Zuzana Tlapáková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YachtClub SK Štětí
ověřená licence domácího klubu
1609-0308 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221630 16.10.2022 O pohár města Štětí Labe-Štětí Q 1 6 168
221629 15.10.2022 Podzimní Labe Labe-Štětí Q 2 2 1 290
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice L47 12 11 7 673
221625 24.09.2022 ILCA Europa Cup Nechranice L47 8 27 1 288
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví L47 2 9 804
224091 07.07.2022 ILCA Europa cup Německo Rostock Germany L47 8 51 1 704
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47 7 12 3 058
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 9 4 921
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko L47 3 6 831
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš L47 7 6 5 600
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
221632 26.03.2022 O Pohár YachtClubu Štětí Labe-Štětí L47 1 2 277
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211602 17.10.2021 Jarní Labe Labe - Štětí Lar 0 0
211601 16.10.2021 O Pohár YachtClubu Štětí Labe - Štětí Lar 1 1 800
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Labe - Štětí Lar 2 2 1 290
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Labe - Štětí Lar 2 2 1 290
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Oldřichov L47 0 0
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš L47 7 18 1 706
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko L47 7 18 2 050
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47 2 4 1 406
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47 12 11 7 244
211507 31.07.2021 O pohár KK Jesenice L47 2 1 1 406
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 11 3 437
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 17 1 349
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Oldřichov Q 4 2 4 122
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 30 7 983
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO Dziwnow - Polsko Q 12 223 2 472
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 28 3 662
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 10 7 029
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 16 5 523
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 9 8 088
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 10 3 545
201614 21.06.2020 Tour Techno II Labe - Štětí T93 2 4 554
201613 20.06.2020 Tour Techno I Labe - Štětí T93 2 2 804
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 7 8 471
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Q 1 4 402
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 5 1 032
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 11 3 165
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 412 1 498
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí Q 1 2 703
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí Labe - Štětí Q 2 5 804
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 19 1 284
194159 13.09.2019 International Championship of the Polish Optimist Dziwnów Q 12 102 6 304
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 21 8 911
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 75 461
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 1 4 578
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Oldřichov Q 1 4 645
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Q 3 5 1 734
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 3 770
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 4 1 226
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 16 5 820
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 20 2 320
194012 22.06.2019 European Championship France, Crozon-Morgat Q-di 18 114 2 021
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 3 13 400
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 14 5 685
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
194064 16.05.2019 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 125 2 000
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 12 6 025
191602 27.04.2019 Zlatá plachta Barbory 49. ročník Oldřichov Q 2 4 1 081
194047 21.04.2019 Stratos Challenge cup Medulin Mr 10 1 10 041
194044 18.04.2019 CSC CUP 2019 Medulin - Croatia Q 10 42 4 072
191601 06.04.2019 O Pohár YachtClubu Štětí Labe - Štětí Q 2 4 998
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 7 5 184
184133 01.11.2018 VI. Optimist Halloween Cup - Cadetti Torbole, Lago di Garda Q 10 81 4 306
181625 07.10.2018 O Excalibur krále Arthura Chorvatsko Q 1 2 645
181624 06.10.2018 O pohár města Štětí labe - steti Q 2 5 494
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 14 5 512
184076 14.09.2018 Mezinárodní mistrovství Polska Dziwnów, Balt, Polsko Q 12 218 2 269
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 5 15 596
181617 30.08.2018 MMČR Bic Nechranice T93 12 33 2 343
181616 25.08.2018 MČR - Nechranická buchta Nechranice T93 7 29 707
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 25 1 343
184051 11.08.2018 Ora Cup Ora 2018 Arco, Itálie Q-di 10 74 4 519
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 11 6 851
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 28 1 385
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 11 402
184017 31.05.2018 Puchar Dziwnowa Dziwnow Q 10 126 1 277
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181604 19.05.2018 Cena Oldřichova 31. ročník+KP Oldřichov Q 1 4 613
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 21 4 617
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 5 2 812
181704 21.04.2018 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 7 1 962
181601 14.04.2018 O Pohár YachtClubu Štětí labe - roudnice Q 2 5 610
184009 29.03.2018 36° Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q-di 10 102 5 767
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171601 01.04.2017 O Pohár YachtClubu Štětí Labe Q 2 6 554
174216 13.04.2017 35 Lake Garda Meeting Optimist Class Lago di Garda Q 10 120 4 659
171703 22.04.2017 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 20 874
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 28 3 124
171706 13.05.2017 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Q 2 3 1 758
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 14 2 045
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 45 1 372
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko T93 7 26 822
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-di 10 8 3 119
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko T93 7 38 1 153
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 24 4 329
171610 12.08.2017 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 1 2 110
171611 14.08.2017 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 2 754
171612 16.08.2017 Dálková plavba Oldřichov Q 3 4 1 621
171615 19.08.2017 Nechranická buchta Nechranice T93 7 28 814
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 41 4 950
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny T93 12 40 1 826
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 13 4 124
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 32 2 567
171720 30.09.2017 Skiregata Jablonec T93 4 15 721
171624 14.10.2017 O pohár města Štětí Labe Q 2 6 646
171626 15.10.2017 O Excalibur krále Arthura Labe - Štětí Q 1 3 578
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TRQ 12 10 3 325
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
164277 09.02.2016 Trofeo Simone Lombardi Malcesine, Itálie Q 10 132 1 926
161601 02.04.2016 Pohár YC Štětí Labe Q 2 8 304
161603 16.04.2016 Zlatá plachta Barbory 46. ročník Oldřichov Q 4 10 1 220
161703 23.04.2016 Optimistický Mácháč Máchovo jezero Q 3 22 750
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 50 1 730
161604 21.05.2016 Cena Oldřichova 26. ročník+KP Oldřichov Q 1 11 0
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 35 476
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 25 601
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q 3 25 496
161614 15.08.2016 Kontrolní závod I Oldřichov Q 1 5 443
161615 17.08.2016 Dálková plavba Oldřichov Q 3 8 1 032
161616 18.08.2016 Kontrolní závod II Oldřichov Q 0 0 0
161618 20.08.2016 Regata Petra Zouhara Oldřichov Q 0 0 0
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 70 2 748
161339 10.09.2016 Borůvková regata 2 Lipno - Lipno nad Vltavou Q 1 21 432
161719 01.10.2016 Skiregata Jablonecká přehrada Q 1 4 540
161626 15.10.2016 O pohár města Štětí Labe Q 1 7 130
Související články

Optimisti na mistrovství Evropy

27.06.2019
Od 24. do 28. června se ve Francii konal Optimist European Championship 2019. Lukáš Kraus zajel poslední den skvělé dvě rozjížďky ve zlaté skupině, v jedné skončil třetí a v jedné šestý. Celkově se posunul na 39. místo.

Větrná Jarní premiéra na Rozkoši

07.05.2018
První letošní pohárový závod třídy Optimist se skutečně povedl. Slunečné počasí a po celý víkend 5.–6. 5. vítr kolem 10 m/s. Společně s dětmi závodila také třída 420.


nahoru