Richard Rezek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Cheb, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1504-0001 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Jesenice Lar 2 1 1 406
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Nechranice Lar 7 11 0
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47 7 21 2 346
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny L47 0 0
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč Máchovo jezero L47 3 3 1 407
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Bolevák RsF 4 5 404
211511 18.09.2021 Švestková regata Jesenice Las 7 11 972
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar 12 14 3 799
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice L47 2 13 382
211521 24.07.2021 Jesenický pohár V. jesenice L47 1 3 226
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 21 1 471
211519 02.07.2021 Jesenický pohár IV. jesenice L47 1 1 703
211504 19.06.2021 Sdružený krajský přebor II. Jesenice L47 4 3 1 291
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Lar 7 9 0
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 11 4 060
201518 19.09.2020 Švestková regata Jesenice L47 1 2 277
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko L47 7 5 2 136
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Máchovo jezero Lar 3 7 768
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47 7 12 1 766
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Lar 7 12 1 385
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny L47 7 9 2 050
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 9 4 211
194217 01.11.2019 7. Halloween cup optimist Garda Lake Q 10 440 1 212
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Q 2 15 202
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny L47 12 17 1 792
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Lar 7 9 2 050
191511 14.09.2019 Švestková regata Jesenice Las 7 8 1 385
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou RsF 7 21 1 237
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 89 312
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Seč Lar 2 3 202
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Máchovo jezero Lar 0 0
191506 06.07.2019 Porcelán cup Jesenice L47 1 1 578
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 40 2 494
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
191708 18.05.2019 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Máchovo jezero Q 4 5 2 064
191801 04.05.2019 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 35 2 770
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 1 1 600
191702 06.04.2019 Finn premiera Máchovo jezero Q 1 6 101
191701 30.03.2019 Pohár Noprosu Máchovo jezero Q 1 9 293
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 11 2 828
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 47 1 830
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q 2 62 554
181911 11.08.2018 Modrá vlajka Seče Seč Q 4 7 1 024
181506 21.07.2018 Sdružený krajský přebor Jesenice Q 2 1 1 600
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 44 2 636
181505 07.07.2018 Porcelán Cup Jesenice Q 1 4 729
181905 16.06.2018 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 3 1 156
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 23 0
181405 26.05.2018 Štít města Plzně Bolevák Q 4 2 2 812
181502 19.05.2018 Krajský přebor Jesenice Q 1 2 645
181602 28.04.2018 Zlatá plachta Barbory 48. ročník Oldřichov Q 4 11 1 443
181105 14.04.2018 Memoriál Dr.Štěpána vltava - praha Q 2 9 702
181103 07.04.2018 Memoriál Rosslera-Ořovského vltava - praha Q 2 18 376
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171502 20.05.2017 Krajský přebor Jesenice Q 1 3 101
171505 08.07.2017 Porcelán Cup Jesenice Q 1 3 469
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 55 1 808
171507 12.08.2017 Senior Cup Jesenice Q 2 2 554
171508 19.08.2017 Modrá stuha Jesenice Jesenice Q 2 4 202
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 71 2 088
171333 09.09.2017 Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 38 863
171510 16.09.2017 Jesenický pohár Q Jesenice Q 3 5 741
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 51 1 150
171512 30.09.2017 Jesenický marathon Catamaran Open Jesenice Q 1 1 578
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161508 09.07.2016 Porcelán cup Jesenice Q 2 3 938
161505 01.10.2016 Jesenický marathon Catamaran Open Jesenice Q 1 2 277

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ