Petr Knorr

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0956 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 2 2 804
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice QSZ 7 18 2 898
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Oldřichov Q 1 1 578
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 22 4 093
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice Q 3 10 1 388
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 12 1 698
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214182 30.10.2021 Halloween Cup Lago do Garda QSZ 8 253 2 699
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov Q 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 28 2 149
214134 17.09.2021 MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO Dziwnow, Polsko Q 12 238 2 978
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 18 351
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 59 4 645
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 2 703
211618 18.08.2021 Dálková plavba Oldřichov Q 1 1 946
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 578
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Oldřichov Q 0 0
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 31 0
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 19 2 814
211606 29.05.2021 Cena Oldřichova 33. ročník Oldřichov Q 1 4 198
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Q 4 6 2 213
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 43 6 107
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 190 3 307
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 40 2 577
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 32 3 493
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 49 2 120
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0
201617 12.08.2020 Dálková plavba Oldřichov Q 3 6 1 093
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 499
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 0 0
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 8 2 333
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 10 1 972
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov Q 1 2 578
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 32 831
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 47 4 712
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 8 2 404
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 6 402
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 6 469
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 2 025
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 6 469
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 7 740
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 5 1 564
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Orlik Radava Q 3 2 1 497
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor Orlík - Velký Vír Q 2 1 1 600
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 2 3 365
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 42 2 346
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191603 11.05.2019 Cena Oldřichova 32. ročník+KP oldrichov Q 1 1 578
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 33 2 949
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Q 2 7 595
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 68 1 979
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181623 06.10.2018 Podzimní regata Václava Vacka 22. ročník Oldřichov Q 2 4 906
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 63 2 391
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 87 260
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 4 402
181614 09.08.2018 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 3 578
181613 08.08.2018 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 1 621
181612 06.08.2018 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 540
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 6 874
181713 21.07.2018 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 14 633
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Q 4 6 1 108
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Q 1 8 312
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 1 124
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 19 493
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171602 15.04.2017 Zlatá plachta Barbory 47. ročník Oldřichov Q 1 5 180
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 58 808
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 33 555
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 10 0
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 9 101
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Q 2 7 318
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161620 10.09.2016 Cena Povodí Labe - Církvice Labe-Církvice Kaj 1 2 914

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ