Dominik Dragoun

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Plzeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1402-0353 11.08.2015 - 31.03.2023
Komise rozhodčích: Člen komise
KSJ 14+15 - Plzeňský + Karlovarský
13.12.2020 - 31.03.2023
Ro Rozhodčí pro řízení závodů
jazyk: AJ, FJ
0919 04.03.2017 - 31.03.2025
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221517 17.09.2022 Švestková regata Jesenice Fb 4 8 792
221622 10.09.2022 Podzimní Nechranice Nechranice Fb 7 11 2 524
221404 20.08.2022 Letní závod Bolevák Fb 2 4 202
221324 06.08.2022 Lázeňská regata Svět Fb 3 5 1 818
221323 30.07.2022 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 7 630
221320 09.07.2022 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 7 4 453
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 8 7 741
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 2 2 1 600
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 3 2 1 497
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Bolevák Fb 2 3 804
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 16 3 538
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 13 2 571
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 19 2 096
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Fb 7 12 2 685
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR Nechranice Fb 7 6 4 515
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Svět Fb 3 6 831
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 13 5 021
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Fb 4 7 1 189
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 8 1 192
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 758
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Beinwil am see, jezero Hallwilersee Fb 12 2 13 940
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 17 3 813
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Fb 3 8 718
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Fb 7 11 2 030
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 20 1 730
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 24 1 065
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice Fb 7 18 1 317
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 17 13 024
191401 13.04.2019 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 9 440
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 16 1 940
181411 11.08.2018 Memoriál Honzy Procházky Bolevák Fb 1 1 402
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 29 2 192
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 21 2 172
181504 26.05.2018 Sdužený Krajský přebor Jesenice Fb 4 6 904
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 17 1 879
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš 420 7 8 1 675
181403 21.04.2018 Cena Atawa Bolevák Fb 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171401 08.04.2017 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 0 0 0
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 11 1 015
172111 29.04.2017 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 12 2 104
171502 20.05.2017 Krajský přebor Jesenice Fin 4 10 570
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb 7 24 950
171407 17.06.2017 Pětadvacet Bolevák Fb 2 2 554
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 23 1 412
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 21 1 356
171412 12.08.2017 Letní závod Bolevák Fin 1 1 800
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 20 1 940
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 19 1 886
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha 420 3 6 678
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 16 303
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 24 1 065
161509 28.05.2016 Sdružený krajský přebor Jesenice Fb 4 10 989
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 18 554
161404 18.06.2016 Cena Lokomotivy Bolevecký rybník RsF 2 6 336
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 11 1 015
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 28 3 071
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 23 1 614
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 8 831
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 7 26 1 338
161409 01.10.2016 Cena Primátora Bolevecký rybník Fb 1 1 402
161405 08.10.2016 Modrá Stuha Boleváku Bolevecký rybník Fb 2 4 688
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha 420 3 3 1 581
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsF 7 10 2 320
151405 09.05.2015 O cenu Plzeňské Teplárenské Bolevecký rybník Fin 1 1 1 004
151409 27.06.2015 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 3 1 540
151410 04.07.2015 MS Hracholusek Hracholusky Fin 1 8 239
151412 25.07.2015 Modrá Stuha Hnačova Hnačov Fin 2 2 1 828
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Fin 7 12 1 940
151509 12.09.2015 Švestková regata Jesenice Fin 3 3 1 996
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Fin 7 15 1 088
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141707 05.04.2014 Pohár NOPROSU Máchovo jezero Fin 3 11 791
141708 12.04.2014 Pohár Haas-Soon Máchovo jezero Fin 4 20 860
141602 19.04.2014 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 12 504
141406 14.06.2014 Cena Ziosu Bolevák Fin 1 1 946
141407 28.06.2014 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 1 2 430
144262 05.07.2014 Offene Brandenburgische Meisterschaft Schwielochsee Fin 3 30 387
141409 26.07.2014 Modrá Stuha Hnačova Bolevecký rybník Fin 2 1 2 285
141411 02.08.2014 Cena Primátora Bolevák Fin 2 2 1 406
141412 09.08.2014 Letní Závod Bolevák Fin 1 2 578
144296 24.08.2014 ROFI POKAL ATERSEE RAKOUSKO Fin 5 19 1 893
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131710 13.04.2013 Pohár Haas-soon Máchovo jezero Fin 4 11 1 260
131602 20.04.2013 Pohár Roudnice Máchovo jezero Fin 3 9 1 053
131709 27.04.2013 Pohár NOPROSU Máchovo jezero Fin 3 8 718
131407 18.05.2013 Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor Bolevecký rybník RsF 1 2 101
131504 25.05.2013 Krajský přebor Jesenice Fin 4 3 1 608
131311 01.06.2013 Lipno marathon Lipno nad Vltavou Kaj 1 4 101
131212 07.06.2013 Izoglass Race Jesenice Fin 4 15 1 291
131408 15.06.2013 Cena Ziosu Bolevecký rybník Fin 1 3 469
131409 29.06.2013 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 4 998
131410 06.07.2013 MS Hracholusek Hracholusky Fin 3 1 3 541
131412 27.07.2013 Modrá Stuha Hnačova Hnačov Fin 2 1 1 892
137012 01.08.2013 MČR Lipno Fin 6 28 1 034
134264 24.08.2013 ROFI POKAL Atersee Fin 5 39 505
134269 31.08.2013 Lindenblatt Chiemsee Chiemsee Fin 4 14 1 608
131222 14.09.2013 Zhasnutý kahan Turyňský rybník Fin 2 2 1 683
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník Fin 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou RsF 4 1 4 570
121404 12.05.2012 Jarní závod Bolevák Fin 1 3 469
121406 26.05.2012 Okresní přebor Bolevák Fin 1 3 527
121210 09.06.2012 Izoglass regata Jesenice Fin 4 24 957
121407 16.06.2012 Cena Ziosu Bolevák Fin 1 3 527
121408 30.06.2012 Cena Prazdroje Hracholusky Fin 2 4 1 459
121409 05.07.2012 Modrá stuha Hracholusek Hracholusky Fin 1 1 1 142
121411 28.07.2012 Modrá stuha Hnačov Fin 2 3 1 406
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin 2 38 368
121414 01.09.2012 Cena Vodních staveb Plzeň Hracholusky Fin 2 3 1 054
121514 22.09.2012 Švestková regata Jesenice Fin 2 2 1 828
121417 13.10.2012 Poslední vítr Hracholusky Fin 1 1 1 055
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 4 13 404
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Evr 1 4 198
111410 23.07.2011 Modrá stuha Hnačova Hnačov Fin 2 7 512
111411 13.08.2011 Cena Primátora Bolevák Fin 2 5 887
111412 20.08.2011 Letní závod Bolevák Fin 1 3 469
111413 27.08.2011 Apollo Hracholusky Fin 2 3 1 248
111415 10.09.2011 Modrá stuha Boleváku Bolevák Evr 0 0 0
111416 08.10.2011 Konec v Plzni Bolevák Fin 1 2 402
111417 15.10.2011 Poslední vítr Bolevák Fin 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101404 08.05.2010 Jarní závod I. Bolevák Evr 1 2 101
101405 15.05.2010 Okresní přebor Bolevák Evr 1 1 578
101504 29.05.2010 Krajský přebor Jesenice Evr 4 8 792
101407 19.06.2010 Cena Kooperativy Bolevák Evr 1 1 703
101408 26.06.2010 Cena Prazdroje Hracholusky Evr 2 1 1 156
101409 03.07.2010 MS Hracholusek Hracholusky Evr 1 1 578
102007 10.07.2010 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 1 2 277
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Evr 1 3 226
101416 14.08.2010 Letní závod Bolevák Fb 1 3 101
101420 11.09.2010 Modrá stuha Boleváku Bolevák Fin 0 0 0
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 15 611
101421 02.10.2010 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 11 303
101422 09.10.2010 Poslední vítr Bolevák Evr 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091403 02.05.2009 Jarní závod I. Bolevák Evr 1 2 499
091208 23.05.2009 Isoglass regata Jesenice Q 1 1 578
091504 30.05.2009 Krajský přebor Jesenice Evr 4 7 404
091407 13.06.2009 Cena Kooperativy Bolevák Evr 1 1 578
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 Orlík - Velký Vír Evr 1 7 210
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 6 672
091212 23.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba Orlík Evr 3 4 594
091408 27.06.2009 Cena Prazdroje Hracholusky Evr 2 2 804
091409 04.07.2009 MS Hracholusek Hracholusky Evr 1 2 402
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Evr 1 3 323
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr 1 3 323
092009 18.07.2009 Bambusová regata Velké Dářko Evr 1 2 277
091414 08.08.2009 Cena Primátora Bolevák Evr 2 2 998
091415 15.08.2009 Letní závod Bolevák Fb 1 4 101
091416 29.08.2009 Apollo Hracholusky Evr 1 2 101
091417 26.09.2009 Modrá stuha Boleváku Bolevák Fb 2 6 202
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 11 521
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák Evr 2 3 646
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081402 26.04.2008 Jarní závod I. Bolevák Evr 1 1 578
081404 10.05.2008 Okresní přebor Bolevák Evr 1 2 277
081405 17.05.2008 Štít města Plzně Bolevák Q 0 0 0
081504 31.05.2008 Krajský přebor Jesenice Q 4 4 1 608
081407 07.06.2008 Cena Kooperativy Bolevák Q 1 1 800
081408 28.06.2008 Cena Prazdroje Hracholusky Q 1 1 578
081409 05.07.2008 MS Hracholusek Hracholusky Q 3 1 2 400
081410 19.07.2008 Modrá stuha Hnačova Hnačov Q 1 1 800
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák Q 2 3 938
081413 09.08.2008 Cena Primátora Bolevák Q 2 2 998
081415 23.08.2008 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 1 946
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 32 127
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Q 3 22 663
081417 04.10.2008 Konec v Plzni Bolevák Q 1 2 402
081418 11.10.2008 Poslední vítr Bolevák Q 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák Q 1 1 946
071402 28.04.2007 Jarní závod I. Bolevák Q 1 3 323
071403 12.05.2007 Okresní přebor Bolevák Evr 1 3 323
071503 02.06.2007 Krajský přebor Jesenice Q 4 2 1 996
071406 09.06.2007 Cena Kooperativy Bolevák Evr 1 2 277
071407 30.06.2007 Cena Prazdroje Hracholusky Q 1 1 946
071408 05.07.2007 MS Hracholusek Hracholusky Q 3 1 2 400
071409 13.07.2007 Závod nadějí (uzavřený závod) Bolevák Q 1 1 1 305
071410 21.07.2007 Letní závod Bolevák Q 2 2 1 406
071411 28.07.2007 Modrá stuha Hnačova Hnačov Evr 1 5 101
071413 11.08.2007 Cena Primátora Bolevák Evr 2 1 1 156
071414 18.08.2007 Cena Lokomotivy Bolevák Fb 0 0 0
071415 01.09.2007 Apollo Hracholusky Q 1 1 402
071416 15.09.2007 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 1 800
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 17 448
071418 13.10.2007 Poslední vítr Bolevák Q 2 2 1 600
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061402 29.04.2006 Jarní závod I. Bolevák Q 1 1 402
061404 20.05.2006 Štít města Plzně Bolevák Q 1 1 402
061406 01.07.2006 Cena Prazdroje Hracholusky Q 1 2 578
061407 05.07.2006 MS Hracholusek Hracholusky Q 3 1 2 400
061408 08.07.2006 Cena Kooperativy Bolevák Q 1 1 402
061409 15.07.2006 Cena Lokomotivy Bolevák Q 1 3 101
061412 12.08.2006 Cena Primátora Bolevák Q 2 2 998
061413 19.08.2006 Letní závod Bolevák Q 1 1 578
061414 02.09.2006 Apollo Hracholusky Q 1 2 578
061416 16.09.2006 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 4 344
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Q 1 7 101
061418 14.10.2006 Poslední vítr Bolevák Q 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051419 Poslední vítr Bolevák Q 2 6 336
051417 Modrá stuha Boleváku Bolevák Q 1 4 277
051414 Letní závod Bolevák Q 1 2 277
051413 Cena Primátora Bolevák Q 2 9 294
051409 Cena Kooperativy Bolevák Q 1 3 323
051408 MS Hracholusek Hracholusky Q 3 6 678
051407 Cena Prazdroje Hracholusky Q 1 5 305
051404 Okresní přebor Bolevák Q 1 3 323
051403 Jarní závod I. Bolevák Q 1 2 101
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229901 12.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 14+15 bolevak R Rozhodčí 1 1
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
221108 17.06.2022 Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Předseda protestní komise 12 18
221403 13.08.2022 Cena Primátora Bolevák 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Rozhodčí 12 12
219904 21.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q-12mr Člen protestní komise 12 12
219905 26.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Člen protestní komise 7 7
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Rozhodčí 7 7
211409 02.10.2021 Cena Primátora Jesenice Fb-4K,Fin-3C,Fb-2,Fin-2,Q-2,CaO-2,Rac-2 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Rs7-7P,Cad-7P,RsA-1,RsV-1 Hlavní rozhodčí 7 11
201409 08.08.2020 Letní závod Bolevecký rybník Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
191402 20.04.2019 Cena Atawa Bolevák Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 2 3
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Bolevák Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
191413 05.10.2019 Cena Primátora Bolevák Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Hlavní rozhodčí 2 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181404 28.04.2018 Cena Ziosu Bolevák Bic-2,Evr-2,Fb-2,Fun-2,Q-2,Rac-2,Fin-1,Pir-1 Hlavní rozhodčí 2 3
181207 02.06.2018 Pohár YC Kladno Turyňský rybník Fin-3C,Q-2 Hlavní rozhodčí 3 5
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179905 04.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 14+15 Plzeň R3, R2 Rozhodčí 1 1

nahoru