Michaela Kučerová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Lanškroun - Jachting
ověřená licence domácího klubu
1909-0080 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221908 08.10.2022 Krajský přebor Dlouhý rybník - Lanškroun Q 4 1 4 570
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 20 10 001
221329 03.09.2022 MC Donalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 3 2 760
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 3 9 139
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 2 2 110
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 8 6 781
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Dziwnów (POL) Q 8 133 1 472
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 18 4 703
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 17 3 528
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny 420 0 0
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 13 4 482
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 19 327
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 24 9 332
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 34 275
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 19 4 047
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 3 5 637
211904 03.07.2021 Neptunova regata Dlouhý rybník - Lanškroun Q 2 1 1 600
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 18 646
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 2 5 274
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 18 2 979
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 6 2 310
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 23 9 368
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 17 5 178
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 16 5 600
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 20 5 660
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 11 3 380
201906 04.07.2020 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 1 879
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Q 4 1 4 989
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Seč Q 4 5 1 925
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 48 2 618
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Jesenice Q 3 6 2 637
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Dlouhý rybník - Lanškroun Q 4 1 4 016
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 25 1 045
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 30 7 052
191908 31.08.2019 Prázdninová regata Dlouhý rybník - Lanškroun Q 2 1 1 600
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 17 1 750
191907 29.06.2019 Neptunova regata Dlouhý rybník - Lanškroun Q 1 2 800
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 2 1 290
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 48 1 940
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 46 1 940
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 55 1 352
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 29 6 435
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 53 690
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 4 1 996
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 35 3 332
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 29 1 205
181907 30.06.2018 Neptunova regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 5 962
181906 22.06.2018 Miniregata 03 Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 3 226
181904 08.06.2018 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 3 527
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 1 124
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 17 1 003
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171801 29.04.2017 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 963
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Q 3 38 320
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 83 743
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 54 762
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 68 1 163
171906 12.08.2017 Štít města Pardubic Sec Q 4 7 1 024
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 75 1 803
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 48 1 334
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 54 1 085
161903 18.05.2016 Miniregata 01 Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 7 101
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q 7 49 1 179
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice Q 0 0 0
161904 24.06.2016 Miniregata 02 Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 3 770
161209 25.06.2016 Mem. Josefa Šenkýře a kraj přebor F a Q Orlík - Velký Vír Q 4 14 404
161907 06.08.2016 Prázdninová regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 4 7 636
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q 12 94 1 212
161911 21.09.2016 Miniregata 04 Dlouhý rybník Lanškroun Q 1 3 323
161912 08.10.2016 Lanškrounská regata Dlouhý rybník Lanškroun Q 2 3 452
161905 29.10.2016 Neptunova regata Peroj - Chorvatsko Q 2 6 336

nahoru