 12 101

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ