Veterán Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222132
Datum závodu 02.07.2022
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
Zúčastněné třídy Raceboard-3M, Techno 293-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0111 Skřepek Jan
3*
2
1
2
1
1
7
3915
2
2001-0096 Kamenský Radim
2
1
2
1
3*
2
8
3012
3
2413-0001 Král Jiří
1
5
6*
4
4
5
19
2484
4
9901-0001 Heško Marcel
7
4
8*
5
2
3
21
2109
5
2101-0375 Pospíšil Martin
4
6*
4
6
5
4
23
1818
6
9902-0002 Franczak Tomasz
10*
3
7
3
10
6
29
1581
7
2110-0124 Vrána Petr
8
8
10*
8
6
9
39
1380
8
2204-0021 Štrambach Ladislav
11
9
3
12*
9
8
40
1206
9
2001-0086 Kamenský Pavel
9
7
13*
10
7
7
40
1053
10
1503-0181 Hrubá Dagmar
12*
10
11
7
8
11
47
915
11
9902-0003 Franczak Monika
5
11
12
11
13*
10
49
791
12
2003-0008 Haken Vladimír
13
14*
5
9
11
13
51
678
13
1503-0180 Hrubý Roman 1960
14*
12
9
13
12
14
60
574
14
2405-0133 Mielec Lubomír
6
13
14
15
14
DNC*
62
477
15
2110-0225 Loos Jiří
16*
16
16
14
15
12
73
387
16
1402-0398 Loužek Karel
15
15
15
16*
16
15
76
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0074 Štěpánková Markéta
1
1
1
3*
3
4597
2
1705-0169 Lojínová Alexandra
2
3*
2
1
5
3694
3
1705-0202 Štěpánek Jiří
3
4
3
6*
10
3166
4
2110-0178 Skřepek Šimon
OCS*
2
5
5
12
2791
5
1703-0236 Burda František
4
7*
4
7
15
2500
6
2001-0244 Řezníček Tomáš
5
8*
6
4
15
2263
7
2110-0207 Chalupníková Klára
OCS*
5
10
2
17
2062
8
1402-0460 Loužek Štěpán
8
6
9
11*
23
1888
9
2101-0725 Dokoupilová Beáta
6
9
13*
8
23
1734
10
2110-0217 Nosková Klára
7
17*
8
12
27
1597
11
1401-0484 Baštářová Veronika
13
14*
7
9
29
1473
12
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
10
12
14*
10
32
1360
13
1705-0212 Křenek Marek
14*
10
12
13
35
1255
14
2110-0220 Králová Lucie
12
16*
11
14
37
1159
15
1705-0073 Štěpánková Kristýna
11
13
16*
16
40
1069
16
1130-1899 Roušal Jakub
15
11
15
17*
41
985
17
1130-1910 Smýkal Artur
DNF*
15
19
15
49
906
18
1705-0225 Bauerová Anna
16
19
20*
18
53
831
19
1705-0220 Quittnerová Nicol
19
18
21*
19
56
761
20
1705-0219 Quittnerová Natálie
18
24*
18
20
56
694
21
1705-0203 Štěpánková Jana
22*
20
17
22
59
630
22
1705-0222 Dokoupilová Tereza
17
21
22
DNF*
60
570
23
2109-0638 Ševčík Filip
20
22
23*
21
63
512
24
1302-0057 Plch Zdeněk
9
DNC*
DNC
DNC
65
456
25
2101-0734 Diviš Tomáš
21
23
24*
23
67
403
26
1705-0226 Bauerová Ina
DNF*
25
DNC
24
77
352
27
2110-0189 Samcová Klára
DNF*
DNC
DNC
DNC
84
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ