Klára Janderová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0004 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Fb 0 0
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 16 3 538
211319 07.08.2021 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 2 1 935
211318 31.07.2021 Lázeňská regata Svět Fb 3 5 1 330
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 1 755
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 19 2 096
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice Fb 1 10 443
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Fb 7 12 2 685
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR Nechranice Fb 7 6 4 515
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Bezdrev Fb 0 0
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Svět Fb 3 6 831
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 13 5 021
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Fb 4 7 1 189
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 8 1 192
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 10 6 578
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Fb 3 5 1 330
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Fb 7 2 7 213
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Svět Fb 3 2 2 742
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 224
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice Fb 7 15 1 871
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 16 13 655
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 10 2 963
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 15 1 871
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 5 1 206
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 9 1 132
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 17 1 755
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Fb 3 1 3 427
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 5 5 346
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 3 1 734
181319 28.07.2018 Lázeňská regata Svět Fb 2 3 1 476
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 19 4 396
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 19 2 476
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 4 4 2 452
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 12 2 938
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 16 2 408
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 5 1 644
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 8 1 206
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 7 1 604
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 13 1 861
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb 7 14 2 589
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 7 1 296
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 331
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 15 2 379
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět Fb 3 2 3 012
171321 05.08.2017 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 3 2 109
171715 09.09.2017 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 2 1 497
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 10 4 047
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 4 6 623
171417 21.10.2017 Optimistrace Bolevák OT 1 8 402
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 5 5 775
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 9 1 053
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 6 1 497
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 13 2 929
161708 21.05.2016 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 3 1 608
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 19 507
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 9 1 277
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 17 5 671
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 19 2 195
161326 23.07.2016 Lázeňská regata Svět Fb 1 4 645
161716 10.09.2016 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 0 0 0
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 7 10 4 243
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 6 1 805
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 2 1 2 663
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 20 1 940
151708 23.05.2015 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 1 3 517
151503 30.05.2015 Stříbrná plachetnice Jesenice Fb 4 9 753
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice Fb 7 17 1 626
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fb 3 8 1 360
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 14 2 921
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Fb 7 13 2 929
151326 25.07.2015 Lázeňská regata Svět Fb 3 7 1 296
151328 01.08.2015 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 2 5 804
157023 17.08.2015 GBR Nationals Pwllheli, GBR Fb 12 44 2 828
153309 23.08.2015 2015 World Championships Pwllheli, GBR Fb 36 74 9 401
151716 12.09.2015 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 7 477
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 17 2 331
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Fb 12 18 5 750
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák Fb 3 3 2 484
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Fb 3 6 1 734
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Fb 3 4 1 621
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 3 5 915
142115 10.05.2014 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 15 1 425
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb 4 10 1 851
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 4 8 2 161
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 14 477
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 8 2 968
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 14 3 762
141326 26.07.2014 Lázeňská regata Svět Fb 3 8 1 032
141329 09.08.2014 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 8 831
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb 4 13 1 798
141417 25.10.2014 Optimist Race Bolevák OT 1 3 703
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131401 06.04.2013 Bohemia Regata Bolevecký rybník Fb 1 4 198
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb 3 6 678
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 9 1 206
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 406
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 4 1 108
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb 4 8 1 996
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 8 1 032
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 16 1 313
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 12 3 540
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět Fb 3 7 1 005
131325 03.08.2013 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0 0
131724 07.09.2013 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 6 969
133127 11.09.2013 Fireball european championship Portorož,slovinsko Fb 10 20 5 924
133128 13.09.2013 Fireball world championship Portorož,slovinsko Fb 12 40 4 759
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb 4 7 2 812
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 4 16 876
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník Fb 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák Fb 4 7 1 728
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 8 998
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 11 694
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb 4 18 904
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Fb 4 15 1 360
122123 21.06.2012 Mistrovství ČR Vranovská přehrada Kaj 6 3 6 331
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 19 1 139
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake Fb 10 64 3 160
121330 04.08.2012 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 1 1 055
121332 11.08.2012 Lázeňská regata Svět Fb 3 18 303
121913 25.08.2012 Modrá vlajka Seče Seč Fb 4 4 1 608
121219 01.09.2012 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 7 0
121725 08.09.2012 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 4 1 206
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 19 1 310
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Fb 6 21 2 010
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 6 452
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO Fb 6 16 1 871
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 19 303
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 7 1 340
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Fb 4 19 1 254
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Fb 4 22 823
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fb 3 12 831
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 28 1 535
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 9 2 552
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Fb 2 1 2 008
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 8 1 122
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Bav 6 6 1 356
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb 4 13 1 798
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 5 2 173
114030 21.10.2011 Jesenski pokal - DP Fireball Portorož - SLO Fb 6 6 3 870
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race Vltava pod Vyšehradem TR 1 5 443
101101 21.03.2010 St.Patrick`s team race Vltava pod Vyšehradem TR 2 3 202
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 14 701
107004 16.04.2010 Czech & Slovak Grand Prix Chorvatsko ORC 5 3 2 891
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 16 1 108
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 8 1 496
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 12 688
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 19 1 139
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj 6 1 5 275
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 16 2 570
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 18 1 043
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 4 6 1 108
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět Fb 1 9 469
101323 07.08.2010 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 7 1 206
101905 21.08.2010 Modrá vlajka Seče Seč Fb 4 4 1 813
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 7 2 932
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb 10 35 2 471
101115 07.10.2010 Czech & Slovak Championship Chorvatsko ORC 6 7 3 342
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094225 11.04.2009 Primošten cup Primošten ORC 3 5 541
094101 12.04.2009 Grand Prix Slovakia Chorvatsko NJ 5 3 3 119
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 8 688
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 10 721
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Fb 1 6 323
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Fb 4 13 1 469
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fb 6 26 1 305
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 2 11 202
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět Fb 3 13 797
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 7 511
091325 15.08.2009 Mistrovství ČR - AVAR Cup Lipno - Černá v Poš. NJ 1 1 1 215
091326 21.08.2009 Mistrovství ČR - Lipenská vlna Lipno - Černá v Poš. Kaj 6 3 3 992
091219 29.08.2009 Truc Regata VPOZ Slapy - Modrá loděnice Kaj 1 1 1 380
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 20 721
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 6 303
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav 6 5 3 469
091118 10.10.2009 Vytrvalostní závod kautových lodí Vltava pod Vyšehradem Kaj 3 3 2 484
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Kaj 1 3 703
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák Fb 3 5 1 444
081403 02.05.2008 24 LeBle Bolevák Fb 3 4 831
083201 01.06.2008 ORC European Championship Cres, Chorvatsko ORC 5 11 868
081109 14.06.2008 Barrandovský pohár Orlík - Velký Vír SpR 1 2 402
081313 20.06.2008 Mistrovství ČR Orlík-Radava Kaj 6 2 7 388
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Fb 4 3 1 876
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Fb 3 3 303
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 2 11 411
081328 22.08.2008 Avar Cup-MČR Lipno Kaj 1 2 976
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav 6 3 4 427
084015 21.09.2008 Mistrovství Rakouska Chorvatsko,Kremik NJ 6 8 1 187
081115 11.10.2008 Vytrvalostní závod kajutových lodí Vltava Praha Kaj 4 2 3 784
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada TR 6 1 5 275
071109 23.06.2007 Regata Sasanek Slapy - Měřín Kaj 4 1 4 721
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Fb 6 19 1 708
071327 18.08.2007 Mistrovství ČR Lipno Kaj 6 6 1 937
071215 25.08.2007 Truc regata Slapy - Modrá loděnice Kaj 3 2 3 166
071113 08.09.2007 Pirátský šátek Slapy - Měřín Kaj 1 3 879
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny FD 4 8 792
074013 23.09.2007 Internationale Osterreichische Hochseeme Chorvatsko,Kremik ORC 6 7 954
071118 13.10.2007 Vytrvalostní závod kajutových lodí Vltava Praha Kaj 4 1 5 608
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Fb 3 5 1 069
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Fb 2 10 494
063011 06.05.2006 Junácká Pasovačka Chorvatsko NJ 5 1 5 712
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Fb 4 18 753
061610 17.06.2006 Cena Damet Nechranice Fb 4 14 741
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Fb 4 21 775
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Fb 8 31 1 328
061906 02.09.2006 Velká cena VS Lanškroun Otmuchovské jezero FD 4 3 1 291
061120 07.10.2006 MČR - Pohár Niké 2006 Chorvatsko ORC 6 8 2 719
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 21 636
051401 Bohemia Regata Bolevák Fb 3 8 936
051321 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 12 303
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 11 411
051117 Pohár Niké 2005 Chorvatsko NJ 6 4 4 050
051101 TRR Praha - Mem. Dr. Štěpána Vltava - Praha TR 4 1 4 221
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny Fb 4 21 485
042105 Team racing regata Brno Brno TR 4 3 1 291
041315 Mezinárodní MČR Lipno Fb 6 24 1 803
041313 Král Šumavy Lipno Fb 4 26 470
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Fb 3 3 678
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 10 915
041112 Pohár Niké + MČR offshore Chorvatsko NJ 6 2 6 472
041101 Team racing regata Praha Vltava - Praha TR 4 3 1 291
043130 Eurosaf Team racing Europeans Lago di Ledro TR 10 6 1 679
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 21 707
032128 Kutálkův memoriál Nové Mlýny Fb 4 20 570
031212 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Fb 2 8 304
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Fb 4 6 1 108
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Fb 3 9 678
031204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 4 688
031115 6. SaS Cup - dálka Chorvatsko NJ 4 1 5 425
031113 MR Offshore-Pohár Niké Chorvatsko NJ 6 12 2 412
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022104 Team Racing Regatta Brno Brněnská přehrada TR 4 7 404
021401 Team Racing Regatta Plzeň Bolevák TR 4 4 1 376
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Fb 6 25 1 167
021102 Team Racing Regatta Praha Vltava TR 4 6 404

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ