nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
Zlatá sekyrka
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
AKTIVITA HZS
NOTICEBOARD
PŘIHLÁŠKY
Stáhnout výsledky jako XLS
CTL
211627
Datum závodu
11.09.2021
Dní
2
Místo konání
Labe - Roudnice
Pořadatel
YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
Zúčastněné třídy
Cadet-3C
Kajutové lodě-1
Optimist-1
Poznámka
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Cadet
3
14
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 9693
1101-0226
Kramplová Annamaria
3
2
2
7.00
3645
1214-0120
Cvikrová Berenika
7.00
3645
2
CZE 9517
1203-0586
Pfeifer Matyáš
4
8
1
13.00
2742
1101-0573
Horváth Pavel
13.00
2742
3
CZE 6038
1206-0345
Bulušek Ondřej
6
6
4
16.00
2213
9999-0103
Adamová Tereza
16.00
2213
4
CZE 9774
1203-0591
Dítětová Tereza
10
1
6
17.00
1839
1203-0608
Dítětová Anna Marie
17.00
1839
5
CZE 9507
1206-0327
Svoboda Petr
2
4
11
17.00
1548
1101-0537
De Vita Carla
17.00
1548
6
CZE 9772
1101-0128
Holubová Kristýna
8
3
7
18.00
1310
1214-0111
Winklerová Anna
18.00
1310
7
CZE 9640
1214-0110
Winkler Adam
1
DSQ
3
19.00
1110
1602-0329
Vlachová Eliška
19.00
1110
8
CZE 8371
1602-0105
Krchňavý Vojtěch
11
5
5
21.00
936
1602-0111
Vojík Matěj
21.00
936
9
CZE 9773
1214-0122
Růžička Luděk
5
9
9
23.00
782
1214-0123
Jiřička Tomáš
23.00
782
10
CZE 9481
1602-0104
Krchňavý Vít
7
10
8
25.00
645
1206-0406
Svoboda Pavel
25.00
645
11
CZE 9470
1602-0341
Jiránek Radek
9
11
10
30.00
521
1602-0348
Juda Filip
30.00
521
12
CZE 9509
1206-0360
Karbusický Jaroslav
13
7
12
32.00
407
1206-0378
Bulušek Matěj
32.00
407
13
CZE 9644
1602-0340
Kulhavý Jiří
12
12
DNF
39.00
303
1214-0126
Jiříčková Nikola
39.00
303
14
CZE 9501
1101-0513
Beretová Adéla
DNC
DNC
DNC
45.00
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace