Richard Kafka

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
ověřená licence domácího klubu
2001-0076 11.08.2015 - 31.03.2023
KSJ kraj Vysočina: Místopředseda 19.02.2018
TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko: Místopředseda 19.02.2018
Odvolací komise: Člen komise 01.01.2016 - 31.03.2023
Hladinová záchranná služba: Člen komise
Krajský náčelník KSJ 20 - Vysočina
01.01.2016 - 31.03.2023
Komise rozhodčích: Člen komise
KSJ 20 - Vysočina
01.01.2016 - 31.03.2023
Komise závodů: Člen komise
KSJ 20 - Vysočina
01.01.2016 - 31.03.2023
NJ Národní rozhodčí pro rozhodováním protestů 0208 19.02.2021 - 31.03.2025
TU Rozhodčí v přípravě pro rozhodování na vodě 0208 30.01.2021 - 31.03.2025
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů 0208 25.02.2017 - 31.03.2025
Krajský náčelník HZS
VMP: 315329 Velikost: XL Skupina: LS Brno 24.2.2018
0062 01.01.2008 - 24.02.2023
Trenér licence C (3. třídy) 0164 15.10.1995 - 25.02.2024
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
224130 02.08.2022 Master European Champions Europe Class 2022 Lake Müritz near Röbel/Müritz (Německo) Evr 18 45 4 571
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Evr 3 10 303
224023 09.04.2022 22 TORBOLE EUROPA MEETING Torbole Garda Evr 8 123 1 808
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
211514 13.11.2021 Evropa Cup Jesenice Evr 1 30 115
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191223 16.11.2019 Evropa Cup Jezero Poděbrady Evr 1 12 578
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182420 10.11.2018 EVROPA CUP sterkovna hlucin Evr 1 14 627
184008 24.03.2018 20th Torbole Europe Meeting Lago di Garda Evr 10 123 1 510
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
174215 08.04.2017 19th Torbole Europe Meeting Garda, Itálie Evr 10 81 2 824
171621 07.10.2017 Podzimní regata Václava Vacka 21. ročník Oldřichov Evr 3 10 994
174286 14.10.2017 Trichter regatta Großer Brombachsee Evr 8 31 1 606
171722 11.11.2017 Evropa Cup Máchovo jezero Evr 1 33 264
 Stáhnout výsledky 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
163217 02.08.2016 Mistrovství Evropy veteránů Kamień Pomorski - Polsko Evr 18 19 6 814
162008 12.11.2016 Evropa Cup 2016 Velké Dářko Evr 1 37 196
 Stáhnout výsledky 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
152010 26.06.2015 45 let Evrop v Čechách – 2015 Velké Dářko Evr 1 15 101
152204 18.07.2015 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 15 721
152205 01.08.2015 Mohelnická regata Moravičany Evr 3 14 393
152423 07.11.2015 Evropa Cup Olešná Evr 1 25 271
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
144217 12.04.2014 16 Torbole Europe Meeting Torbole, Italy Evr 5 77 1 468
142204 19.07.2014 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 23 683
143210 30.07.2014 MASTER EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2014 Nieuwpoort Belgie Evr 8 16 2 359
142205 23.08.2014 Veřejný závod Moravičany Evr 1 6 101
141348 08.11.2014 Evropa Cup Bezdrev Evr 1 10 532
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131912 10.08.2013 O štít města Pardubic Seč Evr 2 4 202
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr 1 37 123
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
122205 04.08.2012 Modrá stuha Plumlova Mohelnice Evr 4 21 562
121916 10.11.2012 Evropa Cup Seč Evr 1 10 101
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
112201 16.04.2011 Jarní závod Chomoutov Evr 3 7 630
112109 06.05.2011 Pálavská regata Nové Mlýny De1 5 8 1 385
111906 13.08.2011 O štít města Pardubic Seč Evr 3 9 440
112133 18.08.2011 MS Veterán Evropa Nové Mlýny Evr 10 29 4 020
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr 4 5 404
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
107031 27.08.2010 Czech Laser Radial Masters Nové Mlýny Lar 1 2 841
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Evr 4 6 404
102133 08.10.2010 Mistrovství ČR Nové Mlýny Evr 6 35 1 429
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 42 599
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr 4 20 989
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 36 713
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
229913 27.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou Ro,ARo Hlavní rozhodčí 1 2
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Evr-7P,Fin-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3C,L47-3M Hlavní rozhodčí 7 11
222010 15.05.2022 První klubovka velke darko Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko Rs5-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,T93-3M Hlavní rozhodčí 7 11
222004 24.06.2022 MMČR Vaurien 2022 Velké Dářko Vau-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P,Evr-4K Hlavní rozhodčí 7 11
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ-7P,QSZ-7P Předseda protestní komise 7 11
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
219901 13.02.2021 Školení rozhodčích - KSJ21 brnenska prehrada Ro,ARo Rozhodčí 1 1
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P,Fun-3C,Fun-3M Hlavní rozhodčí 7 11
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Velké Dářko Vau-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Velké Dářko Vau-12mr Rozhodčí 12 12
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko Bic-12mr,Bic-7P Předseda protestní komise 12 18
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Předseda protestní komise 7 11
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ-7P,QMZ-7P Předseda protestní komise 7 11
212013 13.08.2021 První klubovka velke darko Q-1 Rozhodčí 1 1
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 12 18
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny 420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Hlavní rozhodčí 12 18
212014 09.10.2021 Druhá klubovka velke darko Q-1,Vau-1 Rozhodčí 1 1
219906 29.10.2021 Školení rozhodčích - UMPIRE vltava - praha U Umpire 1 1
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Hlavní rozhodčí 12 18
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Předseda protestní komise 7 11
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská nove mlyny Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202003 29.08.2020 Květákova regata Velké Dářko Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad-7P,Cad-8ip Rozhodčí 7 7
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Nové Mlýny Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Hlavní rozhodčí 12 18
202164 26.09.2020 Pohár FINN Nové Mlýny Fin-7P Hlavní rozhodčí 7 11
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
199901 02.03.2019 Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 Třemošice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Hlavní rozhodčí 8 12
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Předseda protestní komise 7 11
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Hlavní rozhodčí 7 11
192004 28.06.2019 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Předseda protestní komise 7 11
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Rozhodčí 7 7
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Předseda protestní komise 12 18
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Rs7-7P Předseda protestní komise 12 18
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Vltava - Praha Tmr-12mr Umpire 12 12
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Umpire 12 12
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
189901 03.03.2018 Školení národních rozhodčích ČSJ Třemošnice R1,R2,R3 Rozhodčí 1 1
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Hlavní rozhodčí 12 18
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Předseda protestní komise 7 11
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 7
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Člen protestní komise 7 7
181326 30.08.2018 MMČR FINN Lipno - Kovářov Fin-12mr Člen protestní komise 12 12
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Předseda protestní komise 7 11
181139 28.09.2018 MČR - Nechranický skluz Nechranice 29r-12mr,29r-7P,Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,L47-7P Rozhodčí 12 12
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Umpire 12 12
181145 03.11.2018 Champagne Race - MČR ORC Vodice Orc-12mr Předseda protestní komise 12 18
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179901 18.02.2017 Školení rozhodčích - KSJ20,21,22,23 LS Brno R2, R3 Rozhodčí 1 1
179902 25.02.2017 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Člen protestní komise 12 12
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Hlavní rozhodčí 7 11
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172002 17.06.2017 Pohár Vysočiny Velké Dářko Bic-7P,Rac-7P,RsX-7P Předseda protestní komise 7 11
172009 23.06.2017 Veteran Cup Finn Velké Dářko Fin-3R Rozhodčí 3 3
172003 30.06.2017 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
172004 01.07.2017 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Předseda protestní komise 7 11
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Předseda protestní komise 7 11
172413 11.08.2017 Interpohár 2017 Slezská Harta Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Člen protestní komise 6 6
171325 17.08.2017 The Crown Cup - ME+MČR Lipno - Černá v Pošumaví Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P Rozhodčí 24 24
171326 25.08.2017 Lipno regata Lipno - Černá v Pošumaví Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 12 12
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Člen protestní komise 12 12
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Člen protestní komise 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
169901 12.03.2016 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
162108 23.04.2016 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,L47-3M,Las-3M Předseda protestní komise 3 5
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Hlavní rozhodčí 7 11
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162121 21.05.2016 Velká cena YC Dyje II. Nové Mlýny Q-7P Člen protestní komise 7 7
161315 04.06.2016 Compotech Lipno - Černá v Pošumaví De1-7P Předseda protestní komise 7 11
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
162004 02.07.2016 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Předseda protestní komise 7 11
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Předseda protestní komise 7 11
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr-3M,Las-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 3 3
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Rozhodčí 4 4
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Člen protestní komise 12 12
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Hlavní rozhodčí 12 18
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Člen protestní komise 7 7
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Hlavní rozhodčí 12 18
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Rozhodčí 1 1
159902 21.03.2015 Školení národních rozhodčích Vlašim R1, J1, U1 Rozhodčí 1 1
152107 18.04.2015 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Las-3M,Lar-3M,L47-3M,Evr-3M,Q-2 Člen protestní komise 3 3
152116 01.05.2015 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,420-7P,29r-7P,Lar-7P Člen protestní komise 7 7
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Člen protestní komise 12 12
152001 16.05.2015 Májový pohár Velké Dářko Q-7P,Q-3M,Spl-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Hlavní rozhodčí 7 11
151314 06.06.2015 CompoTech Cup Devoti Lipno - Černá v Poš. De1-7P Předseda protestní komise 7 11
152002 20.06.2015 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Rsx-7P,Fun-3M,Rac-4K Předseda protestní komise 7 11
152003 26.06.2015 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152004 26.06.2015 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Hlavní rozhodčí 12 18
152008 30.06.2015 První Bic závod Velké Dářko Bic-7P Rozhodčí 7 7
152009 02.07.2015 Závod mladých nadějí WS Velké Dářko Bic-7C Rozhodčí 7 7
152005 04.07.2015 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Předseda protestní komise 7 11
152006 11.07.2015 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-3M,Spl-3C,Spr-1 Předseda protestní komise 3 5
152415 07.08.2015 Interpohar Olešná Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Předseda protestní komise 6 9
152409 15.08.2015 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
152301 22.08.2015 O hanáckó klobáso Kroměříž Evr-4K,Q-1,L47-4K,Evr-3M Předseda protestní komise 4 6
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Předseda protestní komise 12 18
151336 28.08.2015 MČR Černá v Pošumaví Fin-12mr,De1-12mr Rozhodčí 12 12
152178 19.09.2015 Modrý Hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Hlavní rozhodčí 7 11
152181 25.09.2015 MČR + CECC Nové Mlýny Cad-12mr,Cad-6ip,Fb-12mr,420-12mr,RsF-7P Člen protestní komise 12 12
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Člen protestní komise 12 12
152422 03.10.2015 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Fb-3M,Fb-2,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Las-3M,L47-2,Lar-3M,Q-2,Fb-1 Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
149901 08.03.2014 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
142201 19.04.2014 Jarní závod Chomoutov Fin-3M,Evr-3M,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
142106 26.04.2014 Mem. Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Vau-3M Předseda protestní komise 3 5
142110 02.05.2014 Pálavská regata Nové Mlýny De1-5mz,Fin-5mz,Evr-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,De1-4P,Fin-4P,Evr-4P,Lar-4P,Las-4P Člen protestní komise 5 5
141801 10.05.2014 Jarní Premiéra I. Rozkoš Evr-4P,Q-4P Člen protestní komise 4 4
142001 17.05.2014 Májový pohár Velké Dářko RsF-4P,Spl-4P,L47-3M,Q-3C,Q-3M, Hlavní rozhodčí 4 6
142302 31.05.2014 O Hanáckó klobáso štěrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2,Evr-2 Předseda protestní komise 4 6
141112 07.06.2014 Compotech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P,Rs7-4P,RsF-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142407 14.06.2014 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fin-3M,420-2,Fb-2,Q Předseda protestní komise 3 5
142004 27.06.2014 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
142005 28.06.2014 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
142006 05.07.2014 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4P,Evr-4K,L47-4K,Q-4K Předseda protestní komise 4 6
142007 12.07.2014 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-3C Předseda protestní komise 3 5
142412 15.08.2014 Interpohar Olešná Evr-5ip,L47-5ip,Lar-5ip,Q-5ip Člen protestní komise 5 5
141115 28.08.2014 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Fin-6mr Člen protestní komise 6 6
142163 26.09.2014 MČR - CECC CZE Nové Mlýny Cad-5ip,420-6mr,Cad-4P Člen protestní komise 6 6
142164 26.09.2014 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-5mz,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
142416 04.10.2014 O hlučínský řízek Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M Předseda protestní komise 3 5
 Stáhnout aktivitu 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
139903 09.03.2013 Školení rozhodčích - KSJ21 LS Brno R2,R3 Rozhodčí 1 1
139909 10.03.2013 Školení rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,J2,R3 Rozhodčí 1 1
132201 13.04.2013 Jarní závod Chomoutov Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
132104 27.04.2013 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad-4P,Q-3M,L47-3M,RsF-3C,Spl-3C, Hlavní rozhodčí 4 6
131111 08.06.2013 Comtech Cup Lipno - Černá v Pošumaví De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
132407 15.06.2013 Mladý vítr Těrlicko Fb-4K,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
132304 22.06.2013 O hanáckó klobáso štěrkovna Hráza L47-4K,Q-2,Evr-4K,L47-2 Předseda protestní komise 4 6
132005 28.06.2013 MČR Velké Dářko Vau-6mr,Vau-5ip Hlavní rozhodčí 6 9
132006 29.06.2013 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P Hlavní rozhodčí 4 6
132007 06.07.2013 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-4K Člen protestní komise 4 4
132412 24.08.2013 Olešná regata Olešná Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Předseda protestní komise 3 5
131115 30.08.2013 MČR Lipno - Černá v Pošumaví De1-6mr,Rs7-4P Rozhodčí 6 6
132305 21.09.2013 Valašskoslovácké mistrovství štěrkovna Hráza Q-4K,Evr-2,L47-2 Předseda protestní komise 4 6
132149 27.09.2013 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P Člen protestní komise 6 6
132150 27.09.2013 Pohár Fireball a CECC Nové Mlýny Fb-4P,Cad-4P,Cad-5ip Člen protestní komise 5 5
132415 05.10.2013 Cena MCHZ Štěrkovna Hlučín Evr-3M,Lar-3M,L47-3M,Q-3M,Fin-2,Lar-2,L47-2,Fb-1 Hlavní rozhodčí 3 5
131125 26.10.2013 MČR Vltava - Praha TMR-6mr Umpire 6 6
132164 09.11.2013 Evropa Cup Brněnská přehrada Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
129901 03.03.2012 Školení rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
121808 12.05.2012 Jarní vánek - Velká cena YC CSA Rozkoš - Surfcentrum Evr-4P,Q-4P,Spl-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122104 19.05.2012 Memoriál H. Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Vau-2 Rozhodčí 3 3
121315 09.06.2012 Compotech Cup Lipno De1-4P Hlavní rozhodčí 4 6
122407 16.06.2012 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
122304 23.06.2012 O hanáckó klobáso těrkovna Hráza Evr-4K,L47-4K,Q-2 Člen protestní komise 4 4
122005 30.06.2012 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Rozhodčí 4 4
122006 07.07.2012 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Q-4K,Evr-4K,Lar-3C Předseda protestní komise 4 6
122007 14.07.2012 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Předseda protestní komise 4 6
122411 27.07.2012 50.Beskydská regata - Memoriál Břetislav Žermanice Evr-5ip,Fin-5mz,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5mz,Lar-3M,Las-3M,420-2 Předseda protestní komise 5 8
122139 27.09.2012 MČR Nové Mlýny Evr-6mr,Fb-6mr,L47-6mr,Las-6mr Člen protestní komise 6 6
122415 06.10.2012 Cena BorsodChem MCHZ Štěrkovna Hlučín Q-4K,Lar-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fin-2,Q-2,420-1,Fb-1 Předseda protestní komise 4 6
122211 13.10.2012 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
121120 27.10.2012 MČR Vltava pod Vyšehradem TR-6mr Umpire 6 6
 Stáhnout aktivitu 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
119902 12.03.2011 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
112104 30.04.2011 Memoriál Hynka Švédy Jedovnice Evr-3M,Las-3M Člen protestní komise 3 3
112003 21.05.2011 Májový pohár Velké Dářko L47-3M,Q-3M,Evr-1 Člen protestní komise 3 3
112406 18.06.2011 Mladý vítr Těrlicko Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fin-2,Q-1 Předseda protestní komise 3 5
112305 25.06.2011 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 2 3
112006 02.07.2011 ilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,L47-1 Rozhodčí 4 4
112008 09.07.2011 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q-4K,Evr-4K,L47-1 Předseda protestní komise 4 6
112009 16.07.2011 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P,L47-3M,Evr-1 Předseda protestní komise 4 6
112306 17.09.2011 Pohár Kroměříže Štěrkovna Hráza Evr-4K,Evr-2,Q-2 Předseda protestní komise 4 6
112414 01.10.2011 Cena Bordochem Štěrkovna Hlučín Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2 Člen protestní komise 3 3
112308 12.11.2011 EVROPA Cup Evr-1 Předseda protestní komise 1 2
 Stáhnout aktivitu 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
109901 13.03.2010 Školení národních rozhodčích Vlašim R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
102201 17.04.2010 Jarní závod Chomoutov Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Rozhodčí 4 4
102105 08.05.2010 Pohár Pasohlávek Pasohlávky Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102112 12.06.2010 ervnový závod Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
102008 17.07.2010 Bambusová regata Velké Dářko Q-4P Rozhodčí 4 4
102305 18.09.2010 Mistrovství Valašskoslovácka Štěrkovna Hráza Q-4,Evr-4,Vau-4 Předseda protestní komise 4 6
 Stáhnout aktivitu 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 Žďár nad Sázavou R2,R3 Rozhodčí 1 1
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
092011 10.07.2009 Kontrolní závod Velké Dářko Evr-1,Lar-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Jedovnice Q-3M Hlavní rozhodčí 3 5
082008 10.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Q-2 Rozhodčí 2 2
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Rozhodčí 1 1
 Stáhnout aktivitu 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Velké Dářko Evr-1,Q-1 Hlavní rozhodčí 1 2
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
222001 14.05.2022 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3C,L47-3M Záchranář 7 2
222010 15.05.2022 První klubovka velke darko Q-1 Velitel záchrany 1 2
222002 21.05.2022 Květáková regata Velké Dářko Rs5-7P,RsF-7P Velitel záchrany 7 3
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,T93-3M Velitel záchrany 7 3
222004 24.06.2022 MMČR Vaurien 2022 Velké Dářko Vau-12mr Velitel záchrany 12 5
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P,Evr-4K Velitel záchrany 7 3
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Velitel záchrany 7 3
222007 16.07.2022 Bambusová Regata Velké Dářko QMZ-7P,QSZ-7P Velitel záchrany 7 3
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
212003 05.06.2021 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
212004 19.06.2021 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P,Fun-3C,Fun-3M Záchranář 7 2
212006 25.06.2021 MMČR Vaurien 2021 Velké Dářko Vau-12mr Záchranář 12 3
212012 01.07.2021 MČR Velké Dářko Bic-12mr,Bic-7P Záchranář 12 4
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Záchranář 7 2
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ-7P,QMZ-7P Záchranář 7 2
212013 13.08.2021 První klubovka velke darko Q-1 Záchranář 1 1
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velitel záchrany 7 3
212014 09.10.2021 Druhá klubovka velke darko Q-1,Vau-1 Záchranář 1 1
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Velké Dářko Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Velitel záchrany 12 5
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Bic-7P Velitel záchrany 7 3
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
202003 29.08.2020 Květákova regata Velké Dářko Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Záchranář 7 2
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-7P,Q-3M Záchranář 7 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Záchranář 8 3
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192002 01.06.2019 Pohár o Velké Dářko Velké Dářko Fin-7P Záchranář 7 2
192003 15.06.2019 Pohár Vysočiny Velké Dářko Rac-7P,Rsx-7P,Bic-3M Záchranář 7 2
192005 29.06.2019 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Záchranář 7 2
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-7P,Q-4K,Evr-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3C,Q-3M Záchranář 7 2
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q-7P Záchranář 7 2
191322 30.08.2019 MČR - Lipno regata I. Lipno - Černá v Pošumaví Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,RsA-7P Záchranář 12 3
191323 30.08.2019 MČR - Lipno regata II. Lipno - Černá v Pošumaví 29r-12mr,Rs7-7P Záchranář 12 3
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Záchranář 12 4
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Záchranář 12 3
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TrQ-12mr Záchranář 12 3
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 3
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 2
182001 12.05.2018 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 2
182003 29.06.2018 MČR Vaurien Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 12 3
182004 30.06.2018 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 2
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,L47-3C,L47-3M,Q-4K,Q-3C,Q-3M,Evr-4K,Evr-3C,Evr-3M Rozhodčí 7 2
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 3
182156 08.09.2018 Czech Supercup velke darko Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 2
181143 26.10.2018 MMČR Team Racing 420 - Velká cena Prahy Vltava - Praha TMR-12mr Rozhodčí 12 3
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Rozhodčí 1 3
172001 13.05.2017 Májový pohár Velké Dářko Evr-7P,Spl-7P,L47-3M,Q-3C,Q-3M Rozhodčí 7 2
172005 08.07.2017 Závod mladých nadějí Velké Dářko Bic-7P,Evr-4K,Q-4K,L47-4K,L47-3C,L47-3M,Q-3M,Q-3C,Bic-3M,Evr-3M Rozhodčí 7 2
172006 15.07.2017 Bambusová regata Velké Dářko L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 2
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162001 14.05.2016 Májový pohár Velké Dářko Q-3C,Q-3M,Spl-7P,L47-3M Rozhodčí 3 2
162003 01.07.2016 MČR Velké Dářko Vau-12mr,Vau-6ip Rozhodčí 1 2
162005 09.07.2016 Závod mladých nadějí Velké Dářko L47-4K,Bic-7P,Q-4K,Evr-4K Rozhodčí 4 2
162006 16.07.2016 Bambusová regata Velké Dářko Q-3C,Q-3M,L47-7P Rozhodčí 3 2
162205 30.07.2016 Mohelnická regata Moravičany Evr-3M,Las-2,Q-2,Fin-1 Rozhodčí 3 2
162204 20.08.2016 Modrá stuha Plumlova Plumlov Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Q-3M,Vau-3M Rozhodčí 4 2
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 1 4
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 1 3
162166 23.09.2016 MČR I. Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 1 3
Související články

Úspěšní Evropáři na Mistrovství Evropy veteránů

14.08.2022
V termínu 2.–7. 8. se vydala hojně obsazená evropářská skupina na veteránské mistrovství Evropy na největší německé jezero Müritz. 

DVA TÝDNY PRÁZDNIN NA VELKÉM DÁŘKU 

15.07.2022
První dva týdny prázdnin jsou na Velkém Dářku již tradičně věnovány jachtingu dětí. Odjedou se zde dva pohárové závody a proběhnou dvě týdenní soustředění. V Yacht Clubu Velké Dářko se během té doby vystřídá cca 200 jachtařů na Optimistech, ILCA 4, Technech 293 či Evropách.

Finnař Ondřej Teplý Jachtařem roku 2020

07.06.2021
Letošní vyhlášení ankety Jachtař roku nemohlo proběhnout na tradičním Galavečeru českého jachtingu, ale odvysílala jej televize Sport 5 v premiéře v pondělí 7. června ve 20 hodin. Absolutním vítězem ankety Jachtař roku 2020 a vítězem kategorie mužů se stal Ondřej Teplý z Jachtklubu Brno, který závodí ve třídě Finn. Kategorii žen ovládly jachtařky Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová, které zá...


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ