MČR FUN - slalom

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 227010
Datum závodu 21.07.2022
Dní 4
Místo konání Viganj (CRO)
Pořadatel Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
Zúčastněné třídy Slalom-12mr, SLALOM Techno 293-8vc
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9908-0002 Eržen Val
1
1
20565
2
1302-0055 Čech Petr
2
2
16953
3
9999-0078 Klimeš Petr
3
3
14840
4
1705-0085 Sadílek Adam
4
4
13341
5
1705-0090 Drda David
5
5
12178
6
9908-0001 Lina Eržen
6
6
11228
7
7019-0303 Zíma Jakub
7
7
10424
8
2110-0194 Piňosová Kristýna
8
8
9728
9
9908-0003 Vidakovic Stojan
9
9
9114
10
2110-0111 Skřepek Jan
10
10
8565
11
1126-0005 Neumann Lukáš
11
11
8069
12
1401-0459 Altmannová Kateřina
12
12
7615
13
9910-0011 Škoro Maroje
13
13
7198
14
7019-0377 Rašková Adéla
14
14
6812
15
2110-0178 Skřepek Šimon
15
15
6452
16
9905-0088 Varga Gabor
16
16
6116
17
1130-0414 Hrdina Patrik
17
17
5800
18
2110-0221 Kaczur Aleš 2004
18
18
5502
19
2001-0104 Netík Pavel
19
19
5220
20
1705-0169 Lojínová Alexandra
20
20
4953
21
7019-0076 Raška Marek
21
21
4699
22
1705-0202 Štěpánek Jiří
22
22
4456
23
1705-0074 Štěpánková Markéta
23
23
4225
24
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
24
24
4003
25
1302-0052 Plch Jiří
25
25
3790
26
9905-0091 Schneider Milán
26
26
3586
27
2001-0225 Netík Pavel
27
27
3389
28
2110-0222 Kaczur Vojta
28
28
3200
29
9905-0050 Sánta Bence
29
29
3017
30
2110-0172 Mikulec Martin
30
30
2840
31
1402-0384 Šplíchal Filip
31
31
2669
32
7019-0309 Toth Martin
32
32
2504
33
9905-0090 Hanzely Mark
33
33
2343
34
1402-0398 Loužek Karel
34
34
2188
35
9904-0002 Bratsch Christian
35
35
2037
36
1130-0573 Kuchař Jan
36
36
1890
37
9905-0089 Kossovics Máté
37
37
1747
38
9999-0095 Bauer Martin
38
38
1608
39
9910-0009 Ortolio Jadran
39
39
1473
40
9904-0001 Pichler Peter
40
40
1341
41
9910-0010 Matko Tojanovic Srssenj
41
41
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0460 Loužek Štěpán
1
1
1
3*
1
1
5
8808
2
1130-1910 Smýkal Artur
2
4*
2
4
2
2
12
6400
3
1302-0057 Plch Zdeněk
4*
2
4
1
3
3
13
4991
4
1703-0236 Burda František
3
3
3
2
4*
4
15
3992
5
1705-0164 Verl Jan
5
5
6
9*
7
7
30
3216
6
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
6
10
DNC*
5
5
5
31
2583
7
1705-0225 Bauerová Anna
9*
8
8
6
6
6
34
2047
8
1130-1899 Roušal Jakub
8*
7
7
7
8
8
37
1583
9
1705-0073 Štěpánková Kristýna
7
6
5
DNC*
DNC
DNC
48
1174
10
1705-0220 Quittnerová Nicol
DNC*
9
DNC
8
9
9
50
808
11
1705-0222 Dokoupilová Tereza
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
0
11
1705-0212 Křenek Marek
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
0
11
1705-0219 Quittnerová Natálie
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
0
11
1705-0165 Verl Vojtěch
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
75
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ