Jindřich Kaláb

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0279 11.08.2015 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 27 2 993
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice L47 8 29 1 040
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 28 1 471
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Jesenice L47 2 1 1 156
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 3 5 741
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov L47 0 0
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47 2 6 1 054
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 13 2 929
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Q 4 1 5 326
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 15 11 596
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 105 6 398
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 15 5 559
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 15 5 796
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 17 5 339
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0
201617 12.08.2020 Dálková plavba Oldřichov Q 3 2 2 524
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 800
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 0 0
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 14 6 744
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 7 4 165
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 9 7 707
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 5 2 945
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 2 4 069
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 372 1 942
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 191 3 035
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 19 9 432
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 4 3 007
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 3 703
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 1 1 247
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Q 3 13 489
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 5 548
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 1 476
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 13 5 911
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 114 2 400
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 11 6 289
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 52 3 144
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
184129 01.11.2018 VI° Optimist Halloween Cup Lake Garda Q 10 192 2 015
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 209 2 488
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 10 11 984
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 27 1 276
181611 04.08.2018 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 2 1 828
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 18 188
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Q 1 3 738
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 18 5 086
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 4 3 200
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174213 14.04.2017 Sailing Point Easter Regatta 2017 Portorož Q 10 404 1 686
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 33 2 624
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 11 2 464
171710 22.07.2017 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Q 2 3 1 805
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 1 156
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 4 453
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov Q 3 2 2 524
171613 17.08.2017 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 3 578
171614 19.08.2017 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 2 754
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 47 4 238
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Q 1 3 703
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 10 989
161210 27.06.2016 Krajský Přebor Stř.Kraje Orlík - Velký Vír Q 2 5 804
161613 13.08.2016 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 4 804
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 6 364
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Q 3 7 1 206
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0 0
161715 03.09.2016 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Q 2 8 554
161718 17.09.2016 Lighthouse Cup Máchovo jezero Q 1 8 402
161219 28.09.2016 Svatováclavský závan - Závod OH nadějí 3 Turyňský rybník Q 3 9 1 206
161625 01.10.2016 Podzimní regata Václava Vacka 20. ročník Oldřichov Q 2 5 610
161221 08.10.2016 Pohár 154 let Sokola Vranská přehrada Q 1 2 703
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
151603 18.04.2015 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 4 29 520
151204 01.05.2015 Regata Neumann Institut Vranská přehrada Q 1 1 703
151205 02.05.2015 Pohár Sosios Vranská přehrada Q 1 1 703
151206 08.05.2015 Župní přebor Vranská přehrada Q 1 5 101
151105 09.05.2015 Cena Modřan Vranská přehrada Q 2 2 998
151605 23.05.2015 Cena Oldřichova 25 ročník+KP Oldřichov Q 1 2 499
151614 15.08.2015 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 10 494
151615 17.08.2015 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 9 261
151616 19.08.2015 Dálková plavba Oldřichov Q 3 10 0
151617 20.08.2015 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 9 0
151619 22.08.2015 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 8 0
151220 10.10.2015 Pohár 153 let Sokola Vranská přehrada Q 1 2 841
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141630 04.10.2014 Regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Q 2 10 430
141220 11.10.2014 Pohár 152 let Sokola Vranská přehrada Q 1 4 540

nahoru