POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2022




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1157 závodníků.
Poř.JménoRočníkKlubStartů Body
1. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 21 51 259
2. Dokoupilová Beáta Jachtklub Brno 15 95 718
3. Fanta Miroslav YC LS Brno 15 28 890
4. Filip Miroslav YC LS Brno 15 6 689
5. Kováč Richard JK Prostějov 14 41 717
6. Kováč Vladimír JK Prostějov 14 62 237
7. Přikryl Jeremiáš LS Kroměříž 13 98 793
8. Hartl Radim YC LS Brno 13 9 292
9. Bureš Zdeněk YC LS Brno 13 2 845
10. Čaganová Julie Jachtklub Brno 12 43 502
11. Bareš David YC CERE 12 9 257
12. Mastník Štěpán YC CERE 12 10 198
13. Culek Jindřich YC CERE 12 11 337
14. Himmelová Klára YC Nechranice 12 62 084
15. Beroun Daniel Jachtklub Brno 11 31 824
16. Kudrna Jan YC LS Brno 11 3 054
17. Vlach Viktor YC LS Brno 11 22 026
18. Dymáková Liliana YC Vysoké Mýto 11 44 486
19. Lojková Karolína JK Černá v Pošumaví 11 27 680
20. Dragula Lukáš KJ Těrlicko 11 15 066
21. Peterka Tomáš ČYK 11 76 736
22. Tomeš Jiří JK Česká Lípa 11 92 839
23. Gelnar Lukáš KJ Těrlicko 10 20 172
24. Janáček Martin YC LS Brno 10 17 217
25. Marečková Renata Jachtklub Brno 10 16 705
26. Fikáček Jan Sokol Palkovice 10 30 936
27. Kubeš Fedor YC LS Brno 10 27 648
28. Himmel Jiří YC Nechranice 10 28 451
29. Balzerová Mariana Jachtklub Brno 10 17 575
30. Buček Adam YC LS Brno 10 3 758
31. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 10 28 904
32. Dokoupilová Linda Jachtklub Brno 10 49 200
33. Nováková Ludmila YC LS Brno 10 2 753
34. Skřepek Šimon TJ Rapid Brno 9 28 977
35. Piňosová Kristýna TJ Rapid Brno 9 57 233
36. Piňos Jindřich JK Prostějov 9 26 877
37. Navrátilová Vanda YC LS Brno 9 26 083
38. Hlavsa Tomáš Jachtklub Brno 9 31 018
39. Dokoupil Hynek Jachtklub Brno 9 24 262
40. Hanák Jakub Sokol Tovačov 9 22 982
41. Drda David Delfín Jablonec 9 51 466
42. Blatecká Michaela Jachtklub Brno 9 12 033
43. Valenta Jan YC CERE 9 49 863
44. Navrátil Václav Jachtklub Brno 9 6 607
45. Lojka Jakub JK Černá v Pošumaví 9 39 634
46. Čaganová Sofie Jachtklub Brno 9 16 415
47. Gelnar Tomáš KJ Těrlicko 9 13 567
48. Navrátil Vojtěch Jachtklub Brno 8 6 813
49. Lidaříková Ema Jachtklub Brno 8 5 843
50. Karas Filip Jachtklub Brno 8 7 696
51. Ottová Barbora Sokol Tovačov 8 7 701
52. Mahr Emma YC Velké Dářko 8 9 361
53. Navrátilová Helena YC LS Brno 8 25 857
54. Blatecká Veronika Jachtklub Brno 8 14 160
55. Karas Hynek Jachtklub Brno 8 5 616
56. Rašková Adéla ČWA 8 24 864
57. Všetečka Jan YC LS Brno 8 5 558
58. Zajíček Teo LS Kroměříž 8 16 482
59. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 8 22 356
60. Pavel Aleš YC CERE 8 2 934
61. Zahornacký Jan LS Kroměříž 8 22 019
62. Janatka Jakub YC CERE 8 4 161
63. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 8 9 055
64. Hýžová Helena Jachtklub Brno 8 20 304
65. Ottová Tereza Sokol Tovačov 8 5 219
66. Bortlíková Sára JK Ostrava Poruba 8 7 120
67. Hejnová Karolína Baník Ostrava 8 17 438
68. Buchta Jan YC LS Brno 8 17 295
69. Krejčiřík Daniel YC LS Brno 8 9 468
70. Bína Rudolf YC LS Brno 8 15 566
71. Cvikrová Berenika JK Toušeň 8 37 861
72. Rabasová Adéla YC Jezero Hlučín 8 32 961
73. Mlejnek Tomáš SK Štětí 8 30 922
74. Dítětová Tereza YC Neratovice 8 38 771
75. Lojínová Alexandra Delfín Jablonec 8 45 856
76. Skalický Vladimír LK Štěchovice 8 36 086
77. Bělunková Tatiana Baník Ostrava 8 33 761
78. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 8 48 436
79. Otevřel Pavel YC LS Brno 8 4 808
80. Gebhart Zdeněk JK Cheb 8 48 961
81. Dítětová Anna Marie YC Neratovice 8 38 771
82. Winkler Adam JK Toušeň 8 37 861
83. Rais Michal SK Štětí 8 49 178
84. Krč Lukáš JK Prostějov 8 35 324
85. Václavík Jakub JK Česká Lípa 7 48 489
86. Plotěná Viktorie Jachtklub Brno 7 6 956
87. Malínek David YC CERE 7 4 450
88. Pavlík Jiří YC LS Brno 7 9 199
89. Šmidtmajer Lukáš YC LS Brno 7 9 215
90. Mikula Daniel LS Kroměříž 7 17 664
91. Schwanzer Albert YC LS Brno 7 11 875
92. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 7 40 836
93. Indrák Jiří Sokol Tovačov 7 20 431
94. Buchtová Sarah YC LS Brno 7 4 797
95. Gráczová Dorota JK Ostrava Poruba 7 9 511
96. Veselá Ema YC Vysoké Mýto 7 16 235
97. Zajíček Alf LS Kroměříž 7 9 614
98. Hanák Vít Sokol Tovačov 7 10 576
99. Cotte Pamela YC CERE 7 1 968
100. Spousta Petr YC LS Brno 7 3 362
101. Drahorádová Ema JK Cheb 7 13 346
102. Kouřil Vít Jachtklub Brno 7 11 309
103. Hejnová Anna Baník Ostrava 7 11 249
104. Motlíková Pavlína JK Cheb 7 13 761
105. Dvořák Jan JK Staré Splavy 7 13 926
106. Pfeifer Matyáš YC Neratovice 7 14 216
107. Mojdl Martin YC Kladno 7 4 820
108. Janoušek Vojtěch YC LS Brno 7 3 817
109. Mátl Albert Jachtklub Brno 7 3 856
110. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 7 35 949
111. Kaloš Martin YC CERE 7 10 263
112. Beroun Marek Jachtklub Brno 7 10 064
113. Soukal Miloslav YC Neratovice 7 21 717
114. Kováčová Tereza JK Prostějov 7 16 318
115. Lassig Jiří JK Staré Splavy 7 20 886
116. Štěpánek Jan 1973 Delfín Jablonec 7 17 595
117. Grodl Tomáš YC Velké Dářko 7 12 167
118. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 7 23 005
119. Žáček Jiří Baník Ostrava 7 23 026
120. Seibt Miloš YC Neratovice 7 4 547
121. Křenková Kristýna YC LS Brno 7 30 512
121. Křenková Monika YC LS Brno 7 30 512
123. Čermák Josef YC Neratovice 7 4 547
124. Vacula Martin JK Staré Splavy 7 22 583
125. Dadák Lukáš YC LS Brno 7 54 916
126. Buchtová Agnes YC LS Brno 7 7 295
127. Viščor Dan YC LS Brno 7 54 916
128. Winklerová Anna JK Toušeň 7 8 139
129. Viščorová Nela YC LS Brno 7 25 107
130. Ščerba Kamil 1969 Sokol Palkovice 7 25 104
131. Martiš Max Jachtklub Brno 7 8 690
132. Šlechtická Kateřina 2005 YC LS Brno 7 25 107
133. Jochovič Josef YC Neratovice 6 25 316
134. Loužek Štěpán JK Plzeň 6 21 901
135. Chládek Dan YC LS Brno 6 16 331
136. Baštář Ondřej Lokomotiva Plzeň 6 35 578
137. Klímová Johana ČYK 6 15 445
138. Kraus Lukáš JK Česká Lípa 6 35 578
139. Hrubý David YC Nechranice 6 26 127
140. Vlčková Světlana VS Duchcov 6 5 594
141. Brabec Václav YC CERE 6 30 918
142. Pešková Adéla YC LS Brno 6 14 177
143. Tlapáková Zuzana SK Štětí 6 14 687
144. Roček Matyáš YC Neratovice 6 13 142
145. Nápravník Jakub ČYK 6 11 734
146. Chlumská Tereza JK Staré Splavy 6 27 808
147. Košíková Matilda ČYK 6 12 442
148. Horváth Pavel ČYK 6 11 606
149. Knorr Petr VS Duchcov 6 11 459
150. Falc Andino Federico Milan YC CERE 6 11 435
151. Pitelová Ema JK Sokolov 6 7 599
152. Tlapák Vojtěch SK Štětí 6 13 159
153. Madi Michaela YC CERE 6 2 325
154. Ottová Hana Sokol Tovačov 6 27 706
154. Hanáková Marcela Sokol Tovačov 6 27 706
156. Rážová Lea VS Duchcov 6 3 698
157. Halouzka Jakub MYK 6 36 729
158. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 6 7 474
159. Pavlovský Josef YC LS Brno 6 13 764
160. Červenka Matouš JK Olomouc 6 27 657
161. Směšný Marek JK Prostějov 6 34 161
162. Kryštof Šimon YC LS Brno 6 5 487
163. Skala Filip JK Cheb 6 10 018
164. Bílek Tomáš Sokol Palkovice 6 2 391
165. Novotný Radim YC LS Brno 6 2 914
166. Moucha Pavel YC Doksy 6 19 438
167. Košík Benjamín ČYK 6 9 681
168. Knetig Jindřich YC LS Brno 6 8 515
169. Zákoucký Václav ČYK 6 20 062
170. Klíma Jáchym ČYK 6 18 246
171. Audy Dan Jachtklub Brno 6 22 487
172. Skořepová Anna JK Toušeň 6 31 454
173. Štantejský Jan ALT RS 6 49 633
174. Cintlová Zuzana JK Cheb 6 17 763
175. Štursová Lucie JK Plzeň 6 4 833
176. Konopík Tomáš Jachtklub Brno 6 8 390
177. Růžička Luděk JK Toušeň 6 22 075
177. Jiřička Tomáš JK Toušeň 6 22 075
179. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 6 17 569
180. Chlupová Kateřina Jachtklub Brno 6 17 134
181. Parůžek Jiří JK Toušeň 6 17 473
182. Kříž Jan SK Štětí 6 21 105
183. Šulc Jan YC Vysoké Mýto 6 2 970
184. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 6 18 836
185. Nebeská Josefína ČYK 6 6 613
186. Lambl Vojtěch 1989 YC Neratovice 5 11 428
187. Škvařil Patrik YC LS Brno 5 8 821
188. Červenková Veronika KJ Těrlicko 5 3 019
189. Bulušek Matěj Bohemia Poděbrady 5 6 796
190. Sluka Zbyněk JK Toušeň 5 2 666
191. Dymák Matyáš YC Vysoké Mýto 5 7 510
192. Sklářová Julie LS Kroměříž 5 7 571
193. Vinterlíková Karolína YC Doksy 5 7 172
194. Vojík Matěj YCR Roudnice 5 6 346
195. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 11 854
195. Pour Václav Slavoj Hluboká 5 11 854
197. Konopík Šimon Jachtklub Brno 5 11 111
198. Krchňavý Vojtěch YCR Roudnice 5 6 346
199. Dragoun Vítek JK Plzeň 5 3 336
200. Horáček Jiří YC CERE 5 2 957
201. Holý Jiří Baník Ostrava 5 2 611
202. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 5 10 948
203. Beneš Filip T. J. Sokol Vrané II 5 2 801
204. Havel Filip YC Neratovice 5 2 710
205. Štěpánek Jiří Delfín Jablonec 5 9 466
206. Harmáček Milan Lokomotiva Plzeň 5 9 410
207. Ira David Jachtklub Brno 5 7 359
208. Sadílková Nela Delfín Jablonec 5 43 357
209. Brejšová Nevena JK Cheb 5 6 515
210. Cákoci Marek YC CERE 5 2 509
211. Krchňavý Vít YCR Roudnice 5 6 501
212. Outrata Jiří JK Toušeň 5 6 499
213. Naxerová Nina YC CERE 5 2 776
214. Muchová Kateřina JK Česká Lípa 5 10 274
215. Němec Jiří Slavoj Hluboká 5 10 948
216. Trubačíková Hana YC LS Brno 5 8 023
217. Kunicová Alena YC CERE 5 2 819
218. Svoboda Lukáš YC Neratovice 5 2 710
219. Záchvěj Filip Baník Most 5 9 187
220. Svobodová Sára JK Česká Lípa 5 10 274
221. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 5 2 299
222. Hajda Štěpán YC LS Brno 5 2 857
223. Prax Jakub YC LS Brno 5 3 062
224. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 2 193
225. Janáček Vojtěch YC LS Brno 5 10 719
226. Nápravníková Kořanová Johana YC Neratovice 5 10 765
227. Fiala Alexandr YC LS Brno 5 8 692
228. Štafa Patrick MYK 5 28 554
229. Kuthanová Eliška YC LS Brno 5 5 389
230. Karas Tomáš Jachtklub Brno 5 33 840
231. Beretová Adéla ČYK 5 5 246
232. Vaszi Mikuláš SK Štětí 5 14 625
233. Ziegenfuss Denis YC CERE 5 3 868
234. Košvica Jakub YC LS Brno 5 15 073
235. Kafková Petra YC Velké Dářko 5 15 077
236. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 5 31 165
237. Daněk Jan YC LS Brno 5 15 432
238. Binko Šimon JK Plzeň 5 5 488
239. Sazamová Eliška ČYK 5 22 658
240. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 5 15 629
241. Sazama Michal ČYK 5 22 658
242. Plecitý Martin JK Toušeň 5 15 851
243. Bělík Jan JK Sokolov 5 22 168
244. Pokorný Jiří LS Kroměříž 5 4 854
245. Lawson Andrew 2002 JK Staré Splavy 5 17 393
246. Neumann Lukáš YC RODOP 5 23 454
247. Štolbová Ela ČYK 5 21 781
248. Čudková Josefína Slavoj Český Těšín 5 1 102
249. Rezek Richard JK Cheb 5 5 159
250. Pelnář Petr Lokomotiva Plzeň 5 33 570
251. Houšková Klára YC CERE 5 21 409
252. Brejšová Violeta JK Cheb 5 5 166
253. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 5 31 982
254. Bartoš Richard 1969 YC Lískovec 5 20 259
255. Čoupek Miroslav YC LS Brno 5 909
256. Ptašnik Vladislav YK Jestřábí 5 17 899
257. Kališová Markéta Jachtklub Brno 5 18 009
258. Tomolová Kateřina ČYK 5 18 016
259. Halouzková Marie MYK 5 18 116
260. Čoupek Ondřej YC LS Brno 5 909
261. Podrábská Adéla SK Štětí 5 14 247
262. Babický Josef JK Česká Lípa 5 23 208
263. Maršálková Michaela ČYK 5 5 246
264. Jiránek Radek YCR Roudnice 5 4 970
265. Vacula Karel YC Znojmo 5 12 114
266. Červený Martin JK Plzeň 5 1 960
267. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 5 4 891
268. Sláma Ivo Jachtklub Brno 5 6 017
269. Snopek Martin Slavoj Hluboká 5 4 891
270. Nováček Vojtěch Jachtklub Brno 5 12 254
271. Beneš Jiří YC CERE 5 4 407
272. Burda František JK Česká Lípa 5 29 116
273. Cintl Václav JK Česká Lípa 5 27 095
274. Horký Antonín YC CERE 5 13 333
275. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 5 4 411
276. Novák Jaroslav JK Plzeň 5 1 622
277. Stibůrek Matěj Orthodocks YC 5 13 530
278. Nejezchlebová Dominika YC LS Brno 5 4 804
279. Kotek Michal JK Staré Splavy 5 26 303
280. Drábek Oldřich YC Vysoké Mýto 5 14 139
281. Pokorná Sára LS Kroměříž 5 4 237
282. Sivý Josef Slavoj Hluboká 5 31 165
283. Ráža Matyáš VS Duchcov 5 5 090
284. Dojmazov Petr YC LS Brno 5 1 351
285. De Vita Carla ČYK 5 4 860
286. Šormová Marcela YC LS Brno 4 5 075
287. Richterová Eliška YC Pardubice 4 6 896
288. Kalivoda Ondřej YC LS Brno 4 4 088
289. Bónová Julia YC LS Brno 4 6 825
290. Kubáňová Nikita YC CERE 4 2 892
291. Najvárková Magdaléna Orthodocks YC 4 6 896
292. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 499
293. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 4 7 324
294. Drahorád Petr JK Cheb 4 5 032
295. Šiknerová Adriana YC CERE 4 4 962
296. Szmaragowski David YC DIM Bezdrev 4 7 095
297. Benovičová Viktorie YC CERE 4 4 962
298. Ptáčková Markéta YC Velké Dářko 4 7 436
299. Jiránková Karolína YCR Roudnice 4 4 289
300. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 4 2 894
301. Michalčín Šimon YC CERE 4 4 446
302. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 4 4 205
303. Daněk Kryštof YC LS Brno 4 4 464
304. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 4 5 274
305. Dressler Antonín ČYK 4 3 243
306. Brejník Lubomír 1979 Slavoj Litoměřice 4 3 788
307. Krejčiříková Karolína YC LS Brno 4 3 778
308. Ptášníková Viktorie YC Krnov 4 6 470
309. Perničková Lucie Jachtklub Brno 4 6 467
310. Novák Vojtěch YC Doksy 4 6 352
311. Grabarczyková Anna YC LS Brno 4 5 792
312. Krejčiřík Jan YC LS Brno 4 3 778
313. Karbusický Jaroslav Bohemia Poděbrady 4 6 340
314. Satranská Zuzana YC Pardubice 4 3 675
315. Ročková Anežka YC Neratovice 4 5 748
316. Sachs Vojtěch Jachtklub Brno 4 3 631
317. Horynová Alexandra Bohemia Poděbrady 4 3 504
318. Juha Jan Lokomotiva Plzeň 4 6 246
319. Škoda Michal YC Neratovice 4 3 446
320. Šanda Radek YC CERE 4 6 162
321. Štruncová Michaela YC Neratovice 4 3 446
322. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 4 6 122
323. Plachý Jonáš YC Pardubice 4 3 441
324. Vaszi Victoria SK Štětí 4 3 197
325. Janatka Jan Císařská louka 4 3 792
326. Krejčík Václav YC Neratovice 4 5 388
327. Doležel Ondřej YC CERE 4 3 974
328. Valdhans Vít T. J. Sokol Vrané II 4 3 088
329. Spurný Kryštof YC Neratovice 4 3 097
330. Čermák Josef YC Neratovice 4 5 388
331. Klíma Vojtěch ČYK 4 3 164
332. Nantl Ondřej YC CERE 4 4 822
333. Beerová Anežka SK Štětí 4 4 777
334. Lokajíčková Lucie ČYK 4 3 164
335. Špaček Matěj YC CERE 4 3 438
336. Staněk Jan YC Doksy 4 3 166
337. Pfeiferová Veronika YC Nechranice 4 3 180
338. Krása Štěpán YC CERE 4 3 974
339. Novák Adam YC Doksy 4 5 414
340. Busta Anna ČYK 4 6 588
341. Novotný Ondřej YC LS Brno 4 5 445
342. Hanák Vladimír Lokomotiva Cheb 4 6 545
342. Hadašová Jana Lokomotiva Cheb 4 6 545
344. Pitel Štěpán JK Sokolov 4 5 545
345. Nalezenec Vojtěch YC Vysoké Mýto 4 5 639
346. Bryxová Lucie YC Nechranice 4 3 180
347. Krejčí Jakub YC LS Brno 4 7 550
348. Kořan Petr YC Neratovice 4 11 104
349. Smrčka Jiří ČYK 4 7 556
350. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 13 905
351. Martan Matěj Lokomotiva Plzeň 4 17 128
352. Šebor Martin Morgan ČYK 4 17 063
353. Košlerová Marie Slavoj Litoměřice 4 1 117
354. Štursová Pavla YC Nelahozeves 4 1 118
355. Chalupníková Kristýna TJ Rapid Brno 4 15 391
356. Stibůrková Eliška Orthodocks YC 4 14 902
356. Hanton Josef Lokomotiva Plzeň 4 14 902
358. Holčák Michal Slavoj Litoměřice 4 1 234
359. Šenovská Laura KJ Těrlicko 4 1 277
360. Pavlovská Dominika YC LS Brno 4 1 290
361. Bulušek Ondřej Bohemia Poděbrady 4 1 421
362. Vrána Petr TJ Rapid Brno 4 17 443
363. Klíma Ondřej YC Doksy 4 13 515
364. Kuchař Jan YC CERE 4 13 487
365. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 4 13 027
366. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 4 7 626
367. Szmaragowski Dominik YC DIM Bezdrev 4 12 823
368. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 1 928
368. Lambl Kubáňová Zuzana 1984 YC CERE 4 1 928
370. Zákoucký Hynek ČYK 4 11 989
371. Richter Zdeněk YC Doksy 4 11 662
372. Kafka Richard YC Velké Dářko 4 11 647
373. Petrová Kristýna VS Duchcov 4 1 973
374. Šercl Ondřej Delfín Jablonec 4 17 399
375. Hrubý Pavel ČWA 4 17 484
376. Kvasnik Milan YC Neratovice 4 11 104
377. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 4 31 763
378. Kučera Petr TJ Rapid Brno 4 74 235
379. Kamenský Radim YC Velké Dářko 4 62 346
380. Švíková Barbora YC CERE 4 45 156
381. Švíková Kateřina YC CERE 4 38 379
382. Pavlišová Michaela YC Kovářov 4 36 202
382. Pavliš Marek YC Kovářov 4 36 202
384. Petřina Ondřej YC CERE 4 507
385. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 4 33 274
386. Červeň Matěj Lokomotiva Plzeň 4 32 762
387. Pavlišová Klára YC Kovářov 4 31 763
388. Nevelöš Tibor SK Štětí 4 31 162
389. Najvárek Matěj YC Lískovec 4 18 502
390. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 4 29 072
391. Matoušková Eva YC Neratovice 4 27 696
391. Mertlová Michaela YC Regent 4 27 696
393. Valenta Max YC CERE 4 27 152
394. Nevelöš Adam SK Štětí 4 26 807
395. Štolba Marek ČYK 4 25 479
396. Halouzka Michal MYK 4 23 679
397. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 4 21 544
398. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 4 20 424
399. Musil Tomáš 1976 YC RODOP 4 19 378
400. Borkovec Bořek YC Lískovec 4 18 502
401. Kubový Martin JK Toušeň 4 11 156
402. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 4 4 644
403. Rezková Ludmila JK Cheb 4 4 673
404. Szmaragowski Daniel YC DIM Bezdrev 4 8 822
405. Němec Milan KJ Těrlicko 4 2 441
406. Netík Pavel YC Velké Dářko 4 9 272
407. Chwalek Štěpán JK Ostrava Poruba 4 2 594
408. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 4 2 598
409. Roček Roman YC Neratovice 4 8 936
410. Machovská Lucie ALT Vaurien 4 8 914
411. Podrábská Denisa SK Štětí 4 8 858
412. Vondráček Tomáš YC CERE 4 2 116
413. Sladký Martin ČWA 4 8 737
414. Pavelková Sofie ČYK 4 2 378
415. Licková Aneta Bohemia Poděbrady 4 8 538
416. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 4 8 494
417. Verl Jan Delfín Jablonec 4 8 361
418. Bartušková Roxie Berta ČYK 4 8 349
419. Bernt Bartoloměj JK Staré Splavy 4 8 210
420. Lokajíčková Kateřina ČYK 4 8 164
421. Boháč Daniel YC LS Brno 4 8 138
422. Will Jan Lokomotiva Plzeň 4 7 750
422. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 4 7 750
424. Kučerová Michaela TJ Lanškroun 4 9 703
425. Szmaragowski Michaela YC DIM Bezdrev 4 8 822
426. Binko Štěpán JK Plzeň 4 2 256
427. Mikošková Jana YC CERE 4 2 342
428. Skalová Ema ČYK 4 2 378
429. Centrichová Hana KJ Těrlicko 4 2 341
430. Raška Marek ČWA 4 10 765
431. Neumann Vojtěch T. J. Sokol Vrané II 3 580
432. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 3 621
433. Valouch Vlastimil JK Olomouc 3 2 694
434. Pitel Šimon JK Sokolov 3 4 392
435. Zima Daniel Delfín Jablonec 3 4 326
436. Bauer František YC CERE 3 3 339
437. Novák David YC CERE 3 1 717
438. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 3 2 685
439. Michalík Daniel Delfín Jablonec 3 4 326
440. Haramija Josef YC CERE 3 691
440. Kaspřík Tomáš YC CERE 3 691
442. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 3 2 685
443. Teplý Jakub YC CERE 3 800
444. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 3 2 984
445. Lejhanec David YC Pardubice 3 4 229
446. Iljuchin Matěj JK Staré Splavy 3 4 215
447. Králová Lucie TJ Rapid Brno 3 3 351
448. Leffler Alois YC Pardubice 3 1 970
449. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 3 4 205
450. Liška Matěj JK Sokolov 3 2 132
451. Koleňák Matěj YC LS Brno 3 4 558
452. Šilhavý Jaromír JK Plzeň 3 2 826
453. Kučera Michal Chemička Ústí 3 2 856
454. Kuthan Jiří 1973 YC Lískovec 3 4 530
455. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 2 820
456. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 3 501
457. Kučera Matěj TJ Lanškroun 3 2 024
458. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 3 4 445
459. Šrubařová Kristýna YC LS Brno 3 2 768
460. Labuda Ondřej YC LS Brno 3 3 202
461. Rohlík Šimon YC Pardubice 3 1 989
462. Kašpar Antonín YC CERE 3 4 453
463. Dokoupilová Tereza Delfín Jablonec 3 2 891
464. Brejcha Viktor YC CERE 3 3 268
465. Tkačová Lucie KJ Těrlicko 3 517
466. Žemlička Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 820
467. Horáková Karolína T. J. Sokol Vrané II 3 830
468. Ďásek František JK Cheb 3 2 985
469. Blatecký Martin Jachtklub Brno 3 1 840
470. Mužík Martin YC CERE 3 1 216
471. Makrlík Dušan JK Klatovy 3 2 356
472. Heneš David JK Olomouc 3 3 079
473. Dragoun Ivan JK Plzeň 3 2 597
474. De Vita Barbara ČYK 3 1 841
475. Centrichová Ema KJ Těrlicko 3 1 289
476. Denková Adéla YC CERE 3 1 310
477. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 3 1 121
478. Keršner Ferdinand Sokol Letovice 3 1 329
479. Fanfrlová Markéta Baník Ostrava 3 2 508
480. Havelka Jonáš ČYK 3 2 485
481. Rešl Pavel VS Duchcov 3 3 500
482. Toth Martin ČWA 3 2 399
483. Hykrdová Sára Jachtklub Brno 3 1 454
484. Havelková Josefina ČYK 3 1 601
485. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 3 908
486. Štěpánková Jana Delfín Jablonec 3 2 606
487. Valouch Libor JK Olomouc 3 3 585
488. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 3 2 297
489. Vigh Aoife YC LS Brno 3 2 672
490. Motal Tomáš ČANY 3 919
491. Svobodová Annie YC Velké Dářko 3 2 654
492. Halmoši Dominik ALT Tornado z.s. 3 4 045
493. Solfronk Antonín YC Nechranice 3 3 981
494. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 3 3 975
495. Blatecká Eliška Jachtklub Brno 3 1 013
496. Benovič Martin YC CERE 3 3 055
497. Loužek Karel JK Plzeň 3 3 952
498. Marčánová AMY YC Krnov 3 1 074
499. Juha Roman Lokomotiva Plzeň 3 1 093
500. Lefflerová Zuzana YC Pardubice 3 1 970
501. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 3 2 639
502. Nalevajko Radek YC CERE 3 3 055
503. Němcová Lara YC CERE 3 3 061
504. Kaláb Jindřich VS Duchcov 3 3 368
505. Nováková Barbora YC CERE 3 1 717
506. Chlumský Tomáš JK Staré Splavy 3 3 714
507. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 3 27 776
508. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 209
509. Povolný Adam JK Staré Splavy 3 9 975
510. Kršňák Jakub VS Duchcov 3 9 116
511. Diviš Ivo YC Dyje 3 9 092
512. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 8 763
512. Záluský Kamil YC Nechranice 3 8 763
514. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 3 8 715
515. Licková Nikola Bohemia Poděbrady 3 8 538
516. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 8 393
517. Hrubý Karel Jachtklub Brno 3 8 093
518. Hendrych Václav YC Doksy 3 7 862
519. Ott Adam Jachtklub Brno 3 7 484
520. Hrubý Tadeáš Lokomotiva Plzeň 3 7 417
521. Roušal Jakub YC CERE 3 7 278
522. Bulušek Jiří Bohemia Poděbrady 3 7 098
523. Dudák Marek YC CERE 3 10 083
524. Svoboda Petr 1969 Bohemia Poděbrady 3 7 098
525. Rathousová Berta YC CERE 3 7 052
525. Beránková Klára YC CERE 3 7 052
527. Čulenová Karolína YC CERE 3 7 046
528. Čajčík Jan YC LS Brno 3 6 951
529. Pavlovský Marek YC LS Brno 3 6 724
530. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 3 6 613
531. Paigerová Nina YC CERE 3 6 495
532. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 3 6 246
533. Košťálová Anna YC Pardubice 3 6 148
534. Vrána Adam ČYK 3 6 114
535. Zalabák Petr Chemička Ústí 3 6 102
536. Křenek Marek Delfín Jablonec 3 6 088
537. Nalevajko Šimon ČYK 3 5 963
538. Jedlička Jan YC Neratovice 3 10 045
539. Paigerová Vanda YC CERE 3 10 105
540. Kršňák Jan VS Duchcov 3 5 893
541. Kramplová Annamaria ČYK 3 14 453
542. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 3 26 683
542. Zanker Zbyněk JK Staré Splavy 3 26 683
544. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 3 27 870
545. Teplý Viktor Jachtklub Brno 3 34 308
546. Plhoň Adam 1982 SK Tři sestry 3 25 289
547. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 3 23 528
548. Hnitka Martin YC Nechranice 3 20 462
549. Vastl Tomáš JK Černá v Pošumaví 3 19 616
550. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 18 651
551. Pavliš Jiří YC Kovářov 3 16 641
552. Fetterle David JK Česká Lípa 3 15 482
553. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 3 15 307
554. Křížek David Lokomotiva Plzeň 3 14 868
555. Rameš Ivan JK Česká Lípa 3 14 084
556. Mrzílková Lenka YC Neratovice 3 10 306
557. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 3 14 046
558. Knetig Jindřich YC LS Brno 3 13 602
559. Bezušková Jana YC Neratovice 3 13 288
560. Deutscher Patrik JK Staré Splavy 3 12 885
560. Prchal Vít JK Staré Splavy 3 12 885
562. Chalupníková Klára TJ Rapid Brno 3 12 197
563. Bauerová Markéta YC CERE 3 11 647
563. Holá Magdaléna Lokomotiva Plzeň 3 11 647
565. Hrabalová Veronika YC SaS 3 11 285
565. Sobotka Jakub ALT Cat Open 3 11 285
567. Winkler Pavel JK Toušeň 3 10 984
567. Verner Jaroslav JK Toušeň 3 10 984
569. Jeřábek Petr YC CERE 3 10 309
569. Bezušek Kristián YC CERE 3 10 309
571. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 3 5 908
572. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 3 10 550
573. Iljuchin Jonáš ČYK 3 5 747
574. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 3 4 860
575. Štěpánková Kristýna Delfín Jablonec 3 5 558
576. Plotěný Jan TJ Rapid Brno 3 4 750
577. Veselý Vilém JK Staré Splavy 3 5 405
578. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 3 4 831
579. Sušil Jan Císařská louka 3 4 834
580. Šamšulová Tereza YC CERE 3 4 860
581. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 3 5 171
582. Sklenář Matěj YC LS Brno 3 4 743
583. Formánková Kateřina ALT Vaurien 3 5 158
584. Krieglstein Jan JK Cheb 3 4 906
585. Dvořák Tobiáš JK Staré Splavy 3 4 927
586. Sehnal Pavel ČWA 3 5 000
587. Berntová Ela JK Staré Splavy 3 5 147
588. Mušálek Pavel YC Kozmice 3 5 125
589. Mašková Tereza YC DIM Bezdrev 3 5 572
590. Kokeš Petr Jachtklub Brno 3 4 800
591. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 4 648
592. Hrouda Petr YC CERE 2 286
593. Sivý Filip Slavoj Hluboká 2 1 900
594. Houdek Roman YC LS Brno 2 12 260
595. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 2 12 527
596. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 809
597. Frey Zdeněk 2 602
598. Žalud Tomáš ČANY 2 683
599. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 2 1 800
600. Ščerba David YC Krnov 2 1 786
601. Vašíčková Tereza YC Velké Dářko 2 1 726
602. Dressler Josef ČYK 2 4 687
603. Trnková Daniela Bohemia Poděbrady 2 562
604. Horyna Otakar Bohemia Poděbrady 2 1 696
604. Horynová Jitka Bohemia Poděbrady 2 1 696
606. Kátrik Viktor JK Toušeň 2 1 642
607. Mahnerová Simona Chemička Ústí 2 1 918
608. Veselá Jana Lokomotiva Cheb 2 1 626
608. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 1 626
610. Pačanda Jiří Bohemia Poděbrady 2 562
611. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 2 1 609
612. Chlebna Milan YC Kovářov 2 13 358
613. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 2 1 578
613. Kölbl Josef ALT Tornado z.s. 2 1 578
615. Čeněk Jiří Bohemia Poděbrady 2 1 545
615. Jaroš Marek Bohemia Poděbrady 2 1 545
617. Jícha Zdeněk YC CERE 2 299
618. Jiřičková Nikola JK Toušeň 2 1 505
619. Popper Šimon YC Doksy 2 1 494
620. Koutná Martina YC Bystrc Brno 2 13 455
621. Havrda Luboš Delfín Jablonec 2 4 449
622. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 2 5 753
623. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 2 12 222
624. Maršík Milan Slávia Česká Skalice 2 1 414
625. Bosne David Erik YC CERE 2 2 093
626. Kukla Jaromír ČYK 2 4 289
627. Vastl Ladislav JK Černá v Pošumaví 2 2 289
628. Pfeifer Josef YC CERE 2 232
629. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 2 2 259
630. Hrubý Jan ALT RS 2 10 521
631. Bauerová Anna Delfín Jablonec 2 2 246
632. Vice Kateřina JK Plzeň 2 622
633. Pitel David JK Sokolov 2 2 171
634. Hájek Libor JK Cheb 2 606
635. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 2 2 144
636. Mertinová Nicole ČWA 2 4 293
637. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 2 111
638. Hohenberger Jiří Chemička Ústí 2 2 094
639. Horánska Magdalena YC CERE 2 2 093
640. Vistr Tomáš 2 2 092
641. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 2 12 222
642. Beránková Ilona ASK Lovosice 2 2 052
642. Beránek Ivo ASK Lovosice 2 2 052
644. Hubáček Michal 2006 LS Kroměříž 2 2 037
645. Quittnerová Natálie Delfín Jablonec 2 2 033
646. Kosina Václav YC Pardubice 2 604
647. Rek Adam TJ Lanškroun 2 2 024
648. Nuc Mario JK Plzeň 2 2 008
649. Ševčík Marek YC LS Brno 2 633
650. Knapčiková Kristína YC Krnov 2 604
651. Mrázová Sylvia YC Nechranice 2 4 403
652. Storch Petr Chemička Ústí 2 11 754
652. Palkovský Tomáš SK Štětí 2 11 754
654. Maslov Kyrylo YC Lískovec 2 4 899
655. Mareš Michael YC Pardubice 2 1 936
656. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 2 1 417
657. Berg Petr VS Duchcov 2 1 414
658. Maier Michael JK Staré Splavy 2 38 830
659. Loos Jiří TJ Rapid Brno 2 4 586
660. Bartošová Andrea VS Duchcov 2 404
660. Bartoš Jaroslav VS Duchcov 2 404
662. Myslík Matyáš YC Lipno nad Vltavou 2 18 434
663. Kuncová Marie JK Sokolov 2 404
664. Musil Marek ČYK 2 1 068
665. Sovadina Petr YCR Roudnice 2 419
666. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 752
667. Borčická Lucie ALT Vaurien 2 1 010
668. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 2 430
669. Hron Petr PS Eletrika 2 984
669. Kulísek Jan PS Eletrika 2 984
671. Veselý Šimon YC Pardubice 2 932
672. Slívová Jana YC Nechranice 2 31 712
673. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 2 19 460
674. Slíva Martin ČWA 2 20 147
675. Ostrý Dominik YC LS Brno 2 17 591
676. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 2 906
677. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 2 905
677. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 2 905
679. Preiss Jan Egon YC LS Brno 2 457
680. Forst Matouš YC Velké Dářko 2 877
681. Svanovská Helena YC LS Brno 2 4 668
682. Mudra Zbyněk 1972 Lokomotiva Plzeň 2 874
683. Tomková Natálie Adriana LS Kroměříž 2 838
684. Prokýšek Petr Orthodocks YC 2 4 605
685. Junek Vladimír JK Olomouc 2 824
686. Srdínková Simona YC Pardubice 2 506
687. Šuma Stanislav ASK Lovosice 2 812
687. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 2 812
689. Janovský Tomáš YC CERE 2 808
690. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 2 1 093
690. Šmeral David JK Staré Splavy 2 1 093
692. Janáček Václav YC LS Brno 2 1 362
693. Trčka Miroslav Baník Most 2 367
694. Sadílek Adam Delfín Jablonec 2 14 009
695. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 348
696. Všetečka Ladislav YC LS Brno 2 1 332
697. Škopová Barbara ČYK 2 707
698. Šturma Petr YC Regent 2 4 690
699. Tomažic Adam Orthodocks YC 2 4 822
700. Vacula Jan YC Znojmo 2 14 167
701. Staniek Štěpán Orthodocks YC 2 4 260
702. Guryča Daniel YC CERE 2 14 736
703. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 2 1 248
704. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 2 4 502
705. Lidařík Rudolf YC LS Brno 2 14 920
706. Balažíkova Lada YC Krnov 2 1 215
707. Soukup Aleš VS Duchcov 2 1 208
708. Kotek Kamil JK Staré Splavy 2 1 176
709. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 2 1 093
710. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 2 1 171
711. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 1 160
712. Šimková Markéta 2 707
713. Gvenetadze Hana JK Černá v Pošumaví 2 367
714. Hornof Tomáš Chemička Ústí 2 1 140
715. Kilb Robin 2007 YC Dyje 2 404
716. Řezníček Tomáš YC Velké Dářko 2 4 767
717. Nováková Viktorie JK Plzeň 2 1 119
718. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 2 4 754
718. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 2 4 754
720. Štěpán David Jachtklub Brno 2 1 111
721. Hošek David Lokomotiva Cheb 2 1 103
722. Říčanová Nicol SK Štětí 2 17 423
723. Kilb Amber YC Dyje 2 404
724. Kučerová Lucie JK Prostějov 2 5 079
725. Quittnerová Nicol Delfín Jablonec 2 1 311
726. Holanec Martin Slávia Česká Skalice 2 10 115
727. Baštářová Veronika Lokomotiva Plzeň 2 8 048
728. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 3 368
729. Novotný Štěpán JK Cheb 2 7 551
730. Povolný Jakub JK Staré Splavy 2 3 392
731. Petrák Jan ALT Tornado z.s. 2 3 423
732. Beneš Štěpán YK Jestřábí 2 7 638
733. Myslíková Eliška Sail&Ski Lipno 2 2 821
734. Beneš Petr YK Jestřábí 2 7 638
735. Tesař David ASK Lovosice 2 3 858
735. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 858
737. Verl Vojtěch Delfín Jablonec 2 3 451
738. Bryx Petr YC Nechranice 2 8 056
739. Mareček Josef JK Staré Splavy 2 5 223
740. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 2 3 487
741. Martinkovičová Monika YC Nechranice 2 8 116
742. Hrebicek Tobias Orthodocks YC 2 6 602
743. Motl Luboš YC Nechranice 2 8 116
744. Novotný Jiří ASK Lovosice 2 3 858
745. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 8 740
745. Hofmann Filip YC Velké Dářko 2 8 740
747. Meškán Nicolas YC DIM Bezdrev 2 2 657
748. Janeček Adam YC Doksy 2 8 828
749. Rozsypal Martin JK Olomouc 2 2 623
750. Hýský Lukáš VS Duchcov 2 202
751. Rozsypal Jakub 1990 JK Olomouc 2 6 136
752. Formánek Patrik Jachtklub Brno 2 2 872
753. Sedláček Petr JK Prostějov 2 3 521
754. Zgraja Martin Orthodocks YC 2 6 861
755. Michalík Marek Delfín Jablonec 2 6 494
756. Láznička Miloš YC Kovářov 2 6 474
757. Kuthan Jiří YC Lískovec 2 3 163
758. Mareček Šimon Jachtklub Brno 2 3 105
759. Dragoun Dominik JK Plzeň 2 3 097
760. Vondra Vojtěch TJ Lanškroun 2 6 340
761. Kabát Petr 2 6 630
762. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 2 3 078
763. Benovič Vojtěch YC CERE 2 3 946
764. Kocour Ladislav JK Černá v Pošumaví 2 6 861
765. Samcová Klára TJ Rapid Brno 2 5 533
766. Milerová Anna Sokol Dobřichovice 2 6 148
767. Červený Mojmír ASK Lovosice 2 3 256
768. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 2 3 001
769. Zimová Martina Delfín Jablonec 2 3 000
770. Červený Aleš ASK Lovosice 2 3 256
771. Plášil Roman Orthodocks YC 2 5 223
772. Veselá Barbora Slávia Česká Skalice 2 10 115
773. Kučera Tomáš Orthodocks YC 2 5 223
774. Jetmarová Ines ALT RS 2 3 990
775. Šebková Kristýna YC LS Brno 2 2 938
776. Pašteková Eva Klára LS Kroměříž 2 4 009
777. Vinkl Petr YC Kladno 2 6 189
778. Grill Milan YC DIM Bezdrev 2 3 521
779. Brázdová Roxana Adelaida Delfín Jablonec 2 2 717
780. Háma Martin YC Doksy 2 3 562
781. Chudoba Stanislav YC CERE 2 2 498
782. Haken Vladimír WS Club VD 2 2 532
783. Šimek Karel Slavoj Hluboká 2 2 518
784. Vít Radek JK Česká Lípa 2 9 264
785. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 2 5 815
786. Šercl Miroslav Delfín Jablonec 2 9 289
787. Juda Filip YCR Roudnice 2 2 432
788. Doležel František YC Krnov 2 2 494
789. Svoboda Pavel Bohemia Poděbrady 2 2 414
790. Blatecký David Jachtklub Brno 2 9 354
791. Novotný Alexandr YC Krnov 2 2 494
792. Kala Roman YC Doksy 2 3 590
793. Müller Ondřej SK Štětí 2 5 949
794. Tichý Jonáš YC Neratovice 2 2 391
795. Luhan Radek JK Černá v Pošumaví 2 2 475
796. Hošek Tomáš Lokomotiva Cheb 2 2 469
797. Hlavsová Sofie YC Krnov 2 2 441
798. Šímová Katarína 2 2 561
799. Korbová Ivana JK Olomouc 2 2 462
800. Cintl Václav JK Česká Lípa 2 9 264
801. Hrubeš Martin 2 2 561
802. Bláha Martin JK Plzeň 2 2 562
803. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 2 564
804. Němec František ALT Tornado z.s. 2 9 058
805. Nosková Klára TJ Rapid Brno 2 5 793
806. Bielik Ivan YC LS Brno 2 210
807. Ptáčník Matěj JK Staré Splavy 2 2 356
808. Hykrda Jan Jachtklub Brno 2 9 437
809. Krejsa Milan YC CERE 2 2 582
810. Hegrová Julie Delfín Jablonec 2 2 599
811. Záluský Tomáš YC CERE 2 2 582
812. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 452
813. Blatecká Kateřina 1 594
813. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 1 594
815. Novák Dušan ASK Lovosice 1 452
815. Hošek Jan Lokomotiva Cheb 1 452
815. Holoubková Magdalena YC Doksy 1 452
818. Pivovarčík Milan YC Znojmo 1 101
819. Skořepová Eva 1971 JK Toušeň 1 0
820. Mikeška Jakub YC Krnov 1 101
821. Gugalov Petr Lokomotiva Cheb 1 452
822. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 1 594
823. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 1 440
824. Vaněk Václav YC Regent 1 101
824. Berka Radek YC LS Brno 1 101
826. Šup Robert YC Regent 1 420
827. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 426
828. Vítová Jana JK Plzeň 1 427
829. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 101
829. Holčák Michal 1 101
831. Cviček Jan Sokol Tovačov 1 602
832. Bauerová Šárka YC CERE 1 432
833. Motlík Vít JK Cheb 1 597
834. Lederer Tomáš VS Duchcov 1 595
835. Dastych Petr ASK Lovosice 1 452
836. Šplíchalová Iveta YC CERE 1 139
837. Vít Ladislav JK Plzeň 1 427
838. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 124
839. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 1 101
839. Klíma Petr JK Černá v Pošumaví 1 101
841. Krob Michal YC Kladno 1 456
842. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 1 0
843. Cach Zdeněk YC Regent 1 101
844. Švábek Jan YC CERE 1 481
845. Česaný Prokop ČYK 1 494
846. Jadrná Sylva TJ Rapid Brno 1 496
847. Veselka Adam Lokomotiva Cheb 1 498
848. Krejčíková Klára YC CERE 1 101
848. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 101
850. Ovcharenko Daria YC LS Brno 1 516
851. Valík David YCR Roudnice 1 101
852. Bartošová Jana 1 527
853. Drábek Martin YC Vysoké Mýto 1 554
854. Bartoš Petr 1 527
855. Belešová Lucie JK Černá v Pošumaví 1 535
855. Luhanová Beata JK Černá v Pošumaví 1 535
855. Luhanová Lenka JK Černá v Pošumaví 1 535
855. Soukupová Marie JK Černá v Pošumaví 1 535
859. Bučány Miloš YC CERE 1 101
860. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 554
861. Kyprá Nella YC Pardubice 1 452
862. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 1 101
863. Procházková Tereza YC Pardubice 1 452
864. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 1 578
865. Červená Monika YC LS Brno 1 453
866. Soukup Filip YC Regent 1 578
867. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 101
867. Šedivec Martin Lokomotiva Cheb 1 101
869. Zelinka Jiří YC CERE 1 578
870. Matýsek Radan KJ Těrlicko 1 554
871. Vetíšková Lenka YC CERE 1 453
872. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 1 535
873. Mahr Tobias YC Velké Dářko 1 101
874. Holub Miloslav YC Znojmo 1 469
874. Vitoň Jan YC Znojmo 1 469
876. Homolka Miloš ALT Tornado z.s. 1 477
877. Alešová Lada JK Plzeň 1 554
878. Dymák Vojtěch YC Vysoké Mýto 1 101
879. Nevelöšová Sára SK Štětí 1 360
880. Štengl Michal YC Doksy 1 404
881. Vaszi Kateřina SK Štětí 1 202
881. Bartoš René KJ Těrlicko 1 202
883. Brabcová Naděžda YC LS Brno 1 277
883. Hlaváček Jiří YC LS Brno 1 277
883. Rečka Petr YC Regent 1 277
883. Cachová Šárka YC Regent 1 277
883. Vejrek Miloš YC Regent 1 277
883. Soukup Václav YC Regent 1 277
883. Juriga Josef YC SaS 1 277
890. Nováková Nela YC Doksy 1 202
890. Symonov Mykhailo YC LS Brno 1 202
892. Ročková Alena YC Neratovice 1 0
892. Sellner Lukáš 1 0
892. Přikryl David YC LS Brno 1 0
892. Mynarz Marcel KJ Těrlicko 1 0
896. Quasniczka Josef JK Litoměřice 1 294
896. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 1 294
898. Sládeček Petr ČANY 1 0
899. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 1 294
900. Valenová Barbora YC Krnov 1 0
901. Trčková Stella Baník Most 1 266
901. Gvenetadze Timur YC SaS 1 266
903. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 1 301
904. Šlechta Samuel YC CERE 1 0
905. Kurc David YC Regent 1 210
905. Tlach Michal YC LS Brno 1 210
907. Martinot Gabriel YK Jestřábí 1 226
908. Klíma Matěj JK Černá v Pošumaví 1 204
909. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 1 234
909. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 234
911. Janderová Klára YC SaS 1 0
912. Joachimsthaler Jan ASK Lovosice 1 202
913. Medek Pavel VS Duchcov 1 609
914. Jaroš Lukáš Bohemia Poděbrady 1 258
915. Popov Adam YC CERE 1 239
916. Pavka Tomáš YC Znojmo 1 247
917. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 1 0
918. Doležalová Barbora JK Sokolov 1 202
918. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 202
920. Petr Jiří VS Duchcov 1 258
921. Nuc Jindřich JK Plzeň 1 202
921. Opletalová Ivana JK Plzeň 1 202
921. Česaný Antonín ČYK 1 202
924. Vachel František JK Černá v Pošumaví 1 301
925. Rozsypal Vladimír JK Olomouc 1 303
926. Dymák Jonáš YC Vysoké Mýto 1 101
927. Vlachová Eliška YCR Roudnice 1 402
928. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 1 360
928. Ćmok Lech KJ Těrlicko 1 360
928. Zdražil Josef YC Vysoké Mýto 1 360
931. Košťálová Bára YC Pardubice 1 0
932. Skoumal Marek YC Znojmo 1 168
933. Krampl Radek ČYK 1 382
933. Chytrá Radka YCR Roudnice 1 382
935. Mego Emil ASK Lovosice 1 396
936. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 402
937. Kujalová Dana JK Černá v Pošumaví 1 176
938. Valík Jiří YCR Roudnice 1 402
938. Valík Martin YCR Roudnice 1 402
940. Herold Čeněk YC Znojmo 1 168
941. Kuchyňková Martina YC LS Brno 1 152
941. Nedbal Lubomír YC LS Brno 1 152
941. Šír Michal YC LS Brno 1 152
944. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 149
945. Vacula Karel YC Znojmo 1 404
946. Zemková Jiřina JK Černá v Pošumaví 1 149
947. Hrubý Jiří JK Plzeň 1 356
948. Kujalová Anna JK Černá v Pošumaví 1 176
949. Cvičková Jitka Sokol Tovačov 1 303
950. Štěch Stanislav JK Královská 1 323
951. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 1 202
952. Stříž Tobiáš YC Krnov 1 303
952. Kuřil Jan Baník Ostrava 1 303
954. Kaláb Karel VS Duchcov 1 0
955. Mravináč Petr YC Kladno 1 303
955. Rajniš Jan YCR Roudnice 1 303
955. Juda Jakub YCR Roudnice 1 303
958. Fišer Roman JK Královská 1 323
959. Švejdová Michala YC CERE 1 335
960. Krupica Miloš YC LS Brno 1 356
961. Hubáček Jan ČYK 1 336
962. Konopík Matěj Jachtklub Brno 1 0
963. Manič Petr Chemička Ústí 1 336
964. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 0
965. Bezdíček Petr YC Vysoké Mýto 1 202
965. Komárek Zdeněk YC Pardubice 1 202
967. David František YC Znojmo 1 344
968. Křenek Miloš 1 202
969. Fuchsová Edita YC Velké Dářko 1 198
970. Jára Jaroslav Jachtklub Brno 1 277
971. Kulík Martin YC RODOP 1 4 725
972. Vít Jaroslav Prazdroj Plzeň 1 610
973. Doležal Jan JK Sokolov 1 2 406
974. Ručka Tomáš YC Kladno 1 2 263
975. Uhlár Milan Orthodocks YC 1 2 320
976. Ptáčník Milan 1974 JK Staré Splavy 1 2 356
976. Vavrla Lukáš Sokol Palkovice 1 2 356
976. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 1 2 356
979. Koblasa David Lokomotiva Cheb 1 2 360
980. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 1 2 400
980. Šáňa Jan Slavoj Český Těšín 1 2 400
982. Smýkal Artur YC CERE 1 2 408
983. Grabarczyk Darek YC LS Brno 1 2 260
984. Myslík Jan 1973 YC Lipno nad Vltavou 1 2 408
985. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 1 9 320
986. Kmenta Martin Jachtklub Brno 1 2 494
987. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 8 940
988. Bartáková Lenka Bohemia Poděbrady 1 2 618
989. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 1 2 640
990. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 1 2 814
991. Hrubý Jiří YC Nechranice 1 7 272
992. Lojková Petra JK Černá v Pošumaví 1 7 213
993. Šturmová Anita ALT RS 1 2 260
993. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 1 2 260
995. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 7 213
996. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 1 1 758
997. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 1 1 497
998. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 1 1 508
999. Najvárek Ondřej YC Lískovec 1 1 523
1000. Buřil Miloš ALT RS 1 1 582
1001. Jedličková Michaela YC Neratovice 1 1 600
1002. Štrait Martin YC CERE 1 1 650
1003. Novotný Petr Slávia Česká Skalice 1 1 730
1004. Mareš Miloš YC Kladno 1 1 734
1005. Koval Kristián KJ Těrlicko 1 1 758
1006. Tkadlecová Sára JK Toušeň 1 2 164
1007. Dolejš Rudolf ČWA 1 1 758
1008. Mojdlová Kateřina Orthodocks YC 1 1 779
1009. Hulínský Martin ČWA 1 1 876
1010. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 1 1 908
1011. Jeništa Martin Sokol Dobřichovice 1 2 006
1012. Marečková Lucie Jachtklub Brno 1 2 050
1012. Šabatová Barbora YC LS Brno 1 2 050
1014. Vacula Jiří JK Staré Splavy 1 2 104
1015. Burska Zofia YC CERE 1 2 164
1016. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 1 2 897
1017. Cikrt Tomáš JK Toušeň 1 2 949
1018. Kališová Lenka Jachtklub Brno 1 1 471
1019. Hoffman Ondrej Orthodocks YC 1 4 047
1020. Hakl David Jachtklub Brno 1 5 600
1021. Iljuchin Ilja ALT RS 1 3 873
1022. Krejza Filip ALT FB 1 3 917
1022. Veit Martin ALT FB 1 3 917
1024. Plch Zdeněk YC DIM Bezdrev 1 5 390
1025. Záchvěj Martin Baník Most 1 4 021
1025. Adam Zdeněk VS Duchcov 1 4 021
1027. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 1 4 047
1027. Pavlíček Zdeněk YC Regent 1 4 047
1029. Diviš Kryštof YC Kovářov 1 5 775
1030. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 1 4 047
1030. Michalíková Petra Delfín Jablonec 1 4 047
1030. Bobek Ondřej 1987 Baník Ostrava 1 4 047
1033. Krejza Tomáš YC Regent 1 5 220
1034. Myška Filip IWS Club Nechra 1 5 106
1034. Maršálková Blanka YC LS Brno 1 5 106
1036. Vítovec Matěj YC CERE 1 4 290
1037. Jozíf Martin YC Pardubice 1 4 725
1038. Škoda Jan ČYK 1 4 684
1039. Hirnšal Jan JK Staré Splavy 1 5 608
1040. Schmiedová Petra ALT RS 1 5 796
1041. Procházka Libor YC Neratovice 1 2 949
1042. Halouzka Jiří MYK 1 6 318
1043. Podhorec Štefan YC Kladno 1 3 023
1044. Tkadlec Viktor JK Toušeň 1 3 024
1045. Pokorný Jan ALT 29er a 49er 1 7 029
1046. Paštyka Daniel ALT RS 1 6 623
1046. Paštyka David ALT RS 1 6 623
1048. Marek Václav TJ Rapid Brno 1 3 128
1049. Fiala Petr YC Neratovice 1 6 623
1050. Lis Jonáš 1 3 220
1050. Lis Jáchym ALT RS 1 3 220
1052. Sluka Zdeněk Orthodocks YC 1 3 283
1053. Bureš Jan Sokol Mohelnice 1 3 743
1054. Vika Tomáš Orthodocks YC 1 3 283
1054. Licek Jiří Bohemia Poděbrady 1 3 283
1054. Vlach Miroslav YCR Roudnice 1 3 283
1057. Bobek Pavel Baník Ostrava 1 5 980
1057. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 1 5 980
1059. Gnolová Denisa Slávia Česká Skalice 1 3 493
1059. Štěpánský Jan Slávia Česká Skalice 1 3 493
1061. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 1 5 980
1062. Schmied Martin ALT RS 1 5 796
1063. Běhal Miroslav Baník Ostrava 1 1 497
1064. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 1 1 471
1065. Vogltanz Vladimír YC Kladno 1 630
1066. Podolský Miloš Chemička Ústí 1 804
1067. Balzerová Lenka Jachtklub Brno 1 768
1068. Kizeková Patricie YC Dyje 1 771
1069. Divíšková Vanda Delfín Jablonec 1 779
1070. Myšková Ema TJ Rapid Brno 1 792
1071. Zbořil Vladimír JK Staré Splavy 1 799
1072. Löwit Harry Císařská louka 1 800
1073. Ježowicz Zbigniew KJ Těrlicko 1 804
1073. Čajčík Karel YC Pardubice 1 804
1073. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 1 804
1076. Mrůzek Pavel YC Regent 1 754
1077. Kozáková Pavlína YC Neratovice 1 804
1078. Vašík Martin YC LS Brno 1 831
1079. Fojtášek Kristian YC Dyje 1 846
1080. Jašíková Darina JK Staré Splavy 1 867
1081. Burska Iwona YC CERE 1 879
1082. Bankov Sava YC LS Brno 1 881
1083. Peroutková Kateřina YC CERE 1 904
1084. Kuthanová Kateřina YC Lískovec 1 910
1085. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 915
1086. Fantová Kateřina 1968 YC LS Brno 1 754
1087. Vranková Daniela TJ Lanškroun 1 730
1088. Koláčný Rudolf YC CERE 1 917
1089. Dolejš Tomáš Lokomotiva Cheb 1 703
1090. Zapletal Zdeněk TJ Prostějov 1 630
1091. Polášková Petra 1 645
1091. Novický Michal YC Znojmo 1 645
1093. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 1 646
1094. Blažek Jakub Slavoj Český Těšín 1 678
1094. Pokorna Michaela 1 678
1096. Ondruchová Andrea ČYK 1 681
1097. Cviček Josef Sokol Tovačov 1 689
1098. Veselý Tomáš ASK Lovosice 1 702
1099. Maršíková Jana 1 707
1099. Ježek Lukáš 1 707
1099. Lipka Lukáš 1 707
1099. Hudák Jan 1 707
1099. Balzer Robert JK Prostějov 1 707
1099. Pacovská Jitka Slávia Česká Skalice 1 707
1099. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 707
1099. Macháček Ota YC CERE 1 707
1099. Lipták Richard YC CERE 1 707
1099. Brožová Monika ALT RS 1 707
1099. Nedvědický Alexandr ČYK 1 707
1110. Oleníček Pavel YC CERE 1 917
1111. Šachl Zděnek VS Duchcov 1 920
1112. Krátký Jan Slavoj Hluboká 1 1 452
1113. Babouček Petr 1 1 261
1114. Prokopec Petr YC Pardubice 1 1 156
1114. Moudrý David JK Staré Splavy 1 1 156
1116. Hyspecký Jakub ALT Tornado z.s. 1 1 176
1116. Plch Jiří YC DIM Bezdrev 1 1 176
1118. Filinger Marek YC CERE 1 1 180
1119. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 1 1 206
1120. Diviš Miroslav YC Kovářov 1 1 212
1120. Ptáčník Ivan YC Neratovice 1 1 212
1122. Hohenbergerová Ivona Chemička Ústí 1 1 290
1123. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 1 1 156
1124. Sidopulos Andreas YC Krnov 1 1 340
1125. Doležal Tomáš JK Sokolov 1 1 353
1126. Panocha Tomáš YC Kladno 1 1 360
1126. Pokoš Radim VS Duchcov 1 1 360
1128. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 1 380
1129. Stoklásek Petr YC CERE 1 1 385
1130. Petrus van Vegchel Václav Slavoj Litoměřice 1 1 406
1130. Martinec František Lokomotiva Cheb 1 1 406
1132. Staňková Kateřina SK Tři sestry 1 1 452
1133. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 1 1 156
1133. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 1 1 156
1135. Jelínek Stanislav YC CERE 1 932
1136. Václavík Radek JK Česká Lípa 1 1 065
1137. Malina Tomáš IWS Club Nechra 1 937
1138. Bobuš David YC Znojmo 1 946
1139. Staniek Pavel KJ Těrlicko 1 969
1139. Holý Ivo Baník Ostrava 1 969
1141. Fiala Martin YC Znojmo 1 976
1142. Kaczur Vojta TJ Rapid Brno 1 989
1143. Hegrová Naďa Delfín Jablonec 1 992
1144. Václavek Viktor YC Dyje 1 1 036
1145. Mucska Pavol YC LS Brno 1 1 055
1146. Šťastná Tereza JK Staré Splavy 1 1 065
1147. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 1 1 156
1148. Šiffner Jan YC Kladno 1 1 069
1149. Bilerová Rozálie TJ Lanškroun 1 1 077
1150. Hanzl Jáchym Slavoj Litoměřice 1 1 081
1151. Kmoníček Jiří YC Pardubice 1 1 088
1151. Bobková Michaela JK Cheb 1 1 088
1153. Grochal Štěpán YC Dyje 1 1 094
1154. Hasman Radim 2006 Delfín Jablonec 1 1 139
1155. Kubeš Filip 1 1 142
1155. Stýblo Petr JK Cheb 1 1 142
1157. Valešová Klára 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ