Modrá stuha Plumlova

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222207
Datum závodu 23.07.2022
Dní 2
Místo konání Plumlov
Pořadatel JACHT KLUB Prostějov, spolek
Zúčastněné třídy Evropa-4K, Evropa-3M, Vaurien-3M, Optimist-2, ILCA 4-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
1
4*
4
1
1
1
8
2713
2
1909-0080 Kučerová Michaela
3*
1
2
3
2
2
10
2110
3
2101-0729 Beroun Daniel
2
5
1
2
6*
3
13
1758
4
2301-0238 Sklářová Julie
4
3
6
13*
3
6
22
1508
5
2301-0231 Mikula Daniel
5
9*
5
7
4
5
26
1315
6
2205-0307 Ottová Barbora
7
2
10
12*
5
9
33
1156
7
2116-0013 Halouzková Marie
6
7
9
4
10
12*
36
1022
8
2101-0757 Blatecká Veronika
9
8
12*
6
8
7
38
906
9
2101-0738 Navrátil Vojtěch
16*
10
13
5
14
4
46
804
10
2301-0255 Pokorná Sára
11
12*
7
11
9
8
46
713
11
2101-0778 Balzerová Mariana
17
6
3
9
DNC*
DNC
54
630
12
2101-0776 Beroun Marek
8
15*
11
15
12
10
56
554
13
2405-0144 Bílek Tomáš
10
18*
17
8
11
13
59
485
14
2101-0772 Karas Hynek
15
17*
14
10
7
16
62
420
15
2205-0308 Ottová Tereza
12
16
8
16
15
17*
67
360
16
2101-0724 Navrátil Václav
14
11
18*
14
13
15
67
304
17
2101-0768 Blatecká Eliška
13
13
16
17*
16
14
72
252
18
2101-0742 Karas Filip
18*
14
15
18
17
11
75
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří
3
2
1
4
12*
3
13
3831
2
2201-0011 Směšný Marek
10
13*
3
1
1
2
17
2928
3
2001-0154 Kafka Richard
4
3
5
3
3
10*
18
2400
4
2419-0003 Škráčková Vendula
1
6
7*
5
2
5
19
2025
5
2101-0509 Chlup Zdeněk
2
4
4
2
8*
8
20
1734
6
2101-0766 Chlupová Kateřina
7
8*
2
8
4
1
22
1497
7
2201-0019 Kováčová Tereza
5
1
6
6
6
7*
24
1296
8
2101-0481 Balzerová Lenka
6
5
9*
9
5
9
34
1122
9
2201-0020 Kučerová Lucie
9
7
8
10*
7
4
35
969
10
9999-0088 Blatecká Kateřina
11*
10
10
7
9
11
47
831
11
2101-0450 Mátlová Kateřina
8
9
12
13*
13
6
48
707
12
2104-0073 Kubík Michal
DNF*
11
11
11
14
DNC
63
594
13
2201-0009 Kučerová Jana
14
15*
14
12
11
12
63
489
14
2403-0030 Zielonka Lukáš
13
14
15*
15
10
13
65
393
15
2104-0210 Kubík Martin
12
12
13
14
DNF*
DNC
67
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0405 Karas Tomáš
1
1
1
2*
2
2
7
2400
2205-0026 Hanáková Marcela
7
2400
2
2205-0027 Ottová Hana
2
5*
3
1
1
1
8
1497
2205-0078 Hanák Jakub
8
1497
3
2205-0008 Mlčoch Bronislav
3
4
2
3
3
5*
15
969
2205-0077 Mlčoch Jan
15
969
4
1705-0105 Havrda Luboš
4*
2
4
4
4
3
17
594
2205-0080 Hanák Vít
17
594
5
2301-0254 Pokorný Jiří
5
3
5
5
DNS*
4
22
303
9999-0085 Pokorna Michaela
22
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0039 Krč Lukáš
1*
1
1
1
1
1
5
1406
2
2101-0758 Blatecká Michaela
2
2
2
2
2
3*
10
804
3
2101-0752 Mátl Albert
3
3
3
4*
3
4
16
452
4
2101-0722 Blatecký Martin
4*
4
4
3
4
2
17
202
5
2101-0453 Hrubý Karel
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
30
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ