Karolína Hejnová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Baník Ostrava
ověřená licence domácího klubu
2404-0450 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada L47 3 7 1 206
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE L47 7 12 4 367
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 24 1 940
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko L47 3 3 1 734
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 12 3 493
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada L47 4 4 2 812
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 Izola L47 8 33 1 886
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214202 07.10.2021 Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa Giżycko L47 8 74 1 602
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada L47 3 10 915
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice L47 4 10 860
214203 04.09.2021 Puchar Beskidów INTERPUCHAR Ośrodek Żeglarski „PERKOZ” L47 8 16 3 323
214204 28.08.2021 MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH Puck L47 12 47 1 936
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 18 4 678
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 11 3 216
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 12 3 172
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta L47 1 9 188
214205 26.06.2021 IX Regaty Kacper Sailor Poraj, Polska L47 7 12 2 938
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 6 969
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 20 0
214006 01.04.2021 CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić Medulin Q 12 169 2 369
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 13 797
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 35 7 180
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 241 2 068
205010 12.09.2020 Veľká cena Slovenska 2020 Domaša Q 7 10 5 346
202419 05.09.2020 Hornická regata Žermanice Q 2 4 1 226
202417 29.08.2020 Přátelská regata Těrlicko RsT 4 5 404
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 25 4 243
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 44 2 447
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 13 3 474
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 46 3 128
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 12 3 229
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 5 2 897
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 4 3 285
204980 13.06.2020 Balnea cup Slnava Q 7 11 4 047
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 22 4 990
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 9 2 552
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 4 688
192421 28.09.2019 Hornická regata Žermanice Q 4 4 2 312
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 267 1 289
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 51 4 287
194148 27.08.2019 MM Rakouska, ÖSTERREICHISCHE JUGENDMEISTERSCHAFT Neusiedler See, Austria Q 12 59 2 103
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 77 438
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 2 4 804
194129 09.08.2019 Veľká cena Slovenska 2019 Oravská priehrada,Slovakia Q 8 27 3 280
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Q 6 16 1 663
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 41 2 959
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 50 1 816
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 6 554
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192402 18.05.2019 Hornický kahan Žermanice Q 2 1 1 892
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 51 1 626
192401 27.04.2019 Cena Olešné Olešná Q 1 1 800
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Q 2 12 396
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Q 2 7 670
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 56 1 297
184075 14.09.2018 MM Slovenska 2018 - VC Slovenska 2018 VD Gabčíkovo, Slovensko Q 12 25 2 499
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 32 5 922
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 4 13 0
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 63 540
182419 11.08.2018 Konec soustředění sterkovna hlucin Q 1 8 198
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 28 1 034
182418 01.08.2018 Indiánské klání petruv rybnik - krnov Q 1 7 335
182411 21.07.2018 Prázdninový závod Štěrkovna Hlučín Q 2 7 420
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 64 1 497
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 27 1 330
182408 23.06.2018 Mladý vítr Těrlicko Q 2 4 396
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 5 247
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182403 19.05.2018 Hornický kahan Žermanice Q 2 6 452
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 1 124
182401 14.04.2018 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 1 5 247
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172404 20.05.2017 Hornický kahan Žermanice Q 2 1 804
172405 27.05.2017 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 3 202
172418 17.06.2017 PRAJZSKA RACE Štěrkovna Hlučín Q 1 3 323
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 67 1 208
172205 29.07.2017 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 6 336
172421 31.07.2017 Soustředění Olešná Olešná Q 1 4 453
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Q 6 22 1 500
172415 02.09.2017 Hornická regata Žermanice Q 4 4 2 161
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Q 1 12 252
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 26 704
162417 20.08.2016 Olešná regata Žermanice Q 2 3 202
162418 03.09.2016 Hornická regata Žermanice Q 2 3 202
162420 17.09.2016 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 4 277
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152407 30.05.2015 Velká cena Ostravy Žermanice Q 2 8 253
152409 15.08.2015 Mladý vítr Těrlicko Q 1 2 101
152417 22.08.2015 Olešná regata Olešná Q 2 6 202
152419 05.09.2015 Hornická regata Žermanice Q 4 5 563

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ