Veronika Blatecká

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0757 09.05.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 11 1 952
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 11 721
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 40 2 275
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 3 1 850
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 8 2 452
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 29 1 904
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Štěrkovna Hráza Q 2 8 1 321
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 11 1 685
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Štěrkovna Hráza Q 3 10 1 270
212212 09.10.2021 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 2 1 156
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 15 1 330
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 5 800
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 5 3 129
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 4 1 459
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 69 3 829
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 22 654
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 6 2 883
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 10 4 956
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Chomoutov Q 2 5 1 156
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 38 1 940
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 17 2 624
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Q 1 11 421
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 9 804
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 13 928
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 6 3 365
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 1 2 887
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 30 1 426
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 12 1 407
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 9 896
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 2 1 683
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 58 4 548
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 9 1 525
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata Tovačov Q 2 1 2 430
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 9 1 054
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 7 1 795
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 52 2 017
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 26 4 047
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 15 2 977
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 4 1 459
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 63 2 172
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 9 938
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 11 1 527
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 8 1 192
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 11 1 610
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 62 1 840
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 13 1 914
202202 16.05.2020 Májový závod Chomoutov Q 2 10 494
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 25 326
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Q 2 9 0
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 18 782
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 8 428
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 67 2 865
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 73 484
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 7 370
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 8 998
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 2 5 1 096
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 67 1 466
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 35 916
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 14 303
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 71 750
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 7 804
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 10 570
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q 2 11 471
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada Q 1 2 645
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 12 594
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 12 688
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Q 3 20 367
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 5 541
182125 20.06.2018 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 19 289
182112 09.05.2018 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 10 760

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ