nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Ro Rozhodčí pro řízení závodů jazyk: AJ |
0897 | 01.04.2017 - 31.03.2025 |
Trenér licence C (3. třídy) | 0385 | 29.03.2015 - 29.03.2025 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Nové Mlýny | 420 | 7 | 3 | 2 260 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
171325 | 17.08.2017 | The Crown Cup - ME+MČR | Lipno - Černá v Pošumaví | Rs5 | 12 | 9 | 4 824 |
171331 | 02.09.2017 | Borůvková regata | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5 | 7 | 5 | 3 104 |
171335 | 07.10.2017 | Lipenský kotrmelec | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5 | 7 | 10 | 1 261 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
161303 | 23.04.2016 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5 | 2 | 2 | 554 |
161316 | 11.06.2016 | O pohár starosty | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5 | 7 | 7 | 1 113 |
161330 | 18.08.2016 | Mistrovství České republiky | Lipno - Černá v Pošumaví | Rs5 | 8 | 4 | 3 625 |
162159 | 10.09.2016 | Moravia skiff regatta | Nové Mlýny | Rs5 | 0 | 0 | 0 |
161342 | 08.10.2016 | Lipenský kotrmelec | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5 | 1 | 3 | 402 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151101 | 14.03.2015 | Jarní RS svezení | Vltava - Praha | RsF | 3 | 14 | 630 |
151401 | 04.04.2015 | Bohemia sekt Regata | Bolevecký rybník | Fb | 3 | 16 | 527 |
152118 | 02.05.2015 | To je celá, to je půl | Brněnská přehrada | RsF | 7 | 5 | 4 427 |
151326 | 25.07.2015 | Lázeňská regata | Svět | Fb | 3 | 12 | 594 |
152181 | 25.09.2015 | MČR + CECC | Nové Mlýny | Fb | 12 | 27 | 3 637 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141401 | 05.04.2014 | Bohemia regata Cup | Bolevák | RsF | 3 | 5 | 1 548 |
141105 | 12.04.2014 | Mem. Rösslera Ořovského | Praha - Vltava | RsF | 2 | 3 | 646 |
141310 | 26.04.2014 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsF | 4 | 13 | 1 152 |
141901 | 10.05.2014 | Jarní závod | Seč | RsF | 3 | 6 | 831 |
142001 | 17.05.2014 | Májový pohár | Velké Dářko | RsF | 4 | 9 | 753 |
141608 | 31.05.2014 | HOP Regata | Nechranice | RsF | 4 | 9 | 1 172 |
141318 | 14.06.2014 | O pohár starosty | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsF | 3 | 14 | 393 |
141321 | 21.06.2014 | The Crown Cup | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsF | 5 | 14 | 1 675 |
141306 | 16.08.2014 | Najdi si svého soupeře ! | Lipno - Lipno nad Vltavou | RsF | 3 | 7 | 1 380 |
141334 | 22.08.2014 | MČR | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsF | 6 | 20 | 1 187 |
141219 | 04.10.2014 | Pohár města Neratovice | Pískovna Tišice | Fb | 2 | 3 | 452 |
141343 | 11.10.2014 | Lipenský kotrmelec | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsO | 5 | 1 | 6 657 |
141127 | 18.10.2014 | Primátorský štít 70. ročník | Vltava | RsF | 1 | 11 | 0 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
131102 | 16.03.2013 | Jarní svezení | Vltava - Praha | RsF | 2 | 4 | 688 |
131401 | 06.04.2013 | Bohemia Regata | Bolevecký rybník | RsF | 4 | 2 | 3 200 |
131402 | 13.04.2013 | Jarní závod | Bolevecký rybník | RsF | 2 | 1 | 2 110 |
131105 | 20.04.2013 | Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK | Vltava - Praha | RsF | 3 | 3 | 1 996 |
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 8 | 1 713 |
132107 | 04.05.2013 | Kiss my RS I | Brněnská přehrada | RsF | 4 | 5 | 2 064 |
132157 | 08.05.2013 | Prigl Rejs - Feva | Brněnská přehrada | RsF | 1 | 4 | 578 |
131903 | 11.05.2013 | Jarní závod | Seč | RsF | 4 | 4 | 2 312 |
132002 | 18.05.2013 | Májový pohár | Velké Dářko | RsF | 3 | 2 | 2 263 |
131315 | 15.06.2013 | O pohár starosty Lipna | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 5 | 2 723 |
131317 | 22.06.2013 | The Crown Cup RS Reva | Lipno nad Vltavou | RsF | 5 | 12 | 1 614 |
131319 | 29.06.2013 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 4 | 2 312 |
131508 | 13.07.2013 | Porcelan cup | Jesenice | RsF | 2 | 3 | 452 |
133208 | 19.07.2013 | MS RS Feva | Marina di Grosseto | RsF | 10 | 147 | 1 667 |
131333 | 07.09.2013 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 14 | 1 189 |
132144 | 14.09.2013 | Kiss my RS IV | Brněnská přehrada | RsF | 4 | 4 | 2 161 |
131120 | 05.10.2013 | Memoriál A. Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | RsF | 3 | 1 | 3 012 |
131123 | 12.10.2013 | 69. Primátorský Štít | Vltava pod Vyšehradem | RsF | 4 | 8 | 404 |
131124 | 19.10.2013 | Modrá stuha Vltavy | Vltava - Praha | RsF | 2 | 3 | 646 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121102 | 14.04.2012 | Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže | Vltava- Praha | Cad | 2 | 1 | 1 156 |
121204 | 21.04.2012 | Toušeňský pohár | Jezero Poděbrady | Cad | 3 | 6 | 678 |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 5 | 1 774 |
127021 | 11.05.2012 | CECC POL | Kiekrz - Polsko | Cad | 5 | 46 | 729 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Cad | 4 | 5 | 2 312 |
127022 | 02.06.2012 | CECC GER | Geierswalde - GER | Cad | 5 | 25 | 1 781 |
121608 | 09.06.2012 | Cena Damet | Nechranice | Cad | 4 | 5 | 1 425 |
127023 | 17.06.2012 | CECC HUN | Csopak - HUN | Cad | 5 | 22 | 602 |
121324 | 30.06.2012 | Král Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 7 | 1 728 |
121326 | 05.07.2012 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 10 | 1 663 |
121337 | 24.08.2012 | MČR Grand Prix RS700 | Lipno nad Vltavou | RsF | 5 | 4 | 3 375 |
124285 | 29.08.2012 | United 4 Sailing | Workum | Cad | 5 | 14 | 655 |
122135 | 15.09.2012 | Modrý hrozen A | Nové Mlýny | Cad | 4 | 7 | 1 340 |
121119 | 20.10.2012 | Modrá stuha Vltavy | Vltava- Praha | Cad | 2 | 3 | 202 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
111201 | 16.04.2011 | Toušeňský pohár | Jezero Poděbrady | Cad | 1 | 7 | 297 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 3 | 3 | 1 206 |
117002 | 13.05.2011 | CECC POL | Kiekrz - POL | Cad | 5 | 42 | 884 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Cad | 4 | 6 | 1 876 |
111607 | 04.06.2011 | Hop Regata | Nechranice | Cad | 4 | 9 | 753 |
111719 | 11.06.2011 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Cad | 3 | 5 | 741 |
117006 | 18.06.2011 | CECC GER | Geierwalder see - GER | Cad | 5 | 20 | 1 457 |
111316 | 01.07.2011 | MČR - O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 11 | 1 234 |
111317 | 08.07.2011 | Lipenský pohár + CECC CZE | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 5 | 19 | 505 |
112146 | 17.09.2011 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 9 | 753 |
114023 | 01.10.2011 | Internationale Deutsche Jugendmeistersch | Blossin - Wolziger See | Cad | 6 | 41 | 669 |
111221 | 08.10.2011 | Pohár města Neratovice | Jezero Poděbrady | Cad | 3 | 5 | 915 |
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Cad | 4 | 3 | 1 876 |
111121 | 22.10.2011 | Modrá stuha Vltavy | Vltava - Praha | Cad | 2 | 4 | 396 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101303 | 01.05.2010 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 3 | 5 | 915 |
101105 | 08.05.2010 | Memoriál A.Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 3 | 452 |
101107 | 15.05.2010 | Regata mládeže | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 1 | 1 156 |
101605 | 05.06.2010 | Hop regata | Nechranice | Cad | 2 | 9 | 376 |
101723 | 12.06.2010 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Cad | 3 | 7 | 768 |
101208 | 26.06.2010 | 9.Memoriál Josefa Šenkýře | Orlík | Cad | 3 | 5 | 741 |
101209 | 28.06.2010 | Přebor středočes. Kraje | Orlík | Cad | 1 | 6 | 168 |
101313 | 03.07.2010 | Czech CECC 2010 | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 2 | 16 | 438 |
101315 | 05.07.2010 | Pohár ALT Cadet | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 17 | 686 |
101316 | 09.07.2010 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 12 | 1 008 |
101112 | 28.08.2010 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 4 | 396 |
101728 | 04.09.2010 | Grand Prix Bohemia | Máchovo jezero | Cad | 3 | 6 | 504 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 4 | 11 | 555 |
102128 | 18.09.2010 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 11 | 555 |
107024 | 25.09.2010 | CECC HUN | Balaton - Tihany | Cad | 5 | 22 | 694 |
101223 | 09.10.2010 | Pohár města Neratovic | Jezero Poděbrady | Cad | 2 | 7 | 420 |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 4 | 10 | 570 |
101119 | 23.10.2010 | Modrá stuha Vltavy | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 2 | 998 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
091101 | 25.04.2009 | Memoriál Dr. Štěpána | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 2 | 804 |
091303 | 01.05.2009 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt | Cad | 4 | 16 | 703 |
091104 | 16.05.2009 | Regata mládeže | Vltava pod Vyšehradem | Q | 2 | 5 | 494 |
094228 | 13.06.2009 | CECC GER | Geierswalde - Německo | Cad | 5 | 24 | 1 720 |
091210 | 20.06.2009 | 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11 | Orlík - Velký Vír | Cad | 1 | 4 | 198 |
091211 | 22.06.2009 | Přebor středočes. Kraje | Orlík - Velký Vír | Cad | 2 | 1 | 1 406 |
091313 | 27.06.2009 | Král Šumavy | Lipno - Černá v Poš. | Cad | 4 | 11 | 1 260 |
091316 | 03.07.2009 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Poš. | Cad | 6 | 13 | 1 729 |
091729 | 05.09.2009 | Grand Prix Bohemia | Máchovo jezero | Cad | 3 | 8 | 303 |
091337 | 12.09.2009 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt | Cad | 4 | 19 | 493 |
092143 | 19.09.2009 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 16 | 404 |
091342 | 26.09.2009 | Central European Cup | Lipno - Lipno nad Vltavou | Cad | 5 | 24 | 505 |
091226 | 03.10.2009 | Pohár města Neratovic | Tišice | Cad | 4 | 5 | 721 |
091119 | 24.10.2009 | Modrá stuha Vltavy | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 7 | 202 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
081101 | 12.04.2008 | Memoriál Dr. Štěpána | Vltava Praha | Cad | 2 | 3 | 804 |
082106 | 03.05.2008 | To je celá, to je půl | Brněnská přehrada | Cad | 3 | 10 | 645 |
081104 | 17.05.2008 | Regata mládeže | Vltava Praha | Cad | 2 | 9 | 202 |
082110 | 24.05.2008 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Cad | 2 | 17 | 252 |
081605 | 07.06.2008 | Hop regata | Nechranice | Cad | 4 | 7 | 1 728 |
081315 | 28.06.2008 | O krále Šumavy - MČR | Lipno | Cad | 5 | 31 | 706 |
081318 | 03.07.2008 | Mistrovství ČR | Lipno | Cad | 6 | 13 | 1 729 |
084270 | 30.07.2008 | MS Cadet - promotion regatta | Medemblik, Nizozemí | Cad | 5 | 76 | 1 035 |
081117 | 18.10.2008 | Primátorský štít | Vltava Praha | Cad | 4 | 6 | 1 457 |
081118 | 25.10.2008 | Modrá stuha Vltavy | Vltava Praha | Cad | 2 | 5 | 494 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
071314 | 30.06.2007 | O krále Šumavy - MČR | Lipno | Cad | 4 | 22 | 404 |
071316 | 05.07.2007 | Mistrovství ČR | Lipno | Cad | 6 | 20 | 606 |
072131 | 15.09.2007 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 8 | 1 996 |
071117 | 13.10.2007 | Primátorský štít + KP | Vltava Praha | Cad | 4 | 5 | 1 774 |
071119 | 20.10.2007 | Modrá stuha Vltavy | Vltava Praha | Cad | 2 | 2 | 998 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191113 | 19.04.2019 | Nechranický skluz | Nechranice | 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
191123 | 18.05.2019 | OYC Prague Regatta 2019 | Vltava - Praha | RsT-7P,RsA-1,RsV-1 | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181116 | 26.05.2018 | OYC Regatta | Vltava - Praha | RsT-7P | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
181146 | 15.09.2018 | OYC River Race 2018 | vltava - praha | RsT-7P | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
181139 | 28.09.2018 | MČR - Nechranický skluz | Nechranice | 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P | Rozhodčí | 12 | 12 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
179908 | 01.04.2017 | Školení rozhodčích KSJ 11+12 | Praha - Strahov | R2,R3,J2,U2 | Rozhodčí | 1 | 1 |
171147 | 17.06.2017 | OYC regatta | Vltava - Praha | RsT-7P | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
171150 | 09.09.2017 | OYC regatta II. | Vltava - Praha | RsT-3R | Hlavní rozhodčí | 3 | 5 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
161107 | 04.06.2016 | FIFE Cup | Nechranice | 420-7P,Fb-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
161115 | 01.10.2016 | Memoriál A. Burgermeistra | Vltava Praha | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Člen protestní komise | 2 | 2 |
161115 | 01.10.2016 | Memoriál A. Burgermeistra | Vltava Praha | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Rozhodčí | 2 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151109 | 06.06.2015 | FiFe Cup | Nechranice | RsF-7P,Fb-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
151321 | 20.06.2015 | Plynovody Praha - The Crown cup | Lipno - Černá v Poš. | RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P | Rozhodčí | 12 | 12 |
151335 | 29.08.2015 | Plážový RS povaleč | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs7-7P,RsF-7P,RsO-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
151340 | 12.09.2015 | Lipenská jízda | Lipno - Černá v Poš. | RsF-7P,Rs7-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191113 | 19.04.2019 | Nechranický skluz | Nechranice | 29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P | Záchranář | 7 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
161115 | 01.10.2016 | Memoriál A. Burgermeistra | Vltava Praha | Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Rozhodčí | 2 | 2 |