Ondřej Vachel

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1305-0306 11.08.2015 - 31.03.2023
Člen HZS
VMP: 150391, Velikost: M
0558 14.03.2015 - 19.09.2026
Trenér licence B (2. třídy) 0456 30.09.2019 - 30.09.2024
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
227022 11.11.2022 20. Jabuka Chorvatsko ORC 7 1 9 320
224433 22.10.2022 2022 Rolex Middle Sea Race Malta ORC 8 18 808
222166 30.09.2022 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Las 12 19 2 642
221321 16.07.2022 Modrá stuha Lipna - 57.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 423
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 19 1 417
224432 26.05.2022 Armen Race La Trnite, France NJ 7 6 4 211
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny Las 0 0
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214197 12.11.2021 18 REGATA JABUKA Vodice, Chorvatsko Pořadatel ORC 8 9 3 582
214198 30.10.2021 Trogirska regata Chorvatsko Kaj 4 1 2 312
217012 09.10.2021 25. Česká námořní rallye Chorvatsko - Murter OT 7 3 4 657
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Las 7 7 2 589
211320 28.08.2021 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 3 800
211316 17.07.2021 Modrá stuha Lipna-55.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 443
211311 19.06.2021 Memoriál K.Smetany Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 215
211330 12.06.2021 LIPNO MARATHON 2021 lipno - lipno nad vltavou NJ 1 1 1 331
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Chorvatsko OT 7 3 4 657
205040 27.09.2020 Erste premier Trophy 20 Biograd N.Moru NJ 1 4 540
205047 05.09.2020 Centomiglia Internazionale del Garda Lago di Garda Kaj 2 1 1 406
201326 08.08.2020 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 657
201321 18.07.2020 Modrá stuha Lipna - 55.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 764
201316 27.06.2020 Memeriál Karla Smetany Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 1 1 1 481
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 15 1 088
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Nechranice Las 7 18 871
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
197021 08.11.2019 17. Jabuka Chorvatsko ORC 8 3 7 569
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha TR 12 7 4 021
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design Chorvatsko Ela 7 1 7 707
194206 24.08.2019 ORC SPORTBOAT EUROPEAN CHAMPIONSHIP Portorož ORC 24 3 21 100
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 37 1 561
191318 10.08.2019 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 0 0
191310 22.06.2019 Velká cena kajutových plachetnic Lipno - Černá v Pošumaví Kaj 8 8 3 625
194208 14.06.2019 Bol d'Or Mirabaud Ženevské jezero Kaj 10 198 1 010
194208 14.06.2019 Bol d'Or Mirabaud Ženevské jezero Kaj 10 198 1 010
194073 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-C Jaderské moře, Šibenik NJ 36 27 11 966
194209 18.05.2019 ERSTE PREMIER TROPHY 2019 Biograd na Moru Ela 1 5 356
194210 02.05.2019 Šibenik ORC Cup Pre – Worlds 2019 Šibenik ORC 4 4 1 608
194211 10.04.2019 XXIII. Easter Regatta Hvar ORC 4 6 1 996
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
187022 09.11.2018 16. Jabuka Chorvatsko ORC 8 9 4 625
184123 20.10.2018 Rolex Middle Sea Race Malta NJ 30 2 55 932
184134 01.10.2018 IT regatta 2018 Biograd na Moru, Chorvatsko NJ 4 6 1 876
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice Las 12 28 1 572
181510 15.09.2018 Švestková regata Jesenice Las 7 9 2 640
181330 08.09.2018 Memoriál Karla Smetany Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 5 402
181327 30.08.2018 MČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs5 12 6 7 219
181322 11.08.2018 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 8 374
181318 14.07.2018 Modrá stuha Lipna 53.ročník Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 4 645
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 14 0
181336 02.06.2018 Lipno Marathon Lipno - Lipno nad Vltavou Kaj 1 11 565
184010 20.05.2018 Erste Premier Trophy 2018 Biograd na Moru Bav 4 13 870
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Las 8 11 2 519
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172118 13.05.2017 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 1 13 242
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev FD 4 5 989
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 8 1 675
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví FD 7 6 2 550
171318 22.07.2017 Modrá stuha Lipna 52.roč. Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 2 645
171322 05.08.2017 Lipenský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 2 645
174313 09.08.2017 Diplomatic regatta 2017 Izola NJ 4 4 1 108
177023 12.08.2017 Laser Grandprix Wolfgansee - AUT Las 7 13 4 272
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč Las 3 6 504
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 12 17 3 222
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1 12 10 1 212
171329 02.09.2017 Memorial Karla Smetany Lipno - Černá v Pošumaví Bav 1 1 800
171511 23.09.2017 Švestková regata Jesenice Las 4 8 609
177030 14.10.2017 21. Česká námořní rally Chorvatsko Ela 7 3 4 367
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 12 6 4 824
174202 10.11.2017 15. Jabuka Chorvatsko - Vodice ORC 7 6 4 211
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Las 7 12 1 385
161312 04.06.2016 Cena Sumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Las 2 9 896
167032 13.08.2016 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 16 2 814
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Seč Las 4 1 3 517
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 7 12 1 766
167037 18.09.2016 Offshore Cup ČANY Balt - Německo NJ 7 8 1 675
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice Las 12 19 1 479
167040 15.10.2016 20. Česká námořní rally Murter - Chorvatsko Ela 7 7 2 081
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR 12 4 6 937
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko ORC 12 7 5 184
167041 11.11.2016 Jabuka Vodice - Chorvatsko ORC 6 3 0
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151302 25.04.2015 Velká cena RODOP Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 4 1 940
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar 12 12 8 100
152126 16.05.2015 Věstonická Venuše Nové Mlýny Las 7 12 2 685
151320 20.06.2015 24 hodin nonstop 34.ročník Lipno - Hrdoňov Kaj 1 1 946
157022 15.08.2015 Laser Grandprix Wolfgangsee - AUT Las 7 14 3 743
151332 21.08.2015 Velká cena ALT Melges 24 Lipno - Kovářovská zátoka M24 7 2 4 515
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las 7 6 2 814
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Las 12 19 3 416
157030 17.10.2015 19. Česká námořní rallye Chorvatsko Ela 12 4 6 937
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr 4 1 4 016
147024 08.08.2014 Velká cena ALT Melges 24 Kovářov - Lipno M24 4 3 1 876
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Lar 4 3 3 700
141512 20.09.2014 Švestková Regata II Jesenice Las 4 5 2 064
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Las 6 15 2 580
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) ORC 6 5 2 887
141198 13.11.2014 Colins regata Marina Kremik ORC 1 11 0
147020 13.11.2014 Jabuka Chorvatsko ORC 5 2 7 314
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Las 4 13 1 540
132109 11.05.2013 Pavlovská regata Nové Mlýny Las 4 9 1 509
131503 18.05.2013 Stříbrná plachetnice Jesenice Lar 4 5 1 425
132114 25.05.2013 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 7 1 608
131606 01.06.2013 Hop regata Nechranice Las 4 6 1 108
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha Mr 6 2 4 800
132136 22.08.2013 Mistrovství ČR, závod olympijských naděj Nové Mlýny Lar 6 11 3 220
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 9 1 876
131621 07.09.2013 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 1 5 305
131514 21.09.2013 Švestková regata Jesenice Las 4 7 1 728
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Las 6 7 4 566
137020 18.10.2013 Regatta Lipno Point V. - Czech Grand Pri Lipno nad Vltavou Lon 5 4 1 385
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TR 6 12 606
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121307 28.04.2012 Velká cena YC Lipno Lipno nad Vltavou Lar 4 7 2 312
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 8 2 312
127009 19.05.2012 Regatta Lipno Point II. Lipno Lon 4 5 721
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Las 4 13 765
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 16 792
127013 09.06.2012 Regatta Lipno Point III. Lipno Lon 0 0 0
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Lar 6 9 3 268
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 1 4 860
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Lar 4 6 1 608
127001 22.09.2012 Regatta Lipno Point IV. + VC Lipno Lon 5 2 2 891
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Las 6 19 2 198
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 10 1 081
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111303 30.04.2011 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Lar 4 10 1 774
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny Lar 4 8 2 452
111306 21.05.2011 Jihočeský pohár - Grand Prix Dvořiště Lar 4 5 1 925
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 7 2 312
117005 18.06.2011 RODOP Melges Tour I. Lipno M24 4 6 404
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 4 6 1 108
111318 16.07.2011 Modrá stuha Lipna 46.ročník -Lipenský p. Lipno - Černá v Pošumaví NJ 1 9 323
117012 20.08.2011 Velká cena ALT Melges 2011 Lipno - Kovářov M24 2 2 804
117013 25.08.2011 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 6 1 663
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Las 4 6 2 951
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar 6 11 3 547
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Las 6 22 1 234
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR 6 10 1 081
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
104223 15.04.2010 Europa cup Torbole Torbole L47 7 79 2 358
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Lar 4 10 1 851
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Lar 4 8 2 700
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš L47 4 3 3 200
101304 22.05.2010 Jihočeský pohár Dvořiště Lar 4 10 1 996
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 4 6 2 812
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice L47 4 7 1 340
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 5 2 064
102006 03.07.2010 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 4 7 1 340
102121 26.08.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar 6 17 2 900
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví L47 4 6 1 747
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Las 4 11 943
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 8 2 994
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094324 25.04.2009 Fossil Laserbitschei 2009 Chiemsse Seebruck L47 3 1 2 400
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt L47 3 1 3 303
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Lar 5 28 990
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš L47 4 2 3 517
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Dvořiště Lar 4 12 1 291
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny L47 4 2 3 200
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. L47 4 12 904
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 4 6 1 996
094298 23.07.2009 Europacap Belgie Nieuporth L47 3 11 791
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24 6 10 1 081
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Lar 6 13 3 332
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009 Lipno - Jestřábí L47 4 5 2 064
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt L47 3 1 3 427
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice L47 4 3 2 496
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 3 5 275
091120 06.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR 6 8 1 663
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Itálie Garda Q 5 342 2 428
081302 03.05.2008 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 3 5 2 042
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 4 4 684
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 5 1 734
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 2 7 2 008
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno L47 4 1 4 721
081310 14.06.2008 Modrá stuha Lipno Kaj 1 2 1 004
081312 21.06.2008 Bali Cup Bezdrev Q 4 15 2 108
083118 31.07.2008 MSJ_OPTIMIST TUR Q 10 224 1 487
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q 4 4 3 784
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ 6 3 2 412
084298 26.08.2008 Austrian Europacup 26. - 29. Juni 2008 Attersee L47 5 10 3 098
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 6 8 5 483
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Lipno - hotel Jestřábí Q 1 7 787
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno L47 1 1 879
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 6 11 2 847
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
074205 05.04.2007 Lake Garda Meeting Garda - Itálie Q 5 350 1 526
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 3 2 484
071516 26.04.2007 Kontrolní závod Jesenice Q 1 3 226
071303 05.05.2007 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Q 1 2 703
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 18 2 312
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 637
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Q 4 10 3 200
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Bezdrev Q 4 2 3 784
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Q 1 10 857
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 4 2 691
071312 23.06.2007 Bali Cup Bezdrev Q 4 4 4 860
074235 30.06.2007 Optimist Schwerpunkt um den seepferde Atteersee Austria Q 4 24 2 757
073123 10.07.2007 MEJ OPTIMIST GRE Q 8 103 1 948
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno TR 6 1 7 483
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Q 6 4 7 619
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 4 5 3 881
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Q 1 4 1 004
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Nové Mlýny Q 4 8 3 904
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Q 3 4 2 691
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TR 4 11 555
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 1 3 427
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 1 4 597
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 13 3 173
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 1 4 206
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 23 1 821
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 3 3 117
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Svět - Třeboň Q 4 3 3 312
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 7 3 636
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 7 3 888
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Bezdrev Q 1 1 1 101
061325 19.08.2006 AVAR Cup Lipno Kaj 1 3 469
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 13 4 955
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 3 4 218
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 3 5 393
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 346
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Nové Mlýny L47 4 4 2 161
061417 07.10.2006 Konec v Plzni Bolevák Q 1 4 344
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053323 VC Slovenska,Závod OH nadějí Piešťany Q 5 15 2 345
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 11 3 136
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 11 3 408
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 4 5 137
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 12 2 918
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 3 5 029
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 3 4 221
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Q 3 2 3 303
051401 Bohemia Regata Bolevák Q 3 4 2 400
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 7 3 921
051318 Prázdninový závod  Bezdrev Q 2 1 2 285
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 9 5 988
051306 KP Jč.kraje - dospělí,mládež Dvořiště Q 4 2 4 122
051305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 4 2 928
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 46 894
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 12 3 229
041808 MČR Rozkoš Q 6 39 2 379
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 35 1 157
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 16 1 553
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 303
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 16 719
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 5 1 787
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 16 831
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 52 1 227
031337 Poslední vítr I Bezdrev Q 0 0 0
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 22 908
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 24 902
031304 KP II - mládež Dvořiště Q 4 17 929
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 45 0
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 33 378
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 51 185
021321 Král Šumavy Lipno Q 2 9 202
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 16 404
021314 Modrá stuha Světa Svět Q 2 24 202
021305 Krajský přebor II (přebor JČ kraje) Dvořiště Q 4 30 404
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 32 303
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219903 19.09.2021 Školení HZS Lipno - Černá v Pošumaví HZS Záchranář 1 1
Související články

České úspěchy na chorvatské regatě Jabuka

14.11.2022
Osmdesátišestistopá slovinská plachetnice Z86 WAY OF LIFE, na které jel jako skipper Michael Maier, vyhrála devatenáctý ročník chorvatské regaty Jabuka. Třetí místo přidal tým SPG Pavla Sehnala.

Tým Pavla Štolby vyhrál Modrou stuhu Lipna

20.07.2021
Nejstarší dálkový závod jachtařů letos oslavil již 56.ročník od svého založení.


nahoru