ČP course Foil

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 221631
Datum závodu 17.09.2022
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
Zúčastněné třídy Formule Foil/IQ Foil/IQ F-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1302-0039 Lavický Karel
2
1
1
1
1
3
1
DNF*
10
10368
2
2110-0111 Skřepek Jan
3
4*
3
4
2
1
3
2
18
8261
3
7019-0303 Zíma Jakub
14*
3
4
9
7
6
2
1
32
7029
4
7019-0377 Rašková Adéla
7*
7
5
7
5
5
4
4
37
6154
5
7019-0076 Raška Marek
9
14*
10
5
3
2
6
3
38
5476
6
1705-0090 Drda David
5
2
7
3
6
11
12
DNF*
46
4921
7
1130-0573 Kuchař Jan
4
9
6
8
4
4
11
DNC*
46
4453
8
2110-0194 Piňosová Kristýna
11
5
2
6
9
12*
7
8
48
4047
9
2110-0178 Skřepek Šimon
8
8
8
OCS*
15
13
9
5
66
3689
10
2001-0104 Netík Pavel
15*
11
11
11
8
8
5
13
67
3368
11
7019-0024 Sladký Martin
10
6
9
OCS*
17
9
8
10
69
3079
12
2110-0182 Chalupníková Kristýna
13
13
15*
12
10
7
10
7
72
2814
13
1607-0161 Slívová Jana
12
18*
12
13
11
10
15
12
85
2571
14
1130-0414 Hrdina Patrik
18*
12
14
10
16
14
16
6
88
2346
15
2110-0221 Kaczur Aleš 2004
16
19*
18
16
12
15
14
9
100
2136
16
1609-0255 Nevelöš Adam
1
10
13
2
DNC*
DNC
DNC
DNC
101
1940
17
2110-0222 Kaczur Vojta
21*
16
16
14
13
17
17
11
104
1755
18
1402-0398 Loužek Karel
17
20*
20
19
14
19
13
14
116
1582
19
1705-0202 Štěpánek Jiří
19
21*
17
15
18
16
19
15
119
1417
20
2001-0225 Netík Pavel
22
17
21
18
DNC*
18
18
16
130
1261
21
1703-0236 Burda František
20
23*
19
20
19
20
21
17
136
1113
22
1609-0256 Nevelöš Tibor
6
15
DNF*
17
DNC
DNC
DNC
DNC
138
972
23
1402-0460 Loužek Štěpán
24
DNF*
DNC
DNC
20
21
20
18
153
836
24
7019-0309 Toth Martin
23
22
22
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
167
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru