Výsledky závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221134 06.07.2022 Pražský Točák XIV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221408 05.07.2022 Modrá stuha Hracholusek Fin-2,Evr-1,OT-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022)
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
221720 02.07.2022 Mistrovství ČR v lodní třídě Pirát Pir-12mr,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
221904 02.07.2022 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
222132 02.07.2022 Veterán Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
222423 02.07.2022 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Kaj-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
221151 30.06.2022 Hurá na prázdniny IV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221133 29.06.2022 Pražský Točák XIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221220 29.06.2022 Cena Sokola Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221150 29.06.2022 Hurá na prázdniny III. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222130 29.06.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 3 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221149 28.06.2022 Hurá na prázdniny II. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221209 27.06.2022 Přebor ČOS
Změna termínu
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221148 27.06.2022 Hurá na prázdniny I. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN!
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221511 25.06.2022 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR AH
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr
POZOR změna místa konání !!!
Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C Lipno - Černá v Pošumaví Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P,Evr-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222205 25.06.2022 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
224079 25.06.2022 Finn Duell 2022 Fin-7iz Wolfgangsee UYC-Wolfgangsee
227006 25.06.2022 MiŠ regatta RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
222004 24.06.2022 MMČR Vaurien 2022 Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222421 24.06.2022 Letní slunovrat II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AH
224077 24.06.2022 One Hour Classic SLA-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
224078 24.06.2022 One Hour Classic FOI-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
221132 22.06.2022 Pražský Točák XII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222129 22.06.2022 Prígl Rejs 10 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222420 22.06.2022 Letní slunovrat I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224037 18.06.2022 Slovak Finn Cup - Memoriál Vladimíra Porubského Fin-4iz Gabčíkovo (SVK) Slovenský svaz jachtingu
221316 18.06.2022 Memoriál K. Smetany Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
221317 18.06.2022 Lipenský Tera Cup RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
221333 18.06.2022 Jihočeská žába Pir-7P,Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
221611 18.06.2022 Česká brána Kaj-2,OT-1,Cad-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Cad-7iz Jezioro Osiek UKŽ Gorzów Wielkopolski
224073 18.06.2022 SOPOT CATAMARAN CUP 2022 OT-7iz SOPOT UKS NAVIGO
224080 18.06.2022 Kieler Woche 2022 Evr-7iz Kiel, Německo Kieler Yacht-Club e.V.
224081 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - women L47-18me Port Dziwnow - Poland Port Dziwnow - EurILCA
224082 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - men L47-18me Port Dziwnow - Poland Port Dziwnow - EurILCA
221108 17.06.2022 Windypoint regatta
Pro RS Vareo pouze dva dny 18.06.2022-19.06.2022
RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
221314 17.06.2022 Mistrovství ČR Tornádo Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
227004 17.06.2022 ČP Slalom V IQJ-7P,IQJ-7P,SLA-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
222418 16.06.2022 5.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Sta-18KZ Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
224064 16.06.2022 Finn ÖSTM, Helmuth Gubi-Cup Fin-8iz MONDSEE UYC MONDSEE
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Dziwnow Port Dziwnow - EurILCA
222126 15.06.2022 Prígl Rejs 9 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
227023 15.06.2022 Český pohár Traunsee Rakousko 2022
Hydrofoil race, Slalom, Freestyle
Kit-7P Traunsee - Rakousko Český Kiting, z.s.
221131 15.06.2022 Pražský Točák XI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
221411 11.06.2022 Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221310 11.06.2022 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Sta-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
221312 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
221339 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
221610 11.06.2022 Regata Lovosice Kaj-2,OT-1 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Lar-7P,Lar-2,QMZ-7P,QSZ-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
221719 11.06.2022 Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY QMZ-8iz,QSZ-7iz,L47-7iz,Lar-7iz GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE Klub Żeglarski „NYSA”
224067 10.06.2022 THE Olympic Regatta 1. Fin-8iz Balaton Tihany Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
221130 08.06.2022 Pražský Točák X. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
222124 08.06.2022 Prígl Rejs 8 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222123 05.06.2022 Nedělní rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
221309 04.06.2022 Cena Dvořiště
Závod ZRUŠEN pro nízký stav hladiny, náhradní termín bude sdělen !!!
Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
221334 04.06.2022 Pohár ALT FINN
ZÁVOD ZRUŠEN - Závod se stal součástí závodu 221308, prosíme o novou registraci v rámci tohoto závodu
Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
221609 04.06.2022 Štít města Litoměřic Evr-2,470-1,Kaj-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
221106 04.06.2022 FIFE Cup
změna termínu
Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
221308 04.06.2022 Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221508 04.06.2022 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
221509 04.06.2022 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 Regent Yacht club Regent
AR AH
221708 04.06.2022 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
222122 04.06.2022 SHOWMAN TROPHY Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
224060 04.06.2022 Yes - young europeans sailing 2022 29r-8iz Sporthafen Kiel Kieler yacht club
224065 04.06.2022 Mistrovství Rakouska Tornád 2022 Tor-12mm Rheindelta Rakousko YC Rheindelta
224071 04.06.2022 Mistrovství Sárska T24-7iz Bostalsee Yacht-Club Saarbruecken
227016 03.06.2022 ČP Slalom IV SLA-7P Neusiedler (AUT)
222414 03.06.2022 Dětská Tera regata II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222413 02.06.2022 4.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
224074 02.06.2022 A-CLASS SPRING REGATTA 2022 OT-7iz LAKE GARDA CIRCOLO VELA ARCO
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Q-8mz Dziwnów (POL)
221129 01.06.2022 Pražský Točák IX. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222121 01.06.2022 Prígl Rejs 7 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222412 01.06.2022 Dětská Tera regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224075 31.05.2022 Giorgio Armani Superyacht Regatta NJ-7iz Porto Cervo - Korsika Yacht Club Costa Smeralda
224072 30.05.2022 Hempel World Cup Serie Almere - Alianz Regatta Lar-30iz,49r-30iz, Kit-30iz,IQF-30iz Almere, Holandsko World Sailing
229914 28.05.2022 Doškolení rozhodčích KSJ 13 Ro České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
221107 28.05.2022 OYC Prague Regatta RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR AH
221307 28.05.2022 Jestřábí Cup 2022 Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
221507 28.05.2022 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221707 28.05.2022 Mácháčský zápich RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova Fin-3M,Evr-2,Vau-2 Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Q-3M,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Q-8iz Sondeborg, Dánsko Sonderborg Yacht Club
224068 27.05.2022 International Austrian Championship 2.4mR Clas T24-12mm Velden am Woerthersee Yacht Club Velden
227003 27.05.2022 ČP Course III FOI-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
227024 27.05.2022 ČP Slalom III. Sla-7P Nechranice 7019 - ceska windsurfingova asociace - cwa zs
AR
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz IJsselmeer off Workum Royal Netherlands Watersports Association.
224057 26.05.2022 FD Cup Ammersee FD-7iz Diessner am Ammersee Diessner-Segel-Club e.V.
221128 25.05.2022 Pražský Točák VIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
222120 25.05.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 2 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
224058 25.05.2022 Schweizermeisterschaft Finn Fin-12mm Thunersee Thunersee-Yachtclub Spolupořadatel
224061 23.05.2022 Raceboard World Championships 2022 Rac-36ms Balaton IWA
222116 22.05.2022 Nedělní rejs I.
změna termínu
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
224054 21.05.2022 RAIFFEISEN TROPHY - FIRST 45 NJ-4iz Chorvatsko - Marina Kaštela YFA
221206 21.05.2022 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
221306 21.05.2022 Na vlně WS Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221604 21.05.2022 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Křešice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221606 21.05.2022 HOP Regata Cad-7P,FD-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
221803 21.05.2022 Pohár města Česká Skalice 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
222002 21.05.2022 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222114 21.05.2022 Májová přeháňka
změna termínu
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222411 21.05.2022 Jarní budíček RsT-3M,RsT-2 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
224053 21.05.2022 Raiffeisen Trophy - First 35 NJ-4iz Chorvatsko - Marina Kaštela YFA
224059 21.05.2022 A-CAT REGATA NAZIONALE CAMPIONE 2022 OT-7iz Campione, Lake Garda Campione Univela Hostel
222410 19.05.2022 3.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221506 18.05.2022 SKP 14 a 15
Závod zrušen !!!
L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221127 18.05.2022 Pražský Točák VII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222118 18.05.2022 Prígl Rejs 5 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
224047 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil women IQF-50iz Torbola, Lake Garda, Italie IQfoil class
224050 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil IQF-50iz Torbola, Lake Garda IQfoil class
222010 15.05.2022 První klubovka Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222175 15.05.2022 Nedělní rejs I. Feva RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
224070 15.05.2022 European Championship Parasailing T24-24me Port of Quiberon - Francie EDV 56-ENVSN
224076 15.05.2022 69th Rolex Giraglia Orc-8iz Saint Tropez - Giraglia - Genoa Yacht Club Italiano
221105 14.05.2022 O Vorařskou Houžev Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
222409 14.05.2022 Baníkovská regata
Závod z technických důvodů zrušen (havárie vodovodní přípojky)
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
227014 14.05.2022 Crystal Cup - International CE Cup 420 420-8mz Gabčíkovo (SVK)
227019 14.05.2022 Seawolf Cup NJ-7P Chorvatsko Seawolf Yacht Club, z.s.
221205 14.05.2022 Župní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Q-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
221705 14.05.2022 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
222001 14.05.2022 Májový pohár Evr-7P,L47-3C,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Rac-7P,T93-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222202 14.05.2022 Májový závod Q-4K,Evr-2,Fin-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
222408 14.05.2022 Jarní zíváček Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224051 12.05.2022 EurILCA EUROPA CUP-2nd International Torbole Sprin Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Garda Circolo vela Torbole
221305 12.05.2022 29er Eurocup 29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia Circolo Vela Torbole Spolupořadatel
221126 11.05.2022 Pražský Točák VI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
222113 11.05.2022 Prígl Rejs 4 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221338 07.05.2022 Český pohár Lipno 2022
Hydrofoil race, Slalom, Freestyle
Kit-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221801 07.05.2022 Jarní premiéra L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222112 07.05.2022 Pálavská regata Evr-7P,Fin-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222407 07.05.2022 Květinová regata II RsT-2,Q-1,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Cad-8iz Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock
224039 07.05.2022 Ranga Ni Keti Ammersee 2022 OT-7iz Uttingen, Ammersee SGU Uttingen
224069 06.05.2022 Berlin-Cup T24-7iz YBG - Mueggelsee, Berlín Yachtclub Berlin Gruenau
222406 05.05.2022 2.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221125 04.05.2022 Pražský Točák V. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222110 04.05.2022 Prígl Rejs 3 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222405 04.05.2022 Květinová regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
204055 03.05.2022 2022 iQFOiL International Games#3 Campione - Women IQF-7iz Campione - Lago di Garda - Itálie Campione Univela
221204 01.05.2022 Regata Neumann Institut Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221503 30.04.2022 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
204050 30.04.2022 Trofeo Paolo Neirotti - Slalom Sla-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
221203 30.04.2022 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Cad-7P,Pir-7P,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Vau-3M,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
222108 30.04.2022 Spring cup 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222109 30.04.2022 Starobrno Cup T93-4K,Rac-4K,Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
222174 30.04.2022 Team racing Brno TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
222404 30.04.2022 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,L47-2,Q-2,Fb-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
224048 30.04.2022 FOI-7iz 22 Lago di Garda Circolo Surf Torbole
224052 30.04.2022 Puchar KS Zatoka Puck - eliminace ME,MS Q-8iz Puck - Polsko JK Puck
204047 29.04.2022 2° Tappa Trofeo Optimist Italia Kinder Joy Q-8iz Malcesine, Garda Fraglia Vela Malcesine
221124 27.04.2022 Pražský Točák IV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
222106 27.04.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 1 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221202 23.04.2022 Jarní pohár YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221502 23.04.2022 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221103 23.04.2022 Nechranický skluz 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
221303 23.04.2022 Uniqa cup Evr-3C,Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221402 23.04.2022 Okresní přebor 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
221501 23.04.2022 Lucky regata Q-2,T93-2,CaO-7P,Rac-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
222105 23.04.2022 Krajský přebor L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
224049 23.04.2022 French Olympic week Las-30iz,Lar-30iz,IQF-30iz,49r-30iz, Hyeres FF Voile, World sailing
227002 22.04.2022 ČP Slalom II IQJ-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
222439 22.04.2022 Aprílová regata II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222401 21.04.2022 1.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221123 20.04.2022 Pražský Točák III. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
222104 20.04.2022 Prígl Rejs 1 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222403 20.04.2022 Aprílová regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224040 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U13 T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224041 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U17 boys T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224042 17.04.2022 Techno 293 European Championships- Plus men T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224043 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U15 boys T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224044 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U15 girls T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224045 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U17 girls T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
221603 16.04.2022 Zlatá plachta Barbory 52. ročník Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
224035 16.04.2022 Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA Lar-18me,Las-18me Mourtin Club Voile Hourtin Medoc
227001 15.04.2022 ČP Slalom I SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 L47-8iz Izola JK Burja
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Q-8iz Portorož, Slovinsko Jadralni klub Pirat
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
221122 13.04.2022 Pražský Točák II. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
224021 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-8iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224022 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-7iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224033 13.04.2022 Ilca Youth Easter Meeting L47-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
224034 13.04.2022 8° RESIDENCE CENTRO VELA COUNTRY CUP Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
229912 12.04.2022 Waszp European Championship Was-24me Mar Menor, Španělsko IWCA
AR
229911 10.04.2022 Soustřdění ČYK HZS Garda Český Yacht Klub
AH
221702 09.04.2022 Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
221102 09.04.2022 Memoriál Rösslera - Ořovského Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3M Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
221703 09.04.2022 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2,L47-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
222402 09.04.2022 Jarní závod Fin-2,L47-1,Lar-1,Q-1 Olešná JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
224023 09.04.2022 22 TORBOLE EUROPA MEETING Evr-8iz Torbole Garda Circolo Vela Torbole
221121 06.04.2022 Pražský Točák I. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
229909 02.04.2022 Školení HZS - KSJ16+17 HZS Duchcov KSJ kraj Ústecký
AH
221101 02.04.2022 Prague Sail Open
MČR zrušeno, nově pouze klubový závod
Mr-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221401 02.04.2022 Bohemia regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
221701 02.04.2022 Pohár Noprosu Fin-3C,Lar-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
224024 02.04.2022 Velikonoční regata 2022 Nj-4iz Chorvatsko AKITA - YACHT s.r.o.
224025 01.04.2022 29er Easter regatta 2022 29r-8iz Circolo vela arco Circolo vela arco
224026 01.04.2022 Trofeo S.A.R Princesa Sofía Mallorca - World cup 49r-30iz,Lar-30iz,Las-30iz, Palma de Mallorca World sailing
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Q-8iz Bodrum / Mugla, Turecko Bior
221602 27.03.2022 Jarní Labe L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
229907 27.03.2022 Školení rozhodčích - KSJ13 + školení HZS KSJ 13 R, HZS České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR AH
229913 27.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 20 Ro,ARo Žďár nad Sázavou KSJ kraj Vysočina
AR
229910 26.03.2022 Školení HZS - KSJ11 HZS Vltava - Praha KSJ kraj Praha
AH
221632 26.03.2022 O Pohár YachtClubu Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích NRO,NJ,NU Třemošnice Komise rozhodčích
AR
224027 17.03.2022 Europa cup Pollensa Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Pollensa EurILCA
229908 12.03.2022 Školení HZS - KSJ24 HZS Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AH
229901 12.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 14+15 R Bolevák KSJ kraj Plzeňský
AR
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Q-8iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
224028 10.03.2022 Mallorca sailing center regatta Las-8iz,Lar-8iz,49r-8iz Arenal, Palma de Mallorca CN Arenal
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224015 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - junior U17 dívky IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224016 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Anda - U17 men IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224017 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224018 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
229902 05.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 24 R Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AR
229903 05.03.2022 školení rozhodčích - KSJ22 R Chomoutov KSJ kraj Olomoucký
AR
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Q-8iz Portorož Jadralni klub Pirat
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Q-8iz Valencia, Španělsko Real Club Náutico de Valencia
224012 17.02.2022 MedSailing - 29er Eurocup#1 29r-8iz Club Náutico El Balís Club Náutico El Balís
224011 16.02.2022 Palamos Optimist Trophy Q-8iz Palamos, Španělsko Real Federación Española de Vela
224010 11.02.2022 Lanzarote Olympic Week 2022 IQF-8iz Lanzarote Lanzarote
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Q-8iz Birzebbuga, Malta Birzebbuga Sailing Club
224007 04.02.2022 Regata de Carnaval Lar-7iz Las Palmas Real Club Náutico de Gran Canaria
224009 04.02.2022 Valencian olympic week 29r-7iz Real club nautico valencia Real club nautico valencia
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie NRO Jachtařská akademie Komise rozhodčích
AR
229906 31.01.2022 Seminář NJ - Jachtařská akademie NJ Jachtařská akademie Komise rozhodčích
AR
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Q-8iz Real Club Náutico de Gran Canaria RCN Torrevieja
224005 24.01.2022 2022 IQFOIL INTERNATIONAL GAMES, LANZAROTE - MEN IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224004 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Women IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224006 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Men IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224002 08.01.2022 CAMPEONATO DE CANARIAS TROFEO NAVIERA ARMAS Lar-7iz Grand Canaria RCNGC Las Palmas de Gran Canaria

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ