Šimon Konopík

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2101-0765 17.04.2019 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 5 1 362
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals Nechranice Q 12 46 5 660
222431 10.09.2022 Hornická Regata Žermanice Q 3 9 2 035
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ 7 11 3 953
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 3 20 1 798
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 20 1 173
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 9 896
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QMZ 7 8 5 523
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 5 1 406
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QMZ 7 17 2 113
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 7 3 568
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QMZ 7 12 4 442
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 8 596
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 11 1 759
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 7 973
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 49 5 613
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QMZ 2 10 1 406
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QMZ 7 7 6 803
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 43 1 011
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 11 2 312
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 8 1 081
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 7 2 312
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 20 202
202423 03.10.2020 Žermanická regata zermanice Q 3 19 0
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 70 3 568
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 55 1 609
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 7 1 272
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 60 1 582
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 46 894
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 14 554
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 11 915
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 18 969
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Plumlov Q 4 26 710
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 16 1 212
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 25 354
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 9 377
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 57 329
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 90 1 327
192140 17.08.2019 Dálková plavba Brněnská přehrada Q 1 8 312
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 14 512

nahoru