Michal Halouzka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Moravský Yacht Klub, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2116-0005 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín L47 4 2 1 996
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 4 12 945
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 1 9 320
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada L47 3 1 3 741
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 4 6 397
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 4 7 387
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 5 6 154
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 8 4 171
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 7 9 600
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná L47 8 3 7 730
214074 23.07.2021 132. Travemünder Woche 2021 Travemünde L47 18 199 3 539
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 6 5 279
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta L47 1 1 1 142
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 2 1 2 202
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada L47 3 1 3 303
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 1 9 963
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 8 5 720
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko L47 7 3 3 689
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47 7 7 2 589
205000 17.08.2020 Europa cup Dziwnow Poland Dziwnow L47 10 37 2 652
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 5 4 427
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada L47 2 1 1 892
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 4 4 515
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 18 1 317
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192303 16.11.2019 Pohár města Kroměříže Štěrkovna Hráza L47 2 2 804
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 6 7 219
194172 06.09.2019 Laser Europa cup Balaton Balaton L47 10 28 3 528
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 3 3 689
194090 22.06.2019 Kieler Woche 1 Kiel L47 10 54 1 748
191610 15.06.2019 Cena Nechranic Nechranice L47 7 4 1 385
194055 17.04.2019 Laser Youth Easter Meeting Malcesine, Italy L47 10 88 2 284
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 2 11 713
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice L47 12 7 3 071
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 3 18 258
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 41 913
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Q 6 18 2 185
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 10 7 141
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 3 3 678
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 11 6 583
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Lar 3 8 594
184099 25.01.2018 The XI International Trophy “Ciudad de Torrevieja” Torrevieja Spain Q 10 292 2 154
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174223 21.04.2017 XXVII ŚLĄSKI PUCHAR OPTIMISTA 2017 Rybník Q 7 6 3 283
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 12 5 699
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 8 2 367
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 21 4 921
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 18 4 157
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-ch 10 7 3 351
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 23 4 458
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 18 9 240
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 17 4 490
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny L47 12 21 1 686
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164215 25.03.2016 Easter Regatta 2016 Portorož, Slovinsko Q 10 375 2 488
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 28 3 493
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 30 3 195
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 13 1 337
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko L47 7 16 891
162302 23.07.2016 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané štěrkovna Hráza Q 2 4 998
162416 05.08.2016 INTERPOHÁR 2016 Slezská Harta Q 6 8 3 776
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 6 976
161140 08.10.2016 MČR - Laser 4.7 + Laser Nechranice L47 12 11 2 469
Související články

DVA TÝDNY PRÁZDNIN NA VELKÉM DÁŘKU 

15.07.2022
První dva týdny prázdnin jsou na Velkém Dářku již tradičně věnovány jachtingu dětí. Odjedou se zde dva pohárové závody a proběhnou dvě týdenní soustředění. V Yacht Clubu Velké Dářko se během té doby vystřídá cca 200 jachtařů na Optimistech, ILCA 4, Technech 293 či Evropách.

Mistrovství Evropy mládeže třídy ILCA 4 v Travemünde

01.08.2021
Od 23. do 30. 7. se v německém letovisku Travemünde uskutečnilo ME mládeže v lodní třídě ILCA 4 jako součást 132. Travemünder Woche.


nahoru