Václav Krejčík

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. 1203-0614 06.03.2022 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221720 02.07.2022 Mistrovství ČR v lodní třídě Pirát Máchovo jezero Pir 12 18 3 325
221333 18.06.2022 Jihočeská žába Bezdrev Pir 7 14 1 297
221310 11.06.2022 Pohár Hluboké Bezdrev Pir 7 7 1 791
221705 14.05.2022 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Pir 7 10 1 940
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Pir 2 10 360
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR 7 4 1 940
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151201 11.04.2015 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 2 18 0
151202 18.04.2015 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 12 336
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fb 3 16 456
151210 29.06.2015 Krajský přebor Orlík - Velký Vír Fb 4 7 404
151211 01.07.2015 Přebor ČOS -Dálková plavba Orlík - Velký Vír Fb 3 3 303
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141201 12.04.2014 Toušenský pohár Poděbrady Fb 3 16 456
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 7 202
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 17 0
141211 21.06.2014 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 1 7 210
141212 25.06.2014 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Fb 3 2 831
141215 30.08.2014 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 4 396
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131203 27.04.2013 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 13 0
131214 24.06.2013 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 4 5 0
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr 3 8 594
131220 31.08.2013 Hurá do Školy Jezero Poděbrady Fb 2 9 202
131224 21.09.2013 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 2 6 452
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121201 28.04.2012 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 14 202
121217 25.08.2012 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Pir 4 5 404
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 12 136
111213 27.08.2011 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Fb 2 7 318
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 13 266
111219 17.09.2011 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 1 10 101
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 11 707
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fin 4 12 543
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061601 22.04.2006 Cena Roudnice Máchovo jezero Fin 4 22 404
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fin 3 11 707
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Fin 4 11 555
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Fin 3 6 678
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Poděbrady - Jezero Fb 2 5 360
061217 26.08.2006 Hurá do školy Poděbrady - Jezero Fin 1 2 277
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Vranská přehrada Fin 2 9 202
061119 01.10.2006 Cena Modřan Vrané n./Vlt. Fin 1 8 152
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS Jezero Poděbrady 420 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051802 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš 420 4 14 404
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov 420 3 3 969
051229 Pohár města Neratovic Tišice Las 4 6 404
051223 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 0 0 0
051222 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Fb 1 1 402
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Las 2 3 202
051204 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Evr 1 3 101
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny 420 4 18 404
041808 MČR Rozkoš 420 6 20 970
041620 Hop regata Nechranice 420 1 12 136
041618 Podzimní závod Oldřichov 420 2 2 554
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov 420 4 2 1 996
041515 Modrá stuha Jesenice Jesenice 420 3 5 541
041219 Hurá do školy Jezero Poděbrady 420 1 2 277
041218 Táborová regata II. (uzavřený závod) Jezero Poděbrady 420 1 1 578
041213 Cena povodí Orlík 420 1 1 578
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík 420 2 1 1 156
041211 Přebor Stč.kraje Orlík 420 2 2 554
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík 420 1 2 277
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) 420 2 4 688
041114 Primátorský štít Vltava - Praha 420 4 3 1 608
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš 420 6 24 913
031623 Cena povodí Labe Labe-Církvice 420 2 1 1 758
031622 Hop regata Nechranice 420 4 17 404
031617 Kontrolní závod III Oldřichov 420 2 2 804
031616 Kontrolní závod I Oldřichov 420 2 2 804
031615 Letní závod I Oldřichov 420 2 3 452
031604 Cena Oldřichova Oldřichov 420 2 3 452
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov 420 3 5 541
031514 Švestková regata Jesenice 420 3 8 303
031319 MR LaR Lipno - Hruštice 420 3 9 303
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír 420 3 2 303
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír 420 2 3 202
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír 420 1 2 101
031116 Primátorský štít Praha Vltava 420 0 1 0
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Vau 4 12 1 009
021907 Pohár EOP Seč Evr 2 9 202
021622 Cena Duchcova Oldřichov 420 2 2 998
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 7 318
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 5 360
021617 Letní závod Oldřichov Evr 2 6 336
021223 Štít města Poděbrady Jezero Poděbrady Evr 1 6 101
021222 Hurá do školy Jezero Poděbrady Evr 2 4 554
021220 Táborová regata I Jezero Poděbrady Evr 1 7 101
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Evr 2 10 202
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Evr 1 15 101

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ