Vojtěch Lambl

 Zpět

Datum narození: 1989
Adresa Nad Koulkou 2537/4
Praha 5
150 00
E-mail lambl@sailing.cz
Telefon 735705696
T-Shirt Size L
VMP číslo 140042
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0486 11.08.2015 - 31.03.2023
Komise měřičů a technických inspektorů: Předseda 13.06.2019 - 31.03.2023
Komise mládeže a rozvoje členské základny: Předseda 12.05.2019 - 31.03.2023
Výkonný výbor: Člen výboru
komise mládeže a rozvoje členské základny, komise měřičů a technických inspektorů
30.03.2019 - 31.03.2023
Trenér licence C (3. třídy)
0222 06.03.2011 - 06.03.2024
Měřič
Hlavní měřič: 420; Měřič: Fireball, Optimist
068 01.01.2010
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 2 4 998
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 3 1 2 400
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig 7 2 6 623
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Fb 0 0
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 3 1 407
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211514 13.11.2021 Evropa Cup Jesenice Evr 1 13 478
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rallye Chorvatsko - Murter NJ 12 4 9 332
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice piskovna mlekojedy Fb 2 1 1 600
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Fb 12 17 3 222
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Fb 3 2 1 734
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig 7 2 6 832
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig 7 1 8 940
211318 31.07.2021 Lázeňská regata Svět Fb 3 3 1 996
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 15 2 136
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 600
211118 05.06.2021 FIFE CUP Nechranice Fb 1 12 364
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 3 7 630
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Fb 4 5 1 774
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Fb 2 15 646
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191223 16.11.2019 Evropa Cup Jezero Poděbrady Evr 1 33 139
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb 12 12 5 628
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Fb 3 7 892
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Fb 7 9 2 640
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 0 0
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Svět Fb 3 7 1 110
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 5 5 944
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 17 2 113
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 9 564
191126 15.06.2019 FIFE Cup Nechranice Fb 7 4 5 890
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb 24 26 8 595
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 3 6 623
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb 7 8 3 782
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 4 2 188
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 39 182
182417 13.10.2018 Hlučínská regata II. Štěrkovna Hlučín Lar 4 4 1 376
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi Fb 7 3 7 029
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Fb 3 2 2 524
181337 08.09.2018 Last Summer Day Lipno - Hrdoňov Fb 7 18 1 452
181320 04.08.2018 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 6 831
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 10 7 741
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 6 5 980
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 4 6 278
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 3 2 310
181401 07.04.2018 Bohemia Sekt Regata Bolevák Fb 3 4 2 109
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171203 22.04.2017 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 3 5 2 042
171802 13.05.2017 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
171105 10.06.2017 FIFE Cup Nechranice Fb 7 12 3 058
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 1 3 831
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 12 3 390
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 16 2 183
171320 29.07.2017 Lázeňská regata Svět Fb 3 6 1 581
172169 22.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb 7 12 3 493
171110 28.09.2017 MČR + Eurocup Nechranice Fb 7 13 3 040
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 34 172
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161401 02.04.2016 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 6 1 581
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 4 2 025
162112 30.04.2016 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 14 2 704
161802 14.05.2016 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 7 9 3 135
161107 04.06.2016 FIFE Cup Nechranice Fb 2 24 304
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Fb 3 10 1 139
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 12 11 7 940
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 7 3 7 807
161331 20.08.2016 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 5 1 444
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 7 11 3 953
167039 14.10.2016 Slovenian Nationals Portorož, Slovinsko Fb 12 2 11 713
164318 15.10.2016 Everybody GoSAILING Regata Portorož, Slovinsko Fb 8 10 3 992
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 38 184
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151401 04.04.2015 Bohemia sekt Regata Bolevecký rybník Fb 3 12 902
151128 15.04.2015 Pražský Točák III. Vltava - Praha pod Vyšehradem OT 1 3 665
151129 22.04.2015 Pražský Točák Vltava - Praha pod Vyšehradem OT 1 3 800
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 7 11 3 757
151209 27.06.2015 14.Mem. J. Šenkýře a kraj přebor tř. F a Orlík - Velký Vír Fb 3 14 630
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha TR 11 12 1 111
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 23 307
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141401 05.04.2014 Bohemia regata Cup Bolevák Fb 3 8 1 206
141203 26.04.2014 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 290
141405 17.05.2014 Cena Lokomotivy (SKP) Bolevák Fb 0 0 0
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb 4 11 1 685
141805 14.06.2014 Fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 4 9 1 957
141210 21.06.2014 13.Mem. J. Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 4 2 109
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 12 2 264
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 9 4 913
142161 20.09.2014 Modrý Hrozen I. Nové Mlýny Fb 4 11 2 088
144026 17.10.2014 Fireball Open Slovenian Chapionship Portorož Fb 3 4 2 582
144289 18.10.2014 3rd GoSailing Cup Portorož Fb 5 7 5 276
147020 13.11.2014 Jabuka Chorvatsko NJ 5 50 1 922
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131202 20.04.2013 Toušeňský pohár Poděbrady Fb 3 5 1 972
131801 04.05.2013 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb 0 0 0
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 8 2 161
131716 25.05.2013 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 4 1 108
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Fb 4 4 3 200
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 4 1 935
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 6 3 017
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 22 1 961
131323 27.07.2013 Lázeňská regata Svět Fb 3 5 1 444
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb 4 6 3 080
132163 05.10.2013 Burčáková regata Nové Mlýny Fb 4 7 2 312
131418 12.10.2013 Poslední vítr Bolevecký rybník Fb 2 1 1 758
134311 14.11.2013 Jabuka Vodice - Chorvatsko NJ 5 3 2 891
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121401 07.04.2012 Bohemia Regata Bolevák Fb 4 9 1 291
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 2 2 202
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1 5 3 3 689
121715 11.05.2012 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 2 3 452
121809 19.05.2012 Fireball Regata 2012 Rozkoš - Surfcentrum Fb 4 10 1 693
121718 26.05.2012 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 9 1 043
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb 4 8 2 312
121608 09.06.2012 Cena Damet Nechranice Fb 4 9 2 247
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 7 1 459
121212 25.06.2012 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 4 2 2 580
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 11 1 964
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 7 2 873
122410 14.07.2012 Bermuda Cup-O pohár černé perly Slezská Harta Kaj 1 11 139
123130 21.07.2012 2012 European Championships ITA - Bracciano Lake Fb 10 57 3 663
121351 25.08.2012 RODOP Melges Tour 5 Lipno - Kovářov M24 2 4 202
121221 15.09.2012 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 248
122137 22.09.2012 Modrý hrozen B Nové Mlýny Fb 4 21 1 136
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Fb 6 15 2 887
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Fb 2 7 318
124033 12.10.2012 Državno prvenstvo Slovenije Portorož, SLO Fb 6 7 4 025
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Fb 3 4 2 333
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 1 3 738
111202 23.04.2011 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 4 1 081
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1 5 10 901
112113 14.05.2011 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 8 2 757
111718 28.05.2011 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 4 2 312
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Fb 4 13 1 914
111609 11.06.2011 Cena Damet Nechranice Fb 4 15 1 488
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 4 3 1 608
111208 25.06.2011 Memoriál J.Šenkýře Orlík Fb 3 5 1 972
111209 27.06.2011 Přebor středočeského kraje Orlík - Velký Vír Fb 2 4 688
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 16 2 994
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 18 1 348
111409 23.07.2011 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 2 8 202
111320 30.07.2011 Lázeňská regata Svět - Třeboň Fb 3 9 1 277
114015 18.08.2011 Mistrovství Francie Le Val-André Fb 8 29 3 216
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 5 2 138
111215 03.09.2011 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 2 4 1 290
111724 10.09.2011 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Fb 3 7 1 296
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb 4 16 1 437
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Fb 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101401 10.04.2010 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 7 1 604
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 5 1 265
101202 24.04.2010 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 600
101403 30.04.2010 24 LeBle Bolevák Fb 3 3 969
102107 15.05.2010 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 7 2 393
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Fb 4 7 2 544
101722 29.05.2010 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Fb 4 10 1 108
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Fb 2 21 202
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb 4 9 2 437
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 4 2 333
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Fb 1 1 1 004
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Fb 6 10 3 795
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 7 2 684
101320 31.07.2010 Lázeňská regata Svět Fb 1 3 946
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 16 1 496
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb 10 19 5 124
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Fb 2 3 1 406
104026 22.10.2010 Državno Prvenstvo Slovenije FB Portorož Fb 3 8 1 430
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Bolevák Fb 3 10 831
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Svět Fb 3 11 1 015
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 1 8 453
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Jezero Poděbrady Fb 1 3 469
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví Fb 4 13 1 469
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero 420 1 1 402
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 17 1 074
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady Fb 2 2 1 290
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic Tišice Fb 2 2 998
091419 10.10.2009 Poslední vítr Bolevák Fb 2 3 1 331
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Izola, Slovinsko Fb 5 8 2 702
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081401 12.04.2008 Bohemia regata Bolevák Fb 3 8 831
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Fb 2 8 748
081403 02.05.2008 24 LeBle Bolevák Fb 3 3 1 206
082107 10.05.2008 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 1 18 168
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP Rozkoš Fb 4 17 503
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 2 6 728
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Fb 4 11 1 898
081607 14.06.2008 Cena Damet Nechranice Fb 1 19 202
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Fb 3 9 879
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb 6 22 1 140
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 2 12 336
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Třeboň - Svět Fb 3 10 994
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Bezdrev Fb 3 7 768
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420 1 3 665
082139 27.09.2008 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 2 1 497
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Fb 2 3 938
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420 4 5 1 220
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071401 14.04.2007 Bohemia regata Bolevák Fb 3 8 1 032
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Fb 2 6 804
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Fb 2 8 624
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb 4 17 771
071720 26.05.2007 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero Fb 4 4 1 608
071405 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Bolevák Fb 4 6 1 291
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Fb 0 0 0
071607 16.06.2007 Cena Damet Nechranice Fb 4 20 647
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Orlík Fb 3 10 645
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje Přehrada Orlík Fb 4 5 404
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb 4 16 1 313
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Fb 6 15 2 324
071412 28.07.2007 Letní Vánoční regata Bolevák Fb 2 4 688
071321 04.08.2007 Cena Domanína Třeboň - Svět Fb 3 8 594
071324 11.08.2007 Bezdrevský Kapr Bezdrev Fb 1 7 256
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Fb 4 8 1 996
072133 22.09.2007 Poslední vítr Brněnská přehrada Fb 3 3 1 581
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Fb 1 3 665
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Fb 2 2 554
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 28 1 764
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 2 1 758
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 4 3 285
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 7 1 671
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 1 3 645
062109 27.05.2006 9. TRR Brno Brněnská přehrada TR 4 2 3 017
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 4 3 200
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 21 1 849
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy Lipno Cad 4 6 2 661
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 13 2 697
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 77 1 230
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr Bezdrev Fb 3 13 400
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 27 1 886
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 1 5 608
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 2 3 784
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 2 1 406
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 6 2 661
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 4 3 200
052104 Putovní pohár Brněnská přehrada Cad 3 6 1 805
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 12 1 457
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 7 2 544
051316 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 7 3 706
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 5 2 193
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 3 2 637
051203 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 996
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 6 2 213
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 8 624
051107 Cadet Matchrace Vltava - Praha TR 1 5 247
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042132 Poslední vítr Brno Cad 4 9 2 034
042131 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 10 1 996
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 5 14 2 010
042103 O velikonoční vajíčko Brno Cad 3 14 1 058
041810 Pohár Velly Rozkoš Cad 4 13 1 540
041609 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 7 2 471
041315 Mezinárodní MČR Lipno Cad 6 12 2 621
041313 Král Šumavy Lipno Cad 4 5 3 055
041227 Toušeňský pohár Cadet Jezero Poděbrady Cad 3 8 1 839
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Cad 4 7 1 728
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 7 1 671
041202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 2 708
041116 Cena Avie Vltava (Poděbrady) Cad 2 3 1 156
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 7 2 471
041110 Mem.Rösslera-Ořovského Vltava - Praha Cad 2 6 728
041105 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 4 2 263
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032132 Poslední vítr II Brněnská přehrada Cad 4 18 1 172
032130 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 14 1 340
032104 O velikonoční vajíčko Brněnská přehrada Cad 3 8 1 430
031610 Cena RIVETEC Nechranice Cad 2 13 619
031318 MR Lipno Cad 6 13 2 310
031317 Pohárový závod Lipno Cad 4 15 1 220
031219 Pohár města Neratovic pískovna Tišice Cad 3 10 1 069
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Cad 3 6 303
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Cad 3 9 969
031202 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 8 1 032
031116 Primátorský štít Praha Vltava Cad 3 7 1 962
031105 Pražská regata mládeže Praha - Vltava Cad 3 9 1 053
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
022133 Cadetské zahájení Brněnská přehrada Cad 3 9 1 132
022129 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 14 841
021907 Pohár EOP Seč Cad 3 8 1 285
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 4 15 989
021613 Cena RIVETEC Nechranice Cad 1 14 234
021318 Mistrovství ČR 2002 Lipno Cad 6 13 2 093
021228 Pohár města Neratovic přeloženo: Poděbrady Cad 4 10 721
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Cad 3 6 1 206
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Cad 2 11 278
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Cad 1 12 168
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Cad 4 15 815
021201 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 2 9 202
021106 Pražská regata mládeže Vltava Cad 3 7 1 296
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
Související články

Český tým postoupil z kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup

13.06.2022
Čtyři dny (9.–12. 6.) závodění a velmi napínavé souboje, slunce a slabý vítr – v tomto duchu se nesla kvalifikace na Světový pohár národů v jachtingu – SSL Gold Cup – na jezeře Neuchatel ve Švýcarsku.

Český tým na světovém poháru národů – SSL Gold Cupu – jde zítra do akce!

08.06.2022
Češi se účastní světového poháru národů. Nese název SSL Gold Cup a jeho koncept je podobný jako při fotbalovém mistrovství světa. Český tým pojede kvalifikaci od 9. do 12. června. Ve skupině jsme s Portugalskem, Tureckem a Bulharskem, ze skupiny budou do finále postupovat první dva státy. Finále se pojede na podzim v Bahrainu.

Světový pohár národů – SSL Gold Cup

20.05.2022
Češi nebudou chybět na světovém poháru národů. Nese název SSL Gold Cup a jeho koncept je podobný jako při fotbalovém mistrovství světa.

ICZ RODOP Česká jachtařská liga 2022

17.05.2022
ICZ RODOP Česká jachtařská liga 2022 začala o víkendu 14.–15. 5. v Brně.

ICZ RODOP ČESKÁ JACHTAŘSKÁ LIGA 2021 zná vítěze

16.08.2021
Letos bojovalo na třech závodech ICZ RODOP české jachtařské ligy celkem 15 týmů z jachtklubů ze všech koutů České republiky od Chebu až po Ostravu.

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ