Výsledky závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
221205 14.05.2022 Župní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221603 16.04.2022 Zlatá plachta Barbory 52. ročník Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
224060 04.06.2022 Yes - young europeans sailing 2022 29r-8iz Sporthafen Kiel Kieler yacht club
224032 10.02.2022 Yachting Malta BSC International Regatta 2022 Q-8iz Birzebbuga, Malta Birzebbuga Sailing Club
224030 01.04.2022 X.BODRUM INTERNATIONAL OPTIMIST REGATTA (BIOR) Q-8iz Bodrum / Mugla, Turecko Bior
224055 27.05.2022 Worlds, European and Nordic DK Qualification Q-8iz Sondeborg, Dánsko Sonderborg Yacht Club
221108 17.06.2022 Windypoint regatta
Pro RS Vareo pouze dva dny 18.06.2022-19.06.2022
RS7-12mr,RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
AR AH
229912 12.04.2022 Waszp European Championship Was-24me Mar Menor, Španělsko IWCA
AR
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
222132 02.07.2022 Veterán Cup Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
222115 14.05.2022 Věstonická Venuše Rac-7P,T93-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje 29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
224024 02.04.2022 Velikonoční regata 2022 Nj-4iz Chorvatsko AKITA - YACHT s.r.o.
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
221201 09.04.2022 VEKRA Toušeňský pohár Cad-3C,Fb-3M Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR AH
224009 04.02.2022 Valencian olympic week 29r-7iz Real club nautico valencia Real club nautico valencia
221303 23.04.2022 Uniqa cup Evr-3C,Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
224026 01.04.2022 Trofeo S.A.R Princesa Sofía Mallorca - World cup 49r-30iz,Lar-30iz,Las-30iz, Palma de Mallorca World sailing
204050 30.04.2022 Trofeo Paolo Neirotti - Slalom Sla-8iz Lago di Garda Circolo Surf Torbole
224008 27.01.2022 TORREVIEJA EUROMARINA OPTIMIST INTERNATIONAL TROPH Q-8iz Real Club Náutico de Gran Canaria RCN Torrevieja
224067 10.06.2022 THE Olympic Regatta 1. Fin-8iz Balaton Tihany Maďarsko Tihanyi Hajós Egylet
224045 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U17 girls T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224041 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U17 boys T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224044 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U15 girls T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224043 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U15 boys T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224040 17.04.2022 Techno 293 European Championships- U13 T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
224042 17.04.2022 Techno 293 European Championships- Plus men T93-18me Cagliari, Italy Windsurfing Club Cagliary
222174 30.04.2022 Team racing Brno TR-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
221411 11.06.2022 Štít města Plzně
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele.
Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221609 04.06.2022 Štít města Litoměřic Evr-2,470-1,Kaj-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
229902 05.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 24 R Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AR
229913 27.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 20 Ro,ARo Žďár nad Sázavou KSJ kraj Vysočina
AR
229901 12.03.2022 Školení rozhodčích KSJ 14+15 R Bolevák KSJ kraj Plzeňský
AR
229903 05.03.2022 školení rozhodčích - KSJ22 R Chomoutov KSJ kraj Olomoucký
AR
229907 27.03.2022 Školení rozhodčích - KSJ13 + školení HZS KSJ 13 R, HZS České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR AH
229904 19.03.2022 Školení národních rozhodčích NRO,NJ,NU Třemošnice Komise rozhodčích
AR
229908 12.03.2022 Školení HZS - KSJ24 HZS Těrlicko KSJ kraj Moravskoslezský
AH
229909 02.04.2022 Školení HZS - KSJ16+17 HZS Duchcov KSJ kraj Ústecký
AH
229910 26.03.2022 Školení HZS - KSJ11 HZS Vltava - Praha KSJ kraj Praha
AH
222005 25.06.2022 Šilhánkův memoriál Evr-7P,Lar-7P,Evr-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
221505 14.05.2022 Stříbrná Plachetnice Q-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor
závod z technických důvodů ZRUŠEN!
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
222109 30.04.2022 Starobrno Cup T93-4K,Rac-4K,Rac-3M,T93-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR AH
222108 30.04.2022 Spring cup 420-7P,Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
229911 10.04.2022 Soustřdění ČYK HZS Garda Český Yacht Klub
AH
224073 18.06.2022 SOPOT CATAMARAN CUP 2022 OT-7iz SOPOT UKS NAVIGO
224037 18.06.2022 Slovak Finn Cup - Memoriál Vladimíra Porubského Fin-4iz Gabčíkovo (SVK) Slovenský svaz jachtingu
221506 18.05.2022 SKP 14 a 15
Závod zrušen !!!
L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
224058 25.05.2022 Schweizermeisterschaft Finn Fin-12mm Thunersee Thunersee-Yachtclub Spolupořadatel
222122 04.06.2022 SHOWMAN TROPHY Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
229905 31.01.2022 Seminář NRO - Jachtařská akademie NRO Jachtařská akademie Komise rozhodčích
AR
229906 31.01.2022 Seminář NJ - Jachtařská akademie NJ Jachtařská akademie Komise rozhodčích
AR
227019 14.05.2022 Seawolf Cup NJ-7P Chorvatsko Seawolf Yacht Club, z.s.
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Q-8iz Portorož, Slovinsko Jadralni klub Pirat
221204 01.05.2022 Regata Neumann Institut Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221610 11.06.2022 Regata Lovosice Kaj-2,OT-1 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR AH
224007 04.02.2022 Regata de Carnaval Lar-7iz Las Palmas Real Club Náutico de Gran Canaria
224039 07.05.2022 Ranga Ni Keti Ammersee 2022 OT-7iz Uttingen, Ammersee SGU Uttingen
224054 21.05.2022 RAIFFEISEN TROPHY - FIRST 45 NJ-4iz Chorvatsko - Marina Kaštela YFA
224053 21.05.2022 Raiffeisen Trophy - First 35 NJ-4iz Chorvatsko - Marina Kaštela YFA
224061 23.05.2022 Raceboard World Championships 2022 Rac-36ms Balaton IWA
224062 11.06.2022 PUCHAR NYSY QMZ-8iz,QSZ-7iz,L47-7iz,Lar-7iz GŁĘBINÓW / AKWEN: JEZIORO NYSKIE Klub Żeglarski „NYSA”
224052 30.04.2022 Puchar KS Zatoka Puck - eliminace ME,MS Q-8iz Puck - Polsko JK Puck
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Q-8mz Dziwnów (POL)
221209 27.06.2022 Přebor ČOS
Změna termínu
420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
222010 15.05.2022 První klubovka Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222130 29.06.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 3 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222120 25.05.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 2 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222106 27.04.2022 Prígl Rejs Pohár JmK 1 RsV-2,OT-1,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222126 15.06.2022 Prígl Rejs 9 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
222124 08.06.2022 Prígl Rejs 8 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222121 01.06.2022 Prígl Rejs 7 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222118 18.05.2022 Prígl Rejs 5 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222113 11.05.2022 Prígl Rejs 4 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222110 04.05.2022 Prígl Rejs 3 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222129 22.06.2022 Prígl Rejs 10 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222104 20.04.2022 Prígl Rejs 1 OT-1,RsV-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221134 06.07.2022 Pražský Točák XIV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221133 29.06.2022 Pražský Točák XIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221132 22.06.2022 Pražský Točák XII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221131 15.06.2022 Pražský Točák XI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221130 08.06.2022 Pražský Točák X. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221128 25.05.2022 Pražský Točák VIII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221127 18.05.2022 Pražský Točák VII. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221126 11.05.2022 Pražský Točák VI. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221125 04.05.2022 Pražský Točák V. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221129 01.06.2022 Pražský Točák IX. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221124 27.04.2022 Pražský Točák IV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221123 20.04.2022 Pražský Točák III. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221122 13.04.2022 Pražský Točák II. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221121 06.04.2022 Pražský Točák I. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
221101 02.04.2022 Prague Sail Open
MČR zrušeno, nově pouze klubový závod
Mr-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221206 21.05.2022 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
222003 11.06.2022 Pohár Vysočiny Rac-7P,T93-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
221203 30.04.2022 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR AH
221701 02.04.2022 Pohár Noprosu Fin-3C,Lar-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
221803 21.05.2022 Pohár města Česká Skalice 420-7P,Fin-7P,Rs4-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
221310 11.06.2022 Pohár Hluboké Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221703 09.04.2022 Pohár HAAS+SOHN Fin-7P,Fin-2,L47-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR AH
221334 04.06.2022 Pohár ALT FINN
ZÁVOD ZRUŠEN - Závod se stal součástí závodu 221308, prosíme o novou registraci v rámci tohoto závodu
Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
222112 07.05.2022 Pálavská regata Evr-7P,Fin-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR AH
224011 16.02.2022 Palamos Optimist Trophy Q-8iz Palamos, Španělsko Real Federación Española de Vela
221107 28.05.2022 OYC Prague Regatta RsT-7P Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
AR AH
224038 07.05.2022 Ostseecup Cadet Cad-8iz Warnemünde Mecklenburgischer Yachtclub Rostock
224019 03.03.2022 OptiOrange Valencia Q-8iz Valencia, Španělsko Real Club Náutico de Valencia
221704 23.04.2022 Optimistický Mácháč L47-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Q-8iz Portorož Jadralni klub Pirat
224077 24.06.2022 One Hour Classic SLA-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
224078 24.06.2022 One Hour Classic FOI-8iz Torbola, Lake Garda Circolo surf Torbole
221402 23.04.2022 Okresní přebor 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
221105 14.05.2022 O Vorařskou Houžev Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221632 26.03.2022 O Pohár YachtClubu Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
AR AH
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
221904 02.07.2022 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
AR AH
221103 23.04.2022 Nechranický skluz 29r-7P,RS7-7P,Rs5-7P,RsF-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
222123 05.06.2022 Nedělní rejs II. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
222175 15.05.2022 Nedělní rejs I. Feva RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
222116 22.05.2022 Nedělní rejs I.
změna termínu
RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
221306 21.05.2022 Na vlně WS Rac-7P,T93-7P,IQJ-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221509 04.06.2022 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 Regent Yacht club Regent
AR AH
221408 05.07.2022 Modrá stuha Hracholusek Fin-2,Evr-1,OT-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR AH
221304 30.04.2022 Modrá stuha Bezdreva Cad-7P,Pir-7P,Evr-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
222004 24.06.2022 MMČR Vaurien 2022 Vau-12mr Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
227006 25.06.2022 MiŠ regatta RS7-7P Lipno - Černá v Pošumaví Asociace lodních tříd RS, z.s.
AR AH
222301 30.04.2022 Mistrovství Valašskoslovácka na Hané Q-4K,Q-3M,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR AH
224071 04.06.2022 Mistrovství Sárska T24-7iz Bostalsee Yacht-Club Saarbruecken
224065 04.06.2022 Mistrovství Rakouska Tornád 2022 Tor-12mm Rheindelta Rakousko YC Rheindelta
224035 16.04.2022 Mistrovství Evropy do 21 let - ILCA Lar-18me,Las-18me Mourtin Club Voile Hourtin Medoc
221720 02.07.2022 Mistrovství ČR v lodní třídě Pirát Pir-12mr,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
221314 17.06.2022 Mistrovství ČR Tornádo Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
221311 11.06.2022 Mezinárodní Mistrovství ČR - STAR 2022 Sta-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR AH
221102 09.04.2022 Memoriál Rösslera - Ořovského Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
222111 07.05.2022 Memoriál Miloše Alexy - Krajský přebor RsV-7P,Rs5-4K,RsF-4K,RsT-4K,RsA-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
221316 18.06.2022 Memoriál K. Smetany Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K,Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
AR AH
224063 18.06.2022 Memoriał Jeńców Oflagu II c Woldenberg Cad-7iz Jezioro Osiek UKŽ Gorzów Wielkopolski
222103 30.04.2022 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Vau-3M,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
221104 07.05.2022 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
AR AH
221708 04.06.2022 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
221705 14.05.2022 Mem. Bruno Hámy Pir-7P,Sta-7P,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR AH
224012 17.02.2022 MedSailing - 29er Eurocup#1 29r-8iz Club Náutico El Balís Club Náutico El Balís
221319 02.07.2022 MČR - Vítr a slunce
pro LT FD a 420 závod pouze 2 dny (02.07.2022-03.07.2022)
Cad-12mr,Fb-12mr,420-7P,FD-7P,29r-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
224028 10.03.2022 Mallorca sailing center regatta Las-8iz,Lar-8iz,49r-8iz Arenal, Palma de Mallorca CN Arenal
222202 14.05.2022 Májový závod Q-4K,Evr-2,Fin-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
222001 14.05.2022 Májový pohár Evr-7P,L47-3C,L47-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222114 21.05.2022 Májová přeháňka
změna termínu
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
221707 28.05.2022 Mácháčský zápich RS7-7P,RsA-7P,RsV-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR AH
221501 23.04.2022 Lucky regata Q-2,T93-2,CaO-7P,Rac-2 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR AH
221312 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
221339 11.06.2022 Lipnomaraton 2022 Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
221317 18.06.2022 Lipenský Tera Cup RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR AH
222421 24.06.2022 Letní slunovrat II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AH
222420 22.06.2022 Letní slunovrat I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224010 11.02.2022 Lanzarote Olympic Week 2022 IQF-8iz Lanzarote Lanzarote
222407 07.05.2022 Květinová regata II RsT-2,Q-1,RsF-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222405 04.05.2022 Květinová regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222002 21.05.2022 Květáková regata Rs5-7P,RsF-7P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR AH
222105 23.04.2022 Krajský přebor L47-4K,Las-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR AH
224080 18.06.2022 Kieler Woche 2022 Evr-7iz Kiel, Německo Kieler Yacht-Club e.V.
221333 18.06.2022 Jihočeská žába Pir-7P,Pir-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
221307 28.05.2022 Jestřábí Cup 2022 Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
AR AH
221511 25.06.2022 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221508 04.06.2022 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR AH
221507 28.05.2022 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
221503 30.04.2022 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221502 23.04.2022 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
222408 14.05.2022 Jarní zíváček Kaj-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222201 23.04.2022 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
221901 07.05.2022 Jarní závod Vau-7P,Q-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR AH
222402 09.04.2022 Jarní závod Fin-2,L47-1,Lar-1,Q-1 Olešná JK Ostrava Poruba, z.s.
AR AH
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Q-3M,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
221801 07.05.2022 Jarní premiéra L47-7P,QMZ-7P,QSZ-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR AH
221202 23.04.2022 Jarní pohár YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221633 11.06.2022 Jarní Nechranice - Nechra week Lar-7P,Lar-2,QMZ-7P,QSZ-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR AH
221602 27.03.2022 Jarní Labe L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
221802 14.05.2022 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
221604 21.05.2022 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Křešice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
222411 21.05.2022 Jarní budíček RsT-3M,RsT-2 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
AR AH
221719 11.06.2022 Jachtařská liga II. Lig-7P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
222173 14.05.2022 Jachtařská liga I. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR AH
224021 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-8iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224022 13.04.2022 iQFOiL Youth & Junior International Games Univela IQF-7iz Campione, Garda ITA IQfoil class
224068 27.05.2022 International Austrian Championship 2.4mR Clas T24-12mm Velden am Woerthersee Yacht Club Velden
224033 13.04.2022 Ilca Youth Easter Meeting L47-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Malcesine
224066 16.06.2022 ILCA Europa cup Polsko Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Dziwnow Port Dziwnow - EurILCA
221151 30.06.2022 Hurá na prázdniny IV. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221150 29.06.2022 Hurá na prázdniny III. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221149 28.06.2022 Hurá na prázdniny II. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221148 27.06.2022 Hurá na prázdniny I. OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
221606 21.05.2022 HOP Regata Cad-7P,FD-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
224072 30.05.2022 Hempel World Cup Serie Almere - Alianz Regatta Lar-30iz,49r-30iz, Kit-30iz,IQF-30iz Almere, Holandsko World Sailing
224075 31.05.2022 Giorgio Armani Superyacht Regatta NJ-7iz Porto Cervo - Korsika Yacht Club Costa Smeralda
224049 23.04.2022 French Olympic week Las-30iz,Lar-30iz,IQF-30iz,49r-30iz, Hyeres FF Voile, World sailing
224048 30.04.2022 FOI-7iz 22 Lago di Garda Circolo Surf Torbole
221702 09.04.2022 Finn premiera
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
224064 16.06.2022 Finn ÖSTM, Helmuth Gubi-Cup Fin-8iz MONDSEE UYC MONDSEE
224079 25.06.2022 Finn Duell 2022 Fin-7iz Wolfgangsee UYC-Wolfgangsee
221106 04.06.2022 FIFE Cup
změna termínu
Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
AR AH
224057 26.05.2022 FD Cup Ammersee FD-7iz Diessner am Ammersee Diessner-Segel-Club e.V.
224070 15.05.2022 European Championship Parasailing T24-24me Port of Quiberon - Francie EDV 56-ENVSN
224027 17.03.2022 Europa cup Pollensa Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Pollensa EurILCA
224046 12.05.2022 EUROPA CUP Italy Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Circolo Vela Torbole, Torbole sul Garda - Italia Circolo Vela Torbole Spolupořadatel
224051 12.05.2022 EurILCA EUROPA CUP-2nd International Torbole Sprin Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz Garda Circolo vela Torbole
224081 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - women L47-18me Port Dziwnow - Poland Port Dziwnow - EurILCA
224082 18.06.2022 EurILCA 4 Youth European Championships - men L47-18me Port Dziwnow - Poland Port Dziwnow - EurILCA
224056 26.05.2022 Dutch Youth Regatta Cad-8iz,RsF-8iz,L47-8iz IJsselmeer off Workum Royal Netherlands Watersports Association.
229914 28.05.2022 Doškolení rozhodčích KSJ 13 Ro České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
222414 03.06.2022 Dětská Tera regata II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222412 01.06.2022 Dětská Tera regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
227004 17.06.2022 ČP Slalom V IQJ-7P,IQJ-7P,SLA-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
227016 03.06.2022 ČP Slalom IV SLA-7P Neusiedler (AUT)
227024 27.05.2022 ČP Slalom III. Sla-7P Nechranice 7019 - ceska windsurfingova asociace - cwa zs
AR
227002 22.04.2022 ČP Slalom II IQJ-7P,SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
227001 15.04.2022 ČP Slalom I SLA-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
227003 27.05.2022 ČP Course III FOI-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
227023 15.06.2022 Český pohár Traunsee Rakousko 2022
Hydrofoil race, Slalom, Freestyle
Kit-7P Traunsee - Rakousko Český Kiting, z.s.
221338 07.05.2022 Český pohár Lipno 2022
Hydrofoil race, Slalom, Freestyle
Kit-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
221611 18.06.2022 Česká brána Kaj-2,OT-1,Cad-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
222205 25.06.2022 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR AH
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
227014 14.05.2022 Crystal Cup - International CE Cup 420 420-8mz Gabčíkovo (SVK)
221308 04.06.2022 Cena Šumavy
přesun koef. Fin-7P ze zrušeného závodu 221334
29r-7P,Evr-7P,FD-7P,L47-7P,Las-7P,Rs5-7P,RsF-7P,Fin-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
221220 29.06.2022 Cena Sokola Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
AR AH
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
AR AH
222404 30.04.2022 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,L47-2,Q-2,Fb-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR AH
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR AH
221309 04.06.2022 Cena Dvořiště
Závod ZRUŠEN pro nízký stav hladiny, náhradní termín bude sdělen !!!
Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
224047 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil women IQF-50iz Torbola, Lake Garda, Italie IQfoil class
224050 16.05.2022 Campionato Europeo IQ Foil IQF-50iz Torbola, Lake Garda IQfoil class
224002 08.01.2022 CAMPEONATO DE CANARIAS TROFEO NAVIERA ARMAS Lar-7iz Grand Canaria RCNGC Las Palmas de Gran Canaria
221401 02.04.2022 Bohemia regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
222203 28.05.2022 Bleděmodrá stuha Plumlova Fin-3M,Evr-2,Vau-2 Chomoutov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR AH
221318 25.06.2022 Bezdrevský vítr
POZOR změna místa konání !!!
Rs4-7P,Rs5-7P,RsF-3C Lipno - Černá v Pošumaví Yacht Club DIM Bezdrev
AR AH
222423 02.07.2022 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty Kaj-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
AR AH
224069 06.05.2022 Berlin-Cup T24-7iz YBG - Mueggelsee, Berlín Yachtclub Berlin Gruenau
222409 14.05.2022 Baníkovská regata
Závod z technických důvodů zrušen (havárie vodovodní přípojky)
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
222439 22.04.2022 Aprílová regata II RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
222403 20.04.2022 Aprílová regata I RsT-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR AH
224074 02.06.2022 A-CLASS SPRING REGATTA 2022 OT-7iz LAKE GARDA CIRCOLO VELA ARCO
224059 21.05.2022 A-CAT REGATA NAZIONALE CAMPIONE 2022 OT-7iz Campione, Lake Garda Campione Univela Hostel
224034 13.04.2022 8° RESIDENCE CENTRO VELA COUNTRY CUP Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
224076 15.05.2022 69th Rolex Giraglia Orc-8iz Saint Tropez - Giraglia - Genoa Yacht Club Italiano
222418 16.06.2022 5.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
224031 14.04.2022 40th Lake Garda Meeting Optimist Q-8iz Lago di Garda Fraglia Vela Riva
222413 02.06.2022 4.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
224036 15.04.2022 33rd IZOLA SPRING CUP 2022 L47-8iz Izola JK Burja
222410 19.05.2022 3.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221305 12.05.2022 29er Eurocup 29r-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR AH
224025 01.04.2022 29er Easter regatta 2022 29r-8iz Circolo vela arco Circolo vela arco
224023 09.04.2022 22 TORBOLE EUROPA MEETING Evr-8iz Torbole Garda Circolo Vela Torbole
224004 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Women IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224005 24.01.2022 2022 IQFOIL INTERNATIONAL GAMES, LANZAROTE - MEN IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
224006 24.01.2022 2022 iQFOiL International Games, Lanzarote - Men IQF-8iz Lanzarote IQfoil class
204055 03.05.2022 2022 iQFOiL International Games#3 Campione - Women IQF-7iz Campione - Lago di Garda - Itálie Campione Univela
224018 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224017 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - men IQF-8iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224015 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - junior U17 dívky IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224014 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Andal - youth women IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
224016 08.03.2022 2022 iQFOiL & iQFOiL Y&J International Games Anda - U17 men IQF-7iz Cadiz, Španělsko IQfoil class
204047 29.04.2022 2° Tappa Trofeo Optimist Italia Kinder Joy Q-8iz Malcesine, Garda Fraglia Vela Malcesine
222406 05.05.2022 2.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Q-8iz Riva del Garda, Itálie Fraglia Vela Riva
221313 16.06.2022 17th District Championship of Star class Sta-18KZ Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR AH
222401 21.04.2022 1.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ