Seznam členů


Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
1702-0142 Adam Daniel
1702-0151 Adamová Nela
1702-0182 Balicz Oldřich
1702-0153 Bernát Jaroslav
1702-0220 Bernt Bartoloměj
1702-0152 Bernt Jaroslav
1702-0247 Berntová Astrid
1702-0246 Berntová Ela
1702-0150 Bína Daniel
1702-0173 Bína Ladislav
1702-0017 Borecký Josef
1702-0273 Borecký Lukáš
1702-0269 Borecký Martin
1702-0055 Borecký Michal
1702-0154 Bulířová Dana
1702-0189 Cegner Jaroslav
1702-0236 Cenger Jan
1702-0235 Cengerová Simona
1702-0233 Čejka Filip
1702-0234 Čejková Tereza
1702-0226 Čížková Barbora
1702-0225 Čížková Zuzana
1702-0143 Dědič Daniel
1702-0144 Dědič Roman
1702-0042 Dědič Václav
1702-0204 Deutscher Patrik
1702-0258 Dvořák Jan
1702-0267 Dvořák Tobiáš
1702-0124 Fišer Jan
1702-0104 Forman Adam
1702-0120 Forman Pavel
1702-0096 Fryček David
1702-0095 Fryček Vladimír
1702-0209 Gregor Martin
1702-0240 Gurníková Anežka
1702-0001 Haisler Josef
1702-0093 Hájek Jakub
1702-0094 Hájek Karel
1702-0196 Hájková Anna
1702-0197 Hájková Eliška
1702-0088 Hájková Lenka
1702-0210 Hanuš Jan
1702-0020 Harcuba Martin
1702-0023 Harcuba Petr
1702-0071 Harcubová Veronika
1702-0208 Hirnšal Jan
1702-0158 Homola Zbyněk
1702-0249 Homolová Tereza
1702-0102 Hrdlička Karel
1702-0257 Hruška Ivan
1702-0106 Chadalík Jaroslav
1702-0205 Chlumská Tereza
1702-0193 Chlumský Tomáš
1702-0268 Iljuchin Matěj
1702-0107 Janásek Petr
1702-0263 Janata Matouš Caspar
1702-0211 Janoušek Oto
1702-0256 Jašíková Darina
1702-0090 Joza Lukáš
1702-0003 Joza Vladimír
1702-0248 Kolesová Zorka
1702-0110 Kollin Jaroslav
1702-0224 Kopecký Martin
1702-0062 Kotek Kamil
1702-0061 Kotek Michal
1702-0019 Kotek Oto
1702-0222 Kotek Samuel
1702-0244 Kovalčík Daniel
1702-0202 Kovalčík Jan
1702-0245 Kovalčíková Tereza
1702-0250 Kršiak Daniel
1702-0021 Křivský Milan
1702-0162 Kučera Petr
1702-0264 Kuthan Karel
1702-0266 Kuthan Karel
1702-0265 Kuthanová Andrea
1702-0251 Kutlochová Vendula
1702-0185 Lassig Jiří
1702-0147 Lawson Andrew 2002
1702-0148 Lawson Andy
1702-0163 Lawson Olivia
1702-0212 Legner Filip
1702-0198 Legner Jakub
1702-0203 Legner Zdeňek
1702-0262 Maier Dorothea
1702-0122 Maier Jiří
1702-0228 Maier Kryštof
1702-0112 Maier Michael
1702-0011 Mareček Josef
1702-0087 Mareček Josef
1702-0274 Marečková Johanka
1702-0012 Martinec Ladislav
1702-0241 Maurencová Natálie
1702-0084 Mendík Jan
1702-0091 Mendík Ladislav
1702-0092 Mendíková Ludmila
1702-0213 Mlynarčík Petr
1702-0164 Moudrý David
1702-0049 Moudrý Miroslav
1702-0121 Navrátil Jiří
1702-0238 Neckář Tomáš
1702-0237 Neckářová Veronika
1702-0044 Nejedlý Libor
1702-0109 Němeček Vlastimil
1702-0082 Novotný Bohuslav
1702-0075 Otta Vladimír
1702-0100 Paďour Zdeněk
1702-0070 Palounek Marek
1702-0115 Paudera Vladimír
1702-0043 Paudera Vladimír
1702-0053 Pek Jan
1702-0083 Pekárna Jaroslav
1702-0200 Peková Lucie
1702-0199 Peková Martina
1702-0214 Pleskač Jiří
1702-0215 Povolná Linda
1702-0191 Povolný Adam
1702-0206 Povolný Jakub
1702-0216 Povolný Michal
1702-0081 Praženka Petr
1702-0181 Prchal Vít
1702-0167 Provazník Miroslav
1702-0186 Ptáčník Matěj
1702-0174 Ptáčník Milan 1974
1702-0192 Ptáčník Ondřej
1702-0168 Raška Pavel
1702-0136 Rendl Lukáš
1702-0270 Rovenský Filip
1702-0025 Ružický Petr
1702-0175 Sadílek Alexander
1702-0176 Sadílek Viktor
1702-0099 Schacherl Jiří
1702-0133 Siebert Miloš
1702-0254 Skokan Adam
1702-0201 Skokan Petr
1702-0239 Skokanová Nina
1702-0169 Smutná Magdaléna
1702-0080 Smutná Veronika
1702-0255 Stejskal Max
1702-0005 Stránský Antonín
1702-0016 Škába Václav
1702-0272 Šmeral David
1702-0007 Šnýdr Ladislav
1702-0079 Špičák Milan
1702-0085 Šťastná Tereza
1702-0243 Šťastný Jan
1702-0171 Šťastný Tomáš
1702-0231 Štěpánek Jakub
1702-0229 Štěpánková Barbora
1702-0040 Šváb Tomáš
1702-0064 Terš Martin
1702-0129 Trajer Tomáš
1702-0217 Tuček Karel
1702-0218 Tvrzník Jaroslav
1702-0050 Týle Jaroslav
1702-0098 Týle Jaroslav
1702-0194 Ulbrich Matěj
1702-0145 Vacula Jiří
1702-0048 Vacula Libor
1702-0039 Vacula Martin
1702-0033 Vacula Vojtěch
1702-0130 Vandík Radoslav
1702-0052 Vaňková Hana
1702-0074 Vaňková Michaela
1702-0073 Vášová Kateřina
1702-0035 Veselá Božena
1702-0253 Veselá Kateřina
1702-0271 Veselý Jaromír
1702-0252 Veselý Tomáš
1702-0227 Veselý Tomáš
1702-0261 Veselý Vilém
1702-0242 Vydrová Amálie
1702-0140 Vyhnánková Kateřina
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
1702-0180 Vysloužil Zdeněk
1702-0232 Zanker Zbyněk
1702-0190 Zbořil Matyáš
1702-0184 Zbořil Vladimír
1702-0134 Zeman Petr
1702-0183 Zlámalová Marta
1702-0135 Zobač Jan
1702-0195 Zobač Matěj
1702-0010 Zörkler Viktor

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ