Interpohár 2022




CTL 222425
Datum závodu 06.08.2022
Dní 2
Místo konání Olešná
Pořadatel KSJ kraj Moravskoslezský
Zúčastněné třídy ILCA 4-8mz, ILCA 6-8mz, Evropa-8mz, Optimist-8mz
Poznámka
Uzávěrka on-line přihlášek: 05.08.2022 23:30:00

Online přihlášky jsou uzavřeny. Přihlásit se můžete standardní cestou na závodě.

Seznam přihlášených


Optimist

CZE 3Ema Lidaříková2101-0767ŽenaKapitán
CZE 48Šimon Grácz2408-0017MužKapitán Zaplaceno
CZE 66Marek Beroun2101-0776MužKapitán Zaplaceno
CZE 289Jindřich Piňos2201-0051MužKapitán
CZE 310Viktorie Ptášníková2407-0233ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 432Josefína Čudková2402-0001ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 444Patrick Štafa2116-0011MužKapitán Zaplaceno
CZE 489Sára Bortlíková2408-0014ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 714Dorota Gráczová2408-0015ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 747Alf Zajíček2301-0253MužKapitán
CZE 772Vladimír Kováč2201-0054MužKapitán Zaplaceno
CZE 800Jiří Holý2404-0465MužKapitán Zaplaceno
CZE 812Daniel Mikula2301-0231MužKapitán Zaplaceno
CZE 829Tereza Ottová2205-0308ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 833Jan Fikáček2405-0160MužKapitán
CZE 836Štěpán Chwalek2408-0013MužKapitán Zaplaceno
CZE 839Michaela Kučerová1909-0080ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 848Sára Pokorná2301-0255ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 856Veronika Blatecká2101-0757ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 867Mariana Balzerová2101-0778ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 872Julie Sklářová2301-0238ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 900Anna Hejnová2404-0463ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 919Vít Hanák2205-0080MužKapitán Zaplaceno
CZE 927Markéta Ptáčková2001-0240ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 930Daniel Beroun2101-0729MužKapitán Zaplaceno
CZE 939Tomáš Bílek2405-0144MužKapitán Zaplaceno
CZE 949Natálie Adriana Tomková2301-0256ŽenaKapitán
GER 1146Barbora Ottová2205-0307ŽenaKapitán Zaplaceno
SVK 12Simon Hruska9901-0001MužKapitán Zaplaceno
SVK 81Ema Vargova9901-0014ŽenaKapitán Zaplaceno
SVK 244Lenka Bačová9901-0056ŽenaKapitán
SVK 676Marek Benček9901-0017MužKapitán Zaplaceno

ILCA 4

CZE 4Markéta Fanfrlová2404-0481ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 147698Jindřich Knetig2103-0951MužKapitán Zaplaceno
CZE 152631Teo Zajíček2301-0244MužKapitán
CZE 164432Eva Klára Pašteková2301-0247ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 169063Radim Novotný2103-0965MužKapitán Zaplaceno
CZE 169433Helena Hýžová2101-0741ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 185644Adéla Rabasová2419-0061ŽenaKapitán
CZE 192494Jan Kuřil2404-0445MužKapitán Zaplaceno
CZE 195103Vít Kouřil2101-0751MužKapitán Zaplaceno
CZE 196980Jeremiáš Přikryl2301-0205MužKapitán Zaplaceno
CZE 197207Michaela Blatecká2101-0758ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 198891Rudolf Bína2103-0853MužKapitán Zaplaceno
CZE 203038Lukáš Krč2201-0039MužKapitán Zaplaceno
CZE 216519Karolína Hejnová2404-0450ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 216530Tatiana Bělunková2404-0467ŽenaKapitán Zaplaceno
CZE 216574Jan Zahornacký2301-0220MužKapitán Zaplaceno
CZE 216798Vojtěch Janoušek2103-1014MužKapitán Zaplaceno

nahoru