Tomáš Bílek

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
ověřená licence domácího klubu
2405-0144 08.01.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222303 15.10.2022 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Q 2 16 396
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Štěrkovna Hlučín Q 1 9 226
222161 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 1 26 133
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 6 336
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 30 466
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 10 285
222426 20.08.2022 Olešná regata Olešná Q 2 5 713
222304 13.08.2022 Jachtařinka hruby rybnik Q 1 6 277
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Q 8 28 1 379
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 2 10 430
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 13 485
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QSZ 7 58 759
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 57 433
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 18 672
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 38 337
222416 11.06.2022 Mladý vítr Těrlicko Q 2 5 804
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 22 416
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 26 404
222407 07.05.2022 Květinová regata II Těrlicko Q 1 4 198
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 28 232
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212212 09.10.2021 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 6 202
212421 02.10.2021 Hlučínská regata olesna Q 2 6 554
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race Petrův rybník - Krnov Q 1 6 323
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 8 479
212414 28.08.2021 Těrlicko - Přátelská regata Těrlicko Q 2 3 646
212413 21.08.2021 Olešná regata Olešná Q 0 0
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 19 881
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 27 1 505
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 13 326
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 57 707
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 19 184
212407 12.06.2021 Mladý vítr Těrlicko Q 2 3 646
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 17 771
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 21 678
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 1 4 101
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 26 1 065
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Moravičany Q 2 5 202
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 14 371
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 2 277
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 18 536
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 26 489
202407 06.06.2020 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 3 452
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 31 404
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Štěrkovna Hlučín Q 2 6 336
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 1 10 180
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Štěrkovna Hlučín Q 1 2 101
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína Těrlicko Q 1 2 101
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Olešná Q 2 8 202
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 14 202
192406 01.06.2019 Jarní závod Štěrkovna Hlučín Q 2 8 304

nahoru