Matyáš Pfeifer

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
ověřená licence domácího klubu
1203-0586 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 7 888
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 2 1 1 600
221611 18.06.2022 Česká brána Labe - Roudnice Cad 1 2 499
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Labe Roudnice Cad 3 6 1 206
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 5 3 612
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 6 3 283
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Vltava - Praha Cad 2 1 1 406
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 1 2 610
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 2 1 508
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 9 1 172
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice piskovna mlekojedy Cad 3 3 969
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 2 2 742
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 3 4 047
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 4 4 047
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 6 5 628
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 7 1 471
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 2 2 637
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 4 831
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad 8 8 1 583
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Cad 7 6 1 176
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 2 10 967
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Cad 4 4 1 996
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Cad 0 0
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Cad 7 3 4 367
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 10 427
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 11 360
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 2 554
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 8 404
194183 03.10.2019 Internationale Deutsche Jugend Meisterschaft 2019 Ribnitz - Damgarten Cad 8 2 9 851
192157 20.09.2019 CECC CADET Nové Mlýny Cad 7 2 5 600
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 5 494
197015 07.09.2019 Stauseepokal Bautzen Cad 3 1 3 012
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 1 7 387
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Krynica Morska Cad 24 42 6 483
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 2 10 550
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 7 707
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 4 792
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Cad 7 1 7 387
194010 08.06.2019 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 1 9 194
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 1 3 323
191604 18.05.2019 Hop Regata Nechranice Cad 7 1 7 029
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 4 1 505
194188 27.04.2019 Ostseecup Warnemunde Cad 7 3 8 261
194189 13.04.2019 Puchar Burmistrza Mysliborza Myślibórz Cad 7 9 2 456
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 166
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad 2 1 1 758
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 3 5 915
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 1 2 400
187026 22.09.2018 Uckermark Open CECC CZE Unteruckersee - GER Cad 7 6 4 921
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 1 1 892
183205 26.07.2018 MS CADET Bodsted Cad 24 46 5 702
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 5 5 775
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 3 4 367
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 1 2 812
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
187007 09.06.2018 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 26 606
187005 25.05.2018 CECC POL Ostróda Cad 6 26 2 093
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 1 7 387
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 2 5 279
181201 14.04.2018 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 2 2 109
184118 07.04.2018 3. WMA Cadets 2018 Bodstedt Cad 8 18 2 697
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171704 29.04.2017 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Cad 7 1 8 730
177017 12.05.2017 CECC POL Zalew Zegrziňski Cad 6 12 3 808
171305 27.05.2017 Krajský přebor Bezdrev Cad 7 2 6 623
177019 10.06.2017 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 15 2 887
171608 17.06.2017 Hop Regata Nechranice Cad 7 3 5 165
171209 24.06.2017 Memorial Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 8 957
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 6 397
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 4 9 854
173221 03.08.2017 Mistrovství světa Bruinisee, Nizozemí Cad 24 54 4 195
171331 02.09.2017 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 3 5 390
177027 09.09.2017 Stauseepokal Bautzen Cad 3 2 2 838
172185 23.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad 6 5 4 583
172173 29.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad 7 5 3 104
171111 07.10.2017 Memoriál A. Bürgermeistra Vltava Praha Cad 2 4 1 156
171114 21.10.2017 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 156
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161201 09.04.2016 Toušeňský pohár Poděbrady Cad 3 1 3 541
161103 16.04.2016 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 3 1 3 303
167018 22.04.2016 CECC HUN Balatón Cad 6 8 3 469
164281 11.06.2016 Goldener Geier Geierswaldersee Cad 1 13 418
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Cad 3 2 2 524
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 5 3 104
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 2 5 600
167029 29.07.2016 MEJ Cadet Balatón Cad 18 33 8 339
161338 03.09.2016 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 1 7 997
167036 10.09.2016 Stauseepokal Tallsperre Bautzen Cad 7 2 7 387
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 4 4 047
161116 08.10.2016 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 2 1 290
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 1 4 404

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ