Miloslav Soukal

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0364 11.08.2015 - 31.03.2023
Asociace lodní třídy Evropa, z.s.: Člen výboru 19.02.2018
Trenér licence C (3. třídy) 0416 24.01.2016 - 24.01.2026
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222214 12.11.2022 Evropa Cup Plumlov Evr 1 6 903
221218 15.10.2022 Pohár 160 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 1 4 570
221628 08.10.2022 Podzimní regata Václava Vacka 26.ročník Oldřichov Evr 3 2 2 109
222166 30.09.2022 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr 12 10 4 275
221713 03.09.2022 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 3 3 1 206
221712 20.08.2022 Mácha jezdil Evropu Máchovo jezero Evr 7 1 8 261
224130 02.08.2022 Master European Champions Europe Class 2022 Lake Müritz near Röbel/Müritz (Německo) Evr 18 5 21 748
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 3 1 3 541
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 9 2 260
221310 11.06.2022 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 166
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 6 2 814
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Oldřichov Evr 4 2 3 017
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 3 4 657
221303 23.04.2022 Uniqa cup Bezdrev Evr 3 1 2 637
221603 16.04.2022 Zlatá plachta Barbory 52. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 166
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211514 13.11.2021 Evropa Cup Jesenice Evr 1 5 893
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 0 0
211220 09.10.2021 Pohár 159 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 2 3 200
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Evr 0 0
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr 1 3 101
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 5 4 921
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Evr 7 1 9 658
211714 21.08.2021 Mácha jezdil Evropu Máchovo jezero Evr 0 0
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 2 312
212007 26.06.2021 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 1 5 443
211308 12.06.2021 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 263
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Oldřichov Evr 4 2 3 017
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Evr 4 1 4 570
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr 12 9 6 324
201518 19.09.2020 Švestková regata Jesenice Evr 2 3 452
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 9 2 640
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 2 1 1 406
201721 22.08.2020 Mácha jezdil Evropu machovo jezero Evr 7 12 1 940
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská nove mlyny Evr 0 0
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 1 4 016
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 14 2 470
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Evr 4 1 3 200
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 8 2 183
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191223 16.11.2019 Evropa Cup Jezero Poděbrady Evr 1 1 1 657
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko NJ 12 10 4 557
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 637
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr 12 4 11 713
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 1 206
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 3 1 3 541
191321 24.08.2019 Uniqa cup Bezdrev Evr 4 2 1 996
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 9 1 957
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 1 4 221
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 8 4 725
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 4 1 3 200
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 758
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 637
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi Evr 7 6 4 367
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 6 4 047
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Evr 4 1 4 860
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 4 6 397
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 831
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 2 1 472
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola Vranská přehrada Evr 4 1 5 220
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 928
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Evr 12 11 5 892
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 594
181717 08.09.2018 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Evr 0 0
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 12 2 408
181339 25.08.2018 Modrá stuha Bezdreva II. bezdrev Evr 3 2 2 838
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 0 0
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 2 3 784
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 3 7 997
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 2 7 997
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Evr 4 2 4 221
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 9 039
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig 7 6 1 940
187159 05.05.2018 MČR - Jachtařská liga Praha, Brno, Lipno Lig 0 1 0
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Evr 7 3 8 176
181302 21.04.2018 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 0 1 0
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 63 4 415
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 524
171302 22.04.2017 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 872
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Evr 7 7 5 685
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr 7 2 8 619
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 5 4 601
171310 10.06.2017 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 1 3 012
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
171210 26.06.2017 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 2 8 505
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 4 3 111
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 3 5 2 109
171714 02.09.2017 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 3 2 637
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Evr 2 3 1 248
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr 12 5 11 782
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 1 3 994
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 4 1 180
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 742
161302 23.04.2016 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 3 1 734
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Evr 7 6 5 796
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Evr 7 3 5 165
161307 21.05.2016 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 6 678
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr 2 12 336
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 406
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 2 812
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 6 5 600
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Evr 4 1 4 721
162204 19.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 393
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 7 11 2 204
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Evr 3 1 3 541
161504 17.09.2016 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 109
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Evr 3 2 2 263
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko NJ 12 4 9 332
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 3 1 287
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 2 637
151303 25.04.2015 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 1 5 481
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Evr 7 8 5 106
151306 23.05.2015 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 3 1 206
151308 30.05.2015 Krajský přebor Bezdrev Evr 4 1 4 404
151312 06.06.2015 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 7 14 2 216
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 2 976
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 7 4 6 932
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Evr 7 15 2 711
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr 3 2 1 935
151622 12.09.2015 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 10 554
151510 19.09.2015 Švestková regata II. Jesenice Evr 3 4 1 935
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr 12 3 14 711
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 6 891
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Evr 3 2 2 109
141309 26.04.2014 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 2 3 1 156
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr 4 6 2 312
141503 17.05.2014 Stříbrná Plachetnice Jesenice Evr 3 3 1 206
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 1 892
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 1 1 1 004
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 10 1 925
141325 05.07.2014 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 3 2 2 400
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 12 1 813
141616 16.08.2014 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 1 2 202
141627 13.09.2014 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 5 1 425
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Evr 4 6 1 747
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr 6 17 2 488
141415 04.10.2014 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 1 407
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 1 1 532
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131603 20.04.2013 Zlatá plachta Barbory Barbora Evr 3 4 1 734
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Evr 4 11 2 558
131802 11.05.2013 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 17 686
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Evr 3 5 1 206
131314 15.06.2013 Pohár Hluboké Bezdrev Evr 1 3 578
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 016
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 12 2 213
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 1 189
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 2 5 1 362
131622 14.09.2013 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 3 1 476
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 1 935
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr 6 12 3 540
137019 05.10.2013 17. Česká námořní rally Chorvatsko NJ 5 5 2 741
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 7 869
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 1 644
121306 28.04.2012 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 2 2 928
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 7 3 388
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr 4 12 1 291
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 17 1 608
121321 23.06.2012 Bali Cup Bezdrev Evr 3 5 1 444
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 016
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 2 18 874
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr 4 5 2 312
121345 15.09.2012 Jihočeská žába Bezdrev Evr 3 4 2 109
121624 15.09.2012 Cena povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 6 874
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Evr 3 3 2 637
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr 6 11 4 334
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 2 800
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 4 2 109
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 14 2 393
111801 14.05.2011 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 4 4 070
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Evr 2 1 1 156
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Evr 2 1 804
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 3 4 721
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 2 2 400
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 11 8 230
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 14 1 996
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 2 213
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 12 4 376
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101302 01.05.2010 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr -1 1 0
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr 4 18 2 144
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 12 2 053
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 19 1 740
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 2 2 263
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 13 2 312
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 17 1 503
101114 25.09.2010 Cena Modřan Vranská přehrada Evr 2 1 1 600
101220 25.09.2010 Mem. J. Sosnovce-veterán regata Vranská přehrada Evr 2 1 1 600
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 1 996
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 623
104324 28.10.2010 S CUP Murter - marina Jezera - Chorvatsko Ela 3 2 3 226
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr 1 10 754
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Evr 3 1 4 206
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr 4 16 2 039
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 5 3 397
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr 4 7 3 150
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Evr 1 1 1 055
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 10 2 629
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 7 2 873
091511 22.08.2009 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 4 1 032
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 8 2 812
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 8 2 383
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 333
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 913
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 14 2 432
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 8 2 866
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 2 2 524
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 1 3 741
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 1 4 721
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 3 881
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 5 2 897
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 4 1 621
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví Evr 1 10 632
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr 4 5 2 723
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 1 4 069
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 7 5 568
081417 04.10.2008 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 2 400
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 2 173
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 3 5 069
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 7 2 873
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 2 3 012
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr 2 11 1 073
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 2 1 2 285
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Evr 4 1 4 570
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 11 2 464
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 8 2 239
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 6 3 700
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 6 2 109
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 3 3 784
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 7 598
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 6 5 677
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 1 4 139
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 2 3 303
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 5 4 369
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 8 3 111
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Lar 4 8 1 247
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 5 4 059
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 1 3 831
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 1 5 326
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 684
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata Lipno-Jestřábí Evr 4 6 3 017
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 7 2 155
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 6 3 417
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 2 3 694
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 9 4 857
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 3 2 400
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052206 Modrá stuha Plumlova Plumlovská přehrada Evr 4 7 2 684
052109 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 5 8 4 256
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 4 4 530
051908 Štít města Pardubic Rozkoš Evr 4 2 4 989
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 4 3 517
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 2 3 1 758
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 4 4 122
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Evr 3 2 3 091
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 3 1 996
051328 Mistrovství ČR Lipno Evr 6 11 4 097
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 3 4 221
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 4 1 4 570
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042207 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 3 3 517
042133 MČR Nové Mlýny Evr 6 20 2 941
042108 Pálavská regata Home credit Nové Mlýny Evr 5 7 4 901
042003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 9 3 161
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr 4 8 3 156
041719 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 3 1 4 330
041620 Hop regata Nechranice Evr 1 11 578
041611 Pohár elektráren + přebor KSJ 11 Nechranice Evr 4 1 5 519
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 1 3 741
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 3 2 484
041512 Švestková regata Jesenice Evr 3 4 2 742
041327 Lipno CERE regata Lipno Evr 4 21 1 434
041306 Cena Šumavy + KP II.-mládež Lipno Evr 4 7 3 296
041226 Přebor ČOS Vranská přehrada Evr 2 1 1 892
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Evr 4 1 4 721
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 13 2 561
032115 MR Evropa + Laser Nové Mlýny Evr 6 9 5 022
032109 Pálavská regata + EC Masters Laser Nové Mlýny Evr 5 14 3 476
032003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 5 4 182
031801 Jarní premiera Rozkoš Evr 3 1 4 330
031706 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 4 3 4 221
031622 Hop regata Nechranice Evr 4 5 3 734
031619 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 1 2 008
031615 Letní závod I Oldřichov Evr 1 1 1 101
031609 Pohár elektráren Nechranice Evr 0 0 0
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 4 1 290
031515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 4 2 109
031514 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 1 734
031420 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 4 2 188
031308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 16 2 039
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Evr 4 1 4 221
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Evr 2 1 2 110
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Evr 1 1 946
031112 Cena MOPO Vranská přehrada Fin 1 3 527
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Evr 4 6 4 155
021801 Jarní premiera Rozkoš Evr 3 8 1 888
021625 Hop regata Nechranice Evr 3 5 2 801
021610 Pohár elektráren Nechranice Evr 4 9 2 763
021608 Krajský přebor Oldřichov Evr 4 1 4 570
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 2 1 600
021517 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 2 3 367
021516 Švestková regata Jesenice Evr 1 4 1 079
021422 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 2 3 594
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno Evr 6 18 3 469
021308 Cena Šumavy Lipno Evr 4 17 1 846
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Evr 2 1 2 202
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Evr 4 1 5 774
Související články

Úspěšní Evropáři na Mistrovství Evropy veteránů

14.08.2022
V termínu 2.–7. 8. se vydala hojně obsazená evropářská skupina na veteránské mistrovství Evropy na největší německé jezero Müritz. 

DVA TÝDNY PRÁZDNIN NA VELKÉM DÁŘKU 

15.07.2022
První dva týdny prázdnin jsou na Velkém Dářku již tradičně věnovány jachtingu dětí. Odjedou se zde dva pohárové závody a proběhnou dvě týdenní soustředění. V Yacht Clubu Velké Dářko se během té doby vystřídá cca 200 jachtařů na Optimistech, ILCA 4, Technech 293 či Evropách.


nahoru