Seznam členů


Jachetní klub Olomouc z.s.

KONTAKTY KLUBU

Reg.číslo Jméno Dat.nar.
2203-0264 Bartušková Helena
2203-0201 Baťová Helena
2203-0261 Březíková Sára
2203-0213 Bulínská Marta
2203-0100 Červenka Jakub
2203-0112 Červenka Matouš
2203-0202 Červenka Stanislav
2203-0244 Červenková Kateřina
2203-0256 Dohnal Miroslav
2203-0204 Dragoun Bohumír
2203-0258 Erdös Pavel
2203-0205 Filip Bohuslav
2203-0274 Frebortová Kateřina
2203-0206 Hampl Eduard
2203-0207 Hanusek Vladimír
2203-0134 Heneš David
2203-0139 Heneš Petr
2203-0268 Henešová Johana
2203-0266 Henešová Kristýna
2203-0267 Henešová Marika
2203-0265 Henešová Zuzana
2203-0102 Hloch Tomáš
2203-0275 Chládková Schneiderová Sylva
2203-0254 Jelínek Pavel
2203-0255 Jelínek Václav
2203-0250 Ježíková Kristýna
2203-0272 Johnson Alan
2203-0099 Junek Vladimír
2203-0262 Klvaňová Kristina
2203-0263 Klvaňová Nelli
2203-0251 Korba Martin
2203-0169 Korbová Helena
2203-0084 Korbová Ivana
2203-0029 Kouřil Miroslav
2203-0181 Krejčíř Jan
2203-0214 Krejčířová Marcela
2203-0215 Kubičík Miloš
2203-0216 Langer Zdenko
2203-0217 Langerová Hedvika
2203-0148 Lehečka Milan
2203-0138 Lehečka Ondřej
2203-0173 Lehečka Zdeněk
2203-0147 Lehečka Zdeněk
2203-0270 Letocha Dominik
2203-0253 Merendová Jana
2203-0219 Mervartová Kateřina
2203-0252 Mikešová Štěpánka
2203-0137 Nejezchleba Vladimír
2203-0269 Neoralová Zora
2203-0034 Opletal František
2203-0011 Opletal Ladislav
2203-0176 Opletal Petr
2203-0221 Pirkl Filip
2203-0222 Pirkl Jiří
2203-0180 Plesník Karel
2203-0164 Rozsypal Jakub 1990
2203-0165 Rozsypal Martin
2203-0185 Rozsypal Vladimír
2203-0224 Skoupil Mojmír
2203-0225 Slezáček Miloš
2203-0271 Sowa Jakub
2203-0227 Spurný Milan
2203-0228 Spurný Slávek
2203-0184 Spurný Vojtěch
2203-0182 Šmakalová Pavlína
2203-0273 Šulcová Zdenka
2203-0230 Švancara Martin
2203-0231 Švarc Jaroslav
2203-0172 Utíkal Petr
2203-0056 Utíkal Petr
2203-0232 Utíkalová Táňa
2203-0240 Valena Tibor
2203-0242 Valenová Adéla
2203-0241 Valenová Klára
2203-0158 Valouch Libor
2203-0151 Valouch Vlastimil
2203-0062 Valouch Vlastimil
2203-0234 Vaverka František
2203-0183 Vondrouš Radek
2203-0235 Vrtek Libor
2203-0236 Vrublovská Marie
2203-0259 Vychodilová Alena
2203-0246 Zapadlo Aleš
2203-0260 Zapadlo Ondřej
2203-0238 Zapadlo Petr
2203-0239 Zapadlo Štěpán

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ