Interpohár 2022

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 222425
Datum závodu 06.08.2022
Dní 2
Místo konání Olešná
Pořadatel KSJ kraj Moravskoslezský
Zúčastněné třídy ILCA 4-8mz, ILCA 6-8mz, Evropa-8mz, Optimist-8mz
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
6*
1
2*
2
1
1
1
1
7
12956
2
2116-0011 Štafa Patrick
1
3*
1
1
2*
2
2
2
9
10548
3
1909-0080 Kučerová Michaela
7*
6*
3
3
5
4
3
5
23
9139
4
2405-0160 Fikáček Jan
UFD*
11
4
14*
3
3
6
4
31
8140
5
2001-0240 Ptáčková Markéta
3
4
6
4
18*
7
10
16*
34
7364
6
2101-0729 Beroun Daniel
8
8
12*
9*
4
6
8
3
37
6731
7
2407-0233 Ptášníková Viktorie
4
2
8
5
22*
5
15
17*
39
6195
8
2301-0231 Mikula Daniel
10
20*
14*
10
6
10
9
6
51
5731
9
2201-0051 Piňos Jindřich
9
7
7
13*
10
9
14*
12
54
5322
10
2101-0778 Balzerová Mariana
5
12
10
8
15*
14
13
18*
62
4956
11
2301-0238 Sklářová Julie
UFD*
21*
9
16
20
8
4
7
64
4625
12
2101-0757 Blatecká Veronika
2
14
15
17*
7
17
11
20*
66
4323
13
2205-0307 Ottová Barbora
11
22*
17
7
14
12
5
19*
66
4045
14
2101-0776 Beroun Marek
23*
10
22
6
12
11
12
27*
73
3787
15
2301-0253 Zajíček Alf
12
15
20*
15
9
15
18*
8
74
3547
16
2404-0463 Hejnová Anna
13
13
21
23*
11
23*
7
10
75
3323
17
9901-0001 Hruska Simon
18
5
16
26*
13
18
17
23*
87
3113
18
9901-0014 Vargova Ema
14
27*
5
24
19
20
26*
11
93
2914
19
9901-0017 Benček Marek
20
9
19
11
21
24*
22*
13
93
2726
20
2408-0013 Chwalek Štěpán
21
16
UFD*
21
8
16
16
25*
98
2548
21
2408-0015 Gráczová Dorota
15
26*
13
18
26*
19
25
14
104
2378
22
2408-0014 Bortlíková Sára
24*
23
25*
12
23
21
23
9
111
2217
23
2205-0308 Ottová Tereza
16
18
11
22
DNF*
25*
24
22
113
2062
24
2205-0080 Hanák Vít
22
24*
23
28*
17
13
21
24
120
1914
25
2404-0465 Holý Jiří
19
19
26*
19
25
22
20
29*
124
1773
26
2301-0255 Pokorná Sára
25
28*
18
25
24
27*
19
15
126
1636
27
2101-0767 Lidaříková Ema
17
25
24
27*
16
26
27*
21
129
1505
28
2405-0144 Bílek Tomáš
26
17
UFD*
20
27
29
UFD*
28
147
1379
29
2301-0256 Tomková Natálie Adriana
28
30*
28
30*
29
30
28
26
169
1257
30
2402-0001 Čudková Josefína
29
32
DNC*
DNC*
28
28
29
30
176
1139
31
2408-0017 Grácz Šimon
DNF*
29
27
29
DNF*
31
DNS
DNC
184
1025
32
9901-0056 Bačová Lenka
27
31
29
DNS*
DNF*
DNC
DNC
DNC
189
915
33
9902-0001 Ewak Jakub
DNS*
DNC*
DNC
DNC
DNS
DNC
DNC
DNC
204
808
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0467 Bělunková Tatiana
5*
8*
2
2
1
4
2
2
13
10850
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
2
1
1
1
7
11*
4
9*
16
8442
3
2301-0247 Pašteková Eva Klára
3
6*
5
13*
4
1
3
3
19
7033
4
2301-0220 Zahornacký Jan
1
UFD*
3
3
6
7
8*
6
26
6034
5
2101-0741 Hýžová Helena
UFD*
UFD*
12
9
5
2
1
1
30
5258
6
2404-0450 Hejnová Karolína
4
3
9
5
10*
6
7
14*
34
4625
7
2201-0039 Krč Lukáš
6
10
11*
4
12*
3
9
7
39
4089
8
2404-0481 Fanfrlová Markéta
7
2
10*
15*
9
10
5
8
41
3625
9
2301-0244 Zajíček Teo
12*
5
6
8
14*
8
11
4
42
3216
10
2101-0751 Kouřil Vít
8
9
13*
6
2
5
13*
13
43
2850
11
2404-0445 Kuřil Jan
14*
4
4
7
11
13*
6
12
44
2519
12
2101-0758 Blatecká Michaela
9
11
14*
10
3
14*
10
10
53
2217
13
2103-0853 Bína Rudolf
10
7
8
11*
8
9
12*
11
53
1939
14
2103-0951 Knetig Jindřich
11
13
7
14*
13
12
14*
5
61
1681
15
2103-1014 Janoušek Vojtěch
13
12
UFD*
12
15
15
15
16*
82
1441
16
2103-0965 Novotný Radim
15
14
15
16*
16*
16
16
15
91
1217
17
9901-0057 Rolík Michal
DNF*
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
114
908
17
9902-0002 Ewak Jakub
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNS
DNC
DNC
DNC
114
908
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ