Daniel Beroun

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Brno, z.s.
ověřená licence domácího klubu
2101-0729 26.02.2017 - 31.03.2023
 Stáhnout výsledky 2022 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
222127 18.06.2022 Veletržní regata - Memoriál Karla Hrubého Brněnská přehrada Q 3 5 2 979
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. Brněnská přehrada Q 2 4 1 600
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 3 2 3 541
222119 21.05.2022 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 17 4 876
222117 18.05.2022 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 2 2 202
222202 14.05.2022 Májový závod Chomoutov Q 4 4 3 656
221801 07.05.2022 Jarní premiéra Rozkoš QSZ 7 10 5 141
222105 23.04.2022 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 4 3 443
224029 14.04.2022 Sailing Point Easter Regatta 2022 Portorož, Slovinsko Q 8 399 1 226
224013 10.03.2022 2. Youth Centenary Regatta Riva del Garda, Itálie Q 8 132 1 411
224020 05.03.2022 Opti Opening 2022 Portorož Q 8 119 1 749
 Stáhnout výsledky 2021 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
214201 02.12.2021 30th St. Nicolas cup Pula, Chorvatsko Q 8 166 2 189
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 6 2 524
211801 25.09.2021 Optimistický podzim Rozkoš QSZ 7 46 0
212179 22.09.2021 JMK IV. brnenska prehrada Q 1 4 897
212001 18.09.2021 Májový pohár Velké Dářko Q 3 1 4 497
212417 11.09.2021 Hornická regata Žermanice Q 4 3 4 016
212178 08.09.2021 JMK III. brnenska prehrada Q 2 3 1 709
211126 04.09.2021 CERE regata Nechranice QSZ 1 27 0
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Nové Mlýny Q 12 44 6 173
211309 21.08.2021 McDonalds cup Lipno - Černá v Pošumaví QSZ 2 20 736
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 4 4 3 588
212412 07.08.2021 Interpohár Olešná Q 8 3 9 139
212010 17.07.2021 Bambusová regata Velké Dářko QSZ 7 9 6 318
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 25 1 954
212177 30.06.2021 JMK II. brnenska prehrada Q 2 5 1 315
212133 26.06.2021 Pavlovská regata Nové Mlýny QSZ 2 9 1 248
212127 19.06.2021 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 4 7 3 098
212176 16.06.2021 JMK I. brnenska prehrada Q 2 2 2 285
212116 12.06.2021 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny QSZ 7 38 0
212204 05.06.2021 Jarní Sokolská regata Tovačov Q 4 1 5 693
212203 29.05.2021 Bleděmodrá Stuha Plumlova chomoutov Q 3 4 2 838
 Stáhnout výsledky 2020 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV brnenska prehrada Q 2 6 1 248
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 2 1 2 285
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 37 6 890
202002 12.09.2020 Májový pohár Velké Dářko Q 3 5 2 291
201135 05.09.2020 CERE regata Nechranice Q 7 12 6 237
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III brnenska prehrada Q 2 6 1 406
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 3 2 3 427
202145 22.08.2020 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 18 5 242
201328 15.08.2020 Marmeláda Lipno - Černá v Pošumaví Q 7 24 4 290
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Olešná Q 8 5 6 794
202009 18.07.2020 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 17 6 154
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 30 1 637
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Slezská Harta Q 4 3 3 784
202173 24.06.2020 Pohár JMK-Q II Brněnská přehrada Q 2 4 1 642
202103 20.06.2020 Krajský přebor (Veletržní regata) Brněnská přehrada Q 4 6 2 580
202172 17.06.2020 Pohár JMK-Q I Brněnská přehrada Q 2 4 1 794
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso Štěrkovna Hráza Q 3 7 2 199
202113 06.06.2020 Pavlovská regata Nové Mlýny Q 7 45 2 814
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy Vltava - Praha TRQ 12 8 4 824
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019) Brněnská přehrada OT 1 39 133
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 1 839
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Brněnská přehrada Q 1 2 1 030
191144 21.09.2019 CERE regata Nechranice Q 2 20 1 239
191326 07.09.2019 McDONALD'S CUP 2019 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 25 8 002
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Chomoutovské jezero Q 4 6 2 108
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Nové Mlýny Q 2 66 572
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 4 1 600
192007 13.07.2019 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 33 3 619
192006 06.07.2019 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 15 2 388
192125 22.06.2019 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 5 1 644
192121 08.06.2019 Modrý hrozen Nové Mlýny Q 7 39 2 571
192116 25.05.2019 Velká cena Q Nové Mlýny Q 0 0
192001 18.05.2019 Májový pohár Velké Dářko Q 3 9 1 581
192112 15.05.2019 Pohár JMK II Brněnská přehrada Q 2 4 1 290
192202 11.05.2019 Májový závod Chomoutovské jezero Q 2 4 906
192103 27.04.2019 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 7 1 189
192102 17.04.2019 Pohár JMK I Brněnská přehrada Q 2 5 1 156
 Stáhnout výsledky 2018 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
182172 20.10.2018 Modrá stuha (dálkový závod) Brněnská přehrada Q 1 1 946
182171 06.10.2018 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada Q 3 8 1 122
182169 03.10.2018 Pohár JMK IV. Brněnská přehrada Q 2 8 1 040
181340 22.09.2018 Indiánské léto lipno - cerna v poumavi Q 7 50 1 642
181331 08.09.2018 McDonald's LipnOptík 2018 Lipno - Černá v Pošumaví Q 12 61 2 560
182147 25.08.2018 Lanex Cup 2018 Brněnská přehrada Q 3 9 1 407
182142 11.08.2018 Veletržní regata Brněnská přehrada Q 3 1 2 637
182207 28.07.2018 Modrá stuha Plumlova Plumlov Q 0 0
182006 14.07.2018 Bambusová regata Velké Dářko Q 7 79 0
182005 07.07.2018 Závod mladých nadějí Velké Dářko Q 4 44 481
182125 20.06.2018 Pohár JMK III Brněnská přehrada Q 2 9 938
182119 26.05.2018 Velká cena ALT Q Nové Mlýny Q 0 0
182102 14.04.2018 Krajský přebor Brněnská přehrada Q 4 22 555
182101 11.04.2018 Pohár JMK I. Brněnská přehrada Q 2 8 396
 Stáhnout výsledky 2017 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
172180 12.04.2017 Pohár JMK 1 Brněnská přehrada Q 2 12 272
172181 17.05.2017 Pohár JMK 2 Brněnská přehrada Q 2 11 347
172183 04.10.2017 Pohár JMK 4 Brněnská přehrada Q 2 10 663
Související články

Optimisti přivezli z Chorvatska dvě bronzové medaile

07.12.2021
Na start tradiční Mikulášské regaty, která se konala od 3. do 5. prosince v Pule, se postavilo pět českých Optimistů a dva závodníci ve třídě ILCA 4.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ