Senior cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221514
Datum závodu 09.09.2022
Dní 3
Místo konání Jesenice
Pořadatel TJ LOKOMOTIVA Cheb
Zúčastněné třídy Windsurfer-8mz, Raceboard-7P, Techno 293-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0161 Slívová Jana
2*
1
2
1
1
2
3*
1
8
10239
2
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
1
2*
1
2
3*
1
1
2
8
8132
3
7019-0359 Dolejš Rudolf
4
3
4
3
6*
3
8*
3
20
6899
4
7019-0339 Slíva Martin
3
10*
5
6*
2
5
2
5
22
6025
5
7019-0144 Hrubý Pavel
5
4
6*
5
4
4
5
6*
27
5346
6
1503-0181 Hrubá Dagmar
6
5
7*
4
5
8*
6
4
30
4792
7
1524-0010 Kacálek Zdeněk
7
6
3
7
11
6
12*
DNC*
40
4323
8
1402-0398 Loužek Karel
9*
7
10*
9
9
7
7
9
48
3917
9
1503-0180 Hrubý Roman 1960
10*
8
8
10
8
9
11*
8
51
3559
10
1503-0166 Ouřada Jaroslav
DNC*
DNC*
DNC
8
7
12
9
7
68
3239
11
1503-0259 Městka Josef
11
11
11
11
16*
15
14
DNF*
73
2949
12
9999-0115 Roušal Jaroslav
13
13
12
12
17*
16*
15
11
76
2685
13
2110-0228 Chalupníková Kateřina
14
12
13
13
19*
17*
16
10
78
2441
14
1705-0207 Štěpánek Jiří
15
14
15
14
20*
19*
17
12
87
2216
15
9999-0129 Brázdová Spirková Lucie
12
15
16
15
18*
18
19*
13
89
2006
16
1526-0044 Mrůzek Pavel
8
9
9
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
101
1810
17
1607-0158 Slíva Jakub
DNC*
DNC
DNC*
DNC
12
11
4
DNC
102
1626
18
1503-0209 Škola Jan
DNC*
DNC
DNC*
DNC
10
10
10
DNC
105
1452
19
1503-0186 Hromádka Josef
16
16
14
16
DNC*
20
DNC*
DNC
107
1288
20
9999-0130 Záchvějová Kateřina
DNC*
DNC
DNC*
17
14
14
18
DNC
113
1132
21
1503-0208 Škola Jaroslav
DNC*
DNC
DNC*
DNC
13
13
13
DNC
114
984
22
1503-0284 Gugalov Petr
DNC*
DNC*
DNC
DNC
15
21
20
DNC
131
842
23
1402-0334 Hrubý Jiří
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
22
21
DNC
143
707
24
1410-0022 Dokoupil Jiří
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0169 Lojínová Alexandra
1
1
1
6*
1
3
2
9
8940
2
1705-0074 Štěpánková Markéta
2
5*
3
1
3
5
1
15
6832
3
2110-0207 Chalupníková Klára
3
4
2
2
4
10*
4
19
5600
4
1703-0236 Burda František
4
9*
4
3
2
6
5
24
4725
5
1705-0182 Hasman Radim 2006
7*
6
6
5
7
2
3
29
4047
6
1402-0460 Loužek Štěpán
5
2
5
7
9*
4
6
29
3493
7
1302-0057 Plch Zdeněk
6
7*
7
4
5
7
7
36
3024
8
2110-0178 Skřepek Šimon
9
3
10*
9
6
1
8
36
2618
9
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
11
10
12*
8
8
8
9
54
2260
10
1705-0073 Štěpánková Kristýna
8
11*
9
10
11
9
11
58
1940
11
1705-0225 Bauerová Anna
12
13*
8
11
12
11
10
64
1650
12
1705-0212 Křenek Marek
10
12*
11
12
10
12
12
67
1385
13
1705-0222 Dokoupilová Tereza
13
8
13
15*
13
15
13
75
1142
14
1130-1899 Roušal Jakub
14*
14
14
13
14
13
14
82
917
15
1705-0226 Bauerová Ina
15*
15
15
14
15
14
15
88
707
16
1705-0086 Sadílková Nela
DNC
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
16
1705-0203 Štěpánková Jana
DNC
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
16
1705-0202 Štěpánek Jiří
DNC
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
16
1130-1908 Horská Ema
DNC
DNC
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
120
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru