Mgr. Martin Soušek

 Zpět

Datum narození: 1978
Adresa Roztylské nám. 2619/46
Praha 4
141 00
Telefon 603445829
E-mail sousek@sailing.cz
Viber +420603445829
WhatsApp +420603445829
T-Shirt Size XXL
VMP číslo 157221
Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1124-0002 11.08.2015 - 31.03.2023
Disciplinární komise: Předseda 12.05.2019 - 31.03.2023
KSJ kraj Praha: Předseda 24.01.2017 - 31.12.2099
YACHT CLUB SaS, z.s.: Předseda 08.07.2016
Komise závodů: Předseda
KSJ 11 - Praha
01.01.2016 - 31.03.2023
Výkonný výbor: Člen výboru
sportovně-technický úsek, komise závodů
30.03.2019 - 31.03.2023
Odvolací komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.03.2023
Komise krajů a klubů: Člen komise
KSJ 11 - Praha
13.06.2019 - 31.03.2023
Komise rozhodčích: Člen komise
KSJ 11 - Praha
01.01.2016 - 31.03.2023
NU Národní rozhodčí pro rozhodování na vodě
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.03.2025
NJ Národní rozhodčí pro rozhodováním protestů
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.03.2025
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů
jazyk: ChJ
0267 25.02.2017 - 31.03.2025
Člen HZS
VMP: 157221Velikost: XXLSkupina: ČYK - VV 18/03/2021
0157 01.01.2010 - 31.03.2026
Trenér licence C (3. třídy) 0098 01.04.2005 - 27.02.2026
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
221306 21.05.2022 Na vlně WS Lipno - Černá v Pošumaví Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Předseda protestní komise 7 11
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Člen protestní komise 12 12
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Rozhodčí 12 12
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Člen protestní komise 18 18
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Hlavní rozhodčí 18 27
227006 25.06.2022 MiŠ regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
227006 25.06.2022 MiŠ regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-7P Předseda protestní komise 7 11
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Člen protestní komise 7 7
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Předseda protestní komise 12 18
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Chief umpire 7 11
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Hlavní rozhodčí 12 18
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K Hlavní rozhodčí 7 11
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Chief umpire 7 11
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Chief umpire 7 11
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ-7P,QMZ-7P Hlavní rozhodčí 7 11
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Člen protestní komise 8 8
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Hlavní rozhodčí 8 12
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Rozhodčí 18 18
211130 24.09.2021 Regata 725 Lipno - Černá v Pošumaví RsA-12mr,RS7-7P Hlavní rozhodčí 12 18
211130 24.09.2021 Regata 725 Lipno - Černá v Pošumaví RsA-12mr,RS7-7P Předseda protestní komise 12 18
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Předseda protestní komise 4 6
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR-12mr,TR-7P Chief umpire 12 18
219906 29.10.2021 Školení rozhodčích - UMPIRE vltava - praha U Umpire 1 1
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Chief umpire 12 18
219907 05.11.2021 Školení rozhodčích UMPIRE_2.část vltava - praha U Umpire 1 1
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Umpire 7 7
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Člen protestní komise 12 12
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 Předseda protestní komise 7 11
201309 06.06.2020 Lipno Marathon Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,Las-7P Člen protestní komise 7 7
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Člen protestní komise 12 12
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Chief umpire 7 11
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 12 18
201321 18.07.2020 Modrá stuha Lipna - 55.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj-1 Předseda protestní komise 1 2
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,420-7P Předseda protestní komise 7 11
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Člen protestní komise 10 10
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Hlavní rozhodčí 10 15
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Chief umpire 7 11
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig-7P Chief umpire 7 11
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Rozhodčí 24 24
194072 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B Jaderské moře, Šibenik Orc-36ms Rozhodčí 36 36
191306 08.06.2019 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Člen protestní komise 7 7
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Předseda protestní komise 7 11
191127 15.06.2019 Windypoint regata Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-7P,RsV-7P Předseda protestní komise 7 11
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Člen protestní komise 8 8
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Hlavní rozhodčí 8 12
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Předseda protestní komise 12 18
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Předseda protestní komise 12 18
191399 04.07.2019 Foiling Thursday lipno - cerna v posumavi OT-1 Předseda protestní komise 1 2
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Umpire 12 12
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Chief umpire 7 11
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Člen protestní komise 12 12
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Hlavní rozhodčí 12 18
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Rs7-7P Člen protestní komise 12 12
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Předseda protestní komise 12 18
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
191330 27.09.2019 MČR 420 Lipno - Černá v Pošumaví 420-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
191330 27.09.2019 MČR 420 Lipno - Černá v Pošumaví 420-12mr Předseda protestní komise 12 18
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha Tmr-12mr Chief umpire 12 18
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Chief umpire 12 18
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Chief umpire 1 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Chief umpire 7 11
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Předseda protestní komise 12 18
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Předseda protestní komise 7 11
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Předseda protestní komise 12 18
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Chief umpire 12 18
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Předseda protestní komise 12 18
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 12 18
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Předseda protestní komise 4 6
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Chief umpire 12 18
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Chief umpire 12 18
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
179904 10.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R3,R2 Hlavní rozhodčí 1 2
179906 18.03.2017 Školení rozhodčích KSJ 18+19 Hradec Králové R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
179908 01.04.2017 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Hlavní rozhodčí 1 2
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Chief umpire 7 11
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 8 12
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Chief umpire 7 11
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Chief umpire 10 15
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Člen protestní komise 12 12
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Chief umpire 12 18
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Chief umpire 7 11
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Chief umpire 7 11
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Člen protestní komise 12 12
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Člen protestní komise 12 12
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Chief umpire 12 18
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Umpire 12 12
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Předseda protestní komise 12 18
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Předseda protestní komise 7 11
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Předseda protestní komise 7 11
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Předseda protestní komise 12 18
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47-8mz,Q-8mz,L47-7P,Q-7P,L47-2 Hlavní rozhodčí 8 12
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 24 24
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161325 09.07.2016 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Umpire 12 12
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Chief umpire 3 5
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Chief umpire 7 11
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Hlavní rozhodčí 12 18
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161623 24.09.2016 Cena Lučana-Závod Olympijských nadějí II Nechranice Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161114 01.10.2016 MCR - Skiffmania II. Nechranice Rs7-7P Hlavní rozhodčí 7 11
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Předseda protestní komise 4 6
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Chief umpire 12 18
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
161121 06.11.2016 MČR ORC 2016 Vodice - Chorvatsko Orc-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151101 14.03.2015 Jarní RS svezení Vltava - Praha RsO-7P,RsF-3R Předseda protestní komise 7 11
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
151404 25.04.2015 Prague Catamaran Regata 2015 Vltava - Praha Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151420 25.04.2015 Broker bussines regatta 2015 Vltava - Praha Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
151801 02.05.2015 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P Předseda protestní komise 7 11
151802 16.05.2015 Jarní fireballistická Rozkoš Rozkoš Fb-7P,Evr-7P Předseda protestní komise 7 11
151307 23.05.2015 MČR - CompoTech Catamaran Open 2015 Lipno - Černá v Poš. CaO-12mr,CaO-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151313 06.06.2015 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Poš. Q-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151315 09.06.2015 MČR Lipno - Černá v Poš. Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151316 11.06.2015 ME Tornado 2015 Lipno - Černá v Poš. Tor-24me Hlavní rozhodčí 24 36
151321 20.06.2015 Plynovody Praha - The Crown cup Lipno - Černá v Poš. RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P Člen protestní komise 12 12
151324 04.07.2015 MČR Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-7P,Fb-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151325 10.07.2015 O krále Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad-7P,420-7P,Fd-7P,29r-7P,Fb-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151213 15.08.2015 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-3R Chief umpire 3 5
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Člen protestní komise 12 12
151334 28.08.2015 Lipno regata 2015 Lipno - Černá v Poš. Las-7P,Evr-7P,L47-7P,Spl-12mr,29r-7P Hlavní rozhodčí 12 18
151113 05.09.2015 Cena CERE Nechranice Evr-3C,Fin-7P,L47-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Člen protestní komise 12 12
151626 26.09.2015 proteodesign MMČR Optimist 2015 Nechranice Q-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
151121 17.10.2015 Primátorský štít Vltava Praha Kaj-4K,RsF-4K,RsF-3C,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,Cad-3C,420-3C,420-3M,Spl-3C,Las-3C,Cad-4K,Cad-3C Předseda protestní komise 4 6
151122 24.10.2015 MČR - TMR 420 Vltava - Praha Tr-12mr Chief umpire 12 18
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
151124 07.11.2015 MČR ORC 2015 Kremik - Chorvatsko Orc-12mr Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
141103 15.03.2014 Cere Matchrace I. Praha - Vltava Mr-4P Chief umpire 4 6
149902 22.03.2014 Školení rozhodčích KSJ 11 - PRAHA Praha R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
141603 19.04.2014 Zlatá plachta Barbory Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,Fb-3C Předseda protestní komise 4 6
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
141136 14.05.2014 Colins Yacht Match Race Vltava - CERE Mr-1 Chief umpire 1 2
141111 24.05.2014 MČR - Comtech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-6mr,CaO-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141608 31.05.2014 HOP Regata Nechranice Fb-4P,Las-4P,RsF-4P,420-4P,Fd-3C Předseda protestní komise 4 6
141317 07.06.2014 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141321 21.06.2014 The Crown Cup Lipno - Lipno n/Vlt. RsF-5mz,RsF-4P Hlavní rozhodčí 5 8
141322 28.06.2014 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,29r-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Člen protestní komise 6 6
141324 03.07.2014 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P,29r-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141214 09.08.2014 Jubilejní Matchrace Jezero Poděbrady Mr-3R Chief umpire 3 5
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q-6mr,Lar-4P Člen protestní komise 6 6
141332 21.08.2014 MČR - Optimistická hvězdička Lipno - Černá v Pošumaví Q-6mr,Lar-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141336 29.08.2014 MČR Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141116 05.09.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P Hlavní rozhodčí 6 9
141119 20.09.2014 Mistrovství ČR - One-Design Kaštela (CRO) Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
141124 04.10.2014 Jestřábí Cup 2014 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-4P,CaO-4P Hlavní rozhodčí 4 6
141114 11.10.2014 MČR Cere Match race III. Vltava Mr-6mr,Mr-4P Chief umpire 6 9
141127 18.10.2014 Primátorský štít 70. ročník Vltava Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Spl-3C,RsF-3C,RsF-2,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Cad-2 Předseda protestní komise 4 6
141129 01.11.2014 MČR TMR 420 Vltava Tmr-6mr,Tmr-4P Chief umpire 6 9
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Předseda protestní komise 6 9
141133 08.11.2014 CHAMPAGNE RACE - MČR v ORC 2014 Kremik (CRO) Orc-6mr Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
131101 12.01.2013 CERE Match Racing I. Vltava - Praha Mr-4P Chief umpire 4 6
139901 09.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 11+12 Praha - Strahov R2,R3,J2,U2 Hlavní rozhodčí 1 2
139905 16.02.2013 Školení rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139906 09.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 18+19 bude upřesněno R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
139904 23.03.2013 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
131104 06.04.2013 CERE Match Racing II. Vltava - Praha Mr-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131601 13.04.2013 Casanovy červené koule Barbora Fb-3C Předseda protestní komise 3 5
131404 20.04.2013 Prague Catamaran Speed Regatta 2013 Vltava Tor-5mz,Tor-4P Hlavní rozhodčí 5 8
131405 20.04.2013 Broker Regatta 2013 Vltava - Praha Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
132106 03.05.2013 Pálavská regata - 120 let jachtingu v ČR Nové Mlýny Fin-5mz,Fin-4P,Las-5mz,De1-5mz,Las-4P,Lar-5mz,Lar-4P,Evr-5mz,Evr-4P,De1-4P Předseda protestní komise 5 8
131108 11.05.2013 CompoTech CATAMARAN OPEN 2013 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-5vc,CaO-4P Hlavní rozhodčí 5 8
131317 22.06.2013 The Crown Cup RS Reva Lipno nad Vltavou RsF-5mz Hlavní rozhodčí 5 8
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Spl-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Člen protestní komise 6 6
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
134258 01.08.2013 LASER EUROPA CUP POLAND 2013 Puck L47-5iz,Lar-5iz,Las-5iz Člen protestní komise 5 5
131113 10.08.2013 MČR - CERE Match race III. Vltava - Praha MR-6mr,Mr-4P Chief umpire 6 9
131219 17.08.2013 Poděbradská Padesátka Jezero Poděbrady Mr-3R Chief umpire 3 5
131328 20.08.2013 ME Pirát Lipno - Černá v Pošumaví Pir-10me Hlavní rozhodčí 10 15
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
131331 30.08.2013 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví L47-4P,Las-4P,Evr-4P,Fin-4P,Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131116 06.09.2013 MČR Tornádo +CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví Tor-6mr,Tor-4P,CaO-4P Hlavní rozhodčí 6 9
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131623 14.09.2013 Český pohár www.najachtu.cz Nechranice Q-4P Předseda protestní komise 4 6
137014 21.09.2013 MČR - Onedesign marina Frapa, Rogoznice - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
131122 05.10.2013 Jestřábí Cup 2013 + CATAMARAN OPEN Lipno - Černá v Pošumaví CaO-4P,Tor-4P Hlavní rozhodčí 4 6
131123 12.10.2013 69. Primátorský Štít Vltava pod Vyšehradem SSc-4P,Q-4K,RsF-4K,L47-4K,Lar-4K,Kaj-4K,420-3C,420-3M,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Spl-3C,420- Předseda protestní komise 4 6
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Chief umpire 6 9
131126 02.11.2013 MČR Vltava - Praha TRQ-6mr,TRQ-4P Umpire 6 6
131127 09.11.2013 Podzimní svezení - Match Race Vltava - Praha RsF-2 Umpire 2 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
121122 07.04.2012 CEREmatchRACE 01 Vltava MR-4P Chief umpire 4 6
121103 14.04.2012 Prague Catamaran Speed Regatta 2012 Vltava Praha Tor-5vc Hlavní rozhodčí 5 8
121126 14.04.2012 Broker Bussines Regatta 2012 Vltava Tor-1 Hlavní rozhodčí 1 2
121601 21.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C,470-1 Předseda protestní komise 4 6
122105 04.05.2012 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
121606 02.06.2012 Hop regata Nechranice Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Předseda protestní komise 4 6
121316 09.06.2012 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-3C,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-4P,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
121123 14.07.2012 MČR - CEREmatchRACE 02 Vltava MR-6mr,MR-4P Chief umpire 6 9
123134 30.07.2012 MEJ_PIR Lipno nad Vltavou Pir-8me Předseda protestní komise 8 12
121334 16.08.2012 Mezinárodní MČR + Eurocup Lipno - Černá v Pošumaví Spl-8ep,Lar-6mr,Q-6mr,Spl-6mr Předseda protestní komise 8 12
121124 25.08.2012 CEREmatchRACE 03 Vltava MR-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121341 31.08.2012 Lipno regata 2012 Lipno - Černá v Pošumaví Fin-6mr,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 6 9
121621 07.09.2012 MČR Nechranice Fd-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
121623 08.09.2012 Cena YC Nechranice Nechranice Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
121125 24.09.2012 MČR Onedesign a Elektrovod Cup 2012 Kaštěla - Chorvatsko Nj-6mr,Nj-3R Předseda protestní komise 6 9
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha RsF-4P,Cad-4K,Evr-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Spl-3C,420-2,Cad-2,Evr-2, Předseda protestní komise 4 6
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Chief umpire 6 9
121121 03.11.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TrQ-6mr Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119901 05.03.2011 Školení rozhodčích R2 + R3 Praha - YC CERE R2,R3 Hlavní rozhodčí 1 2
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
111401 09.04.2011 Bohemia regata Bolevák Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Rs1-1 Předseda protestní komise 4 6
111102 15.04.2011 Katamarán Match Race Vltava - Praha Mr-6mr,Tor-4P Chief umpire 6 9
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Q-4K,Evr-3C,Fd-3C,Spl-3C Předseda protestní komise 4 6
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
111802 21.05.2011 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P Hlavní rozhodčí 4 6
111309 11.06.2011 Cena Šumavy I. Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
111316 02.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-3C Hlavní rozhodčí 5 8
111322 09.08.2011 MČR - Připravný závod před MS 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-6mr,Fla-6mr,Fla-5mz Hlavní rozhodčí 6 9
111323 13.08.2011 Splash Worlds 2011 Lipno - Černá v Pošumaví Spl-10ms,Fla-8iz Hlavní rozhodčí 10 15
111329 02.09.2011 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
111622 10.09.2011 Cena YC Nechranice Nechranice Fd-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
112145 16.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fd-6mr,Vau-6mr Člen protestní komise 6 6
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P Člen protestní komise 4 4
111116 18.09.2011 MČR - Velká cena YFA Chorvatsko Nj-6mr,Nj-5ip Předseda protestní komise 6 9
112147 23.09.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Lar-6mr,Q-6mr Člen protestní komise 6 6
112148 24.09.2011 Pohár ALT FB Nové Mlýny Fb-4P Člen protestní komise 4 4
111626 01.10.2011 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov 470-2,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
112152 14.10.2011 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr Předseda protestní komise 6 9
111122 28.10.2011 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha Tr-6mr,Tr-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Q-4K,Evr-3C,Spl-3C,470-1 Předseda protestní komise 4 6
102104 07.05.2010 DAP-PROVMEX PALAVSKA REGATA 2010 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
101801 15.05.2010 Jarní premiéra I. Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Spl-4P Předseda protestní komise 4 6
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Předseda protestní komise 4 6
101607 12.06.2010 Cena Damet Nechranice Fb-4P,Fd-4P,L47-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101309 19.06.2010 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101609 25.06.2010 Mistrovství ČR Labe - Církvice Kaj-6mr Předseda protestní komise 6 9
101312 03.07.2010 MČR - Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,Fd-5ip,Fd-4P Hlavní rozhodčí 6 9
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad-6mr,420-4P,Fb-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 6 9
101412 24.07.2010 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
101415 07.08.2010 MČR - Katamarán Match Race Bolevák Mr-6mr,Tor-4P Chief umpire 6 9
101726 13.08.2010 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr,Sta-3C Předseda protestní komise 6 9
101329 27.08.2010 Mistrovství ČR - Šumavský vítr Lipno - Černá v Pošumaví Fla-6mr,Spl-6mr,T24-6mr,T24-4P Hlavní rozhodčí 6 9
101332 03.09.2010 Lipno regatta 2010 Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,L47-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101334 10.09.2010 Mistrovství ČR - Babí léto Lipno - Černá v Pošumaví Fd-6mr,Fd-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
102126 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Vau-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
102127 17.09.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-3M Hlavní rozhodčí 6 9
107123 18.09.2010 Velká cena YFA + Elektrovod Cup Biograd na Moru, Chorvatsko Ela-5ip,Nj-5ip Předseda protestní komise 5 8
107023 20.09.2010 RODOP MČR Onedesign + Velká cena YFA Chorvatsko Bav-6mr,Bav-5ip Předseda protestní komise 6 9
102130 25.09.2010 ME Fireball Nové Mlýny Fb-10me Rozhodčí 10 10
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Fin-6mr,Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr Předseda protestní komise 6 9
102134 09.10.2010 Pohárový závod Nové Mlýny Spl-4P,Q-4P,T24-4P Předseda protestní komise 4 6
101121 30.10.2010 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Chief umpire 6 9
101125 06.11.2010 EVROPACUP Vltava Evr-1 Hlavní rozhodčí 1 2
101126 06.11.2010 Prague Grand Prix Vltava pod Vyšehradem De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
099902 28.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 Duchcov R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 Praha R2,R3,J2,U2 Rozhodčí 1 1
099905 05.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 18+19 Jaroměř R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Předseda protestní komise 4 6
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Nové Mlýny Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP Rozkoš 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Vau-4P Předseda protestní komise 4 6
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Máchovo jezero 420-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Pir-4K,Sta-4K,Fb-3C Předseda protestní komise 4 6
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Lipno - Černá v Poš. Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-4K Hlavní rozhodčí 4 6
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Hlavní rozhodčí 4 6
091413 01.08.2009 Katamaran Match Racing Bolevák F20-3R,Tor-3R Chief umpire 3 5
091727 14.08.2009 Mistrovství ČR Máchovo jezero Sta-6mr Předseda protestní komise 6 9
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 Lipno - Černá v Pošumaví 420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Hlavní rozhodčí 6 9
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42 Chorvatsko Bav-6mr Předseda protestní komise 6 9
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen Nové Mlýny 470-6mr,Fd-6mr,Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P Hlavní rozhodčí 6 9
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-3M,T24-3C,T24-3M Hlavní rozhodčí 4 6
091117 17.10.2009 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Hlavní rozhodčí 4 6
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr,TR-4P Chief umpire 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
080903 20.04.2008 Školení rozhočích KR KSJ Praha - RaceC Praha 1 Rozhodčí 1 1
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-2,Evr-2 Předseda protestní komise 3 5
082104 02.05.2008 Pálavská regata Nové Mlýny 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Předseda protestní komise 5 8
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Předseda protestní komise 4 6
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) Hlavní rozhodčí 5 8
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata Bolevák T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 4 4
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Lipno Q-4P Hlavní rozhodčí 4 6
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny TRQ-6mr,TRQ-4P Chief umpire 6 9
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR Nové Mlýny 470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P Hlavní rozhodčí 6 9
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA Lipno - Černá v Pošumaví 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P Hlavní rozhodčí 4 6
081617 13.09.2008 PETROM regata Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Hlavní rozhodčí 4 6
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA Biograd na Moru Bav-6mr,Bav-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Q-2,Evr-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Předseda protestní komise 4 6
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy Vltava Praha TR-6mr,TR-4P Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr-3C,Q-3C,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr-4P,L47-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Hlavní rozhodčí 3 5
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Brněnská přehrada Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Chief umpire 6 9
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Předseda protestní komise 4 6
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Lipno Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Předseda protestní komise 4 6
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Hlavní rozhodčí 6 9
071337 06.07.2007 Central Europien Cadet Cup Lipno Cad-5ip Hlavní rozhodčí 5 8
071724 10.08.2007 Mistrovství ČR Máchovo jezero Star-6mr,Fd-4P Předseda protestní komise 6 9
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071613 18.08.2007 Cena Teplic Oldřichov Evr-2,Q-2,Vau-2 Předseda protestní komise 2 3
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Lipno Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Chief umpire 6 9
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Hlavní rozhodčí 6 9
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Pir-4P,Star-4P,420-3C,Cad-3C,420-2,Pir-2 Předseda protestní komise 4 6
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P,L47-4P Předseda protestní komise 4 6
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Lar-4P,Pir-4P,420-3C,Evr-3C,Q-3C Předseda protestní komise 4 6
074002 30.09.2007 SANY Audi Cup Biograd - Chorvatsko Orc-6mm,Orc-5ip Člen protestní komise 6 6
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy Vltava Praha TMR-4P Umpire 4 4
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
221306 21.05.2022 Na vlně WS Lipno - Černá v Pošumaví Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Záchranář 7 2
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Záchranář 7 2
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Záchranář 12 3
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Záchranář 18 4
227006 25.06.2022 MiŠ regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Záchranář 7 2
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Záchranář 7 2
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Záchranář 12 4
211315 09.07.2021 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K Záchranář 7 3
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Záchranář 7 2
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 3
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ-7P,QMZ-7P Záchranář 7 2
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Záchranář 8 2
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Záchranář 18 4
219903 19.09.2021 Školení HZS Lipno - Černá v Pošumaví HZS Záchranář 1 1
211130 24.09.2021 Regata 725 Lipno - Černá v Pošumaví RsA-12mr,RS7-7P Velitel záchrany 12 5
211135 16.10.2021 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 Záchranář 4 2
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Záchranář 12 2
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 Záchranář 7 2
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,Las-7P Záchranář 7 2
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
201313 20.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 2
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Záchranář 12 4
201321 18.07.2020 Modrá stuha Lipna - 55.ročník Lipno - Černá v Pošumaví Kaj-1 Záchranář 1 1
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 3
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,420-12mr,Lar-12mr,29r-7P Záchranář 12 3
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Záchranář 10 5
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Záchranář 12 4
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192101 13.04.2019 Česká jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
191120 11.05.2019 Česká jachtařská liga II. Vltava - Praha Lig-7P Záchranář 7 2
191304 26.05.2019 European Championship Lipno - Černá v Pošumaví Fb-24me Záchranář 24 6
194072 01.06.2019 D-Marin ORC Worlds Championship 2019 - ORC-B Jaderské moře, Šibenik Orc-36ms Záchranář 36 7
191334 08.06.2019 Cena Šumavy II. lipno - cerna v posumavi L47-7P,Las-7P,Evr-7P Záchranář 7 2
191336 15.06.2019 Grand Prix Czech Republic Devoti One Lipno - Černá v Pošumaví De1-8vc Záchranář 8 2
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Záchranář 12 2
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Záchranář 7 2
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Záchranář 12 4
191132 12.07.2019 Prague SailOpen Vltava - Praha MR-12mr Záchranář 12 3
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále lipno - lipno nad vltavou Lig-7P Záchranář 7 3
191213 10.08.2019 TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Záchranář 7 2
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Záchranář 12 3
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,420-7P,Q-7P Záchranář 12 2
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Záchranář 7 2
191330 27.09.2019 MČR 420 Lipno - Černá v Pošumaví 420-12mr Záchranář 12 3
191148 12.10.2019 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Záchranář 4 2
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha Tmr-12mr Záchranář 12 3
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Záchranář 12 3
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181112 05.05.2018 Jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 3
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 2
181307 02.06.2018 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 2
181119 09.06.2018 CERE regata Nechranice Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
182127 16.06.2018 Jachtařská liga II. brnenska prehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
181315 30.06.2018 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 2
181317 05.07.2018 MMČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Fb-12mr,29r-7P,420-7P,Cad-12mr,Fd-7P,Cad-7P Rozhodčí 12 4
181126 13.07.2018 MMČR MR 2.4mR - Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 12 3
181213 04.08.2018 TEAM RACING PODĚBRADY Jezero Poděbrady TR-7P Rozhodčí 7 2
181321 10.08.2018 Jachtařská liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 3
181323 16.08.2018 MČR - Optimist Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr Rozhodčí 12 4
181328 31.08.2018 MMČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 3
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q-12mr,Q-7P,420-7P Rozhodčí 12 2
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 12 3
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
181141 13.10.2018 Primátorský štít Vltava - Praha Cad-4K,L47-4K,Kaj-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Cad-2 Rozhodčí 4 2
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171144 29.04.2017 Jachtařská liga I. Vltava Lig-7P Rozhodčí 7 3
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
171307 03.06.2017 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 8 2
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Rozhodčí 1 3
172131 17.06.2017 Jachtařská liga II. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 2
172134 25.06.2017 Hry VIII. LODM Brněnská přehrada Q-10R,RsF-10R Rozhodčí 1 4
171315 01.07.2017 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 2
171316 05.07.2017 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad-12mr,29r-7P,420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 1 5
171108 14.07.2017 Prague Sail Open Vltava - Praha MR-12mr Rozhodčí 1 3
171214 05.08.2017 Poděbradský TEAM RACE Jezero Poděbrady TR-7P Rozhodčí 7 2
171337 11.08.2017 Jachtařská liga III. Lipno Lig-7P Rozhodčí 7 3
171616 24.08.2017 MMČR Q Nechranice Q-12mr Rozhodčí 1 4
171328 01.09.2017 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-12mr,De1-7P Rozhodčí 1 3
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
171113 14.10.2017 Primátorský Štít Vltava Praha Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-3C,420-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C Rozhodčí 4 2
171115 27.10.2017 Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 1 3
171116 03.11.2017 MMČR Teamracing Q Vltava - Praha TmQ-12mr Rozhodčí 1 1
171117 04.11.2017 MČR - Champagne Race Chorvatsko - Vodice Orc-12mr,Nj-7P Rozhodčí 1 5
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
161801 30.04.2016 Jarní premiéra Rozkoš Q-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 2
161135 14.05.2016 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 2
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
161313 04.06.2016 Cena Šumavy II. Lipno - Černá v Pošumaví Q-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 2
161608 11.06.2016 Závod Olympijských nadějí 2016 Nechranice L47-8mz,Q-8mz,L47-7P,Q-7P,L47-2 Rozhodčí 8 2
161317 17.06.2016 Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy Lipno - Černá v Pošumaví De1-24me,De1-12mr Rozhodčí 2 3
161324 02.07.2016 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví 420-8vc,Cad-7P,Fb-12mr,Fd-7P,29r-7P Rozhodčí 4 5
161109 15.07.2016 Prague Sail Open - MČR Matchrace 2.4 Vltava Praha Mr-12mr Rozhodčí 1 3
161214 13.08.2016 Poděbradský TEAM RACE Poděbrady TR-3R Rozhodčí 3 2
161136 19.08.2016 Česká jachtařská liga II. Lipno - Olympijský park Rio Lig-7P Rozhodčí 7 3
161334 26.08.2016 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Evr-7P,L47-7P,Las-7P,29r-3C Rozhodčí 1 3
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Rozhodčí 1 3
161623 24.09.2016 Cena Lučana-Závod Olympijských nadějí II Nechranice Q-7P Rozhodčí 7 2
161113 30.09.2016 MCR - Skiffmania I. Nechranice 29r-12mr,29r-7P Rozhodčí 1 3
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
161118 22.10.2016 Primátorský štít Vltava Praha Cad-4K,RsF-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,420-3M,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Spl-3C,RsF-3C Rozhodčí 4 2
161119 28.10.2016 MČR Team race 420 Vltava Praha TR-12mr Rozhodčí 1 3
161120 04.11.2016 MČR Team race Q Vltava Praha TRQ-12mr Rozhodčí 1 1
Související články

Pozvánka na školení HZS - 2.4.2022, Duchcov

22.03.2022
Zveme vás na pořádané školení nových a přeškolení končících licencí členů Hladinové záchranné služby v Duchcově

Pozvánka na školení HZS - 26.03.2022, ČYK Praha

21.03.2022
Zveme vás na pořádané školení nových a přeškolení končících licencí členů Hladinové záchranné služby v Praze

Pozvánka na školení HZS - 12.03.2022, vodní nádrž Těrlicko

01.03.2022
Zveme vás na pořádané školení nových a přeškolení končících členů Hladinové záchranné služby na Těrlické přehradě pro kraj Moravskoslezský, Olomoucký, Jihomoravský a Zlínský, které se bude konat 12. března 2022 od 9:00

CTL 2022 - pracovní verze k 22/02/2022

16.01.2022
V příloze naleznete kompletně zpracovanou a doplněnou CTL pro rok 2022 na základě podkladů od klubů a lodních tříd.

CTL 2021 - verze pro web

25.02.2021
CTL pro rok 2021 je dokončena, v této podobě bude naimportována na web ČSJ do sekce "Kalendář závodů".

Pracovní verze CTL 2021 - stav k 01/02/2021

01.02.2021
V příloze naleznete další pracovní verzi CTL pro rok 2021, stav k 01/02/2021.

Pracovní verze CTL 2021

14.01.2021
V příloze naleznete pracovní verzi CTL pro rok 2021. - VÝZVA

UZAVŘENÍ DATABÁZE VÝSLEDKŮ - 17/12/2020 - 12:00 hod.

11.12.2020
Ve čtvrtek 17/12/2020 ve 12:00 dojde k uzavření databáze výsledků za rok 2020. Po tomto termínu nebude již možné výsledky do databáze za rok 2020 zadat.

Opatření rušící regulativy ČSJ v souvislostí s pandemií COVID-19

04.06.2020
S ohledem na rozvolňování opatření vztahujících se k zabránění šíření pandemie COVID-19 vydává Komise závodů ČSJ toto Opatření s účinností od 08/06/2020, 00.00 hod.

Opatření k organizování závodů č. KZ 2/2020 - s účinností od 25/05/2020

22.05.2020
V příloze naleznete Opatření k organizování závodů s účinností od 25/05/2020

Jachting ve dvou povolen!

07.04.2020
Ministerstvo zdravotnictví vydalo 6. 4. 2020 mimořádné opatření k omezení pohybu osob k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření nemoci s COVID-19. Mezi jinými, za splnění podmínek uvedených v opatření je možné se věnovat vodním sportům, tedy i jachtingu při nejvýše dvou osobách na lodi (nebo rodiny). Což je skvělé.

ZRUŠENÍ VŠECH ZÁVODŮ DO ODVOLÁNÍ

23.03.2020
Komise závodů ČSJ oznamuje zrušení všech vypsaných závodů do odvolání.

CTL 2020 - Pracovní verze k 18-01-2020

07.01.2020
V příloze naleznete kompletně zpracovanou CTL pro rok 2020 ke kontrole jednotlivým zainteresovaným subjektům.

Pracovní verze CTL 2020

02.12.2019
Pracovní verze CTL pro rok 2020

Grand Prix Czech Republic Devoti One 2019

14.05.2019
V termínu 15.06.2019 - 16.06.2019 se uskuteční závod Grand Prix Czech Republic Devoti One 2019. Vypsání závodu je v příloze.

MČR Catamaran Open 2019 - Vypsání závodu

14.05.2019
O víkendu 22.06.2019 - 23.06.2019 se uskuteční na Lipně MČR Catamaran OPEN 2019. Vypsání závodu je v příloze.  

KSJ JmK, z.s. - Nominace do volených orgánů ČSJ

07.03.2019
Nominace Radima Vašíka, Tomáše Musila, Jana Krause, Milana Páleníčka, Zdeňka Sünderhaufa, Kateřiny Fantové, Martina Souška, Václava Brabce a Vojtěcha Lambla do volených orgánů ČSJ pro volby 30. 3. 2019

CTL 2019 - pracovní verze ke dni 31/01/2019

15.01.2019
V příloze naleznete pracovní verzi CTL pro rok 2019.

Uzavření databáze výsledků roku 2018 proběhne 15/12/2018 ve 12:00

30.11.2018
Dovolujeme si upozornit všechny členy ČSJ, že 15/12/2018 ve 12:00 dojde k uzavření databáze výsledků pro Ročenku ČSJ za rok 2018.  

Pracovní verze CTL 2019 - výstup ze schůze STK ze dne 02/12/2018

30.11.2018
V příloze naleznete pracovní verzi CTL pro rok 2019. Jedná se o pracovní dokument, který vznikl na jednání STK dne 2/12/2018.

Podpora klubů pracujících s mládeží

11.10.2018
Návrh pro VV

Indiánské léto - Vypsání závodu CTL 18-1340

10.09.2018
Vypsání závodu Indiánské léto, který se bude konat v termínu 22.09.2018 - 23.09.2018 v YK Jestřábí, Černá v Pošumaví, Jestřábí kemp I.. Závod je vypsán jako Pohár ČR pro lodní třídy Optimist a 420.

Vypsání závodu MČR Tornado 2018 - Notice of Race Czech Championship class Tornado 2018

25.08.2018
V termínu 31.08.2018 - 02.09.2018 se uskuteční Mezinárodní Mistrovství ČR v lodní třídě Tornádo. Vypsání najdete v příloze. Těšíme se na Vás.  

MČR Catamaran Open + MČR Devoti One - vypsání závodu

15.04.2018
Pořadatel závodu zveřejnil vypsání závodu MČR v lodních třídách Catamaran Open a Devoti One. Závod se koná v termínu 26.05.2018 - 27.05.2018 v YK Jestřábí.

CTL 2018

16.02.2018
V příloze naleznete oficiální verzi CTL pro rok 2018, která byla schválena na včerejším zasedání VV ČSJ. Zároveň VV ČSJ schválil vypsání MČR v jednotlivých lodních třídách.

Dělba vod 2022

03.02.2022
V příloze naleznete Dělbu vod pro rok 2022.

Dělba vod 2021 - aktualizace 31/05/2021

25.02.2021
V příloze naleznete aktuální verzi "Dělby vod" pro rok 2021

Dělba vod 2020 - aktualizace k 21.05.2020

24.05.2020
V příloze naleznete aktualizovaný dokument "Dělba vod 2020" prosím věnujte náležitou pozornost tomuto dokumentu v případě vypisování nových závodů v Praze na Vltavě.

Dělba vod v Praze 2020

05.03.2020


Celoměstský program podpory sportu v hl.m. Praze pro období 2019-2021

05.09.2018
Důležité doporučuji všem důkladně prostudovat, pokud chcete žádat o granty.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ