Tereza Procházková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Yachtclub Pardubice 1901-0517 10.03.2022 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice RsF 12 15 3 208
221302 25.08.2022 The Crown Cup - RS Feva Europeans Lipno - Černá v Pošumaví RsF 18 60 3 666
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Seč RsF 2 2 554
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic Seč RsF 4 2 1 996
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku Seč RsF 2 3 452
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 91 2 200
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 57 1 500
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 73 1 724
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Seč Q 4 8 1 108
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 72 1 385
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Q 2 1 2 285
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 20 1 326
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Dlouhý rybník - Lanškroun Q 4 4 1 608
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 9 1 206
191908 31.08.2019 Prázdninová regata Dlouhý rybník - Lanškroun Q 2 4 396
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 84 362
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Seč Q 2 7 740
191214 18.07.2019 Táborová regata (uzavřený závod) Jezero Poděbrady Q 2 3 1 248
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 64 1 605
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka Seč Q 2 4 554
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 18 672
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 60 1 088
181216 15.09.2018 Pohár Krále Jiřího Jezero Poděbrady Q 3 14 477
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 65 2 229
181214 01.09.2018 Hurá do školy Jezero Poděbrady Fb 0 0
181222 19.07.2018 Táborová regata jezero podebrady Q 1 3 469
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 72 1 139
181905 16.06.2018 O perníkovou chaloupku Seč Q 2 5 713
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Q 1 23 0
181801 05.05.2018 Jarní premiéra Rozkoš Q 7 57 1 124
181202 21.04.2018 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 3 804
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
171204 29.04.2017 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Q 2 3 202
171603 20.05.2017 Cena Oldřichova 30. ročník+KP Oldřichov Q 4 30 721
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 7 78 932
171606 10.06.2017 Cena Nechranic Nechranice Q 7 52 932
171147 17.06.2017 OYC regatta Vltava - Praha RsT 7 17 2 113
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR 7 3 2 814
171907 19.08.2017 Modrá vlajka Seče Seč Q 2 6 452
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q 12 79 1 532
171216 02.09.2017 Hurá do školy Jezero Poděbrady Q 2 4 804
171218 09.09.2017 Štít města Poděbrad Jezero Poděbrady 420 3 4 831
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q 7 54 976
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Q 2 8 202
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Q 4 27 753
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR 3 6 504
161909 20.08.2016 Modrá vlajka Seče Seč Q 2 2 1 290
161215 03.09.2016 Hurá do školy Poděbrady Q 1 6 226
161216 10.09.2016 Štít města Poděbrad Poděbrady Q 1 4 198

nahoru