POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2022




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1155 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 13 98 793
2. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 95 718
3. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 11 92 839
4. Peterka Tomáš ČYK 11 76 736
5. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 74 235
6. Kamenský Radim YC Velké Dářko 4 62 346
7. Kováč Vladimír JK Prostějov 14 62 237
8. Himmelová Klára YC Nechranice 12 62 084
9. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 9 57 233
10. Viščor Dan YC LS Brno 7 54 916
10. Dadák Lukáš YC LS Brno 7 54 916
12. Drda David Delfín Jablonec 9 51 466
13. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 259
14. Valenta Jan YC CERE 9 49 863
15. Štantejský Jan ALT RS 6 49 633
16. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 10 49 200
17. Rais Michal SK Štětí 8 49 178
18. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 48 961
19. Václavík Jakub JK Česká Lípa 7 48 489
20. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 8 48 436
21. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 8 45 856
22. Švíková Barbora YC CERE 4 45 156
23. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 11 44 486
24. Čaganová Julie Jachtklub Brno 12 43 502
25. Sadílková Nela Delfín Jablonec 5 43 357
26. Kováč Richard JK Prostějov 14 41 717
27. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 7 40 836
28. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 9 39 634
29. Maier Michael JK Staré Splavy 2 38 830
30. Dítětová Tereza YC Neratovice 8 38 771
30. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 8 38 771
32. Švíková Kateřina YC CERE 4 38 379
33. Cvikrová Berenika JK Toušeň 8 37 861
33. Winkler Adam JK Toušeň 8 37 861
35. Halouzka Jakub MYK 6 36 729
36. Pavliš Marek YC Kovářov 4 36 202
36. Pavlišová Michaela YC Kovářov 4 36 202
38. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 36 086
39. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 7 35 949
40. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 6 35 578
40. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 6 35 578
42. Krč Lukáš JK Prostějov 8 35 324
43. Teplý Viktor Jachtklub Brno 3 34 308
44. Směšný Marek JK Prostějov 6 34 161
45. Karas Tomáš Jachtklub Brno 5 33 840
46. Bělunková Tatiana Baník Ostrava 8 33 761
47. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 5 33 570
48. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 4 33 274
49. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 8 32 961
50. Červeň Matěj Lokomotiva Plzeň 4 32 762
51. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 5 31 982
52. Beroun Daniel Jachtklub Brno 11 31 824
53. Pavlišová Klára YC Kovářov 4 31 763
53. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 4 31 763
55. Slívová Jana YC Nechranice 2 31 712
56. Skořepová Anna JK Toušeň 6 31 454
57. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 5 31 165
57. Sivý Josef Slavoj Hluboká 5 31 165
59. Nevelöš Tibor SK Štětí 4 31 162
60. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 9 31 018
61. Fikáček Jan Sokol Palkovice 10 30 936
62. Brabec Václav YC CERE 6 30 918
63. Křenková Kristýna YC LS Brno 7 30 512
63. Křenková Monika YC LS Brno 7 30 512
65. Burda František JK Česká Lípa 5 29 116
66. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 4 29 072
67. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 9 28 977
68. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 10 28 904
69. Fanta Miroslav YC LS Brno 15 28 890
70. Štafa Patrick MYK 5 28 554
71. Himmel Jiří YC Nechranice 10 28 451
72. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 27 870
73. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 6 27 808
74. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 3 27 776
75. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 27 706
75. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 6 27 706
77. Matoušková Eva YC Neratovice 4 27 696
77. Mertlová Michaela YC Regent 4 27 696
79. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 27 680
80. Červenka Matouš JK Olomouc 6 27 657
81. Kubeš Fedor YC LS Brno 10 27 648
82. Valenta Max YC CERE 4 27 152
83. Cintl Václav JK Česká Lípa 5 27 095
84. Piňos Jindřich JK Prostějov 9 26 877
85. Nevelöš Adam SK Štětí 4 26 807
86. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 3 26 683
86. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 3 26 683
88. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 26 303
89. Mlejnek Tomáš SK Štětí 7 26 130
90. Hrubý David YC Nechranice 6 26 127
91. Navrátilová Vanda YC LS Brno 9 26 083
92. Navrátilová Helena YC LS Brno 8 25 857
93. Štolba Marek ČYK 4 25 479
94. Jochovič Josef YC Neratovice 6 25 316
95. Plhoň Adam 1982 SK Tři sestry 3 25 289
96. Viščorová Nela YC LS Brno 7 25 107
96. Šlechtická Kateřina 2005 YC LS Brno 7 25 107
98. Ščerba Kamil 1969 Sokol Palkovice 7 25 104
99. Rašková Adéla ČWA 8 24 864
100. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 9 24 262
101. Halouzka Michal MYK 4 23 679
102. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 3 23 528
103. Neumann Lukáš YC RODOP 5 23 454
104. Babický Josef JK Česká Lípa 5 23 208
105. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 7 23 005
106. Hanák Jakub Sokol Tovačov 9 22 982
107. Sazamová Eliška ČYK 5 22 658
107. Sazama Michal ČYK 5 22 658
109. Vacula Martin JK Staré Splavy 7 22 583
110. Audy Dan Jachtklub Brno 6 22 487
111. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 8 22 356
112. Bělík Jan JK Sokolov 5 22 168
113. Růžička Luděk JK Toušeň 6 22 075
113. Jiřička Tomáš JK Toušeň 6 22 075
115. Vlach Viktor YC LS Brno 11 22 026
116. Zahornacký Jan LS Kroměříž 8 22 019
117. Loužek Štěpán JK Plzeň 6 21 901
118. Štolbová Ela ČYK 5 21 781
119. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 21 717
120. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 21 544
121. Houšková Klára YC CERE 5 21 409
122. Kříž Jan SK Štětí 6 21 105
123. Lassig Jiří JK Staré Splavy 7 20 886
124. Hnitka Martin YC Nechranice 3 20 462
125. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 20 431
126. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 4 20 424
127. Hýžová Helena Jachtklub Brno 8 20 304
128. Bartoš Richard 1969 YC Lískovec 5 20 259
129. Gelnar Lukáš KJ Těrlicko 10 20 172
130. Slíva Martin ČWA 2 20 147
131. Zákoucký Václav ČYK 6 20 062
132. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 3 19 616
133. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 2 19 460
134. Moucha Pavel YC Doksy 6 19 438
135. Musil Tomáš 1976 YC RODOP 4 19 378
136. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 6 18 836
137. Žáček Jiří Baník Ostrava 6 18 703
138. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 18 651
139. Borkovec Bořek YC Lískovec 4 18 502
139. Najvárek Matěj YC Lískovec 4 18 502
141. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 18 434
142. Klíma Jáchym ČYK 6 18 246
143. Halouzková Marie MYK 5 18 116
144. Tomolová Kateřina ČYK 5 18 016
145. Kališová Markéta Jachtklub Brno 5 18 009
146. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 5 17 899
147. Cintlová Zuzana JK Cheb 6 17 763
148. Mikula Daniel LS Kroměříž 7 17 664
149. Štěpánek Jan 1973 Delfín Jablonec 7 17 595
150. Ostrý Dominik YC LS Brno 2 17 591
151. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 10 17 575
152. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 6 17 569
153. Hrubý Pavel ČWA 4 17 484
154. Parůžek Jiří JK Toušeň 6 17 473
155. Vrána Petr TJ Rapid Brno 4 17 443
156. Hejnová Karolína Baník Ostrava 8 17 438
157. Říčanová Nicol SK Štětí 2 17 423
158. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 4 17 399
159. Lawson Andrew 2002 JK Staré Splavy 5 17 393
160. Buchta Jan YC LS Brno 8 17 295
161. Janáček Martin YC LS Brno 10 17 217
162. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 6 17 134
163. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 4 17 128
164. Šebor Martin Morgan ČYK 4 17 063
165. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 16 705
166. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 16 641
167. Zajíček Teo LS Kroměříž 8 16 482
168. Čaganová Sofie Jachtklub Brno 9 16 415
169. Chládek Dan YC LS Brno 6 16 331
170. Kováčová Tereza JK Prostějov 7 16 318
171. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 7 16 235
172. Plecitý Martin JK Toušeň 5 15 851
173. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 15 629
174. Bína Rudolf YC LS Brno 8 15 566
175. Fetterle David JK Česká Lípa 3 15 482
176. Klímová Johana ČYK 6 15 445
177. Daněk Jan YC LS Brno 5 15 432
178. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 4 15 391
179. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 3 15 307
180. Kafková Petra YC Velké Dářko 5 15 077
181. Košvica Jakub YC LS Brno 5 15 073
182. Dragula Lukáš KJ Těrlicko 11 15 066
183. Lidařík Rudolf YC LS Brno 2 14 920
184. Stibůrková Eliška Orthodocks YC 4 14 902
184. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 4 14 902
186. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 14 868
187. Guryča Daniel YC CERE 2 14 736
188. Tlapáková Zuzana SK Štětí 6 14 687
189. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 14 625
190. Kramplová Annamaria ČYK 3 14 453
191. Podrábská Adéla SK Štětí 5 14 247
192. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 7 14 216
193. Pešková Adéla YC LS Brno 6 14 177
194. Vacula Jan YC Znojmo 2 14 167
195. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 8 14 160
196. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 5 14 139
197. Rameš Ivan JK Česká Lípa 3 14 084
198. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 3 14 046
199. Sadílek Adam Delfín Jablonec 2 14 009
200. Dvořák Jan JK Staré Splavy 7 13 926
201. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 13 905
202. Pavlovský Josef YC LS Brno 6 13 764
203. Motlíková Pavlína JK Cheb 7 13 761
204. Knetig Jindřich YC LS Brno 3 13 602
205. Gelnar Tomáš KJ Těrlicko 9 13 567
206. Stibůrek Matěj Orthodocks YC 5 13 530
207. Klíma Ondřej YC Doksy 4 13 515
208. Kuchař Jan YC CERE 4 13 487
209. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 13 455
210. Chlebna Milan YC Kovářov 2 13 358
211. Drahorádová Ema JK Cheb 7 13 346
212. Horký Antonín YC CERE 5 13 333
213. Bezušková Jana YC Neratovice 3 13 288
214. Tlapák Vojtěch SK Štětí 6 13 159
215. Roček Matyáš YC Neratovice 6 13 142
216. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 4 13 027
217. Deutscher Patrik JK Staré Splavy 3 12 885
217. Prchal Vít JK Staré Splavy 3 12 885
219. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 4 12 823
220. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 2 12 527
221. Košíková Matilda ČYK 6 12 442
222. Houdek Roman YC LS Brno 2 12 260
223. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 5 12 254
224. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 12 222
224. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 2 12 222
226. Chalupníková Klára TJ Rapid Brno 3 12 197
227. Grodl Tomáš YC Velké Dářko 7 12 167
228. Vacula Karel YC Znojmo 5 12 114
229. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 9 12 033
230. Zákoucký Hynek ČYK 4 11 989
231. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 11 875
232. Pour Václav Slavoj Hluboká 5 11 854
232. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 11 854
234. Storch Petr Chemička Ústí 2 11 754
234. Palkovský Tomáš SK Štětí 2 11 754
236. Nápravník Jakub ČYK 6 11 734
237. Richter Zdeněk YC Doksy 4 11 662
238. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 11 647
238. Bauerová Markéta YC CERE 3 11 647
238. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 11 647
241. Horváth Pavel ČYK 6 11 606
242. Knorr Petr VS Duchcov 6 11 459
243. Falc Andino Federico Milan YC CERE 6 11 435
244. Lambl Vojtěch 1989 YC Neratovice 5 11 428
245. Culek Jindřich YC CERE 12 11 337
246. Kouřil Vít Jachtklub Brno 7 11 309
247. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 285
247. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 285
249. Hejnová Anna Baník Ostrava 7 11 249
250. Kubový Martin JK Toušeň 4 11 156
251. Konopík Šimon Jachtklub Brno 5 11 111
252. Kořan Petr YC Neratovice 4 11 104
252. Kvasnik Milan YC Neratovice 4 11 104
254. Winkler Pavel JK Toušeň 3 10 984
254. Verner Jaroslav JK Toušeň 3 10 984
256. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 5 10 948
256. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 10 948
258. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 5 10 765
258. Raška Marek ČWA 4 10 765
260. Janáček Vojtěch YC LS Brno 5 10 719
261. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 10 576
262. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 3 10 550
263. Hrubý Jan ALT RS 2 10 521
264. Jeřábek Petr YC CERE 3 10 309
264. Bezušek Kristián YC CERE 3 10 309
266. Mrzílková Lenka YC Neratovice 3 10 306
267. Svobodová Sára JK Česká Lípa 5 10 274
267. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 5 10 274
269. Kaloš Martin YC CERE 7 10 263
270. Mastník Štěpán YC CERE 12 10 198
271. Holanec Martin Slávia Česká Skalice 2 10 115
271. Veselá Barbora Slávia Česká Skalice 2 10 115
273. Paigerová Vanda YC CERE 3 10 105
274. Dudák Marek YC CERE 3 10 083
275. Beroun Marek Jachtklub Brno 7 10 064
276. Jedlička Jan YC Neratovice 3 10 045
277. Skala Filip JK Cheb 6 10 018
278. Povolný Adam JK Staré Splavy 3 9 975
279. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 4 9 703
280. Košík Benjamín ČYK 6 9 681
281. Zajíček Alf LS Kroměříž 7 9 614
282. Gráczová Dorota JK Ostrava Poruba 7 9 511
283. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 468
284. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 5 9 466
285. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 9 437
286. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 5 9 410
287. Mahr Emma YC Velké Dářko 8 9 361
288. Blatecký David Jachtklub Brno 2 9 354
289. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 9 320
290. Hartl Radim YC LS Brno 13 9 292
291. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 2 9 289
292. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 9 272
293. Vít Radek JK Česká Lípa 2 9 264
293. Cintl Václav JK Česká Lípa 2 9 264
295. Bareš David YC CERE 12 9 257
296. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 7 9 215
297. Pavlík Jiří YC LS Brno 7 9 199
298. Záchvěj Filip Baník Most 5 9 187
299. Kršňák Jakub VS Duchcov 3 9 116
300. Diviš Ivo YC Dyje 3 9 092
301. Němec František ALT Tornado z.s. 2 9 058
302. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 8 9 055
303. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 8 940
304. Roček Roman YC Neratovice 4 8 936
305. Machovská Lucie ALT Vaurien 4 8 914
306. Podrábská Denisa SK Štětí 4 8 858
307. Janeček Adam YC Doksy 2 8 828
308. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 8 822
308. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 8 822
310. Škvařil Patrik YC LS Brno 5 8 821
311. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 8 763
311. Záluský Kamil YC Nechranice 3 8 763
313. Hofmann Filip YC Velké Dářko 2 8 740
313. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 8 740
315. Sladký Martin ČWA 4 8 737
316. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 3 8 715
317. Fiala Alexandr YC LS Brno 5 8 692
318. Martiš Max Jachtklub Brno 7 8 690
319. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 4 8 538
319. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 8 538
321. Knetig Jindřich YC LS Brno 6 8 515
322. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 4 8 494
323. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 8 393
324. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 6 8 390
325. Verl Jan Delfín Jablonec 4 8 361
326. Bartušková Roxie Berta ČYK 4 8 349
327. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 4 8 210
328. Lokajíčková Kateřina ČYK 4 8 164
329. Winklerová Anna JK Toušeň 7 8 139
330. Boháč Daniel YC LS Brno 4 8 138
331. Motl Luboš YC Nechranice 2 8 116
331. Martinkovičová Monika YC Nechranice 2 8 116
333. Hrubý Karel Jachtklub Brno 3 8 093
334. Bryx Petr YC Nechranice 2 8 056
335. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 2 8 048
336. Trubačíková Hana YC LS Brno 5 8 023
337. Hendrych Václav YC Doksy 3 7 862
338. Will Jan Lokomotiva Plzeň 4 7 750
338. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 4 7 750
340. Ottová Barbora Sokol Tovačov 8 7 701
341. Karas Filip Jachtklub Brno 8 7 696
342. Beneš Petr YK Jestřábí 2 7 638
342. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 7 638
344. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 7 626
345. Pitelová Ema JK Sokolov 6 7 599
346. Sklářová Julie LS Kroměříž 5 7 571
347. Smrčka Jiří ČYK 4 7 556
348. Novotný Štěpán JK Cheb 2 7 551
349. Krejčí Jakub YC LS Brno 4 7 550
350. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 5 7 510
351. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 499
352. Ott Adam Jachtklub Brno 3 7 484
353. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 6 7 474
354. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 4 7 436
355. Hrubý Tadeáš Lokomotiva Plzeň 3 7 417
356. Ira David Jachtklub Brno 5 7 359
357. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 4 7 324
358. Buchtová Agnes YC LS Brno 7 7 295
359. Roušal Jakub YC CERE 3 7 278
360. Hrubý Jiří YC Nechranice 1 7 272
361. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 7 213
361. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 7 213
363. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 209
364. Vinterlíková Karolína YC Doksy 5 7 172
365. Bortlíková Sára JK Ostrava Poruba 8 7 120
366. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 7 098
366. Svoboda Petr 1969 Bohemia Poděbrady 3 7 098
368. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 4 7 095
369. Rathousová Berta YC CERE 3 7 052
369. Beránková Klára YC CERE 3 7 052
371. Čulenová Karolína YC CERE 3 7 046
372. Pokorný Jan ALT 29er a 49er 1 7 029
373. Plotěná Viktorie Jachtklub Brno 7 6 956
374. Čajčík Jan YC LS Brno 3 6 951
375. Richterová Eliška YC Pardubice 4 6 896
375. Najvárková Magdaléna Orthodocks YC 4 6 896
377. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 6 861
377. Kocour Ladislav JK Černá v Pošumaví 2 6 861
379. Bónová Julia YC LS Brno 4 6 825
380. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 8 6 813
381. Bulušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 6 796
382. Pavlovský Marek YC LS Brno 3 6 724
383. Filip Miroslav YC LS Brno 15 6 689
384. Kabát Petr 2 6 630
385. Paštyka Daniel ALT RS 1 6 623
385. Paštyka David ALT RS 1 6 623
385. Fiala Petr YC Neratovice 1 6 623
388. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 3 6 613
388. Nebeská Josefína ČYK 6 6 613
390. Navrátil Václav Jachtklub Brno 9 6 607
391. Hrebicek Tobias Orthodocks YC 2 6 602
392. Busta Anna ČYK 4 6 588
393. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 4 6 545
393. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 4 6 545
395. Brejšová Nevena JK Cheb 5 6 515
396. Krchňavý Vít YCR Roudnice 5 6 501
397. Outrata Jiří JK Toušeň 5 6 499
398. Paigerová Nina YC CERE 3 6 495
399. Michalík Marek Delfín Jablonec 2 6 494
400. Láznička Miloš YC Kovářov 2 6 474
401. Ptášníková Viktorie YC Krnov 4 6 470
402. Perničková Lucie Jachtklub Brno 4 6 467
403. Novák Vojtěch YC Doksy 4 6 352
404. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 5 6 346
404. Vojík Matěj YCR Roudnice 5 6 346
406. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 2 6 340
406. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 6 340
408. Halouzka Jiří MYK 1 6 318
409. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 4 6 246
409. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 3 6 246
411. Vinkl Petr YC Kladno 2 6 189
412. Šanda Radek YC CERE 4 6 162
413. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 2 6 148
413. Košťálová Anna YC Pardubice 3 6 148
415. Rozsypal Jakub 1990 JK Olomouc 2 6 136
416. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 4 6 122
417. Vrána Adam ČYK 3 6 114
418. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 6 102
419. Křenek Marek Delfín Jablonec 3 6 088
420. Sláma Ivo Jachtklub Brno 5 6 017
421. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 5 980
421. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 5 980
421. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 5 980
424. Nalevajko Šimon ČYK 3 5 963
425. Müller Ondřej SK Štětí 2 5 949
426. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 3 5 908
427. Kršňák Jan VS Duchcov 3 5 893
428. Lidaříková Ema Jachtklub Brno 8 5 843
429. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 2 5 815
430. Schmied Martin ALT RS 1 5 796
430. Schmiedová Petra ALT RS 1 5 796
432. Nosková Klára TJ Rapid Brno 2 5 793
433. Grabarczyková Anna YC LS Brno 4 5 792
434. Diviš Kryštof YC Kovářov 1 5 775
435. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 753
436. Ročková Anežka YC Neratovice 4 5 748
437. Iljuchin Jonáš ČYK 3 5 747
438. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 4 5 639
439. Karas Hynek Jachtklub Brno 8 5 616
440. Hirnšal Jan JK Staré Splavy 1 5 608
441. Hakl David Jachtklub Brno 1 5 600
442. Vlčková Světlana VS Duchcov 6 5 594
443. Mašková Tereza YC DIM Bezdrev 3 5 572
444. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 3 5 558
444. Všetečka Jan YC LS Brno 8 5 558
446. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 5 545
447. Samcová Klára TJ Rapid Brno 2 5 533
448. Binko Šimon JK Plzeň 5 5 488
449. Kryštof Šimon YC LS Brno 6 5 487
450. Novotný Ondřej YC LS Brno 4 5 445
451. Novák Adam YC Doksy 4 5 414
452. Veselý Vilém JK Staré Splavy 3 5 405
453. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 1 5 390
454. Kuthanová Eliška YC LS Brno 5 5 389
455. Čermák Josef YC Neratovice 4 5 388
455. Krejčík Václav YC Neratovice 4 5 388
457. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 4 5 274
458. Maršálková Michaela ČYK 5 5 246
458. Beretová Adéla ČYK 5 5 246
460. Mareček Josef JK Staré Splavy 2 5 223
460. Kučera Tomáš Orthodocks YC 2 5 223
460. Plášil Roman Orthodocks YC 2 5 223
463. Krejza Tomáš YC Regent 1 5 220
464. Ottová Tereza Sokol Tovačov 8 5 219
465. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 3 5 171
466. Brejšová Violeta JK Cheb 5 5 166
467. Rezek Richard JK Cheb 5 5 159
468. Formánková Kateřina ALT Vaurien 3 5 158
469. Berntová Ela JK Staré Splavy 3 5 147
470. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 5 125
471. Myška Filip IWS Club Nechra 1 5 106
471. Maršálková Blanka YC LS Brno 1 5 106
473. Ráža Matyáš VS Duchcov 5 5 090
474. Kučerová Lucie JK Prostějov 2 5 079
475. Šormová Marcela YC LS Brno 4 5 075
476. Drahorád Petr JK Cheb 4 5 032
477. Sehnal Pavel ČWA 3 5 000
478. Jiránek Radek YCR Roudnice 5 4 970
479. Benovičová Viktorie YC CERE 4 4 962
479. Šiknerová Adriana YC CERE 4 4 962
481. Dvořák Tobiáš JK Staré Splavy 3 4 927
482. Krieglstein Jan JK Cheb 3 4 906
483. Maslov Kyrylo YC Lískovec 2 4 899
484. Snopek Martin Slavoj Hluboká 5 4 891
484. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 4 891
486. Šamšulová Tereza YC CERE 3 4 860
486. De Vita Carla ČYK 5 4 860
486. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 3 4 860
489. Pokorný Jiří LS Kroměříž 5 4 854
490. Sušil Jan Císařská louka 3 4 834
491. Štursová Lucie JK Plzeň 6 4 833
492. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 4 831
493. Tomažic Adam Orthodocks YC 2 4 822
493. Nantl Ondřej YC CERE 4 4 822
495. Mojdl Martin YC Kladno 7 4 820
496. Otevřel Pavel YC LS Brno 8 4 808
497. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 5 4 804
498. Kokeš Petr Jachtklub Brno 3 4 800
499. Buchtová Sarah YC LS Brno 7 4 797
500. Beerová Anežka SK Štětí 4 4 777
501. Řezníček Tomáš YC Velké Dářko 2 4 767
502. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 2 4 754
502. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 2 4 754
504. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 3 4 750
505. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 4 743
506. Jozíf Martin YC Pardubice 1 4 725
506. Kulík Martin YC RODOP 1 4 725
508. Šturma Petr YC Regent 2 4 690
509. Dressler Josef ČYK 2 4 687
510. Škoda Jan ČYK 1 4 684
511. Rezková Ludmila JK Cheb 4 4 673
512. Svanovská Helena YC LS Brno 2 4 668
513. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 4 648
514. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 644
515. Prokýšek Petr Orthodocks YC 2 4 605
516. Loos Jiří TJ Rapid Brno 2 4 586
517. Koleňák Matěj YC LS Brno 3 4 558
518. Čermák Josef YC Neratovice 7 4 547
518. Seibt Miloš YC Neratovice 7 4 547
520. Kuthan Jiří 1973 YC Lískovec 3 4 530
521. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 2 4 502
522. Daněk Kryštof YC LS Brno 4 4 464
523. Kašpar Antonín YC CERE 3 4 453
524. Malínek David YC CERE 7 4 450
525. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 4 449
526. Michalčín Šimon YC CERE 4 4 446
527. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 3 4 445
528. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 5 4 411
529. Beneš Jiří YC CERE 5 4 407
530. Mrázová Sylvia YC Nechranice 2 4 403
531. Pitel Šimon JK Sokolov 3 4 392
532. Michalík Daniel Delfín Jablonec 3 4 326
532. Zima Daniel Delfín Jablonec 3 4 326
534. Mertinová Nicole ČWA 2 4 293
535. Vítovec Matěj YC CERE 1 4 290
536. Kukla Jaromír ČYK 2 4 289
536. Jiránková Karolína YCR Roudnice 4 4 289
538. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 4 260
539. Pokorná Sára LS Kroměříž 5 4 237
540. Lejhanec David YC Pardubice 3 4 229
541. Iljuchin Matěj JK Staré Splavy 3 4 215
542. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 4 4 205
542. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 4 205
544. Janatka Jakub YC CERE 8 4 161
545. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 4 4 088
546. Bobek Ondřej 1987 Baník Ostrava 1 4 047
546. Michalíková Petra Delfín Jablonec 1 4 047
546. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 4 047
546. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 4 047
546. Hoffman Ondrej Orthodocks YC 1 4 047
546. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 4 047
552. Halmoši Dominik ALT Tornado z.s. 3 4 045
553. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 4 021
553. Záchvěj Martin Baník Most 1 4 021
555. Pašteková Eva Klára LS Kroměříž 2 4 009
556. Jetmarová Ines ALT RS 2 3 990
557. Solfronk Antonín YC Nechranice 3 3 981
558. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 3 3 975
559. Krása Štěpán YC CERE 4 3 974
559. Doležel Ondřej YC CERE 4 3 974
561. Loužek Karel JK Plzeň 3 3 952
562. Benovič Vojtěch YC CERE 2 3 946
563. Veit Martin ALT FB 1 3 917
563. Krejza Filip ALT FB 1 3 917
565. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 908
566. Iljuchin Ilja ALT RS 1 3 873
567. Ziegenfuss Denis YC CERE 5 3 868
568. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 858
568. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 858
568. Tesař David ASK Lovosice 2 3 858
571. Mátl Albert Jachtklub Brno 7 3 856
572. Janoušek Vojtěch YC LS Brno 7 3 817
573. Janatka Jan Císařská louka 4 3 792
574. Brejník Lubomír 1979 Slavoj Litoměřice 4 3 788
575. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 4 3 778
575. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 3 778
577. Buček Adam YC LS Brno 10 3 758
578. Bureš Jan Sokol Mohelnice 1 3 743
579. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 3 714
580. Rážová Lea VS Duchcov 6 3 698
581. Satranská Zuzana YC Pardubice 4 3 675
582. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 4 3 631
583. Kala Roman YC Doksy 2 3 590
584. Valouch Libor JK Olomouc 3 3 585
585. Háma Martin YC Doksy 2 3 562
586. Grill Milan YC DIM Bezdrev 2 3 521
586. Sedláček Petr JK Prostějov 2 3 521
588. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 4 3 504
589. Rešl Pavel VS Duchcov 3 3 500
590. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 3 493
590. Gnolová Denisa Slávia Česká Skalice 1 3 493
592. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 487
593. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 2 3 451
594. Škoda Michal YC Neratovice 4 3 446
594. Štruncová Michaela YC Neratovice 4 3 446
596. Plachý Jonáš YC Pardubice 4 3 441
597. Špaček Matěj YC CERE 4 3 438
598. Petrák Jan ALT Tornado z.s. 2 3 423
599. Povolný Jakub JK Staré Splavy 2 3 392
600. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 3 368
600. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 3 368
602. Spousta Petr YC LS Brno 7 3 362
603. Králová Lucie TJ Rapid Brno 3 3 351
604. Bauer František YC CERE 3 3 339
605. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 3 336
606. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 3 283
606. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 3 283
606. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 3 283
606. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 1 3 283
610. Brejcha Viktor YC CERE 3 3 268
611. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 256
611. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 256
613. Dressler Antonín ČYK 4 3 243
614. Lis Jáchym ALT RS 1 3 220
614. Lis Jonáš 1 3 220
616. Labuda Ondřej YC LS Brno 3 3 202
617. Vaszi Victoria SK Štětí 4 3 197
618. Pfeiferová Veronika YC Nechranice 4 3 180
618. Bryxová Lucie YC Nechranice 4 3 180
620. Staněk Jan YC Doksy 4 3 166
621. Lokajíčková Lucie ČYK 4 3 164
621. Klíma Vojtěch ČYK 4 3 164
623. Kuthan Jiří YC Lískovec 2 3 163
624. Marek Václav TJ Rapid Brno 1 3 128
625. Mareček Šimon Jachtklub Brno 2 3 105
626. Spurný Kryštof YC Neratovice 4 3 097
626. Dragoun Dominik JK Plzeň 2 3 097
628. Valdhans Vít T. J. Sokol Vrané II 4 3 088
629. Heneš David JK Olomouc 3 3 079
630. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 2 3 078
631. Prax Jakub YC LS Brno 5 3 062
632. Němcová Lara YC CERE 3 3 061
633. Nalevajko Radek YC CERE 3 3 055
633. Benovič Martin YC CERE 3 3 055
635. Kudrna Jan YC LS Brno 11 3 054
636. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 3 024
637. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 023
638. Červenková Veronika KJ Těrlicko 5 3 019
639. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 001
640. Zimová Martina Delfín Jablonec 2 3 000
641. Ďásek František JK Cheb 3 2 985
642. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 984
643. Šulc Jan YC Vysoké Mýto 6 2 970
644. Horáček Jiří YC CERE 5 2 957
645. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 949
645. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 949
647. Šebková Kristýna YC LS Brno 2 2 938
648. Pavel Aleš YC CERE 8 2 934
649. Novotný Radim YC LS Brno 6 2 914
650. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 2 897
651. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 4 2 894
652. Kubáňová Nikita YC CERE 4 2 892
653. Dokoupilová Tereza Delfín Jablonec 3 2 891
654. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 2 872
655. Hajda Štěpán YC LS Brno 5 2 857
656. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 856
657. Bureš Zdeněk YC LS Brno 13 2 845
658. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 3 2 826
659. Myslíková Eliška Sail&Ski Lipno 2 2 821
660. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 2 820
661. Kunicová Alena YC CERE 5 2 819
662. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 2 814
663. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 5 2 801
664. Naxerová Nina YC CERE 5 2 776
665. Šrubařová Kristýna YC LS Brno 3 2 768
666. Nováková Ludmila YC LS Brno 10 2 753
667. Brázdová Roxana Adelaida Delfín Jablonec 2 2 717
668. Havel Filip YC Neratovice 5 2 710
668. Svoboda Lukáš YC Neratovice 5 2 710
670. Valouch Vlastimil JK Olomouc 3 2 694
671. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 2 685
671. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 2 685
673. Vigh Aoife YC LS Brno 3 2 672
674. Sluka Zbyněk JK Toušeň 5 2 666
675. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 2 2 657
676. Svobodová Annie YC Velké Dářko 3 2 654
677. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 2 640
678. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 3 2 639
679. Rozsypal Martin JK Olomouc 2 2 623
680. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 618
681. Holý Jiří Baník Ostrava 5 2 611
682. Štěpánková Jana Delfín Jablonec 3 2 606
683. Hegrová Julie Delfín Jablonec 2 2 599
684. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 4 2 598
685. Dragoun Ivan JK Plzeň 3 2 597
686. Chwalek Štěpán JK Ostrava Poruba 4 2 594
687. Záluský Tomáš YC CERE 2 2 582
687. Krejsa Milan YC CERE 2 2 582
689. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 2 564
690. Bláha Martin JK Plzeň 2 2 562
691. Hrubeš Martin 2 2 561
691. Šímová Katarína 2 2 561
693. Haken Vladimír WS Club VD 2 2 532
694. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 2 518
695. Cákoci Marek YC CERE 5 2 509
696. Fanfrlová Markéta Baník Ostrava 3 2 508
697. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 498
698. Doležel František YC Krnov 2 2 494
698. Novotný Alexandr YC Krnov 2 2 494
698. Kmenta Martin Jachtklub Brno 1 2 494
701. Havelka Jonáš ČYK 3 2 485
702. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 2 475
703. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 2 2 469
704. Korbová Ivana JK Olomouc 2 2 462
705. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 2 441
705. Němec Milan KJ Těrlicko 4 2 441
707. Juda Filip YCR Roudnice 2 2 432
708. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 2 414
709. Myslík Jan 1973 YC Lipno nad Vltavou 1 2 408
709. Smýkal Artur YC CERE 1 2 408
711. Doležal Jan JK Sokolov 1 2 406
712. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 1 2 400
712. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 2 400
714. Toth Martin ČWA 3 2 399
715. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 6 2 391
715. Tichý Jonáš YC Neratovice 2 2 391
717. Pavelková Sofie ČYK 4 2 378
717. Skalová Ema ČYK 4 2 378
719. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 2 360
720. Ptáčník Milan 1974 JK Staré Splavy 1 2 356
720. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 2 2 356
720. Vavrla Lukáš Sokol Palkovice 1 2 356
720. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 2 356
720. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 2 356
725. Mikošková Jana YC CERE 4 2 342
726. Centrichová Hana KJ Těrlicko 4 2 341
727. Madi Michaela YC CERE 6 2 325
728. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 2 320
729. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 5 2 299
730. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 2 297
731. Vastl Ladislav JK Černá v Pošumaví 2 2 289
732. Ručka Tomáš YC Kladno 1 2 263
733. Šturmová Anita ALT RS 1 2 260
733. Grabarczyk Darek YC LS Brno 1 2 260
733. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 260
736. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 259
737. Binko Štěpán JK Plzeň 4 2 256
738. Bauerová Anna Delfín Jablonec 2 2 246
739. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 2 193
740. Pitel David JK Sokolov 2 2 171
741. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 144
742. Liška Matěj JK Sokolov 3 2 132
743. Vondráček Tomáš YC CERE 4 2 116
744. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 111
745. Vacula Jiří JK Staré Splavy 1 2 104
746. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 2 2 094
747. Horánska Magdalena YC CERE 2 2 093
747. Bosne David Erik YC CERE 2 2 093
749. Vistr Tomáš 2 2 092
750. Beránková Ilona ASK Lovosice 2 2 052
750. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 2 052
752. Šabatová Barbora YC LS Brno 1 2 050
752. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 2 050
754. Hubáček Michal 2006 LS Kroměříž 2 2 037
755. Quittnerová Natálie Delfín Jablonec 2 2 033
756. Kučera Matěj TJ Lanškroun 3 2 024
756. Rek Adam TJ Lanškroun 2 2 024
758. Nuc Mario JK Plzeň 2 2 008
759. Jeništa Martin Sokol Dobřichovice 1 2 006
760. Rohlík Šimon YC Pardubice 3 1 989
761. Petrová Kristýna VS Duchcov 4 1 973
762. Leffler Alois YC Pardubice 3 1 970
762. Lefflerová Zuzana YC Pardubice 3 1 970
764. Cotte Pamela YC CERE 7 1 968
765. Červený Martin JK Plzeň 5 1 960
766. Mareš Michael YC Pardubice 2 1 936
767. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 1 928
767. Lambl Kubáňová Zuzana 1984 YC CERE 4 1 928
769. Mahnerová Simona Chemička Ústí 2 1 918
770. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 1 1 908
771. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 1 900
772. Hulínský Martin ČWA 1 1 876
773. De Vita Barbara ČYK 3 1 841
774. Blatecký Martin Jachtklub Brno 3 1 840
775. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 809
776. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 2 1 800
777. Ščerba David YC Krnov 2 1 786
778. Mojdlová Kateřina Orthodocks YC 1 1 779
779. Dolejš Rudolf ČWA 1 1 758
779. Koval Kristián KJ Těrlicko 1 1 758
779. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 1 1 758
782. Mareš Miloš YC Kladno 1 1 734
783. Novotný Petr Slávia Česká Skalice 1 1 730
784. Vašíčková Tereza YC Velké Dářko 2 1 726
785. Nováková Barbora YC CERE 3 1 717
785. Novák David YC CERE 3 1 717
787. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 2 1 696
787. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 1 696
789. Štrait Martin YC CERE 1 1 650
790. Kátrik Viktor JK Toušeň 2 1 642
791. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 2 1 626
791. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 1 626
793. Novák Jaroslav JK Plzeň 5 1 622
794. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 1 609
795. Havelková Josefina ČYK 3 1 601
796. Jedličková Michaela YC Neratovice 1 1 600
797. Buřil Miloš ALT RS 1 1 582
798. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 1 578
798. Kölbl Josef ALT Tornado z.s. 2 1 578
800. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 545
800. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 1 545
802. Najvárek Ondřej YC Lískovec 1 1 523
803. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 1 1 508
804. Jiřičková Nikola JK Toušeň 2 1 505
805. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 1 1 497
805. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 1 497
807. Popper Šimon YC Doksy 2 1 494
808. Kališová Lenka Jachtklub Brno 1 1 471
808. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 1 1 471
810. Hykrdová Sára Jachtklub Brno 3 1 454
811. Krátký Jan Slavoj Hluboká 1 1 452
811. Staňková Kateřina SK Tři sestry 1 1 452
813. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 4 1 421
814. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 1 417
815. Maršík Milan Slávia Česká Skalice 2 1 414
815. Berg Petr VS Duchcov 2 1 414
817. Martinec František Lokomotiva Cheb 1 1 406
817. Petrus van Vegchel Václav Slavoj Litoměřice 1 1 406
819. Stoklásek Petr YC CERE 1 1 385
820. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
821. Janáček Václav YC LS Brno 2 1 362
822. Pokoš Radim VS Duchcov 1 1 360
822. Panocha Tomáš YC Kladno 1 1 360
824. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 1 353
825. Dojmazov Petr YC LS Brno 5 1 351
826. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 348
827. Sidopulos Andreas YC Krnov 1 1 340
828. Všetečka Ladislav YC LS Brno 2 1 332
829. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 3 1 329
830. Quittnerová Nicol Delfín Jablonec 2 1 311
831. Denková Adéla YC CERE 3 1 310
832. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 1 1 290
832. Pavlovská Dominika YC LS Brno 4 1 290
834. Centrichová Ema KJ Těrlicko 3 1 289
835. Šenovská Laura KJ Těrlicko 4 1 277
836. Babouček Petr 1 1 261
837. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 1 248
838. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 4 1 234
839. Mužík Martin YC CERE 3 1 216
840. Balažíkova Lada YC Krnov 2 1 215
841. Diviš Miroslav YC Kovářov 1 1 212
841. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 1 212
843. Soukup Aleš VS Duchcov 2 1 208
844. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 1 206
845. Filinger Marek YC CERE 1 1 180
846. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 1 176
846. Hyspecký Jakub ALT Tornado z.s. 1 1 176
846. Kotek Kamil JK Staré Splavy 2 1 176
849. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 2 1 171
850. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 160
851. Moudrý David JK Staré Splavy 1 1 156
851. Prokopec Petr YC Pardubice 1 1 156
851. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 156
851. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 1 156
851. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 1 156
851. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 1 156
857. Kubeš Filip 1 1 142
857. Stýblo Petr JK Cheb 1 1 142
859. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 1 140
860. Hasman Radim 2006 Delfín Jablonec 1 1 139
861. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 3 1 121
862. Nováková Viktorie JK Plzeň 2 1 119
863. Štursová Pavla YC Nelahozeves 4 1 118
864. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 4 1 117
865. Štěpán David Jachtklub Brno 2 1 111
866. Hošek David Lokomotiva Cheb 2 1 103
867. Čudková Josefína Slavoj Český Těšín 5 1 102
868. Grochal Štěpán YC Dyje 1 1 094
869. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 2 1 093
869. Šmeral David JK Staré Splavy 2 1 093
869. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 1 093
869. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 1 093
873. Bobková Michaela JK Cheb 1 1 088
873. Kmoníček Jiří YC Pardubice 1 1 088
875. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 1 1 081
876. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 077
877. Marčánová AMY YC Krnov 3 1 074
878. Šiffner Jan YC Kladno 1 1 069
879. Musil Marek ČYK 2 1 068
880. Šťastná Tereza JK Staré Splavy 1 1 065
880. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 1 065
882. Mucska Pavol YC LS Brno 1 1 055
883. Václavek Viktor YC Dyje 1 1 036
884. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 3 1 013
885. Borčická Lucie ALT Vaurien 2 1 010
886. Hegrová Naďa Delfín Jablonec 1 992
887. Kaczur Vojta TJ Rapid Brno 1 989
888. Hron Petr PS Eletrika 2 984
888. Kulísek Jan PS Eletrika 2 984
890. Fiala Martin YC Znojmo 1 976
891. Holý Ivo Baník Ostrava 1 969
891. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 969
893. Bobuš David YC Znojmo 1 946
894. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 937
895. Veselý Šimon YC Pardubice 2 932
895. Jelínek Stanislav YC CERE 1 932
897. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 920
898. Motal Tomáš ČANY 3 919
899. Koláčný Rudolf YC CERE 1 917
899. Oleníček Pavel YC CERE 1 917
901. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 915
902. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 910
903. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 909
903. Čoupek Miroslav YC LS Brno 5 909
905. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 2 906
906. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 2 905
906. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 2 905
908. Peroutková Kateřina YC CERE 1 904
909. Bankov Sava YC LS Brno 1 881
910. Burska Iwona YC CERE 1 879
911. Forst Matouš YC Velké Dářko 2 877
912. Mudra Zbyněk 1972 Lokomotiva Plzeň 2 874
913. Jašíková Darina JK Staré Splavy 1 867
914. Fojtášek Kristian YC Dyje 1 846
915. Tomková Natálie Adriana LS Kroměříž 2 838
916. Vašík Martin YC LS Brno 1 831
917. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 3 830
918. Junek Vladimír JK Olomouc 2 824
919. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 820
920. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 812
920. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 812
922. Janovský Tomáš YC CERE 2 808
923. Ježowicz Zbigniew KJ Těrlicko 1 804
923. Čajčík Karel YC Pardubice 1 804
923. Podolský Miloš Chemička Ústí 1 804
923. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 804
923. Kozáková Pavlína YC Neratovice 1 804
928. Teplý Jakub YC CERE 3 800
928. Löwit Harry Císařská louka 1 800
930. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 799
931. Myšková Ema TJ Rapid Brno 1 792
932. Divíšková Vanda Delfín Jablonec 1 779
933. Kizeková Patricie YC Dyje 1 771
934. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 1 768
935. Fantová Kateřina 1968 YC LS Brno 1 754
935. Mrůzek Pavel YC Regent 1 754
937. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 752
938. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 730
939. Lipka Lukáš 1 707
939. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 707
939. Maršíková Jana 1 707
939. Hudák Jan 1 707
939. Balzer Robert JK Prostějov 1 707
939. Pacovská Jitka Slávia Česká Skalice 1 707
939. Šimková Markéta 2 707
939. Macháček Ota YC CERE 1 707
939. Lipták Richard YC CERE 1 707
939. Nedvědický Alexandr ČYK 1 707
939. Brožová Monika ALT RS 1 707
939. Škopová Barbara ČYK 2 707
939. Ježek Lukáš 1 707
952. Dolejš Tomáš Lokomotiva Cheb 1 703
953. Veselý Tomáš ASK Lovosice 1 702
954. Kaspřík Tomáš YC CERE 3 691
954. Haramija Josef YC CERE 3 691
956. Cviček Josef Sokol Tovačov 1 689
957. Žalud Tomáš ČANY 2 683
958. Ondruchová Andrea ČYK 1 681
959. Pokorna Michaela 1 678
959. Blažek Jakub Slavoj Český Těšín 1 678
961. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 646
962. Novický Michal YC Znojmo 1 645
962. Polášková Petra 1 645
964. Ševčík Marek YC LS Brno 2 633
965. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 630
965. Vogltanz Vladimír YC Kladno 1 630
967. Vice Kateřina JK Plzeň 2 622
968. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 621
969. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 610
970. Medek Pavel VS Duchcov 1 609
971. Hájek Libor JK Cheb 2 606
972. Kosina Václav YC Pardubice 2 604
972. Knapčiková Kristína YC Krnov 2 604
974. Cviček Jan Sokol Tovačov 1 602
974. Frey Zdeněk 2 602
976. Motlík Vít JK Cheb 1 597
977. Lederer Tomáš VS Duchcov 1 595
978. Blatecká Kateřina 1 594
978. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 1 594
978. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 1 594
981. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 3 580
982. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 578
982. Soukup Filip YC Regent 1 578
982. Zelinka Jiří YC CERE 1 578
985. Trnková Daniela Bohemia Poděbrady 2 562
985. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 562
987. Alešová Lada JK Plzeň 1 554
987. Matýsek Radan KJ Těrlicko 1 554
987. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 554
987. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 554
991. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 535
991. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 1 535
991. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 535
991. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 535
991. Belešová Lucie JK Černá v Pošumaví 1 535
996. Bartoš Petr 1 527
996. Bartošová Jana 1 527
998. Tkačová Lucie KJ Těrlicko 3 517
999. Ovcharenko Daria YC LS Brno 1 516
1000. Petřina Ondřej YC CERE 4 507
1001. Srdínková Simona YC Pardubice 2 506
1002. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 3 501
1003. Veselka Adam Lokomotiva Cheb 1 498
1004. Jadrná Sylva TJ Rapid Brno 1 496
1005. Česaný Prokop ČYK 1 494
1006. Švábek Jan YC CERE 1 481
1007. Homolka Miloš ALT Tornado z.s. 1 477
1008. Vitoň Jan YC Znojmo 1 469
1008. Holub Miloslav YC Znojmo 1 469
1010. Preiss Jan Egon YC LS Brno 2 457
1011. Krob Michal YC Kladno 1 456
1012. Vetíšková Lenka YC CERE 1 453
1012. Červená Monika YC LS Brno 1 453
1014. Procházková Tereza YC Pardubice 1 452
1014. Kyprá Nella YC Pardubice 1 452
1014. Dastych Petr ASK Lovosice 1 452
1014. Novák Dušan ASK Lovosice 1 452
1014. Holoubková Magdalena YC Doksy 1 452
1014. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 452
1014. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 452
1014. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 452
1022. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 1 440
1023. Bauerová Šárka YC CERE 1 432
1024. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 430
1025. Vít Ladislav JK Plzeň 1 427
1025. Vítová Jana JK Plzeň 1 427
1027. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 426
1028. Šup Robert YC Regent 1 420
1029. Sovadina Petr YCR Roudnice 2 419
1030. Vacula Karel YC Znojmo 1 404
1030. Kilb Robin 2007 YC Dyje 2 404
1030. Kilb Amber YC Dyje 2 404
1030. Kuncová Marie JK Sokolov 2 404
1030. Bartošová Andrea VS Duchcov 2 404
1030. Bartoš Jaroslav VS Duchcov 2 404
1030. Štengl Michal YC Doksy 1 404
1037. Valík Martin YCR Roudnice 1 402
1037. Valík Jiří YCR Roudnice 1 402
1037. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 402
1037. Vlachová Eliška YCR Roudnice 1 402
1041. Mego Emil ASK Lovosice 1 396
1042. Chytrá Radka YCR Roudnice 1 382
1042. Krampl Radek ČYK 1 382
1044. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 367
1044. Trčka Miroslav Baník Most 2 367
1046. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 360
1046. Ćmok Lech KJ Těrlicko 1 360
1046. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 360
1046. Nevelöšová Sára SK Štětí 1 360
1050. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 356
1050. Krupica Miloš YC LS Brno 1 356
1052. David František YC Znojmo 1 344
1053. Manič Petr Chemička Ústí 1 336
1053. Hubáček Jan ČYK 1 336
1055. Švejdová Michala YC CERE 1 335
1056. Štěch Stanislav JK Královská 1 323
1056. Fišer Roman JK Královská 1 323
1058. Juda Jakub YCR Roudnice 1 303
1058. Rajniš Jan YCR Roudnice 1 303
1058. Mravináč Petr YC Kladno 1 303
1058. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 303
1058. Stříž Tobiáš YC Krnov 1 303
1058. Cvičková Jitka Sokol Tovačov 1 303
1058. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 1 303
1065. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 301
1065. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 301
1067. Jícha Zdeněk YC CERE 2 299
1068. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 1 294
1068. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 294
1068. Quasniczka Josef JK Litoměřice 1 294
1071. Hrouda Petr YC CERE 2 286
1072. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 277
1072. Brabcová Naděžda YC LS Brno 1 277
1072. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 277
1072. Rečka Petr YC Regent 1 277
1072. Juriga Josef YC SaS 1 277
1072. Soukup Václav YC Regent 1 277
1072. Cachová Šárka YC Regent 1 277
1072. Vejrek Miloš YC Regent 1 277
1080. Trčková Stella Baník Most 1 266
1080. Gvenetadze Timur YC SaS 1 266
1082. Jaroš Lukáš Bohemia Poděbrady 1 258
1082. Petr Jiří VS Duchcov 1 258
1084. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 247
1085. Popov Adam YC CERE 1 239
1086. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 234
1086. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 234
1088. Pfeifer Josef YC CERE 2 232
1089. Martinot Gabriel YK Jestřábí 1 226
1090. Kurc David YC Regent 1 210
1090. Bielik Ivan YC LS Brno 2 210
1090. Tlach Michal YC LS Brno 1 210
1093. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 204
1094. Křenek Miloš 1 202
1094. Komárek Zdeněk YC Pardubice 1 202
1094. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 202
1094. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 1 202
1094. Nováková Nela YC Doksy 1 202
1094. Hýský Lukáš VS Duchcov 2 202
1094. Vaszi Kateřina SK Štětí 1 202
1094. Bartoš René KJ Těrlicko 1 202
1094. Symonov Mykhailo YC LS Brno 1 202
1094. Česaný Antonín ČYK 1 202
1094. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 202
1094. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 202
1094. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
1094. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 202
1094. Joachimsthaler Jan ASK Lovosice 1 202
1109. Fuchsová Edita YC Velké Dářko 1 198
1110. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 1 176
1110. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 1 176
1112. Skoumal Marek YC Znojmo 1 168
1112. Herold Čeněk YC Znojmo 1 168
1114. Kuchyňková Martina YC LS Brno 1 152
1114. Nedbal Lubomír YC LS Brno 1 152
1114. Šír Michal YC LS Brno 1 152
1117. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 149
1117. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 149
1119. Šplíchalová Iveta YC CERE 1 139
1120. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 124
1121. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
1121. Holčák Michal 1 101
1121. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 1 101
1121. Klíma Petr JK Černá v Pošumaví 1 101
1121. Mahr Tobias YC Velké Dářko 1 101
1121. Mikeška Jakub YC Krnov 1 101
1121. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
1121. Berka Radek YC LS Brno 1 101
1121. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
1121. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 1 101
1121. Vaněk Václav YC Regent 1 101
1121. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 101
1121. Krejčíková Klára YC CERE 1 101
1121. Bučány Miloš YC CERE 1 101
1121. Valík David YCR Roudnice 1 101
1121. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 101
1121. Šedivec Martin Lokomotiva Cheb 1 101
1121. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 101
1121. Cach Zdeněk YC Regent 1 101
1140. Valešová Klára 1 0
1140. Ročková Alena YC Neratovice 1 0
1140. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
1140. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 1 0
1140. Janderová Klára YC SaS 1 0
1140. Šlechta Samuel YC CERE 1 0
1140. Sellner Lukáš 1 0
1140. Kaláb Karel VS Duchcov 1 0
1140. Přikryl David YC LS Brno 1 0
1140. Mynarz Marcel KJ Těrlicko 1 0
1140. Sládeček Petr ČANY 1 0
1140. Valenová Barbora YC Krnov 1 0
1140. Konopík Matěj Jachtklub Brno 1 0
1140. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 0
1140. Košťálová Bára YC Pardubice 1 0
1140. Skořepová Eva 1971 JK Toušeň 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ