Vít Krchňavý

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1602-0104 08.01.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221611 18.06.2022 Česká brána Labe - Roudnice Cad 1 4 198
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Labe Roudnice Cad 3 8 831
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 6 3 058
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 6 1 054
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 360
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 3 1 156
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 14 404
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Cad 2 10 285
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 6 2 260
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 10 645
211217 28.08.2021 Hurá do školy Rozkoš Cad 7 4 3 172
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 9 1 582
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 10 2 966
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 5 2 494
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 6 1 206
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 5 541
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Cad 7 7 707
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 3 804
201808 29.08.2020 Letní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 6 1 176
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 12 1 629
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Cad 4 8 792
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Cad 0 0
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Cad 7 9 1 027
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 7 892
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 6 1 206
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 8 404
191221 05.10.2019 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 3 4 831
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 1 1 892
191325 31.08.2019 Borůvková regata Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 7 8 1 065
194186 25.07.2019 Mistrzostwa PSKC Krynica Morska Cad 12 97 2 008
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 6 4 824
194187 29.06.2019 Puchar Leonida Teligi Myślibórz Cad 7 6 2 260
194010 08.06.2019 CECC GER Geierswaldersee Cad 6 15 2 138
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 1 1 800
191604 18.05.2019 Hop Regata Nechranice Cad 7 3 3 689
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 2 4 515
194188 27.04.2019 Ostseecup Warnemunde Cad 7 27 1 582
194189 13.04.2019 Puchar Burmistrza Mysliborza Myślibórz Cad 7 7 3 220
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 5 1 069
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad 2 4 554
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 2 1 497
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 1 3 469

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ