Ing. Marek Pavlovský

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Ověřená licence domácího klubu
2103-0289 11.08.2015 - 31.03.2023
Komise rozhodčích: Předseda 21.11.2019 - 31.03.2023
Odvolací komise: Člen komise 24.09.2020 - 31.03.2023
Disciplinární komise: Člen komise
panel Morava
01.01.2016 - 31.03.2023
NU Národní rozhodčí pro rozhodování na vodě
jazyk: AJ
0212 25.02.2017 - 31.03.2025
NJ Národní rozhodčí pro rozhodováním protestů
jazyk: AJ
0212 25.02.2017 - 31.03.2025
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů
jazyk: AJ
0212 25.02.2017 - 31.03.2025
Assistent HZS
Velikost: M Skupina: LS Brno 24.2.2018
0657 24.02.2018 - 24.02.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222123 05.06.2022 Nedělní rejs II. Brněnská přehrada RsV 3 5 1 734
221707 28.05.2022 Mácháčský zápich Máchovo jezero RsV 7 4 3 493
222116 22.05.2022 Nedělní rejs I. Brněnská přehrada RsV 3 4 1 497
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 0 0
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV 7 7 3 404
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202179 20.09.2020 Nedělní Rejs XXIII. brnenska prehrada RsV 3 3 2 213
202128 08.07.2020 Prígl Rejs 2020 X Brněnská přehrada OT 1 3 469
201120 27.06.2020 WindyPoint Regatta Lipno - Černá v Pošumaví RsV 7 1 5 600
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. Brněnská přehrada RsV 3 18 303
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192150 28.09.2019 GRAND PRIX NJ Brněnská přehrada Kaj 1 6 738
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR Brněnská přehrada RsV 12 5 9 165
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII Brněnská přehrada RsV 1 4 453
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. Brněnská přehrada RsV 3 2 2 742
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. Brněnská přehrada RsV 3 3 1 872
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182145 19.08.2018 Prázdninový závod II. Brněnská přehrada RsV 3 2 2 400
182141 08.08.2018 Prigl rejs 17 Brněnská přehrada RsV 1 4 453
182133 27.06.2018 Prigl rejs 12 Brněnská přehrada RsV 5 4 1 385
182154 24.06.2018 Kiss my RS II. Brněnská přehrada RsV 7 1 7 387
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada RsV 4 3 2 661
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172125 28.05.2017 Prigl rejs VIII Brněnská přehrada OT 1 11 206
172140 15.07.2017 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada RsV 1 2 645
172155 30.08.2017 Prigl rejs XXI Brněnská přehrada RsV 1 2 499
172176 14.10.2017 Brněnskej mač II. Brněnská přehrada TR 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162102 09.04.2016 Brněnský RS Start Brněnská přehrada RsV 3 1 2 400
162103 13.04.2016 Prigl rejs II Brněnská přehrada OT 1 3 323
162113 04.05.2016 Prigl rejs V Brněnská přehrada OT 1 1 946
162123 28.05.2016 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV 7 3 2 260
162119 29.05.2016 Prigl rejs VII Brněnská přehrada RsV 1 2 578
162128 15.06.2016 Prigl rejs XI Brněnská přehrada OT 1 2 754
162138 17.07.2016 Prigl rejs XV Brněnská přehrada RsV 1 4 402
162139 20.07.2016 Prigl rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 2 800
162152 31.08.2016 Prigl rejs XXII Brněnská přehrada RsV 1 2 703
162161 14.09.2016 Prigl rejs XXIV Brněnská přehrada RsV 1 6 101
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152103 11.04.2015 Brněnský RStart Brněnská přehrada RsV 3 1 2 400
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 2 4 047
152114 29.04.2015 Prigl Rejs IV Brněnská přehrada OT 1 1 946
152118 02.05.2015 To je celá, to je půl Brněnská přehrada RsV 7 1 6 623
152125 16.05.2015 Věstonická Venuše RS Nové Mlýny RsV 7 1 6 623
152153 15.07.2015 Prigl Rejs XV Brněnská přehrada OT 1 5 402
152154 22.07.2015 Prigl Rejs XVI Brněnská přehrada OT 1 5 247
152157 29.07.2015 Prigl Rejs XVII Brněnská přehrada OT 1 2 841
152187 03.10.2015 SPP CZ Poslední vítr + GP RS Vareo Brněnská přehrada Fb 3 1 3 166
152189 28.10.2015 Poslední sváteční pohár Brněnská přehrada RsV 3 2 2 263
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
142111 03.05.2014 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 3 7 477
142140 12.07.2014 Prázdninovej rejs Brněnská přehrada RsV 3 1 2 400
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 5 989
142168 04.10.2014 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 2 2 804
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr 4 6 770
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 17 852
132121 12.06.2013 Prigl Rejs VII Brněnská přehrada OT 1 4 453
132127 26.06.2013 Prigl Rejs IX Brněnská přehrada OT 1 4 453
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 5 3 334
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 2 8 209
132132 04.08.2013 Prázdninový závod Brněnská přehrada Kaj 1 3 402
132161 18.08.2013 Prázdninový Prigl Rejs 3 Brněnská přehrada OT 1 7 210
132142 11.09.2013 Prigl Rejs XI Brněnská přehrada OT 1 2 754
132153 05.10.2013 Poslední vítr Brněnská přehrada RsV 1 5 247
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV 4 1 3 784
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 5 2 887
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122106 05.05.2012 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Fb 4 2 3 200
122115 30.05.2012 Prigl rejs 3 Brněnská přehrada OT 1 4 198
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 20 1 220
122140 06.10.2012 Poslední vítr Brněnská přehrada RS7 1 3 226
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 3 4 218
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 7 1 604
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 24 849
112149 01.10.2011 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 7 1 734
112155 22.10.2011 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT 1 10 481
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 1 7 081
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 2 2 244
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 4 3 845
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 2 2 928
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět Fb 3 1 3 994
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada TR 6 3 2 412
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 4 1 935
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Fb 4 14 1 479
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Fb 8 15 3 850
061321 05.08.2006 Cena Domanína Svět - Třeboň Fb 3 6 1 310
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 6 1 407
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 22 481
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 4 3 017
042116 O kapitánskou čepici Nové Mlýny 420 4 3 2 312
042105 Team racing regata Brno Brno TR 4 2 1 996
041810 Pohár Velly Rozkoš 420 4 5 2 425
041808 MČR Rozkoš 420 6 8 3 358
041802 Jarní Premiéra II. Rozkoš 420 4 5 1 608
041114 Primátorský štít Vltava - Praha 420 4 1 3 517
041101 Team racing regata Praha Vltava - Praha TR 4 2 1 996
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny 420 4 9 1 404
032107 To je celá, to je půl Brněnská přehrada 420 3 1 3 303
032105 TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 3 1 608
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš 420 6 3 6 331
031622 Hop regata Nechranice 420 4 3 3 417
031514 Švestková regata Jesenice 420 3 1 3 012
031318 MR Lipno Fb 6 10 3 554
031102 TRR Praha Vltava - Praha TR 4 3 904
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
023127 Eurosaf Team Racing European Championshi Murcia, ESP TR 10 6 2 259
022132 Nový termín: Mistrovství ČR 2002 TR Brněnská přehrada TR 6 3 3 743
022111 O kapitánskou čepici Nové Mlýny 420 4 4 3 200
022106 To je celá, to je půl... (+ přebor JM kr Brněnská přehrada 420 3 2 1 734
022104 Team Racing Regatta Brno Brněnská přehrada TR 4 2 2 580
021625 Hop regata Nechranice 420 4 3 3 517
021401 Team Racing Regatta Plzeň Bolevák TR 4 2 2 580
021331 Lipno regata 2002 - (MČR mimo Las) Lipno 420 6 6 4 427
021308 Cena Šumavy Lipno 420 4 5 2 312
021102 Team Racing Regatta Praha Vltava TR 4 2 2 312
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NRO Rozhodčí 1 1
229906 31.01.2022 Seminář NJ - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NJ Člen protestní komise 1 1
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Hlavní rozhodčí 1 2
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
222174 30.04.2022 Team racing Brno Brněnská přehrada TR-7P Chief umpire 7 11
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor Brněnská přehrada RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Rozhodčí 7 7
222113 11.05.2022 Prígl Rejs 4 Brněnská přehrada OT-1,RsV-1 Rozhodčí 1 1
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
221719 11.06.2022 Jachtařská liga II. Máchovo jezero Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
221108 17.06.2022 Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Rozhodčí 7 7
211122 25.06.2021 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Hlavní rozhodčí 12 18
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Rozhodčí 12 12
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Fus-8mz Hlavní rozhodčí 12 18
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy Brněnská přehrada RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Rozhodčí 7 7
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Člen protestní komise 12 12
219904 21.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q-12mr Člen protestní komise 12 12
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
219905 26.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
212153 04.09.2021 MČR Vareo Brněnská přehrada RsV-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
219906 29.10.2021 Školení rozhodčích - UMPIRE vltava - praha U Chief umpire 1 2
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Umpire 12 12
219907 05.11.2021 Školení rozhodčích UMPIRE_2.část vltava - praha U Chief umpire 1 2
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Chief umpire 7 11
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) brnenska prehrada R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Hlavní rozhodčí 1 2
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P Předseda protestní komise 7 11
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020) Brněnská přehrada Kaj-1 Rozhodčí 1 1
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q-7P,L47-7P Člen protestní komise 7 7
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK Brněnská přehrada RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 2 3
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
207028 20.07.2020 MČR FUS Viganj Fus-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
207048 20.07.2020 MČR FUN Course Viganj - Chorvatsko Fun-12mr,Bic-8iz Hlavní rozhodčí 12 18
207049 20.07.2020 MČR BIS Slalom Viganj - Chorvatsko Bis-12mr,Bis-7P Hlavní rozhodčí 12 18
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Umpire 7 7
201329 20.08.2020 The Crown Cup Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 12 18
202150 27.08.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Nové Mlýny Bic-12mr,Rac-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
202108 05.09.2020 Kiss My RS Brněnská přehrada Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Předseda protestní komise 7 11
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO Brněnská přehrada RsV-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Rozhodčí 7 7
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK Brněnská přehrada RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Rozhodčí 2 2
192109 11.05.2019 Kiss my RS Brněnská přehrada Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Rozhodčí 7 7
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac-24me Hlavní rozhodčí 24 36
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Člen protestní komise 7 7
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Předseda protestní komise 8 12
192126 22.06.2019 MČR RS Feva Nové Mlýny RsF-12mr,RsF-7P Rozhodčí 12 12
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P,Bic-3R Člen protestní komise 12 12
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P,Bic-3R Hlavní rozhodčí 12 18
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Fus-12mr, Bic-7P Člen protestní komise 12 12
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Fus-12mr, Bic-7P Hlavní rozhodčí 12 18
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Rozhodčí 12 12
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII Brněnská přehrada OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha Tmr-12mr Rozhodčí 12 12
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha Tmr-12mr Umpire 12 12
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Umpire 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181303 21.04.2018 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-7P,Cad-7P Předseda protestní komise 7 11
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Hlavní rozhodčí 12 18
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Bic-8iz Hlavní rozhodčí 12 18
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj Fus-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-12mr,RsF-12mr,RsF-7P,Rs5-7P,Evr-7P,Lar-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
182153 08.09.2018 Kiss My RS III. Brněnská přehrada RsV-7P,RsT-3M,RsF-7P,RsO-1 Hlavní rozhodčí 7 11
182164 22.09.2018 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada RsV-12mr,Vau-7P,RsF-2,RsT-2,Fb-1 Hlavní rozhodčí 12 18
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172103 08.04.2017 Krajský přebor Brněnská přehrada L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Q-4K,Lar-2,Lar-4K,Fin-1,Vau-1 Hlavní rozhodčí 4 6
172101 09.04.2017 Brněnský Rstart Brněnská přehrada RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M,RsO-3M Hlavní rozhodčí 3 5
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172114 06.05.2017 To je celá to je půl Brněnská přehrada RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsO-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-7P Předseda protestní komise 7 11
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Hlavní rozhodčí 10 15
177022 17.07.2017 MČR FUN SLALOM Viganj Fus-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
177122 17.07.2017 MČR FUN - Course Viganj Fun-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 24 36
172152 26.08.2017 MČR Brněnská přehrada RsV-12mr,RsT-8vc,RsO-8vc Hlavní rozhodčí 12 18
172167 23.09.2017 Mem. Miloše Alexy Brněnská přehrada Vau-7P,RsT-7P,RsF-3M,RsV-7P,RsO-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P Předseda protestní komise 12 18
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161303 23.04.2016 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno nad Vltavou Rs5-7P,Rs7-7P,RsV-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
162111 30.04.2016 To je celá to je půl Brněnská přehrada RsO-7P,RsT-7P,RsV-7P,Fin-3M,Vau-3M Hlavní rozhodčí 7 11
161305 07.05.2016 jaRní Svezení Lipno - Černá v Pošumaví RsF-8mz,RsF-7P Předseda protestní komise 8 12
161306 13.05.2016 ME RS FEVA Lipno - Černá v Pošumaví RsF-18me,RsA-6ip Hlavní rozhodčí 18 27
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice 420-7P,Fb-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Hlavní rozhodčí 24 36
162147 20.08.2016 Kiss my RS II Brněnská přehrada RsF-7P,RsO-7P,RsV-7P,RsT-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162149 27.08.2016 MČR - RS Feva Brněnská přehrada RsF-12mr,RsV-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,RsF-7P,RsV-7P, Hlavní rozhodčí 12 18
162159 10.09.2016 Moravia skiff regatta Nové Mlýny 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsF-7P,RsV-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162168 28.09.2016 Sváteční pohár Brněnská přehrada RsF-3M,RsT-3M,RsV-3M Hlavní rozhodčí 3 5
161137 01.10.2016 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Nj-12mr,Nj-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151109 06.06.2015 FiFe Cup Nechranice RsF-7P,Fb-7P Předseda protestní komise 7 11
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Člen protestní komise 24 24
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Předseda protestní komise 12 18
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24-8vc,M24-7P Hlavní rozhodčí 8 12
151335 29.08.2015 Plážový RS povaleč Lipno - Lipno nad Vltavou Rs7-7P,RsF-7P,RsO-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151340 12.09.2015 Lipenská jízda Lipno - Černá v Poš. RsF-7P,Rs7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
142102 12.04.2014 Brněnský RStart Brněnská přehrada RsF-3M,RsO-3M,RsV-3M,420-3C,420-3M,Rs7-2,RsT-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
132103 27.04.2013 To je celá, to je půl Brněnská přehrada 420-4K,Cad-4K,Fb-4K,Vau-4K,420-3C,420-3M,Fb-3M Rozhodčí 4 4
132105 01.05.2013 Prigl Rejs I Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132107 04.05.2013 Kiss my RS I Brněnská přehrada RsV-4K,Rs1-4K,RsF-4K,Rs7-4K,RsF-2,Rs7-2,RsV-2 Rozhodčí 4 4
132113 22.05.2013 Prigl Rejs IV Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb-4P,L47-4P,Las-4P,Fd-3C Hlavní rozhodčí 4 6
132124 19.06.2013 Prigl Rejs VIII Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132122 27.07.2013 Veletržní regata Brněnská přehrada Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M, Vau-2,Cad-2,De1-1 Hlavní rozhodčí 3 5
132135 17.08.2013 Memoriál Dušana Vaculky Brněnská přehrada Kaj-1,OT-1, Hlavní rozhodčí 1 2
132161 18.08.2013 Prázdninový Prigl Rejs 3 Brněnská přehrada RsF-1, RsV-1, OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132152 02.10.2013 Prigl Rejs XIV Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,RsV-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132153 05.10.2013 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau-5ip,Vau-4P,420-3C,420-3M,Cad-2,RsF-2,Rs7-2,RsV-2,Fb-1 Rozhodčí 5 5
132155 12.10.2013 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada RsV-4P,Lar-3M,Las-3ML47-1,Q-2,Cad-2,Vau-2,Fin-1,420-1,De1-1 Rozhodčí 4 4
132156 19.10.2013 Modrá stuha Brněnská přehrada Cad-1,RsF-1,Rs7-1,RsV-1,420-1,Fb-1,Vau-1,Q-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Kaj-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121715 12.05.2012 RODOP Melges Tour I. Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122110 16.05.2012 Prigl rejs 1 Brněnská přehrada Cad-1,Fb-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P Rozhodčí 4 4
121350 30.06.2012 Mistrovství ČR Melges 24 Lipno - Kovářov M24-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
121335 17.08.2012 MČR Lipno - Hůrka Fin-6mr Předseda protestní komise 6 9
121351 25.08.2012 RODOP Melges Tour 5 Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122128 05.09.2012 Prigl rejs 7 Brněnská přehrada Cad-1,Fb-1,OT-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-3R Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112102 16.04.2011 Krajský přebor Brněnská přehrada 420-4K,Cad-4K,De1-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,T24-4K,De1-3M,Lar-3M,Las-3M Hlavní rozhodčí 4 6
114246 02.06.2011 Topsport Flanders Nieuwpoortweek Regatta Nieuwpoort, Belgium Q-5iz Člen protestní komise 5 5
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Člen protestní komise 10 10
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101101 20.03.2010 St.Patrick`s team race Vltava pod Vyšehradem Tr-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101122 20.03.2010 St. Patrick`s Fleet Race Vltava pod Vyšehradem 420-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101314 03.07.2010 Velká cena ALT M24 Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
102126 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Vau-6mr Člen protestní komise 6 6
102127 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr Člen protestní komise 6 6
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M Člen protestní komise 6 6
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Hlavní rozhodčí 10 15
102136 23.10.2010 Kvalifikace MČR 1 Brněnská přehrada TR-4P Hlavní rozhodčí 4 6
102139 23.10.2010 Modrá stuha Brněnské přehrady Brněnská přehrada OT-1 Rozhodčí 1 1
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099908 28.02.2009 Cambridge Cup Cambridge - GBR TR-4 Umpire 4 4
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
099909 21.05.2009 Austrian Match Race Hard - AUT MR-5 Umpire 5 5
099910 06.06.2009 Polish Match Tour Poznaň Poznaň - POL Mr-4 Chief umpire 4 6
099911 19.06.2009 Match Tour Krakow Krakow - POL Mr-4 Umpire 4 4
091321 01.08.2009 Velká cena ALT Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
081732 03.05.2008 Melges Tour I. Máchovo jezero M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
089905 22.05.2008 Match Race Hard 2008 Hard - AUT Mr-7iz Umpire 7 7
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,420-2 Předseda protestní komise 4 6
089904 21.06.2008 Polish Match Tour Krakow - POL Mr-4iz Chief umpire 4 6
081338 05.07.2008 Melges Tour II. Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
087015 09.08.2008 Melges Tour III. Lipno - Kovářov M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
087018 15.08.2008 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno - Kovářov M24-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
089903 29.11.2008 Chrismas Match Race Brindisi - ITA Mr-4iz Chief umpire 4 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
079901 13.04.2007 Slovak Sailing match Race Portorož - Slovinsko MR-6mm Chief umpire 6 9
071122 11.05.2007 Melges Tour I. Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
071108 03.06.2007 Mistrovství ČR - Stylová regata Biograd - Chorvatsko Bav42-6mr,Orc-5ip Předseda protestní komise 6 9
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
077002 14.07.2007 Sportboat Cup III. Slapy Caf-4P,Orc-4P Hlavní rozhodčí 4 6
079902 19.07.2007 ME EUROSAF - MATCH RACING Sopoty - Polsko Mr-10me Umpire 10 10
071412 28.07.2007 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance Lipno M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Hlavní rozhodčí 6 9
071125 06.09.2007 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. Lipno M24-6mr,M24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
071114 14.09.2007 Malá cena YFA Biograd - Chorvatsko Bav42-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
071126 06.10.2007 Melges Tour V. Praha M24-4P Hlavní rozhodčí 4 6
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Chief umpire 4 6
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Záchranář 7 2
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor Brněnská přehrada RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Velitel záchrany 7 3
222113 11.05.2022 Prígl Rejs 4 Brněnská přehrada OT-1,RsV-1 Velitel záchrany 1 2
221108 17.06.2022 Windypoint regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Záchranář 12 3
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice 420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P Velitel záchrany 7 3
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Záchranář 7 2
211122 25.06.2021 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Záchranář 12 3
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Záchranář 12 4
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Fus-8mz Velitel záchrany 12 9
212106 31.07.2021 Memoriál Miloše Alexy Brněnská přehrada RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 Velitel záchrany 7 3
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Záchranář 7 2
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 3
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020) Brněnská přehrada Kaj-1 Velitel záchrany 1 2
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q-7P,L47-7P Záchranář 7 2
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada L47-2,Q-2 Záchranář 2 1
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 2
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 3
202108 05.09.2020 Kiss My RS Brněnská přehrada Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Velitel záchrany 7 3
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
191113 19.04.2019 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Záchranář 7 2
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK Brněnská přehrada RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Velitel záchrany 2 2
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac-24me Záchranář 24 6
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Záchranář 7 2
192126 22.06.2019 MČR RS Feva Nové Mlýny RsF-12mr,RsF-7P Záchranář 12 3
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Záchranář 7 3
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Lipno - Černá v Pošumaví Rs5-36ms,Rs5-12mr Záchranář 36 5
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Záchranář 12 3
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII Brněnská přehrada OT-1 Záchranář 1 1
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Záchranář 12 3
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 3
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 3
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 2
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ