Adéla Beretová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Český Yacht Klub
Ověřená licence domácího klubu
1101-0513 17.06.2018 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Labe Roudnice Cad 3 5 1 444
221606 21.05.2022 HOP Regata Nechranice Cad 7 12 950
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 10 1 730
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Vltava - Praha Cad 2 2 804
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 2 14 318
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 7 420
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 13 533
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Vltava - Praha Cad 3 4 594
211219 02.10.2021 Pohár města Neratovice piskovna mlekojedy Cad 3 2 1 497
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 7 7 1 791
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Labe - Roudnice Cad 3 14 0
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 11 972
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 13 1 598
211302 05.06.2021 Modrá stuha Bezdreva Bezdrev Cad 7 9 707
211608 29.05.2021 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 3 2 109
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 2 1 734
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad 8 5 3 216
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny Cad 7 4 2 408
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 6 202
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 4 7 355
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře Orlík Velký Vír Cad 4 7 1 024
201147 13.06.2020 Skiffmania Nechranice Cad 0 0
201118 06.06.2020 FIFE Cup Nechranice Cad 7 5 2 814
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 3 8 718
201202 16.05.2020 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 3 2 109
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 2 554
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 4 1 608
191221 05.10.2019 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 3 5 541
192157 20.09.2019 CECC CADET Nové Mlýny Cad 7 8 1 385
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 2 7 202
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 11 1 665
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 6 1 176
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 5 404
191307 15.06.2019 Pohár Hluboké Bezdrev Cad 7 8 1 065
191606 01.06.2019 Cena Roudnice Labe - Roudnice Cad 1 3 323
191604 18.05.2019 Hop Regata Nechranice Cad 7 8 707
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 9 303
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
181142 20.10.2018 Modrá stuha Vltavy                                    vltava - praha Cad 2 3 804
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 3 7 477
181220 06.10.2018 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 5 303
181620 15.09.2018 Zlatá sekyrka Labe Roudnice Cad 1 5 247
181329 01.09.2018 Borůvková regata lipno - lipno nad vltavou Cad 2 3 938
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 12 12 1 212
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 7 9 1 027
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 4 3 904
181609 16.06.2018 Hop Regata Nechranice Cad 0 0
181802 12.05.2018 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Cad 7 9 707

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ