Pavel Muroň

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: YACHT CLUB SaS, z.s.
Ověřená licence domácího klubu
1124-0061 23.09.2019 - 31.03.2023
TJ Rozhodčí v přípravě pro rozhodování protestů 0166 19.03.2022 - 31.03.2025
TU Rozhodčí v přípravě pro rozhodování na vodě 0166 30.01.2021 - 31.03.2025
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů 0166 31.10.2019 - 31.03.2025
Člen HZS
VMP: 116467Velikost: XLSkupina: ČYK
0076 01.01.2010 - 31.03.2026
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NRO Rozhodčí 1 1
229906 31.01.2022 Seminář NJ - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NJ Člen protestní komise 1 1
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Umpire 7 7
221306 21.05.2022 Na vlně WS Lipno - Černá v Pošumaví Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Hlavní rozhodčí 7 11
221307 28.05.2022 Jestřábí Cup 2022 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Rozhodčí 7 7
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Člen protestní komise 12 12
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Člen protestní komise 18 18
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Rozhodčí 18 18
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil Viganj (CRO) FOI-12mr,T93-8mz Hlavní rozhodčí 12 18
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom Viganj (CRO) SLA-12mr,SLT-8vc Člen protestní komise 12 12
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom Viganj (CRO) SLA-12mr,SLT-8vc Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219902 06.03.2021 Školení národních rozhodčích MS Teams R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 7 11
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 7
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Člen protestní komise 12 12
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Rozhodčí 7 7
211122 25.06.2021 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Rozhodčí 12 12
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Člen protestní komise 12 12
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Fus-8mz Rozhodčí 12 12
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Rozhodčí 7 7
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Rozhodčí 7 7
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Předseda protestní komise 8 12
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Rozhodčí 8 8
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Člen protestní komise 18 18
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny 420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Člen protestní komise 12 12
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 Hlavní rozhodčí 12 18
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR-12mr,TR-7P Umpire 12 12
219906 29.10.2021 Školení rozhodčích - UMPIRE vltava - praha U Umpire 1 1
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Umpire 12 12
219907 05.11.2021 Školení rozhodčích UMPIRE_2.část vltava - praha U Umpire 1 1
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Umpire 7 7
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209911 01.01.2020 Školení pravidel - Dodatek B (08.12.2019) brnenska prehrada R2,R3 Rozhodčí 1 1
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Předseda protestní komise 12 18
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Rozhodčí 12 12
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 Hlavní rozhodčí 7 11
201309 06.06.2020 Lipno Marathon Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Hlavní rozhodčí 12 18
201340 06.06.2020 Pohár YK Jestřábí Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Hlavní rozhodčí 12 18
207028 20.07.2020 MČR FUS Viganj Fus-12mr Rozhodčí 12 12
207048 20.07.2020 MČR FUN Course Viganj - Chorvatsko Fun-12mr,Bic-8iz Rozhodčí 12 12
207049 20.07.2020 MČR BIS Slalom Viganj - Chorvatsko Bis-12mr,Bis-7P Rozhodčí 12 12
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Rozhodčí 7 7
201332 29.08.2020 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Předseda protestní komise 10 15
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Rozhodčí 10 10
201110 12.09.2020 Česká jachtařská liga I. Vltava - Praha Lig-7P Rozhodčí 7 7
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Lipno - Kovářov Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad-7P,Cad-8ip Člen protestní komise 7 7
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Nové Mlýny Rs5-7P,RsF-7P Člen protestní komise 7 7
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Člen protestní komise 12 12
202164 26.09.2020 Pohár FINN Nové Mlýny Fin-7P Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac-24me Rozhodčí 24 24
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P,Bic-3R Člen protestní komise 12 12
197010 15.07.2019 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Fus-12mr,Bic-8iz,Bis-7P,Bic-3R Rozhodčí 12 12
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Fus-12mr, Bic-7P Člen protestní komise 12 12
197110 15.07.2019 MČR FUS Vigaň - Chorvatsko Fus-12mr, Bic-7P Rozhodčí 12 12
191324 31.08.2019 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Rozhodčí 12 12
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Umpire 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181312 16.06.2018 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Sta-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
187011 23.07.2018 MČR FUN Viganj Fun-12mr,Bic-8iz Rozhodčí 12 12
187111 23.07.2018 MČR FUS Viganj Fus-12mr Rozhodčí 12 12
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Předseda protestní komise 12 18
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Hlavní rozhodčí 12 18
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Předseda protestní komise 12 18
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin-7P Předseda protestní komise 7 11
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
161308 21.05.2016 MČR - CompoTech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Hlavní rozhodčí 12 18
161336 02.09.2016 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P,De1-7P Předseda protestní komise 12 18
161343 08.10.2016 Jestřábí Cup 2016 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
151342 03.10.2015 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Poš. CaO-7P,Tor-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
101308 12.06.2010 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin-4P,Tor-4P Hlavní rozhodčí 4 6
101314 03.07.2010 Velká cena ALT M24 Lipno - Kovářov M24-4P Rozhodčí 4 4
101326 19.08.2010 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov M24-6mr,M24-4P Rozhodčí 6 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
091311 13.06.2009 Frymburský pohár Lipno - Kovářov F20-4P,Fin-4P,Tor-4P Hlavní rozhodčí 4 6
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata Lipno - Kovářov Fin-6mr Hlavní rozhodčí 6 9
091338 19.09.2009 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov F20-6mr,Tor-6mr,F20-4P,Tor-4P, Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) Vlašim 1 Rozhodčí 1 1
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Lipno-Kovářov Fin-4P,Tor-4P,F20-1 Hlavní rozhodčí 4 6
081331 27.09.2008 Mistrovství ČR Lipno-Kovářov Tor-6mr,Tor-4P,F20-1 Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin-4P,Tor-4P,F20-1 Hlavní rozhodčí 4 6
071332 01.09.2007 Mistrovství ČR Lipno - Kovářov Tor-6mr,Tor-4P,F20-1 Hlavní rozhodčí 6 9
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
221103 23.04.2022 Nechranický skluz Nechranice 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Záchranář 7 2
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 2
221306 21.05.2022 Na vlně WS Lipno - Černá v Pošumaví Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Záchranář 7 2
221307 28.05.2022 Jestřábí Cup 2022 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-7P Záchranář 7 2
221308 04.06.2022 Cena Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví 29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Záchranář 7 2
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Lipno - Kovářov Sta-12mr Záchranář 12 3
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Lipno - Kovářov Sta-18KZ Záchranář 18 4
227007 17.07.2022 MČR Formule Foil Viganj (CRO) FOI-12mr,T93-8mz Záchranář 12 4
227010 21.07.2022 MČR FUN - slalom Viganj (CRO) SLA-12mr,SLT-8vc Záchranář 12 4
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
211304 29.05.2021 Jestřábí Cup 2021 Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Záchranář 7 2
211306 04.06.2021 Mistrovství ČR Tornádo 2021 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
217014 12.06.2021 ICZ RODOP liga I. Máchovo jezero Lig-7P Záchranář 7 2
211122 25.06.2021 Windy point regatta Lipno - Černá v Pošumaví RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P Záchranář 12 2
211313 03.07.2021 Vítr a Slunce Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P Záchranář 12 4
217007 19.07.2021 INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship Viganj Fus-8mz Záchranář 12 6
217019 07.08.2021 ICZ RODOP liga II. Lipno - Lipno nad Vltavou Lig-7P Záchranář 7 2
217017 13.08.2021 ICZ RODOP liga III. Lipno - Černá v Pošumaví Lig-7P Záchranář 7 3
211332 28.08.2021 Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 lipno - cerna v posumavi De1-8vc Záchranář 8 2
211322 02.09.2021 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship Lipno - Černá v Pošumaví 49er-18me,49FX-18me,N17-18me Záchranář 18 4
219903 19.09.2021 Školení HZS Lipno - Černá v Pošumaví HZS Záchranář 1 1
211106 02.10.2021 Nechranický skluz Nechranice Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 Záchranář 12 2
211139 29.10.2021 MČR - Velká cena Prahy Vltava - Praha TR-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr,TR-7P Záchranář 12 3
211141 13.11.2021 Sametová regata Vltava - Praha TR-7P Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR Černá v Pošumaví CaO-12mr Záchranář 12 2
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P,Fd-1 Záchranář 7 2
201309 06.06.2020 Lipno Marathon Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Záchranář 12 2
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Brněnská přehrada Lig-7P Záchranář 7 3
201332 29.08.2020 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Tor-7P Velitel záchrany 7 3
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-10iz Záchranář 10 5
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Lipno - Kovářov Fin-12mr Záchranář 12 3
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
197004 13.05.2019 Mistrovství Evropy Raceboard Nové Mlýny Rac-24me Záchranář 24 6
191311 22.06.2019 MČR - Catamaran Open Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr Záchranář 12 2
191324 31.08.2019 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Záchranář 7 2
191328 13.09.2019 MČR Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,Tor-7P Záchranář 12 3
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Záchranář 7 2
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Záchranář 12 3
191153 10.11.2019 O pohár předsedy vltava - praha TrQ-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
181306 26.05.2018 MČR Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 2
181312 16.06.2018 Frymburský pohár Lipno - Kovářov CaO-7P,Sta-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Rozhodčí 12 4
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
181342 28.09.2018 Bez vody nemůžeme jezdit lipno - cerna v poumavi 420-12mr,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 12 3
181333 06.10.2018 Jestřábí Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2
181144 09.11.2018 MMČR Team Racing Q - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
171306 27.05.2017 MČR - Compotech Catamaran Open Lipno - Černá v Pošumaví CaO-12mr,CaO-7P Rozhodčí 1 2
171309 09.06.2017 MČR - Mulda Cup Lipno - Černá v Pošumaví Tor-12mr,De1-7P,Tor-7P Rozhodčí 1 3
171330 02.09.2017 Frymburský pohár Lipno - Kovářov Fin-7P Rozhodčí 7 2
171336 07.10.2017 Jestřábí Cup Lipno - Černá v Pošumaví CaO-7P,Tor-7P Rozhodčí 7 2

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ