Mistrovství Valašskoslovácka na Hané

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222301
Datum závodu 30.04.2022
Dní 2
Místo konání Štěrkovna Hráza
Pořadatel Lodní Sporty Kroměříž, JO
Zúčastněné třídy Optimist-4K, Optimist-3M, ILCA 4-2, Optimist-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
3
1
4
3127
2
2101-0756 Čaganová Julie
1
4
5
2525
3
2101-0725 Dokoupilová Beáta
4
2
6
2173
4
2201-0053 Kováč Richard
2
5
7
1923
5
2201-0054 Kováč Vladimír
5
3
8
1729
6
2405-0160 Fikáček Jan
8
7
15
1570
7
2001-0240 Ptáčková Markéta
9
8
17
1437
8
2101-0757 Blatecká Veronika
6
12
18
1321
9
2301-0231 Mikula Daniel
7
11
18
1218
10
2201-0051 Piňos Jindřich
10
10
20
1127
11
2101-0778 Balzerová Mariana
17
9
26
1044
12
2101-0749 Dokoupil Hynek
11
15
26
968
13
2408-0014 Bortlíková Sára
14
13
27
899
14
2101-0780 Čaganová Sofie
13
14
27
835
15
2408-0015 Gráczová Dorota
12
17
29
775
16
2301-0238 Sklářová Julie
15
20
35
719
17
2404-0463 Hejnová Anna
19
16
35
666
18
9901-0001 Hruska Simon
OCS
6
36
616
19
2001-0257 Mahr Emma
18
19
37
569
20
9999-0013 Navrátil Vojtěch
23
18
41
525
21
9999-0012 Navrátil Václav
20
23
43
482
22
2101-0742 Karas Filip
16
28
44
442
23
2101-0772 Karas Hynek
22
22
44
403
24
2301-0256 Tomková Natálie Adriana
21
25
46
366
25
2301-0255 Pokorná Sára
26
21
47
331
26
2404-0465 Holý Jiří
25
24
49
297
27
2101-0767 Lidaříková Ema
24
27
51
264
28
2405-0144 Bílek Tomáš
OCS
26
56
232
29
2402-0001 Čudková Josefína
27
DNF
57
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ