nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Plzeň, z.s. | 1402-0508 | 30.03.2022 - 31.03.2025 |
Ro Rozhodčí pro řízení závodů | 0923 | 04.03.2017 - 31.03.2025 |
Trenér licence C (3. třídy) OYC Praha 28. - 30. 10. 2022, AJ |
0645 | 30.10.2022 - 30.10.2027 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
232166 | 28.09.2023 | Burčáková regata | Nové Mlýny | Fb | 12 | 17 | 3 426 |
234193 | 16.09.2023 | Mistrovstí Evropy Fireball | Portorož | Fb | 24 | 44 | 7 263 |
231623 | 09.09.2023 | Pohár YC Nechranice III | Nechranice | Fb | 0 | 0 | |
231320 | 12.08.2023 | Lázeňská regata | Svět | Fb | 3 | 9 | 678 |
231319 | 05.08.2023 | Bezdrevský kapr | Bezdrev | Fb | 3 | 7 | 1 005 |
231316 | 05.07.2023 | MČR Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 7 | 8 | 3 641 |
231313 | 01.07.2023 | Král Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 7 | 13 | 2 695 |
232105 | 29.04.2023 | Spring cup | Nové Mlýny | Fb | 7 | 11 | 2 524 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
222163 | 24.09.2022 | Burčáková regata | Nové Mlýny | 420 | 1 | 1 | 1 101 |
221404 | 20.08.2022 | Letní závod | Bolevák | Fb | 2 | 1 | 1 406 |
221403 | 13.08.2022 | Cena Primátora | Bolevák | Fb | 2 | 1 | 1 406 |
221324 | 06.08.2022 | Lázeňská regata | Svět | Fb | 3 | 5 | 1 818 |
221323 | 30.07.2022 | Bezdrevský kapr | Bezdrev | Fb | 3 | 7 | 630 |
221320 | 09.07.2022 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 7 | 18 | 1 582 |
221319 | 02.07.2022 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 12 | 20 | 2 966 |
221106 | 04.06.2022 | FIFE Cup | Nechranice | Fb | 0 | 0 | |
221706 | 21.05.2022 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor | Máchovo jezero | Fb | 3 | 2 | 1 497 |
221802 | 14.05.2022 | Jarní fireballistická Rozkoš | Rozkoš | Fb | 7 | 19 | 1 288 |
222108 | 30.04.2022 | Spring cup | Nové Mlýny | Fb | 0 | 0 | |
221402 | 23.04.2022 | Okresní přebor | Bolevák | Fb | 2 | 1 | 1 156 |
221401 | 02.04.2022 | Bohemia regata | Bolevák | Fb | 3 | 7 | 892 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
211409 | 02.10.2021 | Cena Primátora | Jesenice | Fb | 4 | 10 | 570 |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky | Nové Mlýny | 420 | 0 | 0 | |
211626 | 04.09.2021 | Hop regata | Nechranice | Fb | 2 | 8 | 857 |
211315 | 09.07.2021 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 7 | 11 | 3 079 |
211313 | 03.07.2021 | Vítr a Slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb | 7 | 27 | 1 027 |
211118 | 05.06.2021 | FIFE CUP | Nechranice | 420 | 1 | 1 | 1 055 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201331 | 28.08.2020 | MMČR - Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 11 | 2 | 7 096 |
201328 | 15.08.2020 | Marmeláda | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 2 | 4 921 |
201409 | 08.08.2020 | Letní závod | Bolevecký rybník | Fb | 1 | 3 | 101 |
201319 | 04.07.2020 | Pohár Jestřábí | Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 2 | 4 047 |
201118 | 06.06.2020 | FIFE Cup | Nechranice | Fb | 2 | 21 | 353 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191330 | 27.09.2019 | MČR 420 | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 12 | 7 | 5 520 |
191319 | 17.08.2019 | 420 Sailing Party Cup | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 5 | 3 104 |
191213 | 10.08.2019 | TEAM RACE | Jezero Poděbrady | TR | 7 | 2 | 4 047 |
191313 | 04.07.2019 | MMČR CADET - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 2 | 2 814 |
191335 | 29.06.2019 | O krále Šumavy II. | lipno - cerna v posumavi | 420 | 7 | 2 | 5 279 |
191801 | 04.05.2019 | Jarní premiéra | Rozkoš | 420 | 7 | 5 | 2 814 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
181143 | 26.10.2018 | MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 12 | 10 | 2 162 |
181141 | 13.10.2018 | Primátorský štít | Vltava - Praha | 420 | 3 | 7 | 477 |
181342 | 28.09.2018 | Bez vody nemůžeme jezdit | lipno - cerna v poumavi | 420 | 12 | 6 | 5 987 |
181340 | 22.09.2018 | Indiánské léto | lipno - cerna v poumavi | 420 | 7 | 4 | 3 172 |
181317 | 05.07.2018 | MMČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 4 | 1 940 |
181315 | 30.06.2018 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | 420 | 7 | 10 | 707 |
181606 | 02.06.2018 | Cena Roudnice | Labe Roudnice | Kaj | 1 | 6 | 101 |
181801 | 05.05.2018 | Jarní premiéra | Rozkoš | 420 | 7 | 8 | 1 675 |
181705 | 28.04.2018 | Mem. Ing. Böhma | Máchovo jezero | 420 | 3 | 4 | 594 |
181704 | 21.04.2018 | Optimistický Mácháč | Máchovo jezero | 420 | 7 | 9 | 1 317 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
171102 | 08.04.2017 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Vltava Praha | Cad | 3 | 1 | 3 012 |
171203 | 22.04.2017 | Toušeňský pohár | Jezero Poděbrady | Cad | 3 | 2 | 2 400 |
171704 | 29.04.2017 | Mem. Ing. Böhma | Máchovo jezero | Cad | 7 | 5 | 3 837 |
177017 | 12.05.2017 | CECC POL | Zalew Zegrziňski | Cad | 6 | 14 | 3 406 |
171305 | 27.05.2017 | Krajský přebor | Bezdrev | Cad | 7 | 3 | 5 390 |
177019 | 10.06.2017 | CECC GER | Geierswaldersee | Cad | 6 | 2 | 8 138 |
171608 | 17.06.2017 | Hop Regata | Nechranice | Cad | 7 | 2 | 6 397 |
171209 | 24.06.2017 | Memorial Josefa Šenkýře | Orlík - Velký Vír | Cad | 4 | 1 | 4 570 |
171315 | 01.07.2017 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 1 | 8 505 |
171316 | 05.07.2017 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 12 | 3 | 11 353 |
173221 | 03.08.2017 | Mistrovství světa | Bruinisee, Nizozemí | Cad | 24 | 35 | 8 715 |
171331 | 02.09.2017 | Borůvková regata | Lipno - Lipno nad Vltavou | Cad | 7 | 2 | 6 623 |
177027 | 09.09.2017 | Stauseepokal | Bautzen | Cad | 3 | 1 | 3 741 |
172185 | 23.09.2017 | CECC CZE | Nové Mlýny | Cad | 6 | 5 | 4 583 |
172173 | 29.09.2017 | Pohárový závod | Nové Mlýny | Cad | 7 | 3 | 4 657 |
171111 | 07.10.2017 | Memoriál A. Bürgermeistra | Vltava Praha | Cad | 2 | 1 | 2 360 |
171113 | 14.10.2017 | Primátorský Štít | Vltava Praha | Cad | 4 | 1 | 4 221 |
171115 | 27.10.2017 | Velká cena Prahy | Vltava - Praha | TR | 12 | 10 | 2 162 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
161201 | 09.04.2016 | Toušeňský pohár | Poděbrady | Cad | 3 | 2 | 2 637 |
161103 | 16.04.2016 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Vltava Praha | Cad | 3 | 2 | 2 400 |
161306 | 13.05.2016 | ME RS FEVA | Lipno - Černá v Pošumaví | RsF | 18 | 55 | 4 138 |
162407 | 28.05.2016 | Velká cena Ostravy | Žermanice | 420 | 7 | 2 | 3 493 |
164281 | 11.06.2016 | Goldener Geier | Geierswaldersee | Cad | 1 | 14 | 386 |
161324 | 02.07.2016 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 2 | 5 890 |
161325 | 09.07.2016 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 3 | 4 367 |
167029 | 29.07.2016 | MEJ Cadet | Balatón | Cad | 18 | 20 | 12 254 |
162163 | 17.09.2016 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 7 | 2 | 6 154 |
161116 | 08.10.2016 | Modrá stuha Vltavy | Vltava Praha | Cad | 2 | 1 | 1 892 |
161118 | 22.10.2016 | Primátorský štít | Vltava Praha | Cad | 4 | 2 | 3 200 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
157019 | 13.06.2015 | CECC GER | Geierswaldersee | Cad | 7 | 18 | 2 979 |
151324 | 04.07.2015 | MČR Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 7 | 3 | 4 047 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141104 | 05.04.2014 | Mem. Dr. Štěpána | Praha - Vltava | Cad | 2 | 2 | 804 |
141201 | 12.04.2014 | Toušenský pohár | Poděbrady | Cad | 3 | 2 | 1 935 |
141310 | 26.04.2014 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 4 | 4 | 1 608 |
147001 | 09.05.2014 | CECC POL | Kiekrz | Cad | 5 | 30 | 1 741 |
142122 | 24.05.2014 | Velká cena YC Dyje I. | Nové Mlýny | Cad | 3 | 2 | 1 497 |
141322 | 28.06.2014 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 8 | 792 |
141324 | 03.07.2014 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 9 | 1 757 |
141334 | 22.08.2014 | MČR | Lipno - Lipno n/Vlt. | RsF | 6 | 10 | 2 994 |
142163 | 26.09.2014 | MČR - CECC CZE | Nové Mlýny | Cad | 5 | 19 | 823 |
147011 | 10.10.2014 | CECC HUN | Balaton | Cad | 5 | 19 | 823 |
141127 | 18.10.2014 | Primátorský štít 70. ročník | Vltava | Cad | 1 | 4 | 344 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
131129 | 06.04.2013 | Memoriál Dr. Štěpána | Vltava | Cad | 2 | 2 | 554 |
131307 | 27.04.2013 | Velká cena YC Lipna | Lipno nad Vltavou | Cad | 3 | 7 | 477 |
134201 | 10.05.2013 | CECC POL | Kiekrz | Cad | 5 | 32 | 1 340 |
131717 | 01.06.2013 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Cad | 4 | 7 | 841 |
134203 | 08.06.2013 | CECC GER | Geierswalde | Cad | 5 | 26 | 887 |
131319 | 29.06.2013 | O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 8 | 1 108 |
131321 | 04.07.2013 | Mistrovství ČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 9 | 1 356 |
131333 | 07.09.2013 | Borůvková regata | Lipno nad Vltavou | Cad | 4 | 8 | 792 |
132150 | 27.09.2013 | Pohár Fireball a CECC | Nové Mlýny | Cad | 5 | 14 | 655 |
131120 | 05.10.2013 | Memoriál A. Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 2 | 554 |
131124 | 19.10.2013 | Modrá stuha Vltavy | Vltava - Praha | Cad | 2 | 4 | 396 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
121101 | 17.03.2012 | Jarní RS svezení | Vltava- Praha | RsF | 1 | 2 | 499 |
121102 | 14.04.2012 | Memoriál Dr. Štěpána - Regata mládeže | Vltava- Praha | Cad | 2 | 3 | 202 |
121307 | 28.04.2012 | Velká cena YC Lipno | Lipno nad Vltavou | RsF | 4 | 5 | 1 774 |
127021 | 11.05.2012 | CECC POL | Kiekrz - Polsko | Cad | 5 | 46 | 729 |
122002 | 19.05.2012 | Májový pohár | Velké Dářko | Cad | 4 | 8 | 1 376 |
122113 | 26.05.2012 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Cad | 4 | 5 | 2 312 |
127022 | 02.06.2012 | CECC GER | Geierswalde - GER | Cad | 5 | 25 | 1 781 |
121608 | 09.06.2012 | Cena Damet | Nechranice | Cad | 4 | 5 | 1 425 |
127023 | 17.06.2012 | CECC HUN | Csopak - HUN | Cad | 5 | 22 | 602 |
121324 | 30.06.2012 | Král Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 7 | 1 728 |
121326 | 05.07.2012 | MČR - Vítr a slunce | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 10 | 1 663 |
121337 | 24.08.2012 | MČR Grand Prix RS700 | Lipno nad Vltavou | RsF | 5 | 4 | 3 375 |
124285 | 29.08.2012 | United 4 Sailing | Workum | Cad | 5 | 14 | 655 |
122135 | 15.09.2012 | Modrý hrozen A | Nové Mlýny | Cad | 4 | 7 | 1 340 |
121118 | 13.10.2012 | Primátorský štít | Vltava- Praha | Cad | 2 | 2 | 804 |
121119 | 20.10.2012 | Modrá stuha Vltavy | Vltava- Praha | Cad | 2 | 2 | 554 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
111201 | 16.04.2011 | Toušeňský pohár | Jezero Poděbrady | Cad | 1 | 7 | 297 |
111303 | 30.04.2011 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 3 | 3 | 1 206 |
117002 | 13.05.2011 | CECC POL | Kiekrz - POL | Cad | 5 | 42 | 884 |
112117 | 28.05.2011 | Velká cena YC Dyje | Nové Mlýny | Cad | 4 | 6 | 1 876 |
111607 | 04.06.2011 | Hop Regata | Nechranice | Cad | 4 | 9 | 753 |
111719 | 11.06.2011 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Cad | 3 | 5 | 741 |
117006 | 18.06.2011 | CECC GER | Geierwalder see - GER | Cad | 5 | 20 | 1 457 |
111316 | 01.07.2011 | MČR - O krále Šumavy | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 11 | 1 234 |
111317 | 08.07.2011 | Lipenský pohár + CECC CZE | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 5 | 19 | 505 |
117011 | 18.08.2011 | CECC HUN | Balaton - HUN | Cad | 2 | 17 | 299 |
112146 | 17.09.2011 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 9 | 753 |
114023 | 01.10.2011 | Internationale Deutsche Jugendmeistersch | Blossin - Wolziger See | Cad | 6 | 41 | 669 |
111221 | 08.10.2011 | Pohár města Neratovice | Jezero Poděbrady | Cad | 3 | 5 | 915 |
111120 | 15.10.2011 | Primátorský štít | Vltava - Praha | Cad | 4 | 3 | 1 876 |
111121 | 22.10.2011 | Modrá stuha Vltavy | Vltava - Praha | Cad | 2 | 4 | 396 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101105 | 08.05.2010 | Memoriál A.Bürgermeistera | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 1 | 1 406 |
101802 | 22.05.2010 | Jarní premiéra II. | Rozkoš | Cad | 4 | 4 | 2 312 |
101723 | 12.06.2010 | Bohemia Cup | Máchovo jezero | Cad | 3 | 4 | 1 497 |
101208 | 26.06.2010 | 9.Memoriál Josefa Šenkýře | Orlík | Cad | 3 | 5 | 741 |
101209 | 28.06.2010 | Přebor středočes. Kraje | Orlík | Cad | 1 | 6 | 168 |
101313 | 03.07.2010 | Czech CECC 2010 | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 2 | 16 | 438 |
101315 | 05.07.2010 | Pohár ALT Cadet | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 4 | 17 | 686 |
101316 | 09.07.2010 | Mistrovství ČR | Lipno - Černá v Pošumaví | Cad | 6 | 14 | 606 |
101112 | 28.08.2010 | Memoriál Rösslera-Ořovského | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 4 | 396 |
101728 | 04.09.2010 | Grand Prix Bohemia | Máchovo jezero | Cad | 3 | 6 | 504 |
101335 | 11.09.2010 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt. | Cad | 4 | 11 | 555 |
102128 | 18.09.2010 | Modrý hrozen | Nové Mlýny | Cad | 4 | 11 | 555 |
107024 | 25.09.2010 | CECC HUN | Balaton - Tihany | Cad | 5 | 22 | 694 |
101223 | 09.10.2010 | Pohár města Neratovic | Jezero Poděbrady | Cad | 2 | 7 | 420 |
101118 | 16.10.2010 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 4 | 10 | 570 |
101119 | 23.10.2010 | Modrá stuha Vltavy | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 2 | 998 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
091729 | 05.09.2009 | Grand Prix Bohemia | Máchovo jezero | Cad | 3 | 5 | 915 |
091337 | 12.09.2009 | Borůvková regata | Lipno - Lipno n/Vlt | Cad | 4 | 10 | 1 608 |
091117 | 17.10.2009 | Primátorský štít | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 4 | 1 | 3 517 |
091119 | 24.10.2009 | Modrá stuha Vltavy | Vltava pod Vyšehradem | Cad | 2 | 3 | 938 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
231333 | 02.09.2023 | Regata 130 let - MišMaš regata | lipno - jenisov | Fb-1MI | Rozhodčí | 1 | 1 |
231405 | 07.10.2023 | Cena Červeného Dragouna | Bolevák | Fin-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,CaO-1MI | Rozhodčí | 2 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
229901 | 12.03.2022 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | bolevak | R | Rozhodčí | 1 | 1 |
221607 | 28.05.2022 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Labe Roudnice | Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 | Rozhodčí | 3 | 3 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201622 | 05.09.2020 | Zlatá sekyrka | Labe Roudnice | Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Rozhodčí | 3 | 3 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191621 | 14.09.2019 | Zlatá sekyrka | Labe Roudnice | Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Rozhodčí | 3 | 3 |
191413 | 05.10.2019 | Cena Primátora | Bolevák | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 | Předseda protestní komise | 2 | 3 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
179905 | 04.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | Plzeň | R3, R2 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
191606 | 01.06.2019 | Cena Roudnice | Labe - Roudnice | Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Záchranář | 1 | 2 |