Ing. Jana Merendová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní klub Olomouc z.s.
Ověřená licence domácího klubu
2203-0253 13.04.2018 - 31.03.2023
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů 0888 18.03.2022 - 31.03.2025
 Stáhnout aktivitu 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie Jachtařská akademie NRO Rozhodčí 1 1
229903 05.03.2022 školení rozhodčích - KSJ22 Chomoutov R Rozhodčí 1 1
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích Třemošnice NRO,NJ,NU Rozhodčí 1 1
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
222108 30.04.2022 Spring cup Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
222112 07.05.2022 Pálavská regata Nové Mlýny Evr-7P,Fin-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,T93-7P Rozhodčí 7 7
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Hlavní rozhodčí 7 11
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova chomoutov Fin-3M,Evr-2,Vau-2 Rozhodčí 3 3
222205 25.06.2022 Červnový závod Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 2 3
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Hlavní rozhodčí 4 6
222423 02.07.2022 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1 Rozhodčí 1 1
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná Evr-8mz,Q-8mz Rozhodčí 8 8
222425 06.08.2022 Interpohár 2022 Olešná L47-8mz,Lar-8mz,Evr-8mz,Q-8mz Rozhodčí 8 8
 Stáhnout aktivitu 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P Hlavní rozhodčí 8 12
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ-7P,QMZ-7P,L47-3M Rozhodčí 7 7
212409 03.07.2021 Bermuda CUP Slezská Harta Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M Rozhodčí 7 7
212424 03.07.2021 Bermuda Cup - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
212424 03.07.2021 Bermuda cup-o pohár Slezské Harty slezska harta Kaj-1 Rozhodčí 1 1
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Rozhodčí 8 8
212146 21.08.2021 Czech Junior Nationals - part I. Nové Mlýny L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P Rozhodčí 12 12
219904 21.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 12 12
219905 26.08.2021 Školení rozhodčích nove mlyny NRO,NJ Rozhodčí 1 1
212152 03.09.2021 MČR Finn Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 12 12
212154 04.09.2021 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Bic-7P,Rac-7P Rozhodčí 7 7
212101 10.09.2021 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P Rozhodčí 12 12
212161 18.09.2021 Modrý hrozen Nové Mlýny 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M Hlavní rozhodčí 7 11
212164 25.09.2021 Mistrovství České republiky Nové Mlýny 420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P Rozhodčí 12 12
212212 09.10.2021 O kuře na rožni Chomoutov Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
 Stáhnout aktivitu 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
209901 29.02.2020 Školení národních rozhodčích Třemošnice R1,J1,U1 Rozhodčí 1 1
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P Rozhodčí 7 7
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,420-7P,Lar-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q-7P,L47-7P Rozhodčí 7 7
202205 27.06.2020 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Hlavní rozhodčí 4 6
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Rozhodčí 4 4
202412 04.07.2020 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Slezská Harta Kaj-1,OT-1 Rozhodčí 1 1
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Rozhodčí 8 8
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská nove mlyny Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny L47-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q-3M Rozhodčí 3 3
202213 05.09.2020 Burčáková regata chomoutov Fin-3M,Evr-1,Q-1 Rozhodčí 3 3
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Cad-7P Hlavní rozhodčí 7 11
202155 26.09.2020 CECC CZE Nové Mlýny Cad-7P,Cad-8ip Rozhodčí 7 7
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Nové Mlýny Rs5-7P,RsF-7P Rozhodčí 7 7
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Rozhodčí 12 12
202164 26.09.2020 Pohár FINN Nové Mlýny Fin-7P Rozhodčí 7 7
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
192201 20.04.2019 Jarní závod - mem. M. Kouřila Chomoutovské jezero Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Rozhodčí 3 3
192105 27.04.2019 Spring Cup Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
192107 03.05.2019 M.B Keramika Pálavská regata Nové Mlýny Evr-8mz,Fin-8mz,Lar-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Rozhodčí 8 8
192111 11.05.2019 Věstonická Venuše - Czech supercup Nové Mlýny Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 7
192115 25.05.2019 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P Rozhodčí 7 7
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Q-7P Rozhodčí 7 7
192204 29.06.2019 Červnový závod Chomoutovské jezero Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-1 Hlavní rozhodčí 4 6
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 olesna Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 6 6
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 12 12
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q-4K,Q-3M Předseda protestní komise 4 6
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q-4K,Q-3M Rozhodčí 4 4
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Nové Mlýny Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 7 7
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata Nové Mlýny Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Rozhodčí 12 12
192157 20.09.2019 CECC CADET Nové Mlýny Cad-7P,Cad-6ip Hlavní rozhodčí 7 11
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata Nové Mlýny Fb-12mr,Fd-12mr,Fd-7P Rozhodčí 12 12
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Rozhodčí 12 12
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Chomoutov Fin-2,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Rozhodčí 12 12
182111 05.05.2018 Pavlovská regata Nové Mlýny Fb-7P,L47-7P,Las-7P Rozhodčí 7 7
182202 12.05.2018 Májový Závod Chomoutov Fin-4K,Evr-2,Q-2 Rozhodčí 4 4
182115 19.05.2018 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
182118 26.05.2018 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
182205 30.06.2018 Červnový závod Chomoutov Fin-4K,Fin-2,Evr-2,Q-1 Rozhodčí 4 4
182412 03.08.2018 Interpohár 2018 olesna Lar-7P,Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Rozhodčí 7 7
182211 22.09.2018 Podzimní závod chomoutov Fin-2,E-1,Q-1 Rozhodčí 2 2
182210 20.10.2018 O kuře na rožni Chomoutov Evr-2,Fin-2,Q-1 Rozhodčí 2 2
 Stáhnout aktivitu 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
179903 04.03.2017 Školení rozhodčích - KSJ21 Pavlov R2,R3 Rozhodčí 1 1
172115 06.05.2017 M.B. Keramika - Pálavská regata Nové Mlýny Lar-12mr,De1-7P,Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz Rozhodčí 12 12
172120 20.05.2017 Věstonická Venuše Nové Mlýny Rac-7P,Fun-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
172122 27.05.2017 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
172123 27.05.2017 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny L47-7P,Lar-7P,Vau-7P Rozhodčí 7 7
172156 01.09.2017 MČR Bic, Vítr z vinohradů/Czech Supercup Nové Mlýny Bic-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 12 12
172158 08.09.2017 MČR Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 12 12
172159 08.09.2017 ČP Slalom V. Nové Mlýny Fus-7P Rozhodčí 7 7
172185 22.09.2017 CECC CZE Nové Mlýny Cad-6ip Rozhodčí 6 6
172168 23.09.2017 Modrý hrozen Q Nové Mlýny Q-7P Rozhodčí 7 7
172169 23.09.2017 Modrý Hrozen Nové Mlýny 420-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozhodčí 7 7
172172 28.09.2017 MČR Nové Mlýny Evr-12mr,L47-12mr,Las-7P Rozhodčí 12 12
172173 28.09.2017 Pohárový závod Nové Mlýny Cad-7P Rozhodčí 7 7
 Stáhnout aktivitu 2016 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
162114 06.05.2016 M.B.Keramika Pálavská regata 2016 Nové Mlýny Lar-12mr,Las-8mz,Evr-8mz,Fin-8mz,De1-8mz,Las-7P,Evr-7P,Fin-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
162120 21.05.2016 Velka cena YC Dyje I. Nové Mlýny 29r-7P,De1-7P,Lar-7P,L47-7P Rozhodčí 7 7
162150 25.08.2016 MČR Optimist Nové Mlýny Q-12mr Rozhodčí 12 12
162174 16.09.2016 MMČR FINN 2016 Nové Mlýny Fin-12mr Rozhodčí 12 12
162163 17.09.2016 Modrý hrozen Nové Mlýny 420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 7
162165 23.09.2016 MČR II. Nové Mlýny Cad-12mr,420-7P,Cad-6ip,Fb-7P Rozhodčí 12 12
 Stáhnout aktivitu 2015 jako XLS
CTLDatumNázevMístoTřídyFunkceKoeficientBody
159901 14.02.2015 Školení rozhodčích - KSJ 21 LS Brno R3 Rozhodčí 1 1
152121 08.05.2015 M.B.Keramika Pálavská regata 2015 Nové Mlýny Lar-12mr,Fin-8mz,Evr-8mz,De1-8mz,Fin-7P,Evr-7P,De1-7P Rozhodčí 12 12
152129 23.05.2015 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny De1-7P,Lar-7P,L47-7P,Spl-7P Rozhodčí 7 7
152164 27.08.2015 MČR Nové Mlýny Rac-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozhodčí 12 12
152169 05.09.2015 Vítr z vinohradů WS Nové Mlýny Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P,Bic-7P Rozhodčí 7 7
152177 19.09.2015 Modrý Hrozen Nové Mlýny Fb-7P,Vau-7P,420-7P,Fd-3C Rozhodčí 7 7
152182 25.09.2015 MČR Evr,Las,L47 + Czech Cup Finn Nové Mlýny Evr-12mr,Las-12mr,L47-12mr,Fin-7P Rozhodčí 12 12

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ